Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39701) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Az automatikusan induló szolgáltatások, programokat hol lehet kigyomlálni a 11.10-ben? Röhej, kerestem tegnap de sehol nem találom :B

Romani ite domum.

(#39702) Siriusb válasza ngabor2 (#39695) üzenetére


Siriusb
veterán

Én nagyon megszoktam már a Quake-et, hihetetlenül praktikus, szerintem próbáld ki. Mondjuk a Tilda sem rossz.

(#39703) #40553216 válasza ngabor2 (#39695) üzenetére


#40553216
törölt tag

Mindent indexel. Super (Windows) gomb, (gnome-)terminál, enter, és már megy is. ;) Kb. minden. Alt+f2-re is dash jön fel.

@(#39701) ZCoyote
Ugyanitt, csak indítópultot írsz be. :)

[ Szerkesztve ]

(#39704) ZCoyote válasza #40553216 (#39703) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ezt már megtaláltam de nincs benne semmi csak a később felrakott CPU Frequency Indicator. Egyébként tök üres.

Romani ite domum.

(#39705) RBJ


RBJ
addikt

A kedvenc írómat a gnomebaker t nem találom se a szoftverk. ban, nem találok hozzá tároló címet se sőt van egy gnomeb...tar.gz file om amit nem tudom hogyan kellene telepíteni.
Azért az egész hűhó mert most nézem, hogy a brasero nem tud cd rw t törölni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39706) hcl válasza RBJ (#39705) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kicsomagolod egy könyvtárba, ha ez egy forrásból telepíthető csomag.
Majd terminálból az adott könyvtárban ./configure , ha lefutott akkor make install, és feltelepül (Ha fent vannak a függőségei. Ha nincsenek, akkor szól, hogy mi hiányzik neki. .deb vagy .rpm -ben nincs fent?) Különben K3B nem jön be?

Mutogatni való hater díszpinty

(#39707) biker


biker
nagyúr

megvettem a vonalkód olvasót, tysso 4500, mondván, ps/2, nem lehet usb driver hiba.

ahha, rohadtul semmit se csinál.
amig el se indítom a gépet, addig inden vonalkódra csipog, elindul az ubuntu, egy vonalkódot lecsipog, nem küldi ki sehova, és többet nem olvas restartig.

valami ötlet???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39708) hcl válasza biker (#39707) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na ne!
Nézd meg winnyózzal, de nem az lesz a baja.
Nem kell esetleg felprogramozni? (Vonalkódokkal lehet általában.)
Ja, meg ha Y kábeles, akkor annak PS2 billentyűzet is kell! Legalábbis a Symbol LSxxxx és az IT3800 -ak, amiket közelebbről ismertem, mind igényelték PS2-es kábellel+setuppal, hogy legyen rajtuk billentyűzet is.

http://www.barcode-manufacturer.com/barcode_scanner/ccd_laser/ts-4500b.html
Oldal alján hasznos linkek, de szerintem ezt adták hozzás CD-n vagy papíron is...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#39709) biker válasza biker (#39707) üzenetére


biker
nagyúr

mondjuk ha nem vagyok akkora baromarcú állat, hogy az egér helyére dugom a scannert, akkor működne is :)
:W :W :W :W :W

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39710) biker válasza hcl (#39708) üzenetére


biker
nagyúr

a felprogramozás megvolt álló rendszernél már. mondjuk magyarul nem tud, de megoldottam, hogy win lenyomása mellett scannelsz, akkor angolul scannel, és a 0 nem lesz ö :)
fáradt vagyok, talán...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39711) RBJ


RBJ
addikt

A natty nél ha betettem egy usb pent. akkor választani is lehetett, hogy megformázom.
Most az oneric nél nem találom a lehetőséget, hogy formázás.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39712) hcl válasza biker (#39710) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Billentyűzetkiosztás?
Magyarul hogyhogy nem tud? Nem lehet rátolni magyar kiosztásra? Anyám.

Mutogatni való hater díszpinty

(#39713) biker válasza hcl (#39712) üzenetére


biker
nagyúr

12-13 nyelvet tud, magyar nincs benne, mindegyikben ö helyén van a 0

így most hun és en van az ubiban, és ha a wint lenyomva tartod, akkor en, egyébként hu, így a legegyszerűbb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#39714) hcl válasza biker (#39713) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gáz! :S
Vegyél Symbol cuccot, az tud mindent ;) De sokkal régebbieket is használtam, és azok is tudtak magyarul (Gryphon D230, IT3800, Microscan, meg még pár).

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#39715) RBJ


RBJ
addikt

Problémám a következő.
Kaptam egy notit, hogy mókoljam meg. Virúsgyanusnak találom mert nem hajlandó cd ről boot olni csak usb ről mert az ubi live megyen. Mivel winfossos a gép ezért kíváncsíságból csináltam unetbootin al egy kaspersky rescue usb t. ami nem hajlandó bebootolni az elábbi hibaüzenettel /invalid or corrupt kernel image/.
Tippjije valakinek, hogyan indíthatnám el a pent? :DD
Próbáltam még a hivatalos kasprsky usb készítővel is de az wine alatt fut csak a usb t nem látja mikor telepítene rá.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39716) hcl válasza RBJ (#39715) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hogy függene össze a vírus azzal, hogy miről bootol?
Valszeg rossz a bootolható CD-d, vagy a meghajtó. Vagy rosszul van belőve.

A Kaspersky USB telepítőt meg csináld meg egy winnyózos gépen, egyszerűbb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#39717) RBJ válasza hcl (#39716) üzenetére


RBJ
addikt

Mondom kíváncsíságból akarom megnézni mert nagyon amatőr tulajtól van.
Egy csak van fingom, hogy hol és mit kell beállítani mi merre egy bootolásnál.
Három nincs winfosos gép a közelemben ezért kérdezek.
Négy .... :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39718) #40553216 válasza ZCoyote (#39704) üzenetére


#40553216
törölt tag

Lehet, ugyan abba futottam bele, mint floatr-nak adott válaszomnál. Én upgrade-eltem, így sok gnome2-es beállítás maradt (ráadásul gnome-shell-t használok, nem a Unity-t).

Tényleg, használ valaki még gnome-shellt? Még nem néztem utána, hogy másnál is előfordul-e, de nálam a gépen felhasználóváltásnál, mikor két felhasználó van bejelentkezve, sz egyik fiókból kijelentkezés után automatikusan a másikba lép be, minden előzetes jelszókérés nélkül. Ez meg most hogy s miért? Más tapasztalt ilyet?

(#39719) RBJ


RBJ
addikt

az oneiric ben miért nincs a meüben a formázási lehetőség külső tárnál?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39720) Kendek válasza RBJ (#39719) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert GNOME 3-at szállít a kiadás.

<-ƘƘ->

(#39721) ZCoyote válasza #40553216 (#39718) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ez tiszta telepítés volt, a verzió upgrade besült :(

Szóval nem tudja valaki, hol lehet Oneiric-ben elérni az automatikusan induló progikat?

Romani ite domum.

(#39722) RBJ válasza Kendek (#39720) üzenetére


RBJ
addikt

akkor mi a teendő? :D
van egy usb m amit még gparted el se tudok leformázni. látni látja de nem csatolja talán.
csak azért kérdem mert szeretnék ubi alatt bootolhato win 7 csinálni egy másik gép miatt.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39723) Kendek válasza ZCoyote (#39721) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A /etc/xdg/autostart, /usr/share/autostart, /usr/share/gnome/autostart és /usr/share/gdm/autostart (stb.) könyvtárakban vannak az ilyesmi indítópultos dolgok, de a többségében le van tiltva a megjelenítés. Az inites dolgokat pedig vagy kézzel, vagy hozzá való alkalmazással tudod szabályozni.

(#39722) RBJ: A GParteddel szerintem inkább az a probléma, hogy nem csatolod le vele a partíciót formázás előtt.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#39724) ZCoyote válasza Kendek (#39723) üzenetére


ZCoyote
őstag

Szóval turkálás. Engem nem zavar csak érdekes, hogy kivették a hagyományos felületet. A kezdők, hogy fogják megoldani graf. felület nélkül vajon? Na mindegy, köszi a segítséget!

Romani ite domum.

(#39725) RBJ válasza Kendek (#39723) üzenetére


RBJ
addikt

köszönöm

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39726) Kendek válasza ZCoyote (#39724) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem egy kezdőnek nem kell ilyesmivel foglalkoznia, nem a rendszer átépítésével kell kezdeni az ismerkedést.

<-ƘƘ->

(#39727) ZCoyote válasza Kendek (#39726) üzenetére


ZCoyote
őstag

Végül is igaz.

Romani ite domum.

(#39728) Richter36 válasza Kendek (#39726) üzenetére


Richter36
őstag

Pedig sokan azzal kezdik, illetve akarják, és utána írogatnak ide, hogy semmi se jó sz.. a linux.

(#39729) rybank válasza Richter36 (#39728) üzenetére


rybank
senior tag

és (#39726) Kendek v Linux alatt semmit nem tud az ember, kvázi meg kell tanulnia. Legalább egy órahosszát ültem előtte, mielőtt sikerült volna felraknom a serious sam first encounter-t és a végén nem sikerült, még több idő kell hozzá. :B Rengeteg kitartás kell a rendszerhez.
(#39718) tomtyi Próbáltam, telepítettem és olyan, mintha codeck hibás videót néznék... használhatatlan ( ati hd 4250)

[ Szerkesztve ]

(#39730) barnam_


barnam_
nagyúr

Hali,
Gondoltam felteszem a 11.10-t a külső USB hdd-re, mert így kényelmesebb lenne nekem.
Ez egy 160GB SATA vinyó, az első part. egy NTFS, a második a swap, az utolsó pedig EXT4 a rendszernek.A GRUB is ugyanerre a lemezre került.

Viszont a probléma az, hogy valószínűleg nem képes a gép USB-ről boot-olni. (Ez egy 5 éves laptop.) Egyből a WinXP indul el, meg se áll a GRUB-nál. Gondolom ha a belső hdd-re teszem a rendszer betöltőt, akkor tudna indulni a külső hdd-ről, de akkor meg ha nincs az bedugva, az xp se indul el.

Hogyan lehetne úgy a belső HDD-re tenni a GRUB-ot, hogy ha nincs meg a rendszer partíció, a WinXP-t indítsa? :F

(#39731) aag válasza Kendek (#39726) üzenetére


aag
őstag

"Szerintem egy kezdőnek nem kell ilyesmivel foglalkoznia, nem a rendszer átépítésével kell kezdeni az ismerkedést."

Nézd, egy windowsnál még érhető lenne ez a mondatod, de linuxnál kissé gyanús. Ugyanis a windows direkt rossz beállításokkal indul install után. Erre való a szagember, aki majd beállítgatja, pénzt keresve ezzel és emiatt dicserévé a windowszt. Ügyes, de kissé átlátszó stratégia és már elég régen tart ahhoz, hogy az értelmesebb felhasználók átlássanak ezen a bilgeci "Élni és élni hagyni!" stratégián.
Nost ezt a linux nem tudja másolni. Mivel egy windowszér pénzt adnak, a javíttatására is költenek. A linux javíttatására nem fognak pénzt költeni. Ergo: értelmetlen ugyanezt megjátszania egy linux disztribúciónak. De akkor miért szar a ugyanúgy, mint ahogy a windowsz? Első felálláskor szinte semmi sem jó. Be lehet állítani, de ahhoz bizony szakértelem kell. És itt ütközik a valóság a te véleményeddel.

Elmondtam mi a hasonlatosság. Most elmondom mi a különbség. Hát az, hogy az Ubuntu nem stratégiából szar, hanem azért mert a.s. módszerrel készül. "Ahogy Sikerül." És a 11.10 most nagyon szarul sikerült. Annyira, hogy nem beállítgatni kell, hanem azt tanácsolni, hogy senki se telepítse! Senki amatőr. Erről cikkeznek szerte a bolygón, de itt mégis folyamatos mellébeszélés folyik. Miért nem lehet megmondani magyarul, hogy szar? Miért nem lehet magyarul megmondani, hogy zsákutca ez a fajta fejlesztői hozzáállás?

Egyébként pedig hála a Rendszerment progidnak, könnyedén elő lehet állítani vele saját összeállítást (live-DVD-t), ami már be van állítgatva, ki vannak cserélve a használhatatlan, vagy félig használható gyári programok, le van szedve a sok hülyeség és fel vannak téve a valódi használathoz szükséges dolgok, stb. Például itt is van egy ilyen saját vacakolás. Használjátok egészséggel! Ez legalább valóban működik! :K

Csak azt nem értem, hogy az itteni nagyokosokat, amatőr-kioktatókat miért nem látok soha ilyen anyagot közzétenni? Erre már nem futja a szakértelmükből? :F

(#39732) Kendek válasza barnam_ (#39730) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magától egészen biztos, hogy az XP-t indítja, próbáltad már a BIOS bootválasztó menüjében kiválasztani az USB-s eszközt? Amúgy ha a /boot könyvtár alá a belső merevlemezről csatoltatnál partíciót és annak az MBR-jébe telepítenéd a GRUB-ot, akkor eltudnád indítani a külső lemez nélkül is az XP-t.

<-ƘƘ->

(#39733) rybank válasza Kendek (#39732) üzenetére


rybank
senior tag

Köszönet a Rendszerment alkalmazásért! :R

(#39734) barnam_ válasza Kendek (#39732) üzenetére


barnam_
nagyúr

Jobban belegondolva, valóban az XP-nek kell indulnia, mivel annak az MBR-je töltődik be először.
próbáltad már a BIOS bootválasztó menüjében kiválasztani az USB-s eszközt?
Ha lenne ilyen opció, már próbáltam volna. De sajnos nem lehet külön kiválasztani, csak HDD, CD, meg hálózat van. Azt is úgy, hogy nem lehet külön eszköz szerint választani, csak általánosan. (Tehát vinyók között nem tudok sorrendet kialakítani.)

Amúgy ha a /boot könyvtár alá a belső merevlemezről csatoltatnál partíciót és annak az MBR-jébe telepítenéd a GRUB-ot, akkor eltudnád indítani a külső lemez nélkül is az XP-t.
Ez se rossz ötlet :R

Egyéb megoldás létezik rá? Pl. a win bootloader-ével indítani a Linuxot?

(#39735) sh4d0w válasza aag (#39731) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Jó nagyot tévedsz, több vonatkozásban is.

Először is: a Windows nem direkt rossz beállításokkal indul, ellenben úgy van gyárilag összerakva, hogy a felhasználói igényeket a lehető legteljesebb mértékben kielégítse. Hogy vannak olyan szűk (elhanyagolható) rétegek, amelyeknek a rendszer alapbeállításai nem felelnek meg - hát ilyen van, mindenre nem lehet felkészülni, csak a nagy átlagra.

Ilyen szempontból a Linux sem más. Ha nem felel meg pl. egy gyári Ubuntu, mert Neked kimondottan tűzfalnak való disztribúció kell, akkor nyilvánvaló, hogy nem az Ubuntura van szükséged, hanem tűzfalnak összeállított rendszer - és a sort pepitában, lilában, zöldben lehet folytatni.

Ubuntu köztes kiadások (értsd: nem LTS): ezek inkább fejlesztői milestone-ok, semmint kiforrott rendszerek. Alfás, bétás szoftverekből készülnek. Elképzelhető, hogy támogat olyan új hardvereket, amiket egy korábbi kiadás nem, de számolni kell azzal is, hogy itt-ott hibákba futsz bele. Ha ez nem felel meg a céloknak, akkor ott az LTS. A distrowatch statisztikái pedig nem azt mutatják, hogy bukás és zsákutca ez a fejlesztői hozzáállás. Az LTS-eket lehet különleges szakértelem nélkül is használni, a Linuxok rég kinőtték azt a régi FUD véleményt, miszerint programozók csinálják programozóknak.

Ha végképp nem boldogul a felhasználó a Linux-szal, akkor ott a Windows. Mint mondtam: vissza lehet térni a Windows-ra, mindenféle csinnadratta nélkül. Aztán persze ne feledkezzünk meg a visszatérés során arról sem, mennyivel több erőforrást emészt fel egy Windows használata, mint egy Linuxé.

https://www.coreinfinity.tech

(#39736) aag válasza sh4d0w (#39735) üzenetére


aag
őstag

A valóság egy dolog és a te magyarázkodásod egy másik dolog. Én elemzésekből összegeztem. Az a valóság amit ide leírtam. Pont.

Inkább azon érdemes elmélkedni, mi visz rá egyeseket a valóság tagadására. :F

(#39737) RBJ


RBJ
addikt

Csókolom.
Lenne mint mindig kicsi problem. Semilyen módon nem tudok bootolható usb t csinálni LMDE ből. ha simán kiírom az isot lemezre akkor elindul, be is jön a live rendszer.
De hiába próbálkozok multisystem el vagy unetbootin al akkor se jó.
Elindul a boot olás ás az alábbi üzenettel megáll.
"10.3777286 /drm/ nouveau 0000.01:00.0 pointer to Bit lodual table invalid "
Tippjijje valakinek ? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39738) sh4d0w válasza aag (#39736) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Akkor legyél szíves az elemzéseket linkelni, hogy hiteles is legyen.

https://www.coreinfinity.tech

(#39739) aag válasza sh4d0w (#39738) üzenetére


aag
őstag

Nem. Sültgalamb nem kéne? Keress magadnak

Leírtam a valóságot. Kérdéseket tettem fel. Azokra válaszolj, ha akarsz. Egyébként felejts el.

(#39740) róland válasza aag (#39731) üzenetére


róland
veterán

Meg tudnád nevezni konkrétan, hogy mi a rossz ebben a kiadásban (Ubuntu 11.10)?

Kendek úr: Sikerült megoldanom a wifi problémámat. Úgy tűnik az Ubuntu a hálózatok ABC sorrend szerinti elnevezése szerint kíván kapcsolódni automatikusan. Így a használni kívánt hálózatnál hagytam meg az automatikus kapcsolódás lehetőségét.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#39741) aag válasza róland (#39740) üzenetére


aag
őstag

Meg tudnád nevezni konkrétan, hogy mi a rossz ebben a kiadásban (Ubuntu 11.10)?

Igen, meg. És te azt, hogy mi benne a jó? Sorold! Nem lesz túl hosszú lista sajnos.

(#39742) sh4d0w válasza aag (#39739) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Akkor megbocsáss, de nem tekintem elemzésekből idézetteknek, inkább csak a véleményednek, amivel szembeállítottam egy általánosat.

Kérdezni nem kérdeztél semmit, csak fikáztál - és mint anno, most is jó úton jársz arrafelé, hogy ne kezeljelek értelmes vitapartnernek.

https://www.coreinfinity.tech

(#39743) RBJ


RBJ
addikt

Azt nem értem, hogy minek kell idejönni egyeseknek harcolni.
Kinek mi tetszik. Kinek a pap kinek a papné. Azért nem kellene mellett döngetni, hogy melyik az jó op rendszer. mind szerethető a maga hibájával együtt.
pl én nem is gondoltam volna, hogy valamikor is ubuntu felhasználó leszek.
Fanatikus win és antivirus, tűzfal függő voltam.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39744) róland válasza aag (#39741) üzenetére


róland
veterán

OK!

Mint kiderült a magyar szerverek voltak lemaradva kiadáskor, ezért sok telepítés hibás lett.
Egyszerűen újraindítva a régebbi verziót, ott átállítva fő kiszolgálóra a szoftverforrásokat, felajánlotta az intelligens telepítést opcióként, mellyel problémamentesen sikerült frissíteni a jelenlegi kiadásra.
(Asztali gépemen valamiért nem sikerül frissítenem a Windows7-et SP1-re. Már vagy 100-szor próbálta szerencsétlen rendszer, de nem megy. Kipróbálva ugyanazzal a telepítővel más gépen működik. Sikerült mellé olyan programot kifognom, amit a netbookom XP-jén tudok használni, a Win7-en folyamatosan elszáll hibaüzenettel.) Ezeket még nem sikerült Ubuntu-n produkálni.
Ha kicsit visszaolvasol féltem a jelenlegi frissítéstől, mert korábban mind a bluetooth, mind a webkamera, mind a wifi kezelésével akadtak gondok a netbookomon. Ennél a kiadásnál ezek mindegyike elsőre működik. (Arra pedig nem volt nehéz rájönni, hogy ABC sorrend szerint akar csatlakozni az elérhető hálózatokra.)
Én megszoktam és szeretem a Unity felületet. Sokszor azon kapom magam, hogy keresem az oldalsávot, ha Windowst használok.
Azt meg megszoktam, hogy a Pinnacle tv-tunerem nem működik Linux alatt, hiszen Windowson is szívás - napok kérdése mire ott is működésre bírom - a beállítása. (Így jártam. Ismert gyártó a márkanévvel visszaélve, szinte nulla terméktámogatással piacra mert dobni valamit.) Bár adok egy esélyt a Tvheadend programnak.

Tehát jöhetnek az ellenérvek, hogy neked miért nem jó. Hátha segítséget is kapsz. Különben csak üres vagdalkozás, amit itt csinálsz.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#39745) sh4d0w válasza RBJ (#39737) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

A nouveau driverrel akad vmi gubanc, a telepítést próbáld meg vmilyen csökkentett grafikus módban elindítani, vagy alternate telepítővel próbálkozz.

https://www.coreinfinity.tech

(#39746) aag válasza RBJ (#39743) üzenetére


aag
őstag

Azt nem értem, hogy minek kell idejönni egyeseknek harcolni.

Szerintem sem kellene. Én például adni jöttem, mégis harcolni akarnak velem...

(#39747) aag válasza róland (#39744) üzenetére


aag
őstag

Nincs válasz. Én leírtam, adtam, ti meg csak veszekedni akartok. Hát csak tessék, de ne velem!

(#39748) aag válasza sh4d0w (#39742) üzenetére


aag
őstag

Megbocsátok, de nem kell reagálnod többé a beírásaimra. Veszekedés-szításod miatt máshol már rég kivágtak volna...

(#39749) róland válasza aag (#39748) üzenetére


róland
veterán

Te, ismétlem TE szítasz veszekedést.

Üresen vagdalkozol, konkrétumokat nem vagy hajlandó mondani. Én megtettem, hogy leírtam a pozitív véleményeimet, Te csak kibúvót keresel, hogy ne kelljen leírnod semmi konkrétumot - mivel nincs is olyan a tarsolyodban.

Jobban tennéd, ha hanyagolnád ezt a topicot!

S mivel meg vagy győződve a Linux "használhatatlanságáról", javaslom, hogy ne kísérletezz vele a jövőben, hanem maradj a Windows mellett!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#39750) aag válasza róland (#39749) üzenetére


aag
őstag

Te, ismétlem TE szítasz veszekedést.

Nem, ez nemigaz!

Üresen vagdalkozol, konkrétumokat nem vagy hajlandó mondani.

Nem, ez sem igaz! Valószínűleg én voltam az, aki a legtöbb valóságos negatívumról számolt be az idők során. Elsőnek telepítettem évek óta mindent és elsőnek is írtam le az általános problémákat. Elsőnek elemeztem a 11.10-es installt is. Itt, ezen a fórumon.

Én megtettem, hogy leírtam a pozitív véleményeimet

Nem, ez sem igaz. Magyarázkodás volt, nem pedig az amit kértem. Olvass vissza mit kértem. De már nem kell megtenned, mert a harag, a veszekedés szellemében teszed.

S mivel meg vagy győződve a Linux "használhatatlanságáról", javaslom, hogy ne kísérletezz vele a jövőben, hanem maradj a Windows mellett!

Nem, ez sincs így. Sokféle rendszert használok régóta. A linuxot a MacOS, A Windowsz és az Android mellett használom. Ezt is javaslom mindenkinek. A linux nem highlander, hogy csak egy lehessen mindenek felett. Ostoba hozzájárulásotokkal próbáljátok leiskolázni, elzavarni a segítőkész fórumtagokat. Sajnos ezt itt nem látják a moderátorok. Máshol ezzel a magatartással már kivágtak volna...

:(

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.