Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58972) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Sziasztok!

Kötbérezéssel kapcsolatban kérném a segítségeteket.

2015. április 14-én rendeltem egy Netmánia M csomagot 1 éves hűséggel a meglévő telefonvonalamra. A rendszerek szerint létesíthető volt. 2-3 hét után érdeklődtem, hogy mikor jönnek létesíteni, de azt mondták, hogy valami informatikai probléma van, lesz szolgáltatás, amint megoldják a gondot.

Május 14-én letelt a 30 és még nem volt szolgáltatás. Ekkor mondták, hogy még mindig technikai probléma van, de dolgoznak a megoldáson.

Június 8-án érdeklődtem sokadjára, hogy mi lesz már a szolgáltatással, akkor azt mondták, hogy technikailag nem lehet nyújtani és még aznap törlik a rendelést és indul a kötbér számítás.

Június 9-én felhívtak, hogy nem tudják nyújtani, ezért a mai napon törlik.

26 nap telt el a május 14-hez képest és ki akarják szúrni a szememet 275 Ft-al!
A 1412-es telefonszámon jóval korábban érdeklődtem, hogy hogyan is számolják a kötbért a 30. nap után.
A megrendelt szolgáltatás árát elosztják 30-al, hogy meglegyen az egynapi ára, majd azt megszorozzák 8-cal, mert a napi díj 8-szorosát fizetik kötbérként. Majd megszorozzák a napok számával, esetemben ez 26 nap.
Én így számoltam: 4960/30*8*26=34389 Ft

Mindenesetre, ma telefonon elindítottam a kötbérrel kapcsolatban egy reklamációt.

Nem akarok nyerészkedni kötbéren, a szolgáltatásra lenne szükségem, de ami jár azt kérem.
Nálam van a gond, vagy náluk a számolással?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Minden ellenállás hasztalan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.