Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) btz válasza Andris837 (#59397) üzenetére


btz
addikt

Anyósoméknál is így van, de azt mondták őket nem zavarja, ha telefonál akkor közben nem netezik :D
Igaz őket az sem zavarja hogy 4-5 megabites DSL csomagjuk van 7000 ft-ért, analóg TV 20 csatornával 5000-ért.
És a bónusz amitől biztos hogy azt mondod, hogy hát ez H#$%LYE : Ott van kint az oszlopon a digi Gigabites optikája már 2012-óta (akkor ugyan még nem volt gigabites, de na ...) :D

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#59402) btz


btz
addikt

Amúgy a 29-es körzetben úgy várják a Telekomot mint a megváltót :D

ⓑⓣⓩ

(#59403) Intruder2k5 válasza btz (#59402) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilván, mivel ott sok helyen még mindig csak UPC ADSL van, és a Telekom optikát épít.

(#59404) Gubek-Einste válasza btz (#59402) üzenetére

Azért néhány Telekom-os és Invitel-es körzetben el szoktak rebegni néha egy imát valami jobb szolgáltatóért :D

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59405) #32577792 válasza Intruder2k5 (#59362) üzenetére


#32577792
törölt tag

ez jó
ebben nem szerepel a településünk, ahova elvileg optikát húznak

(#59406) Gubek-Einste válasza #32577792 (#59405) üzenetére

Mivel a fejlesztések, ameddig be nem fejeződnek, nem szoktak publikusak lenni így nem meglepő, hogy nincsen benne.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59407) #32577792 válasza Gubek-Einste (#59406) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ezek már befejeződtek?
Azért publikusak??

(#59408) Gubek-Einste válasza #32577792 (#59407) üzenetére

A fene tudja, nem könnyű megérteni a szolgáltatók lelki világát, van amikor marketing fogásból kiadnak valami, van amikor semmit sem mondanak. Van amikor tagadják, hogy lenne az adott területen bármilyen fejlesztés és aztán egy hét múlva már rendelhető is lesz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59409) #32577792 válasza Gubek-Einste (#59408) üzenetére


#32577792
törölt tag

Csak azért érdekes, mert kb. 2 hónapja kérdeztem írásban, amire kb. 2-3 hete válaszoltak telefonon, hogy őszre kerül átadásra és hatalmas reklámkampány lesz helyben.
De még egy "kapavágást" nem látok a településen, bár lehet, hogy nem is kell semmi mást tenniük, csak szólnak az úrigellertkaptamnak, és azt mondja: múúkodj és múkodik :)

(#59410) Andris837 válasza btz (#59401) üzenetére


Andris837
senior tag

Ehhh... Nem hülyézek le senkit, de valóban buta dolog ha nem használják ki a digi gigabites hálózatát. Mit nem adnék, ha itt is az lenne... :)

Teko001: köszönöm. :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#59411) szaniszlokar válasza btz (#59400) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Nem csak a 29-es korzetbol all a vilag. Ott legalabb ha ocska is de van valami szolgaltatas. Itt nincs semmi. 1 Mbitet sem tudnak adni. :(

Minden ellenállás hasztalan.

(#59412) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#59404) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez szerintem nagyjából minden szolgáltató esetén így van, a jelenlegi sosem tökéletes, mindig van másik, ami jobb lenne...

(#59413) Intruder2k5 válasza #32577792 (#59405) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, a listában szereplő települések számán én is kissé meglepődtem, a mostanság mindenfelől (reklámokból, híradóból, hivatalos és nem hivatalos forrásokból) hallható infók alapján azt gondolná az ember, hogy ettől sokkal nagyobb volumenű fejlesztésekről van szó, ehhez képest felkerül vagy 30-40 település a listára.

(#59414) #32577792 válasza Intruder2k5 (#59413) üzenetére


#32577792
törölt tag

Kicsit gondolkodtam - na sokat nem azért - ezen, az elképzelhető, hogy ezen településeken vagy település részeken nincs szélessáv mint olyan??
Ahol meg van, az kvázi nem "fejlesztés" ezen kategóriában?
Nem mintha nekem nem lenne bőven elég a 20-as csomag.

(#59415) btz válasza Intruder2k5 (#59413) üzenetére


btz
addikt

440ezer háztartásból kb 150 db 5000-6000 lélekszámú telepúlés kijön.
De ha a kilómétereket nézem, hát úgy megin egész más jön ki.
A mi kis 1000 fős falunk önmagában 6 km-et enne kb meg a 2500-ból (lemértem az összes utcát a google mapsal).
Minden esetre 40 településnél mindenképp több.

ⓑⓣⓩ

(#59416) Intruder2k5 válasza #32577792 (#59414) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos én sem tudom, hogy pontosan milyen elv alapján kerültek, vagy nem kerültek fel a listára települések.

(#59417) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#59416) üzenetére

Szerintem egyszerű marketing okok miatt kiadtak egy listát hogy legyen valami amit lehet nézegetni, aztán, hogy valójában hol és mit csinálnak az egy más eset.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59418) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#59417) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Simán benne van ez is a pakliban... Mondjuk a linkelt oldalon is kb. 1000x annyi a design meg a süketelés, mint a tényleges adattartalom.

[ Szerkesztve ]

(#59419) veghdavid92


veghdavid92
csendes tag

Sziasztok!
Telekom IPTV+internet előfizetésem van, és az utóbbi hónapokban a következő a gondom: Az internet szakadozik, a tévével együtt ilyenkor csak egy router újraindítás segít, de utána valamiért rögtön jó lesz.
Modemet kétszer cseréltek már, a villanyoszloptól újrahúzták a házba a kábeleket, és a probléma még mindig fent áll. Hiába hívnám a szerelőket, nem igazán tudnak mit csinálni, akkor pont nem fog szakadozni amikor itt vannak.
Valakinek valami ötlete? Esetleg lehet LAN kábel is hibás, ami a modemtől a routerbe megy? A routerből megy a kábel a Set top boxba egyébként.

(#59420) Intruder2k5 válasza veghdavid92 (#59419) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Milyen technológiával jön a szolgáltatás? Kábelnet? xDSL?

Nyilván lehet saját eszköz hibája is,

(#59421) xigris


xigris
őstag

Sziasztok, biztos hogy nem teljes a lista én sem találtam meg a településemet de tuti lesz mert már van rá előszerződésem

(#59422) veghdavid92 válasza Intruder2k5 (#59420) üzenetére


veghdavid92
csendes tag

kábelnet
ez a harmadik routerem az elmúlt két hónapban mert azt hittem azokkal van a baj. plusz a modemet is kétszer cserélték

(#59423) veghdavid92


veghdavid92
csendes tag

Esetleg lehet az a gond hogy a Cisco routeren, ami be van kötve a modembe, a DHCP be van kapcsolva?

(#59424) #41133696 válasza #41133696 (#57229) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az egyik STB most ki van kapcsolva... és... :

(#59425) #32577792


#32577792
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#59426) wmati


wmati
addikt

[ Szerkesztve ]

(#59427) azbest válasza bul07 (#59399) üzenetére


azbest
félisten

Kábeltévén is kettő lett, e a csatornasorrend változásos oldalon is kettőt írnak. Biztos kétfarkú kutya párt rajta van az örök élet témán, aztán első lépésként két életet kaptunk :D

(#59428) fradi81


fradi81
veterán

tvgo-n a duna world helyett m4 sport nincs adás, miért is?

moto g72, Ninebot d28e

(#59429) djculture válasza fradi81 (#59428) üzenetére


djculture
félisten

"kéthetes promóciós adás után 2015. július 18-án indul." Lehet náluk a fütyülés meg a monoszkópábra a promocio:)

[ Szerkesztve ]

(#59430) fradi81 válasza djculture (#59429) üzenetére


fradi81
veterán

tehát akkor duna world csak tv-n? szuper.

moto g72, Ninebot d28e

(#59431) DJ. Ru$y válasza fradi81 (#59430) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott sem. Cserélik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#59432) fradi81


fradi81
veterán

Ja egyébként van olyan lehetőség hogy ne az ügyfélszolgálattal beszéljek hanem valakivel aki egy kicsit feljebb van? 6-jára már nincs kedvem ugyanazt elmondani.

moto g72, Ninebot d28e

(#59433) wmati válasza fradi81 (#59432) üzenetére


wmati
addikt

Nincs csak a hiba bejelentős emberkék vannak egyik jobban ért hozzá másik kevésbé, de vissza menőeg meg tudnak nézni hiba jegyet, legalább is nekem néztek nem rég áprilisit. Amúgy vannak kis főnökök stb de hogy egy olyannal beszélj nagy gáznak kell lennie ;)

(#59434) fradi81


fradi81
veterán

Hát nagy gáz van többet fizetünk mint szeretnénk, arra van pénzük hogy nyugdíjas néniket küldjenek rám telefonon, szerelőt kiküldeni nincs :) Nembaj van itt optikás invitel is végső esetben.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#59435) djculture válasza fradi81 (#59434) üzenetére


djculture
félisten

Invitel sokkal rosszabb, errefele tekomos embernek álcázva verték át a tudatlan öreg embereket. Hosszabitani jöttek a telekomtól, ide is igy állitottak be 1-2 éve. Mondom most hosszabitottam szerződést ugyhogy ez nem nyert. Mutassa már meg az igazolványát. Azt ő nem. Majdnem szomszéd egy rendőr, odatelefonálok kihivtam, odamegy a csávóhoz szolgálatba helyezi magát . Bemutatkozik xxyz törzsörmester legyen szives igazolnia magát. 2 perc múlva kiderült az egyik inviteles átbszóember volt. Odamegy aláirratja a szerződést azthiszed telekom, a telekom 1 hét múlva kiküldi a kötbértr mert szerződést szegték, az nvitel meg majd aktiválja a szolgáltatást jóval drágábban. Youtube-on ottvan a tv ügyvédje mikor még létezett ez a műsor hetente volt ilyen inviteles átbszásos történet.
Egyébként akkor én a magyar telekomot is felhívtam jeleztem nekik, hogy inviteles emberkék magyar telekomos emberkének adva ki magukat szerződés hosszabításos szöveggel csapják be az embereket.

Mai napig ez megvan amúgy mert szomszéd faluban ismerős 80 éves anyját verték át kb egy fél éve. Odaállitottak aláiratták vele továbbilag úgy folytatódott ahogy leirtam. Kötbér, végül úgy lehetett kilépni ebböl a folymatból nagy nehezen hogy ügyvéddel belett perelve az invitel és a békéltető nem nekik adott igazat.

[ Szerkesztve ]

(#59436) Intruder2k5 válasza djculture (#59435) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem vagyok az Invitel ügyvédje, sőt még csak ügyvéd se vagyok, de ez egy helyi ügy, emiatt általánosítani az egész szolgáltatóra, egy kicsit gáz. Feltehetően külsős üzletkötőkről volt szó, akik túl lelkesen tekertek a beígért jutalékért, lehet ennek a módszeréről az Invitel sem tudott semmit. Sőt, szerintem biztos, hogy nem!

Illetőleg más a helyzet, ha valaki önként megy az Invitelhez (mint fentebb a fórumtárs is szeretne), és más, ha valakit átb@szn@k.

[ Szerkesztve ]

(#59437) djculture válasza Intruder2k5 (#59436) üzenetére


djculture
félisten

Én nem általánosítok de szerintem eleve gáz ilyen arcokat alkalmazni akik igy járnak el, ha a saját szakálukra hanem. De mondom a tv ügyvédje is televolt ilyen történetekkel, Ezek után nem hiszem hogy a cégnél soha nem néztek tv-t se. 2010 körül volt ebböl nagyobb balhé de ezek szerint ma is így csinálják egyes üzletkötők.

[ Szerkesztve ]

(#59438) Intruder2k5 válasza djculture (#59437) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát lehet, én hiszek neked, bár erre felénk (Invitel terület, 28-as körzet) ilyen sosem történt. Vagy ha történt is, az is valami elszigetelt eset lehetett, mert nem hallottunk róla. Persze Invitel ügynökök erre is vannak, de nem mondanám őket agresszívnak, sem alattomosnak, pedig sokan elpártolhattak már UPC-hez, mert ugye az a kábeles szolgáltató. Bár próbálkoznak, de hát ez a kenyerük, ez érthető is. A mamának meg kell mondani, hogy semmit sem ír alá, sőt senkit sem enged be, hanem megvár minden döntéssel, vagy legalább telefonál a gyerekeknek, mielőtt kaput nyit, és akkor nincsen baj. Felénk olyan dumával szoktak becsengetni, hogy megmagyarázzák, hogy a jelenlegi 60-as vagy 120-as UPC neted helyett, valamivel olcsóbban tudnak ajánlani Invitel-est, mert nyilván úgysem használsz ki ekkora sebességet, ergo feleslegesen fizeted, mert akár 1000Ft-al is lehetne kevesebb a havidíjad. Persze az egy másik dolog, hogy ezért kapnál 5, vagy 10 megás DSL-t, de ezt már annyira nem reklámozzák, csak, hogy olcsóbb. Én már úgy vagyok vele, hogy amikor becsenget, és elkezdi a mondókáját, rögtön leállítom, megkérdezem, hogy optikát ajánl-e, ha nem, akkor viszontlátásra, jöjjön vissza, ha megvolt a fejlesztés.

Illetőleg volt olyan, amikor telefonon kerestek, állítólag Invitel-től, mert hűséges ügyfelük vagyok, ezért ajánlanak nekem egy kedvező csomagot, ugye hosszabítandó a lejárt szerződésem. Aztán amikor közöltem vele, hogy valami tévedés van, mert több éve UPC előfizető vagyok, akkor elnézést kért és elköszönt.

[ Szerkesztve ]

(#59439) Andris837


Andris837
senior tag

Ma sikerült megcsinálni a Telekomnak úgy a problémát, hogy kint sem voltak. Egy SMS-t kaptam, hogy a
a
hibát elhárították. Most az tűnt fel, hogy a sima beltéri egység is felvesz, meg tudom állítani az adást. Egy beltérit kértem felvevőst.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#59440) btz válasza Andris837 (#59439) üzenetére


btz
addikt

Akkor lehet csak a központban konfigoltak el valamit. Én is volt hogy egy nagyobb forgalmú weboldal alatt csak simán kikapcsoltam a cachet és hát már a linux oprendszer újratelepítése jött volna, de még előtte gyorsan megnéztem újból a beállításokat és hát ... erősen anyáztam magam, hogy csináltam egy instant félnapos szívást magamnak, egy on off kapcsolóval :D

ⓑⓣⓩ

(#59441) TomasV


TomasV
újonc

Sziasztok!
IPTV-ről váltanék T-home Sat TV-re, mert a T-home-nak nincs IPTV-s lefedettsége ezen a területen, meg állítólag HD is jobb minőségű műholdról mert nincs tömörítés mint az IPTV-k esetében!
Mi a tapasztalatotok a T-home Sat szolgáltatással kapcsolatban? Milyen minőségű a szolgáltatás? Bármilyen környezeti hatás mennyire befolyásolja a vételt stb?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#59442) #65388800 válasza TomasV (#59441) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia. Nekem már 5 éve van sat tv-m meg vagyok vele elégedve. Sajnos nem tudom iptv-hez hasonlítani mivek nekem még nem volt. A vétel nálunk igen rossz időjárási események bekövetkeztekor szokott megromlani pl felhőszakadás villámlás. Ez általában 1 évben max 5 napot jelent vagy annyit sem. Viszont érdemes kérni 2 év után hogy nézzék meg hogyan áll az antenna mert ha olyan helyen van ahol eléggé tudja fújni a szél akkor kicsig elmozdulhat. Ilyenkor a minőség nem romlik csak a jelerősség. Általában ezt csak rossz idő esetén lehetett észrevenni mikor már nem volt tartalék. De ilyekor egy egyszerű finomhangolással meg lehet oldani a dolgot.

Lehet kicsit bővebb voltam mint amit kérdeztél de nekem az 5 év alatt ezek a vélemények észrevételek jöttek össze. Ja és ha Huaweii boxot hoznak akkor inkább kérj másikat mert az ritka szar. Ha teheted akkor említsd meg hogy kaonmedia lenne neked s megfelelő.

(#59443) Andris837 válasza btz (#59440) üzenetére


Andris837
senior tag

A sima beltéri is tud felvenni adást, ha a hálózaton van egy felvételre képes és épp bekapcsolt box?
Szuper lenne. No meg most vettem észre, hogy amit az egyik boxon felvettünk, azt meg tudom nézni a másikon. :) Bocsánat, hogy ennyire tudatlan vagyok de ezek a dolgok nekem nagyon újak....

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#59444) btz válasza Andris837 (#59443) üzenetére


btz
addikt

Így van. Multiroomnak hívják, a boxok megoldják egymásközt hogy melyiken akarod nézni, a felvételt mindig a HDD-s box tárolja, így annak menni kell. Azthiszem online felületről és telefonos appról is indítható felvétel, de ezt a funkciót még életemben nem használtam.

ⓑⓣⓩ

(#59445) dptrsk válasza Andris837 (#59443) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha van 2 boxod, amiből 1 felvevős, akkor a másikon is tudsz beállítani felvételt, tudsz megállítani adást és vissza tudod nézni a már felvett adásokat.

(#59446) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Na megjött nekem is a "Működik a zonline' felület" email, bár már pár napja is be tudtam lépni, mikor valaki írta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#59447) Andris837 válasza dptrsk (#59445) üzenetére


Andris837
senior tag

Nagyon szuper, köszönöm! :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#59448) chester99 válasza DJ. Ru$y (#59446) üzenetére


chester99
aktív tag

A levél nekem is megjött, viszont én nem tudok belépni :DDD

Kedves Ügyfelünk!

Örömmel tájékoztatjuk, hogy az önkiszolgáló felületeinket érintő fejlesztés elkészült, amelynek köszönhetően a www.telekom.hu weboldalunkon, a jobb felső sarokban található Belépek menüpontban, már az Ön számára is elérhető az online ügyintézés.

A jövőben kényelmesen, bármikor online intézheti Telekom szolgáltatásaival kapcsolatos ügyeit, megtekintheti számlaegyenlegét, befizetheti számláit vagy akár módosíthatja jelenlegi díjcsomagját.

Az online ügyintézéssel kapcsolatban bővebben itt tájékozódhat:

ÚJDONSÁG!

Hozza létre Telekom Fiókját és lépjen be egyszerűen e-mail címével vagy Facebook fiókjával, és kezelje egyben mobil és otthoni előfizetéseit!

Köszönjük az elmúlt időszakban tanúsított türelmét!

Budapest, 2015. július

Üdvözlettel:
Telekom

(#59449) Adama123 válasza chester99 (#59448) üzenetére


Adama123
tag

Én nem kaptam levelet és továbbra sem tudok belépni. :)

(#59450) Sofian válasza Adama123 (#59449) üzenetére


Sofian
őstag

Szintén zenész..

Elkezdték "kézzel" migrálni az embereket gondolom. Csak tudnám hogy miért vártak ezzel eddig...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.