Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) ML320 válasza Zofren (#8199) üzenetére


ML320
aktív tag

Szerződéses partner suli rencergizdája jött vissza a nyaralásból. Indulás előtt bejött, hogy holnapra lenne-e itt CF kártya, amit az egyik gépükben tudnának használni. Nekem otthon volt egy 128-as, meg egy 2GB-s. Az utóbbit odaattam, most egy régi gépbe csak ezért ne vegyen, úgyis gépcserét tervezget. Ma hozta vissza.
Plusz egy üveg.
(Inzolia-Chardonnay, Sicilia. 4dl-es üvegcse, fehér bor)

:P

Ember tervez, Isten perverz...

(#8202) net84


net84
őstag

éljen a szabadság! :DDD csak azt tudnám, hogy miért vagyok a munkahelyemen :F

A júzerek pedig kezdenek teljesen behülyülni...
Délelött hívott egy ismerős, hogy mondjam már meg neki, hogy miért van az, hogy XP betöltéskor megnyitja autómatikusan a dokumentumok mappát...hát az összes ötletemet kilőttük, nincs bent a registry-ben semmi, az indítópult és az msconfig is üres. A rendszer friss telepítésű...Ötlete valakinek?

Holnap munka után (mert ahogyan kinéz, holnap is dolgozhatok) pedig mehetek mobil internetet telepíteni asztali gépre, mert egyik vonalas szolgáltató nem volt hajlandó netet bekötni a házba, mert egy embernek nekik nem éri meg. A Vodkafonos nettel szívtam 2 órát korábban, majd javasoltam, hogy inkább adja vissza, vagy vegyen új gépet...most a tmobájl kütyüjével kell próbálkoznom, illetve úgy kell megcsinálni a gépet, hogy menjen rajt - végre eljutottunk oda, hogy a gépbe is bele lehessen nyúlni.

Kb. negyed órája érhettem be dolgozni, amikor bejött egy rendszeres ügyfelünk, hogy cseréljük ki neki az alaplapot a gépbe, mert ami bent van, az szar, túlmelegszik, és fagy vele a gép...egye fene, kicseréltem, de amit itt levágott - neki más típus kell, jobb, ráfizetni nem fog, sőt semmit sem hajlandó kifizetni.
Természetesen ugyanolyanra cseréltem ki, annyi külömbséggel, hogy gyárilag aktív hűtő van a lapon. Azóta nem fagy, igaz korábban sem fagyott nálunk, csak most már látszott a lapon, hogy melege volt, a matrica megbarnult és lepöndörödött az aljáról...

Nem lenne senkivel semmi gond, ha nem lennének kötsögök és ilyen akaratosak, hisztisek mostanság az emberek.

Ja! és vasárnap még hívott egy "kedvenc" ügyfelem, hogy nem megy a net a gépen, fejböl megpróbálta elmondani a hibaüzenetet...
- hááát! valószínüleg benyelt valami virnyákot, be kellene hozni hétfőn, és megnézem, ha minden jól megy, akkor hétfőn készen is lesz, mert én keddtől szabin vagyok.
-hú-há-é-hő...vigyem be?
- jó volna! Ha el is megyek, akkor is csak annyit fogok tudni csinálni vele, hogy megállapítom, hogy újra kell telepíteni vagy csak írtani kell, de egyik sem oldható meg a helyszínen, ezért mindenképpen a szervízbe fog kikötni.
- hááááát jó! akkor beviszem. De újra kell telepíteni?
- nem biztos, de lehet...

Érezhető volt a hangján, hogy nem tetszik neki a módszer, de nemérdekel. Igaz nem is ért be vele, van egy olyan sejtésem, hogy megint elhívta egy ismerősét és megoldotta neki. A multkori után is 3 napomba került, hogy életet leheljek be, és legalább valami minimális adatot tudjak menteni...nembaj! csak megtanulják idővel, ha mindig duplán kell fizetniük...

Read only...

(#8203) localhost válasza ML320 (#8201) üzenetére


localhost
Közösségépítő

ez nem te vagy hehe?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8204) ML320 válasza localhost (#8203) üzenetére


ML320
aktív tag

Nem, de beszállítok neki. Kell az a kis mellékes. :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#8205) diegho válasza net84 (#8202) üzenetére


diegho
nagyúr

dokumentum mappát nyithat esetleg olyan billentyüzet beragadt extra gombja is állandóan, bár erre kicsi az esély, lehet valami spyware lesz.

(#8206) Lenry válasza net84 (#8202) üzenetére


Lenry
félisten

a dokumentumokat az is indíthatja, ha valami pluszban ráindít az explorer.exe-re... ami ugye az ablakkezelő, és állandóan fut, de ha mégegyszer elindítjuk, akkor a dokumentumok nyílik meg...
msconfigban (Vista alatt legalábbis) nincs az automatikus indításban benne, nézzétek meg, lehet, hogy benne van, akkor vegyétek ki

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8207) TheReMiXeR válasza _ak_ (#8171) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Van olyan kártyaolvasó ami valóban ismeri a HC kártyákat. Abba bele, próbálgatás (nem részletezem) és ennyi.

Alap gond 99%-ban, hogy eleve nem támogatja a készülék. Ha valakinek netán még is akkor jobban szemügyre veszem a kártyát. Ennyi.

Egyébként mivel ez általában rögtön kiderül kiszoktam cserélni max 2gigára plusz a különbözet levásárolható. Manyibekk még nem volt mivel elvtársainknak kellett a kártya.
Valamilyen...

(#8208) TheReMiXeR válasza johniee (#8177) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

:R na ja, van amikor megtévedek :))

(#8209) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Elvtársak!

A mai naptól sajnálatos módon... de megint szabira megyek :))
Két hét a gyönyör nélküli életből... hogyan fogom kibírni???

Egyébként nem kell anyázni mert sűrű a program.
Falazás, anyázás, kamerázás, festés, betonozás, vakolás... sorolhatnám.
....de egy a lényeg, a kezemben mindig ott lesz a Heinekken :C

Majd benézek!

Mindenkinek jó szórakozást!

ui.: tegnap fazon bejön, hogy rossz a vindóza, nem néznénk meg nekije???
Dehogynem! Erre előveszi a vinyóját...

(#8210) net84 válasza Lenry (#8206) üzenetére


net84
őstag

Köszi! Ezt még megnézetem velük...(maaaaajd)...arra viszont nem emléxem, hogy xp vagy vista volt-e a drága, nekem még az első kávé elött volt...

diegho - friss telepítés, nemhinném, hogy virnyákot szedett volna össze...rendszer+driver-ek...ennyi

TheReMiXeR - jó nyaralást! :DDD én is olyan jól töltöttem a szabimat, hogy tegnap du. már azon a szinten voltam, hogy kalapáccsal fogom apró darabokra kloffolni a telefonomat.

[OFF]Olyan jó hetem volt! Nagyívben mindenki szart arra, hogy szabinvagyok, azzal sem foglalkozott, hogy ezt jeleztem neki a beszélgetésünk elején, akkor is elvárta volna, hogy én naprakész vagyok az árakban, a raktárkészletben és leborulok a lábai elé és egyböl írok neki árajánlatot.

Így pihenjen az ember: hétfő munka, kedd szabi, szerda délelött szabi, délután munka, csütörtök délelött munka, délután szabi, péntek szabi, de a telefonom nem bírt kusban maradni, mert hamár szerdán és csütörtökön is láttak dolgozni, így pénteken is lehet engem baszogatni...[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#8211) johniee válasza TheReMiXeR (#8209) üzenetére


johniee
senior tag

rossz a vindóza, nem néznénk meg nekije???
Dehogynem! Erre előveszi a vinyóját...
Ez Fájt

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8212) TheReMiXeR válasza johniee (#8211) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Mellékesen megjegyezném, hogy ráadásul valami informatikus szökevény is volt az emberünk, mert mielőtt eljutottunk volna a vinyóig rendesen előadta magát...

(#8213) ML320 válasza TheReMiXeR (#8212) üzenetére


ML320
aktív tag

Miért, hozzád nem vittek el csak vinyót, hogy XP-t telepíts rá?
Meg közölték már azt is, hogy az informatikus otthon felrakott mindent a vincsire, de amikor azt berakták a saját gépükbe, mindig kék képernyővel indult a gép.

Nekem is letelt pár nap szabi. Az utolsó reggelén fél kilenckor kikecmeregtem az ágyból, kómázok az első doboz Hell Energy-ért, amikor csörgött a vezetékes. Nézem-nézem. Anyád! Nem veszem fel. Utánna asszony jött, hogy a gyerekkel dokinál voltak, az próbált hívni, mert gáz van a nyomtatójával. Mehettem oda is.

Amúgy nálam már megvan a festés az alsó szinten, a héten várom a beltéri ajtókat. Ma már megjártam Sopron összes áruházát, összeszereltem egy fürdőszobaszekrényt, és visszahívtam nyolc embert, mert a telót itthon felejtettem. Házbővítés rulez!

Ember tervez, Isten perverz...

(#8214) nyunyu


nyunyu
félisten

Holnap tenyleg kinyirom a sales kollegat.

Penteken csak azert uszta meg, mert elkerultuk egymast az irodaban, lelepett valami ugyfelhez (*), mire delelott beertem.

Kezdodott azzal, hogy regi-uj munkahelyemen uj, remelhetoleg kevesbe stresszes munkakorben dolgozom, mar egyaltalan nem supportalok, ezt fonokom az osszes kollegaval tudatta, ne kuldjenek ugyfelhez, stb.
Igy most nincs sajat ceges supportos telefonszamom, amin boldogithatnanak. (Regi szamom mar masnal van.)

Pentek reggel hivott az egyik supportos kollega, hogy baja van a multkori baromarcunak a mashol vett 10Ft-s noname vonalkodolvasojaval, o nem tud ra valaszolni, mondom, jo, toljon SMS-ben szamot, akkor ahogy irodaba erek, irodai szamrol visszahivom.
SMS megjon, elolvasom, erre azonnal csorog a telefonom, pont arrol a szamrol hivnak, amit kollega kuldott(!!!)

Gyanutlanul felvettem, baromarcu persze ordit, hogy "nemmegyazolvasopedigobeprogramoztaugyahogymultkormondtam".
Fejbol persze nem tudtam ra valaszolni, mivel eletben egyszer lattam azt az olvasot, akkor sem mukodott :))
Mondtam neki, minimum fel ora, mig Budarol aterek Pestre az irodaba, addig utana sem tudok nezni, mi lehet a problema a beallitasokkal.
O arra nem er ra, kulonbensemazertfizetettegyvalagpenzt, hogynemukodjonarendszer, nekivalaszkellmostrogton. (Istenem, adj egy kis turelmet. DE AZONNAL!!!)

Mint kiderult, reggel saleses kollegat is felhivta, aztan kerte a "vonalkodszakertot", a kedves kollega meg szemrebbenes nelkul kiadta a PRIVAT szamomat. :Y

Irodaban persze nem talaltam a ceges feljegyzesek kozott, hogyan kene azt az olvasot mukodesre birni, elvegre hivatalosan nem tamogatjuk, anyaceg angolul tudo supportosai meg pont szabin vannak, sem telefonon, sem emailban nem birtam oket utolerni...

De azert renduletlenul csorgott a privat szamom. Ha meg "veletlenul" nem vettem fel, akkor sikerult felhivnia a vonalason, de olyan is elofordult, hogy a titkarno ceges szaman kert engemet. :W
Szoval 11-tol delutan 2-ig az o szarsagaival szenvedtem a sajat dolgom helyett, persze legalabb feloran at hallgathattam az orditasat a kulonbozo telefonokon.

Legjobb resz akkor is az volt, hogy szerdan nyitnanak, ugyhogy addig menjen le hozza valamelyik kollega videkre, aztan csinalja meg, hogy mukodjon.
Raadasul multkor az o laptopjara raktuk a rendszert, azt is at kene telepiteni a vegleges gepre.
Mondom neki 2 kollega szabin van, maradek 4-nek meg mar be van tablazva az egesz jovo hete, meg levegot venni sincs idonk, eselytelen.

De o majd felhivja a sales kollegat, aztan megbeszeli vele...
Jaj neeeeee, eddig akarhanyszor probaltuk meggyozni, hogy eloszor nezze meg a naptarat, mielott (helyettunk) elvallal valamit, de mindannyiszor sikertelenul. Nana, hogy mindig tegnapra kell keszen lennie az o ugyfeleinek, egyeb, folyamatban levo ugyek azok nem erdekesek, raernek. :W Utana meg jon az egymasramutogatas, hogy o nem is azt igerte :O

Ja, amin most sikerult kibuknom: vasarnap delutan fel negykor csorog a telefonom, nana, hogy a "faszkalap" neven elmentett szamrol hivnak... :O

Valahogy most sem sikerult felvennem ;]

(*): Szokas szerint virusos lett a 2 hete hetvegen engem boldogito skotok gepe, aztan kollega kiugrott "felorara" virusirtani, ebbol persze egesz napos elfoglaltsag lett.

Utana meg persze ki volt akadva, hogy o saleses, nem technikus, nem az o dolga lenne, helyettunk dolgozik, stb.
Meg miert nem lett csinalva az ugyfele geperol backup DVD, amirol ujratolhatna az egesz rendszert felora alatt.
(Ha mi adjuk a gepet, es jut ra idonk, akkor neha szoktunk olyat is csinalni, de ez esetben ugyfele volt a laptop, meg idonk sem volt...)

(**): Mar csak a halalneme modjat kene kitalalni.
Ceges balta a hataba? Veletlenul kiesik az elso emeleti irodaja ablakabol?
Kiszurni a peniszhosszabbito eszkoze kerekeit? Ja, azt mar nem lehet, ugyanis 2 hete elloptak. :))
(Cascoja meg nem volt, igy fizetheti meg masfel evig a torlesztoreszleteket.
Raadasul a bankja is felhivta, hogy mivel a kocsi volt a hitel fedezete, es eltunt, igy a megnovekedett banki kockazat miatt ujrakalkulaljak a havi dijat ;] )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8215) Lenry válasza nyunyu (#8214) üzenetére


Lenry
félisten

ne is tagadd, hogy te loptad el az autóját ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8216) nyunyu válasza Lenry (#8215) üzenetére


nyunyu
félisten

Sajnos nem en voltam az, aki lehuzta ujabb 150k-ra azzal az igerettel, hogy visszavasarolhatja a verdajat.

Eset utan 1 hettel vasarnap reggel 9-kor felhivtak telefonon egy ismeretlen szamrol, hogy naluk van a kocsija, ha viszont szeretne latni, azonnal vegyen magahoz 250k-t, aztan a reszletekkel majd hivjak.

Haverjatol sikerult kolcsonkernie, aztan telefonon azt az utasitast kapta, hogy tegyen le 150k-t az M7-es x kilometerenel levo pihenon, aztan hajtson tovabb, maradek 100k-t meg nyomja y kilometerrel kesobb valakinek a markaba a kulcsert cserebe.
Kollega igy is tett, csakhogy x+y km-nel egy arva lelek sem volt ott, nemhogy a kocsija.
Gyorsan vissza az elozo megallohoz, lovenak addigra termeszetesen hult helye...

Ugyhogy most duplan szopoagon van a kollega, se kocsi, se love.
De legalabb mindezt hitelre...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8217) Sytex válasza nyunyu (#8216) üzenetére


Sytex
tag

Szivatnak anyám STOP. :) :C

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#8219) finest válasza nyunyu (#8216) üzenetére


finest
őstag

Hogy nem avattátok be a rendőröket? Komolyan reménykedett a srác, h megkapja? :DDD Szegény!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#8220) nyunyu válasza finest (#8219) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi is kerdeztuk tole, hogy 45 evesen meg hisz a tundermesekben?

Rend eber oreinek egyebkent csak l:http://prohardver.hu/tema/a_rend_orei_rendorok_rendorseg/hsz_1242-1242.html]erre[/l] meg erre futotta az ugyben, ezalapjan miert lenne elvarhato toluk, hogy megtalaljak a kocsit?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8221) nyunyu válasza nyunyu (#8220) üzenetére


nyunyu
félisten

Jol van, sikerult jol szetcsesznem, es lejart a szerkesztesi ido...

Szoval: Rend eber oreinek egyebkent csak erre meg erre futotta az ugyben, ezalapjan miert lenne elvarhato toluk, hogy megtalaljak a kocsit?

Ja, tovabbra is OFF.
(Nem vagyok ma formaban :W)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8222) nyunyu


nyunyu
félisten

Egyebkent kollega multkor addig kombinalt, amig fel nem talalta a legtutibb autolopas elleni vedekezest: radioaktiv vonalkod :Y

Azt nem lehet letorolni, hiaba festik at, akkor is csak odamesz a motorhaztetohoz, Geiger-Muller szamlalo elo, aztan az alapjan, hogy mennyit csipog (szerinte) ki lehetne keresni egy kozponti adatbazisban, hogy az az alkatresz milyen alvazszamu auton volt eredetileg.
Eleg lenne a fobb karosszeriaelemeket+motort megjelolni a gyarban, aztan eredetisegvizsgalatnal ha talal eltero kodu elemet, akkor az az auto nem franko, sot meg is lehetne mondani, hogy ez a bal elso sarhanyoelem a Pisti verdajarol van, motorhazteto a Zolierol...

Mindezt a szokasos lenduletevel masfel oran at magyarazta, persze addig sem sikerult dolgoznunk.

Vegen mar mi adtuk ala a lovat, hogy menjen be a szabadalmi hivatalba, es vedesse le ezt a tuti otletet, hatha valami uzleti befekteto dollarmilliokat adna erte. :))

De mi hulye informatikusok kevesek vagyunk hozza, ugyanis szereny fizikai ismereteim szerint nem igazan megvalosithato. Inkabb beszeljen valami atomfizikussal, hatha o tobbet tud mondani a temarol.

Szoval klinikai eset az urge...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8223) blackvinyl


blackvinyl
tag

[OFF]"Kiszurni a peniszhosszabbito eszkoze kerekeit? Ja, azt mar nem lehet, ugyanis 2 hete elloptak. :))
(Cascoja meg nem volt, igy fizetheti meg masfel evig a torlesztoreszleteket.
Raadasul a bankja is felhivta, hogy mivel a kocsi volt a hitel fedezete, es eltunt, igy a megnovekedett banki kockazat miatt ujrakalkulaljak a havi dijat ;] )"

A bank hogy ad hitelt, ha nincs biztosítás a kocsira?
A bank hogy kap információt arról, hogy eltűnt a kocsi?[/OFF]

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#8224) nyunyu válasza blackvinyl (#8223) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehetett ertelmes aron cascot kotni a tizenpar eves, hasznaltan vett verdara. (genertel kalkulatoran potyogtem: most 250k lenne az eves cascoja a 3 misi erteku tragacsanak...)

Rendorok meg hivatalbol ertesitettek a bankot, mert ugye amig le nem ketyeg a hitel utolso reszlete, addig a kocsi tulajdonosa a bank, torzslap naluk van...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8225) finest válasza nyunyu (#8221) üzenetére


finest
őstag

Gepárd csoport rulez... A kollégának nincs szerencséje ezzel a kocsival, szerintem többet már ne költsön rá! :B

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#8226) ML320


ML320
aktív tag

Norbert most tudta meg, hogy az ötöslottó főnyereménye a héten egy géptisztítás
A proci környéke
És ezért volt büdi a szobában

Nem cikizni, bedöglött a fényképezőm :O Én is várom a lottó ötöst....

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#8227) nyunyu válasza ML320 (#8226) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez neked koszos???

Ugyan mar. :))

Sales kollega a penteki virusirtast szokasa szerint sikertelenul zarta, igy hona ala csapta az ugyfel gepet, aztan ma reggel lerakta kollega asztalara, hogy csinaljuk meg. :O

Na, az olyan retkes volt, hogy konkretan 3 gumikesztyuben mertunk csak hozzanyulni.
Valahogy elokerult az ipari kompresszor is, azzal sikerult kb. 2 kilo homokot kitermelni a Dell gep osszes rejtett zugabol.

Csak tudnam honnan kerult 2 kilo homok a pub konyhai raktaraban mukodo gepbe???

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8228) ML320 válasza nyunyu (#8227) üzenetére


ML320
aktív tag

Csodálkozol a homokon a gépben? Amikor folyton a buzibárokat emlegeted? :DDD

Az ügyfél felhívott, hogy fura szaga van a gépnek. A portól teljesen beállt a VGA hűtő, utánna meg szétolvadt. A proci hűtő se nagyon forgot már. A kompresszor viszont tényleg csodákra képes.
Egy partnernek péksége van. Abból is szép felhők szoktak kijönni. Csupa liszt a gép.

Ember tervez, Isten perverz...

(#8229) nyunyu válasza ML320 (#8228) üzenetére


nyunyu
félisten

Azokkal szigoruan csak a kollegak foglalkoznak, en mar nem mehetek ugyfelhez, papirom van rola. :DDD

Egyebkent lisztes esetunk nekunk is volt egyszer, pizzeria ettermi penztargepe allandoan azzal indult, hogy bejott a programlicensz kero ablak (ami csak hardverkulcs hiba/hiany/serules, vagy lejart licensz eseten szokott automatikusan bejonni), es onnan egyaltalan nem lehetett tovabblepni.

Kb. 5 kulonbozo hardverkulcsot beleprobaltak a kollegak, ugyanugy kerte a kodot, 4x le lett ellenorizve, hogy valodi-e a kod, tenyleg ahhoz a gephez tartozik-e, de minden stimmelt, de az ablak akkor is megjelent. :Y

Mire kiment a harmadik kollega is, aki foleg hardverekkel foglalkozik, neki feltunt, hogy a gep az pont a pizzatesztat hajigalo szakacs mogotti lyukban van, mar teljesen hofeher az egyebkent fekete gep a mindenfele szallingozo liszttol.

Aztan a gep oldalara szerelt programozhato billentyuzetet pont olyan szerencsetlenul zarta rovidre a benne levo sok liszt, hogy allandoan azt erzekelte, mintha a kodkero ablak billentyukombinacioja folyamatosan le lenne nyomva. (addig persze nem is tudtunk errol a kombinacio letezeserol :( )

Kupakok leszed, liszt kiont, kupakok vissza, jeee mukodik, nem ker kodot.

Azota be lett uvegezve a latvanykonyha mogotti ablak...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8230) diegho válasza nyunyu (#8229) üzenetére


diegho
nagyúr

Hozzám olyant hoztak, hogy a procihűtő (gyári am2-es) lamellái között kb 3 centi magasan fekete föld volt beragadva. Csavarhúzóval kellett kikaparnom, mert nem lehetett kifújni. A gép fagyási tünetekkel jött hozzám, 2 hónapos volt :Y nemes egyszerűséggel megkérdeztem a csajt (aki kisebbségi), hogy "ti szántóföldön laktok?". Most már kb. 5 hónapja nem láttam a gépet, el se tudom képzelni mi lehet a belsejében szegénynek :(

(#8231) ML320 válasza diegho (#8230) üzenetére


ML320
aktív tag

Geotermikus hűtés? A lakóházaknál már használják, most a PC-ken tesztelik. :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#8232) Balinov válasza nyunyu (#8227) üzenetére


Balinov
félisten

tipp: melegbar? :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8233) localhost


localhost
Közösségépítő

kapcsolódő média-ajánlatunk :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8234) batmab válasza localhost (#8233) üzenetére


batmab
senior tag

mondd még.... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#8235) Hequila válasza nyunyu (#8229) üzenetére


Hequila
őstag

Csak mert már régen kötekedtem;

A liszt nem vezeti az áramot (lemértem), esetleg azt tudom elképzelni, hogy nem csak lisztes, de párás is volt a környezet, így a liszt és a pára csirizt alkotott (ami már vezeti az áramot).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8236) adik


adik
őstag

Tegnapi termés: kép

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8237) fene_vad válasza adik (#8236) üzenetére


fene_vad
senior tag

en nem tudom hanyadjara szolok... kepfeltoltes.hu=szar
tessek mar elfelejtni ezt az igenytelen szolgaltatot, tele van a net ingyenes kepfeltoltokkel, es 99.99%-uk gyorsabb es jobb...

(#8238) tildy válasza fene_vad (#8237) üzenetére


tildy
nagyúr

NÁlam meg az imageshack a lassú :U
Egyébként van róla tpic is, érdemes olvasgatni hova érdemes feltölteni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8239) Janoska26 válasza fene_vad (#8237) üzenetére


Janoska26
addikt

Jóideje ezt használom, nekem hiba nélkül műkszik, és gyors is, asszem a hiba az Ön készülékében van :K ;)

(#8240) fene_vad válasza Janoska26 (#8239) üzenetére


fene_vad
senior tag

lehetseges... de munkahelyen es az otthoni gepeken is ugyanolyan lassu... nah mind1, nem akarok en bantani ezzel senkit, csak gondoltam szolok... bocs az offert...

(#8241) Balinov válasza fene_vad (#8240) üzenetére


Balinov
félisten

kulfoldrol meg egyenesen remalom a kepfeltoltes... :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8242) Janoska26 válasza fene_vad (#8240) üzenetére


Janoska26
addikt

Na tessék, most meg nem tudom elérni, csaknemolyanjó :U :F

[ Szerkesztve ]

(#8243) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma behoztak hozzánk egy nem nálunk vásárolt (szerintem) kukázott notit, hogy nem jó a billentyűzete.
Nem tudom hogy ezt miből állapította meg, mert se akkuról, se tápról be nem indul.
- Jah és telepítsenek rá olyan XP-set.
- Lemezt hozott, uram ?
- Miért, háde' maguknak nincs?
- De van, de az cirka 30.000 Ft.
- Micsodaaaaaaa, a telepítés???
- Nem, a telepítés ingyenes, maga a program kerül annyiba.
- Jah, akkor azt nem kérem.
:C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8244) adik


adik
őstag

Halihó,
tud-e nekem valaki usb-s firewire adaptert keríteni? Lehetőleg nagyker szintjén. Sajnos kifogytam az ötletekből :(
köszi, bocsi.

ON
nyomtató, egyházi user
- és milyen a sebessége?
- 16 lpp
- ? Az nekem semmit nem mond. Hány biblia/miatyánk?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8245) diegho


diegho
nagyúr

túléltem az idei első szabadnapomat :C bár jobban elfáradtam, mint melóban szoktam. Rohadt sokan voltunk siófokon és még meleg is volt :(

(#8246) localhost válasza adik (#8244) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"usb-s firewire adaptert keríteni? Lehetőleg nagyker szintjén." ... még létezéséről sem tudok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8247) johniee válasza localhost (#8243) üzenetére


johniee
senior tag

LoOoL :DDD
adik: USB-s FireWire kábel vagy átalakító kéne (egyik vége USB, másik FireWire)?
ÉN szívesen importálok neked ;) ;]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8248) tsu válasza adik (#8244) üzenetére


tsu
tag

[link]
[link]
Nem olcsó, 119 dodó, NTSC-s nek írják, bár szerintem ilyen megkülönböztetés nincs, hogy PAL v. NTSC firewire. Mac-hoz nem jó. Kártyával jobban jársz (PCI v. PCMCIA, ha laptophoz kell).

×××

(#8249) johniee válasza tsu (#8248) üzenetére


johniee
senior tag

Sima nem jó? :D [link]
Ilyen is létezik: [link]
és kamerákhoz is használhatóak!

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8250) tsu válasza johniee (#8249) üzenetére


tsu
tag

Kérdés ez mire jó. Valami elektronika azért nem ártana bele, nem csak a sima kábel... ;) Kb. olyan lehet, mint a sima drótozott usb-ps2 átalakító, ami csak a "kétnormás" egérhez v. billhez jó. Jól gondolom?

×××

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.