Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) diegho


diegho
nagyúr

most hoztam euronics szórólapot, gondoltam megnézem mennyiből tudom összehozni a gépeket amiket hírdetnek. Egyedül az expert-es gép amit 110-ben adnak nincs irtózatosan túlárazva (csak egy kicsit) de a többi... bárcsak én is dolgozhatnék 35k-s haszonnal minden gépen.

(#8352) localhost válasza diegho (#8351) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És tudnál is akkora volumenben szállítani (és utána visszáruzni) amennyit az összes Jurónics rendel valamennyi üzletének polcaira?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8353) ollie válasza diegho (#8343) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fizikai ramból csak 128GB-t lát max, de ez - egyelőre - bőven elég:

http://support.microsoft.com/kb/888732/en-us

***

(#8354) diegho válasza localhost (#8352) üzenetére


diegho
nagyúr

nem ez itt a lényeg, de szerintem párszáz gépet nyugodtan le tudok szállítani.

(#8355) localhost válasza diegho (#8354) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak és csupán azért kérdezem, mert van néminemű rálátásom erre.
Ezelőtt egy üzletláncnál dolgoztam 15 áruházzal (Debrecentől Szombathelyig), most meg egy olyan cégnél dolgozom, hogy mi szállítunk be egy másik nagy üzletláncnak.

Mit ne mondjak, nem egyszerű ez a történet!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8356) diegho válasza localhost (#8355) üzenetére


diegho
nagyúr

tudom, hogy nem egyszerű, de majdnem 50% árrés kicsit pofátlanság szerintem ráadásul úgy hírdetik magukat, hogy szakértők... ez a legviccesebb.

(#8357) johniee


johniee
senior tag

Uraim! (PC-s boltosok!) EZ önök szerint is lehetséges? :D >>>[link]<<<Ekkora sebesség :))

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8358) ollie válasza Rover623 (#8313) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert?

Voltak Hercules márkájú monitorok is.

***

(#8359) Shadows válasza johniee (#8357) üzenetére


Shadows
senior tag

Szerintem az SDHC kicsit lassú....az én sima kingstone zöld kavicsom ír 8mb/s olvas 18mb/s, habár nem tudom van-e dual chaneles memóriakártya.... :F

erre érdemes kaxintani [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8360) Lord Myn válasza diegho (#8347) üzenetére


Lord Myn
senior tag

XP 64bit elméletileg 16TB memóriát is tud kezelni, persze nem próbáltam

Az elméletileg címezhető memória az nem 16 TB, hanem 16,7 millió(!) TB, bár ez ma még elhanyagolható különbség... ;)

"War does not determine who is right - only who is left."

(#8361) Rover623 válasza ollie (#8358) üzenetére


Rover623
félisten

Rendben b*zdmeg...akkó biztos Hercules VGA monitor volt...;]
Csak tettetitek magatokat, vagy tényleg ez az átlagos bótos színvonal...:F
Kurvára ki tudtok kelni magatokból amikor a vevő hülyeségeket beszél/kér/stb., de amikor ti teszitek ezt, akkor ezt hozzáértésnek meg szakmai rutinnak híjják, ugyi...?

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#8362) johniee válasza Shadows (#8359) üzenetére


johniee
senior tag

Te most mit néztél? Nem értem...
Sandisk Class4 8GB SDHC
írási sebesség: 15MB/s körül
olvasás 25MB/s körül, de 70-100MB/s is előfordul

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8363) adik


adik
őstag

Azt azért csekkoljátok mem.kari sebességeknél, hogy melyik mbps és melyik MBps, mert nem nagyon mindegy, sőt, nagyon nem mindegy. Meg a kártya sebessége az már egy, az olvasóé kettő. A minimum sebesség (Class *) és a max sebesség (valahányszorosként, általában) meg megintcsak más.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8364) Darkness


Darkness
aktív tag

Sziasztok!

Regebben en is dolgoztam boltban, de volt lehetodege tovabb lepni... babla..babla...
Csak siman egy egyszeru es szerintem logikus kerdes, ahoz hogy most vitaztok a 16TB, 16millo(!)TB ramon, es hogy Vista vagy XP... 32, vagy 64 bites... ott indul a dolog, hogy egy 32 bites XP lekezeli a 4 magaot rendesen? :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#8365) Lenry válasza Darkness (#8364) üzenetére


Lenry
félisten

persze. miért ne kezelné le?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8366) eziskamu válasza Lenry (#8365) üzenetére


eziskamu
addikt

Gondolom a listán a 2 proci kitétel zavarta meg de asszem ez nem a magszámot hanem a tényleges processzorszámot inkább.
Amúgy meg 32 bites win2003 enterprise editiont kell használni. Még jó a driverellátottsága (a legtöbb 32 bites xp driver megy), de már kezel 64 giga memót. A suliban kaptunk oktatási célból törvényesen használható változatot, és minden ment vele, de néha kékhalálozott, érdekes módon böngészés közben (netes kutakodás alapján talán az ATI drivere lehetett a gond, de xp alatt soha ilyet nem csinált, kivéve amikor egyszer a /3gb kapcsolót használtam, asszem 2003 alatt meg ez alapbeállítás).
Kisebb trükkökel a 2003-at teljesen xp-síteni lehetett, úgy hogy még a kikapcsolásnál se kellett megadni az indokát a leállításnak, mint az a 2003-ban alapból szükséges. Benne van az összes olyan dolog mint az XP-ben, csak le van tiltva egy részük.

[ Szerkesztve ]

(#8367) diegho


diegho
nagyúr

nem tudom mi van ma, de mindenkinek hálókártya kell, lassan eladom az összeset. miközben ezt írom megint elvittek kettőt :F

(#8368) Superman válasza net84 (#8339) üzenetére


Superman
nagyúr

Azért van egy másik megközelítése is a dolognak. Van olyan ember is, aki ténylegesen vásárolni akar és ténylegesen van is pénze rá. S valamiért tényleg nagyon sürgős neki. Erre te:

"Jakérem! Én először megveszem az eszközt, amivel dolgozni tudok, és utánna kezdek el munkákat bevállálni...
az ilyet nagyon szájon tudnám csapni..."

Én meg azt tudnám szájon csapni, aki ilyeneket mond. Honnan a jó égből tudod te azt, hogy mi volt az oka annak, hogy először a munkát szerezte meg, utána pedig gépet akart venni (ha egyáltalán így történt)? Persze, előbb vegyen gépet 2 milláért és majd utána próbáljon munkát szerezni vele, teljesen logikus....

Megsúgom, hogy ismerős helyeken én is otthagytam már pár százezret, szerintem inkább milliós nagyságrendű az összeg, de pár napnál többet sehol sem kellett várnom, ha megrendeltem valamit. Ha látom, hogy az eladó kelletlen, húzza a száját és utána még - feltételezve - ki is beszél a hátam mögött, hogy mekkora balfasz vagyok, úgy otthagyom, mint vak ember a vadkörtét.

Verseny van, ha nem tudsz nekem normális határidőre szállítani, akkor átmegyek egy másik helyre, másik kereskedőhöz, aki a pénzemért nem balfaszoz le, hanem a lehetetlent is megpróbálja.

Sosem értettem itt egyesek viselkedését: a balfaszokból éltek, de mindig van valami bajotok velük.

(#8369) diegho válasza Superman (#8368) üzenetére


diegho
nagyúr

nem tudom másnál miként van ez, de mi nem a balfaszokból élünk. Sőt. Sokkal több gond van a balfaszokkal és sokkal kevesebbet lehet keresni rajtuk, mint mondjuk egy hozzáértőn. Legalábbis szerintem. A balfasz bejön, feltart órákon át olyan kérdésekkel amiktől a falnak megyek, nem tudom az aktuális munkámat rendesen végezni tőle és lefáraszt, ha valami baja van a géppel, pl nem tud megnézni youtube-on egy videot, mert nem tud rákkatintani a szükséges bővítmények telepítésére és jön reklamálni, hogy amit itt vett gép az szar mert nem megy. Az ilyeneken nem lehet keresni. Azon lehet aki ért hozzá és normálisak vagyunk hozzá, kiszolgáljuk, mindent megteszünk neki, hogy azt kapja amit akar és az ismerősei is hozzánk jönnek utána, mert elégedettek. A balfaszok, ha nem megy az iwiw azt a gép hibájának tudják be (tapasztalat) és inkább elmennek a másik céghez ahol lehet átbasszák őket nem kicsit, de nekik az a jó, mert látják, hogy kifizetnek párezret, holott semmit nem csinálnak a gépükkel, csak mondjuk pont azon a délutánon nem volt jó az iwiw. Ilyeneket megcsinált a konkurenciánk, sőt olyant, hogy eladott egy hálókártyát és azt mondta 2500-ért bele is teszi a gépbe :Y miezmár? Én olyanokon akadok ki, akik meg akarják magyarázni a saját hülyeségüket és úgy akarja megmagyarázni, hogy fogalma sincs róla miről beszél. Mint múlthéten a nő a gányolt monitorkábellel, de majd ők vesznek olyan kábelt és ráteszik... aha persze. Én mindig próbálok normálisan hozzáállni a vásárlókhoz, de aki köszönés nélkül paraszt hangnemben kezd azzal nem is akarok foglalkozni.

(#8370) localhost válasza Superman (#8368) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A pult pénztárgépfiók felöli oldalán állva is meg kell mondjam, nagy vonalakban egyetértek Superman-nel.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8371) bullseye


bullseye
addikt

hogy okosságommal felkorbácsoljam a dolgokat:
egyrészt azért mert valaki gyorsan akar gépet, még nem ítélném el (én is, ha végre döntök, felveszem a pénzt, akkor azonnal akarom a gépet, nem 3-4 nap múlva). Hogy 16 giga DDR3-at akar azonnal egy kisebb boltban, már kissé túl optimista, az viszont, hogy az egész gépet 200k-ból óhajtotta, az már túl van a balfék-határon :)

azért remélem DDR2ből ha 4 nem is, de két gigás modul volt raktáron, különben oda is jár egy ejnye...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8372) Stavi


Stavi
tag

wifi kulcsot akartak már tőletek venni a kedves vevők? :)

[ Szerkesztve ]

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#8373) diegho válasza Stavi (#8372) üzenetére


diegho
nagyúr

nem, de konkrétan USB-t ma igen.

-blabla
-USB-jük van?
-Mármint USB mink?
-hát USB-jük.
-de mihez kellene?
-telefont összekötni géppel (és látok a kezében egy samsungot)
-az sajnos nincsen, de a szomszéd gsm üzletben biztos lesz :D

(#8374) ML320


ML320
aktív tag

Tegnapi termés:
- Helló! Emlékszel rám?
- Nem igazán...
- Hat éve vettem egy gépet nálad!
- :U :W :O

Kiscsaj bejön:
- Jó napot! Szeretném megvenni a jutúbot magyarul.
- :F
Pár perc eszmecsere, a hölgyemény a youtube-ot szeretné magyarul látni. Mint még sokan mások...

Egy másik ügyfél meg mindenáron be akart jönni a pult mögé, hogy ott beszélgessen.

Meg érdeklődtek szerverbe való beépítőkeret iránt. Mondom, küldje át e-mailben a szerver adatait. Tárgy nuku, a feladóként valami contact simán megadva, a törzsbe meg beírva, hogy X3200 szerver. Anyukádat neked is! Ha figyelmetlenebb vagyok, lazán spamként törlöm.

Plusz még néhány olyan apróság, aminél csak szimplán pislogtam... Huzat van a diliház felől.

Ember tervez, Isten perverz...

(#8375) diegho


diegho
nagyúr

most hoztak egy NEC egységgépet, hogy cseréljek benne tápot. Aha, nyílván sok köze volt a szabvány atx méretű táphoz, sőt mint kiderült nem is a táp a hibás, megpróbáltam elindítani másik táppal, se kép se hang, tehát nagy eséllyel alaplap lesz a ludas a régi SD memóriás P4-ben, de szerencsére olyanok voltak akik megértették, hogy ezzel igazán már nincs értelme foglalkozni, inkább vegyenek hitelre egy gépet 40 körül, ha kicsit játszani akarnak akkor 80körül és 3 évig nincs gondjuk, mert van rá gar. Sajnos sokan ezt sem értik meg :( ők ragaszkodnak a 10 éves P2-höz, és persze hozzak nekik bele új alaplapot :))

(#8376) adik válasza Stavi (#8372) üzenetére


adik
őstag

Az nekem is kedvencem, amikor a pendrive és a wifi adapter keveredik. Aztán meg megy a pislogás, hogy miért nincs wifi a 2GB Kingston Pendrive-on :DDD

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8377) eziskamu válasza ML320 (#8374) üzenetére


eziskamu
addikt

500 ft-ért kiírhattad volna neki cd-re a videa.hu linkjét ;]

Adik:
Pedig egy 2g-s pen jobb mint a wifi, nagyobb a svászél, csak sajnos 2g a forgalomkorlátja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8378) localhost válasza adik (#8376) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem találom! A minap valami újság nagy színes oldalán vagy talán óriásplakáton láttam hirdetni olyan 3G adatmodemet, ami pendrive méretű és alakú + microSD kártyával bővíthető tároló is (gyakorlatilag Pendrive!) egyben.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8379) as_Rock válasza Superman (#8368) üzenetére


as_Rock
őstag

Egyetértek veled általánosságban, de a konkrét ügyben nekem nagyon úgy tűnt, hogy az illetőnek komoly hiányosságai voltak bizonyos téren.
A boltos max. annyit tehetett volna, hogy jelzi a DDR3-ak sebessége csak a magasabb árkategóriában éri el, vagy haladja meg a DDR2-t ezért nincs értelme arra költeni, a többi megoldható, és ha érdekli így az adott konfig ÉS foglalóként kicsengeti a gép vételárának X%-át, akkor vállalható az 1 héten belüli szállítás ;)

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#8380) ML320 válasza diegho (#8375) üzenetére


ML320
aktív tag

Szintén tegnapi:
Gépet behozzák, hogy RAM-ot kéne benne bővíteni. Persze szinte az összes kondi el van durranva, ráadásul SD-RAM-okat fogad.
Javítási díj, + 512SD ára vs új full integrált + egyszerű AMD proci és 1GB DDR2 árával szemben.
Elküldtem őket gondolkodni...

Ember tervez, Isten perverz...

(#8381) localhost válasza localhost (#8378) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vodánál: "Az első 9 000 K3520 USB Stick modem vásárló a modembe helyezhető 1GB-os memóriakártyát kap ajándékba!"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8382) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

kiscsaj az előbb :

-a legolcsóbb usb egér kellene meg hozzá hosszabbító!
-tessék íme, összesen 1600Ft lesz
-kártyával lehet fizetni?
-igen, lehet...
-jó akkor elugrok a bankba és teszek a kártyára pénzt!
- :Y :Y :Y :F :F :F :Y :Y :Y

...és 5perc múlva jött vissza fizetni :) :C

(#8383) diegho válasza TheReMiXeR (#8382) üzenetére


diegho
nagyúr

:DDD neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ez nem lehet igaz, ennyire buta emberek nincsenek ugye?

(#8384) diegho


diegho
nagyúr

kedvenc szerencsétlen (inkább idióta) emberkénk bejön:
-szia hoztam egy billentyűzetet 3-4 hónapja vettem de nem ismeri fel a gépem
-add megnézem, (rádugom a gépre megy, rádugom a laptopra megy) ennek semmi baja
-nem tudnál adni helyette valami mást?
-usb-s csak drágább van ennél, csak sima ps2-est tudok adni érte
levesz a polcról egy ps2-est
-ez mennyibe kerül?
-x ft
-de amit én vettem az x*2 volt
-igen, ez igaz, de majd ha visszahozod a dobozát és a hozzá kapot átalakítót, cd-t akkor tudok adni érte új bontatlant...

most komolyan azt gondolja idehoz egy billentyűzetet, doboz minden nélkül, és én adok neki érte egy vadonat újat, holott amit idehozott semmi baja, ráadásul idén már vagy 10 billentyűzetet vett nálam, mert saját bevallása szerint szétverte a többit.

(#8385) shteer válasza diegho (#8384) üzenetére


shteer
titán

kedvenc szerencsétlen (inkább idióta) emberkénk bejön:
-szia hoztam egy billentyűzetet 3-4 hónapja vettem de nem ismeri fel a gépem
-add megnézem, (rádugom a gépre megy, rádugom a laptopra megy) ennek semmi baja
-nem tudnál adni helyette valami mást?
-nem

:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#8386) diegho válasza shteer (#8385) üzenetére


diegho
nagyúr

el se hiszed milyen szívesen mondtam volna neki ezt :D de nem akartam bunkó lenni.

(#8387) eziskamu válasza diegho (#8386) üzenetére


eziskamu
addikt

Vald be hogy mazoista vagy! :)

(#8388) diegho válasza eziskamu (#8387) üzenetére


diegho
nagyúr

ma jó napom volt, mindenkivel extra kedves voltam.

(#8389) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

tegnap nekem is jó napom volt, sikerült visszanyernem 500giga elveszett adatot, az elmúlt 3évem videóit... táncoltam örömömben.

(#8390) adik


adik
őstag

Mindig visszatérő vásárló (őőő, mégha nem is nálunk vásárol, de pl közértben néha valszeg) most aztán kiköltekezte magát, vett egy 1650 agp valami Sapphiret. Egyébként egy-egy félórás eszmecsere után egy cd/dvd-vel szokott távozni, aztán gyorsan meg is jegyzi, hogy mi milyen drágán adjuk a cd/dvd-t, merthogy ő a házhozszállítós, nagyon-nagy méretű dvdt szokta venni. Namármost a user meg találta kérdezni, hogy törzsvásárló lehet-e. Lehetsz b@2dmeg, levágom karod-lábad!

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8391) as_Rock válasza adik (#8390) üzenetére


as_Rock
őstag

Csak azt nem értem mikor van időtök ilyen h*lyékre, én ahányszor nálatok járok mindíg nyüzsögnek a vevők :K

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#8392) ollie válasza eziskamu (#8387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mazohista vagy maoista? Most melyik? :)

***

(#8393) diegho


diegho
nagyúr

Egyik ismerősöm jött be tegnap, hogy a rokonának a notijáról adatot kéne menteni. Ránézek a vinyóra 1 partíció, doc&set-be minden fontos adat, mindez úgy, hogy külön rendszergazdája van az ürgének akinek súlyos tízezreket fizet havonta. Átmentés persze nem nagyon megy, mivel a vírusok (vírusírtó hiányában) szétcseszték a fájlokat, így percenként megszakad a másolás hibaüzenetekkel. A lényeg, hogy le lett mentve minden (ezt nem én csináltam, hanem az ismerős éjjel) ma feldobtam neki a winfost a notira, ketté partícionálva, normális beállítva. Most hív, hogy a rokonnak kellenének az outlook levelek. Ja hát kéremszépen, ha az adatmentés úgy lett megcsinálva, hogy a rejtett mappákat nem mentették át, akkor csöcs, persze a csodálatos rendszergazda úgy állította be az outlook-ot (amit abszolút nem értem minek használnak egyesek), hogy amit lekér levelet, azt törli is a webes helyről. Normális az ilyen? Egyáltalán már az outlook felhasználókat sem értem, hogy miért kell használni egy ilyen programot, ráadásul úgy, hogy saját gépen tároljuk a leveleket.

(#8394) Gergello válasza diegho (#8393) üzenetére


Gergello
addikt

hogy amit lekér levelet, azt törli is a webes helyről.

ha ez nincs beállítva, akkor a már elolvasott leveleket, hogy lehet újra letölteni a netes fiókból?

(#8395) diegho válasza Gergello (#8394) üzenetére


diegho
nagyúr

tőlem ne kérdezd én soha nem használnék outlook-ot, a legnagyobb biztonsági résnek tartom.

(#8396) Zofren


Zofren
aktív tag

Szigetről jelentem: sajna itt is van számitogép. a quad meg defektet kapott. dolgozzatok csak :))

Gergello: nem lehet. de én most szabin vagyok.

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8397) as_Rock válasza Zofren (#8396) üzenetére


as_Rock
őstag

Intel quad, vagy AMD? :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#8398) Hequila válasza diegho (#8393) üzenetére


Hequila
őstag

Kitekintő gyorsvonatban alapértelmezettként van beállítva, hogy a letöltött levelet törölje a fiókból.. :W

Gergello: jelöld ki a fiókodban az összes levelet olvasatlanként :)

Ha már itt vagyok: adott egy gép, rajta egy Windows XP, ami nem akar elindulni. Betöltés közben elhagyja a kígyós részt, elfeketedik, megjelenik az egérkurzor, és megáll, mielőtt üdvözölne. A gazdája azt mondja, hogy WinAmp-on meg Nero-n kívül nem volt rajta más, nyugodtan újratelepíthetem. Belenéztem a Program FIles mappába; tele van 36 ezer + 1 programmal :W
Vírust nem találtam (mondjuk elég régi vírusadatbázissal), csekkdiszk nem segített.
Szóval a lényeg, hogy esetleg lenne-e valakinek arra ötlete, hogyan lehet elkerülni az újratelepítést, mert semmi kedvem az elkövetkezendő 1 hónapban ezzel a géppel (és a gazdájával) foglalkozni.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8399) diegho válasza Hequila (#8398) üzenetére


diegho
nagyúr

javítást próbáld meg, ha felajánlja akkor elvileg megmaradnak a telepített programok. Amúgy csökkentett módban se indul el? Asztal lehet meghalva.

(#8400) eziskamu válasza Hequila (#8398) üzenetére


eziskamu
addikt

POP3 esetén a Thunderbirdnél is az az alapértelmezett... Szívtam is vele

Ollie: az első :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.