Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) Weaver válasza fekeandras (#8849) üzenetére


Weaver
senior tag

ahogy mondani szoktam: "próbálkozni ingyen van..." :DDD

(#8852) fekeandras válasza Weaver (#8851) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát akinek ráfér a pofájára ...

(#8853) Mercutio_ válasza fekeandras (#8847) üzenetére


Mercutio_
félisten

Talán az ilyenek miatt IS kerül annyiba nálunk a HW :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8854) localhost válasza Mercutio_ (#8853) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nálatok!
Wazze!, nálatok sokba kerül, de nálunk bezzeg olcsó!
Gyertek a mi boltunkba!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8855) liver válasza Mercutio_ (#8853) üzenetére


liver
tag

Az tény,hogy bizonyos alkatrészekre kénytelenek vagyunk mi is magasabb haszonkulcsot tenni,mert várható,hogy sok szívás lesz vele a garancia terén :DDD
Példáúl ha valaki csak egy alaplapot vesz,már előre látom,hogy 10-ből 6 esetben vissza fogják hozni,mert "user error" lesz.Ezért már előre belekalkuláljuk az árba a sok macerát.Ezzel persze csak az a baj,hogy azokkal is kifizetetjük a többletet akik értenek hozzá és nem hozzák vissza a lapot valami hülyeséggel.De hát ez egy ilyen dolog......sajnos...

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8856) fekeandras válasza liver (#8855) üzenetére


fekeandras
őstag

Hát igen elég összetett a dolog.

(#8857) johniee válasza fekeandras (#8847) üzenetére


johniee
senior tag

Ha ért hozzá, ha nem, nem kéne összebarmolnia az alkatrészeket, és csodálkozik ha nem gariztatják... :DDD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8858) sutykuru válasza liver (#8855) üzenetére


sutykuru
tag

Erről az jut eszembe, mikor bejött a S775, és lapot akartam venni, azt mondták, hogy csak akkor adnak rá gart, ha ők rakják bele a procit, meg rakják rá a hűtőt. Azóta se nevett olyan jót. :D (amúgy helyi viszonyokban, nagyon neves bolt üzletvezetője mondta)
Akkor vettem Közülletek valakinél. ;)

(#8859) johniee válasza sutykuru (#8858) üzenetére


johniee
senior tag

Jah, nehogy már a procinak elhajoljon a lába :D :DDD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8860) sutykuru válasza johniee (#8859) üzenetére


sutykuru
tag

Akkor azt mondta, hogy csak kesztyűvel lehet megfogni, mert annyira érzékeny, hogy az ember kezén lévő sav is károsítja. (amúgy saját alkalmazottja is kiröhögte ott :D )

(#8861) sutykuru válasza localhost (#8854) üzenetére


sutykuru
tag

Kicsit sántít a heti játékotok. :)

(#8862) ML320


ML320
aktív tag

Na, az e heti kiakadásom: miért is ismerné be a júzer, hogy hülyeséget csinált?
Első játékosunk Biost frissített. Persze áramszünet volt - elmondása szerint. Miért ne lehet elmondani, hogy "lehet, hogy rossz verziót toltam fel"? Persze megint garba oldjuk meg.
Második játékosunk szerint szar az általam vitt alaplap, HDD és DVD-RW. Csodák csodájára, ha a S-ATA HDD-ről és optikai meghajtóról leveszem a Raid-et, akkor látja őket a gép.
Harmadik versenyzőnk nehezményezte, hogy miért akarok neki tápot is adni, hiszen a 300W-os Codegen tök jó a 9800GT-hez. És szerinte még bunkó is voltam, mert azt mondtam, hogy nincs táp a gépében.
Negyedik egy költői kérdéssel fordult hozzám: Mire utal, hogy a gép szétszedése, majd összeszerelése után csak sípolás van? Válaszom prózai volt: A speaker jó!!!
Ötödször: fél tizenegykor telefon, hogy Dell szerver kell!!! S.O.S., ASAP, stb.. Jó, elintézem. Délbe már magyarázkodás, én meg holnap intézhetem, hogy visszavegyék.
Meg persze a többi, hogy miért van drágulás, a 600Ft-os mikrofon miért nem stúdió minőségű, naponta jönnek be 1db CD lemezért, ajánlatok ezerrel (ahol egy disztribúcióval versenyezzek, olyan helyre, akik már másfél éve semmit se vettek)... Ráadásul kedd van, és szombaton is dolgozhatunk :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#8863) adik válasza ML320 (#8862) üzenetére


adik
őstag

Mire utal, hogy a gép szétszedése, majd összeszerelése után csak sípolás van? Válaszom prózai volt: A speaker jó!!!

10 pont :C

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8864) fekeandras válasza localhost (#8850) üzenetére


fekeandras
őstag

Én nem állok senkinek az oldalán csak ha valaki a saját láma feje miatt tönkretesz valamit ne a boltoson akarja már leverni.
Én is füstöltem már el anno 3hónapos X800GTO2-t mikor X800XT-re akartam felhúzni, de meg sem fordult a fejemben, hogy vissza vigyem gariztatni.Én voltam f@x így jártam.
Csak hát van akinek bármi ráfér az arcára... :U (amint a fenti példa is mutatja)

(#8865) localhost válasza fekeandras (#8864) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Én nem állok senkinek az oldalán " - akkor elnézést kérek, hogy idesoroltalak!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8866) fekeandras válasza localhost (#8865) üzenetére


fekeandras
őstag

Elnézve... :DDD

(#8867) liver válasza fekeandras (#8864) üzenetére


liver
tag

Tudatos,korrekt fogyasztó vagy...lehetnétek sokkal többen is :))

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8868) liver


liver
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Olyan videókártya kéne nekem,ami felsőbb kategóriás(4850,4870,9800GTX stb...)és már alapból van rajta HDMI kimenet.Nem arra gondolok ami Dvi---hdmi,vagyis semmi átalakítgatás.Aki ebben tudna nekem segíteni az kérem privizzen rám.Előre is köszönöm!
Már 2napja vadászok ilyen kártya után.5-6 nagykert is felhívtam,de nem tudtak ilyesmi kártyát ajánlani. :(

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8869) fekeandras válasza liver (#8867) üzenetére


fekeandras
őstag

Klónoztatom magam... :DDD

(#8870) nyunyu


nyunyu
félisten

Szakmai kerdes: hol lehet kapni soros port kivezetest alaplapi tuskesorhoz?
(Szalagkabel egyik vegen DB9 apa, masik megy az alaplapra.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8871) parandroid válasza liver (#8855) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Példáúl ha valaki csak egy alaplapot vesz,már előre látom,hogy 10-ből 6 esetben vissza fogják hozni"

Ja, én is legutóbb csak alaplapot vettem, meg is halt rajt a hálókártya 2 hónap múlva, se szó se beszéd. Bár személy szerint a user errort e konkrét esetben kizárnám. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8872) Gyuri27 válasza liver (#8867) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt vagyok. :K

peterkeT: szerintem meg nem kell olyan lapot/lapokat terméket árulni amiről tudni lehet hogy van vele valami. Pl 9600gt giga.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8873) Zofren válasza nyunyu (#8870) üzenetére


Zofren
aktív tag

nálam. :) pl asrock alaplapkhoz divat ilyet adni. néhányat félretettem. én komáromban vagyok.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8874) parandroid válasza Gyuri27 (#8872) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Gigabyte GA-P35 DS3 vajon ilyen? :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8875) Shadows válasza parandroid (#8874) üzenetére


Shadows
senior tag

összes inno 6600gt, Ánus p5k :D

[ Szerkesztve ]

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8876) liver válasza parandroid (#8871) üzenetére


liver
tag

Ha a termék gyárilag hibás,az teljesen ok...hozzák csak vissza :)
De amikor a DDR2-es foglalatban ott figyel a DDR1-es ram és az alaplapot a házhoz 2db csavar tartja,na akkor már bizony "user error" van :DDD

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8877) tlac válasza nyunyu (#8870) üzenetére


tlac
nagyúr

pl. bontóban

[ Szerkesztve ]

(#8878) batmab válasza nyunyu (#8870) üzenetére


batmab
senior tag

ment privi...

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#8879) nyunyu válasza tlac (#8877) üzenetére


nyunyu
félisten

Kozben kiderult, hogy a pcbonto.hu pesti uzlete kollegaek alberlete melletti sarkon van, ugyhogy holnap be is tarazok vagy 50db-ot. :DD

Kotsog Via b@szik adni a meregdraga Epiakhoz 2. soros kivezetest, hatlapon levo egy meg allando jelleggel keves nekunk, altalaban 2 kell, neha 3.
Soros kartya meg felesleges luxus, ha van az alaplapon tuskesor...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8880) neduddki válasza parandroid (#8871) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat Tiged esmerve ez nem kizaro tenyezeo hanem ala ficsor:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8881) johniee válasza sutykuru (#8860) üzenetére


johniee
senior tag

Kesztyűben is meg lehet hajlítani egy soklábas procit :DDD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8882) localhost válasza nyunyu (#8870) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kapni nem tudom, de nekem otthon a "kellhet még" dobozomban van, emlékeim szerint.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8883) Mercutio_ válasza nyunyu (#8870) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hasonlót keresek csak párhuzamos porttal (régebbi HP 5L-t kellene ráakasztanom egy új alaplapra amin már csak tüskesor van :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8884) neduddki válasza Mercutio_ (#8883) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mennyi ko?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8885) Mercutio_ válasza neduddki (#8884) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy, de az jó nagy legyen :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8886) neduddki válasza Mercutio_ (#8885) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Jo nagy ugyben kerem forduljon Kovi-hoz:- ))))

udv

neduddki

p.s. ha begyusz a vajukhzo a tszcsebe akkor kapsz egyet:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8887) Mercutio_ válasza neduddki (#8886) üzenetére


Mercutio_
félisten

Írd meg privi a koordinátákat, mert ez így nekem elég "kavarja" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8888) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyerekek kérnék egy szivességet. Megnéznétek, hogy az aláírásomba szereplő ramot be lehet még szerezni?
Köszönöm.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8889) neduddki válasza Gyuri27 (#8888) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

expertbul most gyutt egy 4g-s kitt ebbul, /ha ez a platinum/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8890) micro


micro
addikt

Sziasztok,

Tudtok olyan nagykert, ahol lehet WIFIs Skype telefont kapni?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#8891) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hali!

Beírhat úgy valaki a vásárlók könyvébe, hogy még nem vásárolt semmit csak betelefonált?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8892) eziskamu


eziskamu
addikt

Hol lehet kapni gumírozott csepp és porálló (vagy csak porálló) billentyűzettel egybeépített joy-t (tapipadot/hanyattegeret vagy pöcökegeret) ? Ja és 20k alatt vannak ilyenek?

[ Szerkesztve ]

(#8893) Csepy válasza BITBOYS (#8891) üzenetére


Csepy
őstag

Nem. Semmi jogalapja sincs erre.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#8894) BITBOYS válasza Csepy (#8893) üzenetére


BITBOYS
addikt

No akkor ez érdekes szitu lesz :D
Köszi.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8895) nyunyu válasza eziskamu (#8892) üzenetére


nyunyu
félisten

Cseppallo IBM laptopbillzetet lehet kapni 15+fa kornyeken, de az nem gumirozott.
Tapipad ES pocok is van rajta.

CHS/Rami kornyeken lattam ilyet magyar kiosztassal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8896) Pötyi válasza micro (#8890) üzenetére


Pötyi
őstag

A HRP-ben láttam Belkin típusú készülékeket.

QNX is cool!

(#8897) micro válasza Pötyi (#8896) üzenetére


micro
addikt

Köszi.
Én is csak azt láttam értelmes áron.
Ramirisben van még olyan (Linksys) ami tudja a skype mellett a hagyomanyos telefovonalat is használni. De az már br 30000.- felett van.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#8898) Josi válasza eziskamu (#8892) üzenetére


Josi
aktív tag

Riel Kft, Cherry ipari billentyüzetek.
Kérdezd meg őket, van nekik, csak itthonról most nem férek hozzá a listához.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#8899) eziskamu


eziskamu
addikt

Köszönöm mindenkinek. Megyek is most nézelődni/érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

(#8900) ML320


ML320
aktív tag

Telefon:
- A reggel elvitt táp kisebb, mint amily a gépben volt.
- Hogyhogy kisebb?!? Egy szabvány ATX tápt megismerek azért!
- Hát ahol be lehet csavarozni, ott nincsenek csavarhelyek.
- Ühüm. Hüm-hüm. És ha 180 fokkal elfordítja a tápot?
- Ja, köszönöm, megvan!
- :O

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.