Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25114) Szelley válasza Something_ (#25111) üzenetére


Szelley
senior tag

Minden héten rinyálok ilyen dolgok miatt (első, második, harmadik, negyedik. Franc se érti...
Had meséljek valamit: 2010-ben vettem Nokia N900-at, amin Maemo rendszer fut, ott a root jogot annyival el lehet érni hogy letöltök egy programot majd 'sudo gainroot'-ot vagy 'root'-on bepötyögöm terminalba, szóval androidtól is sokkal nyíltabb! 1 hetes volt, mikor a kernellel szarakodtam valamit és bootloopot kaptam restartnál...0 linux tudással, 0 hozzáértéssel, minimális angol tudással, googlezással és youtubeozással 2 óra alatt újrahúztam az egész rendszert a telefonra. sgs2 vásárlása előtt, 3 hétig olvastam a fórumot + pdafanclubbot, majd megvétel után 3 héttel rootoltam...mivel idegesített hogy nem működik az OTG funkció, googleztam rá egy Host képes kernelt, felraktam és ellőtte a hálózatot...lefőttem fullra. Itteni kollégák közül jópár rendes ember segített benne hogy lehet 100%-ig visszaállítani gyári állapotba (T rommal). Hibáztam, de ilyeneket hogy download/recovery mód tudtam hogy mik, 3+1es repart valamint 3fájlos rom tudtam mit jelent. Azért mert OLVASTAM és sokszor ÁTNÉZTEM a leírásokat. Javaslom a mostani enyhén felhígult népnek, tegyenek ők is így! Akik régebb óta itt vannak, megpróbál(nak)(ok) segíteni, de ha valaki megválaszol valamit, és 2kommentel lejjebb egy másik ember megkérdezi ugyanazt, az fárasztó tud lenni.
Emellett nem értem, ha valaki vesz egy ilyen telefont, azt se tudja mi merre hány méter, de már egyből romol(na) rajta! Világos hogy veszek egy Audi A5-t, és otthon nekiállok tákolva turbónyomást növelni, aztán ha szétfossa magát az autó meg kiabálok a segítségért... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.