Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20451) zso73 válasza android6996 (#20443) üzenetére


zso73
veterán

Főleg, ha töltés közben netezel,akkor melegszik igazán. Ez normális.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#20452) Arween


Arween
senior tag

aksiból melyiket szabad megvenni?Ebay-on van vagy 300 féle...1650-3500mAh-ig betakarva :)

(#20453) fecs válasza Arween (#20452) üzenetére


fecs
senior tag

Nem sznobizmus szól belőlem, amikor azt állítom, hogy csak a gyárival érdemes foglalkozni. Abból is van 2000-es hátlappal együtt.

Pixel 6a

(#20454) csabahorti


csabahorti
csendes tag

Hali!

Még új vagyok itt.Olyan kérdésem lenne hogy a telenoros telómat ha szeretném frissíteni. (szoftver) Kiesen keresztül akkor az okozhat-e problémát?

(#20455) pestibenji válasza Arween (#20452) üzenetére


pestibenji
senior tag

Én is a gyári 2000eset ajánlom :)

(#20456) c-parts-2010 válasza Arween (#20452) üzenetére


c-parts-2010
csendes tag

Szvsz csak gyári akkumulátort érdemes venni, a különböző utángyártottak sok esetben annyit sem bírnak mint a gyáriak. Ahogy a kolléga is írta, gyáriból is van 2000mAh-ás is..

http://hardverapro.hu/apro/uj_eredeti_samsung_akkumulatorok_tobb_tipushoz/friss.html

(#20457) Arween válasza fecs (#20453) üzenetére


Arween
senior tag

okés ezt én is így gondolom,(mindenféle után gyártottat nem vennék) de ezek a kicsi sárgák másolás guruk,honnan tudom,hogy biztosan eredetit rendelek? :))

(#20458) Arween válasza csabahorti (#20454) üzenetére


Arween
senior tag

okozhat néha,frissítsd OTA-n keresztül azzal nem szokott gond lenni:-)

(#20459) F-ECT$ válasza fecs (#20450) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze a képernyő is sokat eszik netezéskor, de amíg egy opera minivel elnetezek 1 órát 10-15%-kal, addig ugyanez az ics browser+ -szal 20-30% között mozog.

Dive ever, work never.

(#20460) srq


srq
tag

Sziasztok! Vett valaki mostanában szolgáltatótól S II-t? Ha igen, megnéznétek milyen kamera modul van a telótokban? Tárcsázásnál (csak stock samsung rom): *#34971539#, majd "Phone/CAM FW Ver Check" gomb. Erre kidob egy kis üzenetet, pl.:
Cam FW Ver: SCEF02
Phone FW Ver: TBEC28

Na engem csak a Cam FW érdekelne (és a szolgáltató), a másik az mindegy (hosszú leírni)..
Kíváncsi lennék mennyire random kamerával adják az S II-ket, illetve hogyan állunk most. Ugyanis én emiatt (rossz kamera) eladtam az enyémet, és nagyon hiányzik, szeretnék egy másikat, csak épp nem ártana inkább jó kamerával ;]
Tudom, kinek van kedve ilyen plusz touchokra, de ha aki fárad vele, annak nagyon köszi! :R

(#20461) pestibenji válasza Heraldry (#20441) üzenetére


pestibenji
senior tag

Én nem fogom felrakni, jobban tetszik a greyfox v2 :) jobban tetszik a telefonkönyv, a híváslista, a tárcsázó, a telefon app amikor hívok, és hibátlanul működik, nincs okom rá, hogy felrakjam.

(#20462) pzstm


pzstm
titán

no kicist nyúztam ma 11.7-es wanamot.

Azt figyeltem meg, hogy a where's my water elég erősen zabálja az akksit, jóval jobb időket értem el nélküle mint vele :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20463) Caaabi válasza pzstm (#20462) üzenetére


Caaabi
senior tag

nekem 11.7 el tapasztalatok, hogy elő-előforul FC pl google chromban, facebook is már párszor megfagyott, de úgy hogy se érintőgomb nem reagál se a home, csak a képernyőlezárás, néha maga a kezdölapok közti váltogatás is meg-megakad,meg kaptam már olyan üzenetet h a kevés a memória állitsak le néhány alkalmazást, pedig volt wipe data, wipe cache, dalvik, annyi hogy feltettem az s3 launchert, de novaval is ugyanez a jelenség előszokott ferdülni.. a wifijel mintha egy kicsit gyengébb lenne de csak egy kicsit, inkább ingadozó erősséggel fogja a wifit...

más : voltam ma a telenornál ( 9 órakor ) és se s2, se note, se razr, se nexus, se xperia s... csak ilyen gagyik voltak készleten... más esetleg sikerrel járt ?:)

(#20464) F-ECT$ válasza pzstm (#20462) üzenetére


F-ECT$
titán

Szarul van megírva. De ilyen az Osmos is. Egy AB sokkal kevésbé meríti az akksit, pedig kb ugyanannyira számítás és megjelenítés igényes, mint a Where's.

Dive ever, work never.

(#20465) pzstm válasza F-ECT$ (#20464) üzenetére


pzstm
titán

tegnap csak operamini, FB és twitter ment és meglepően jól bírta :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20466) Soound válasza pzstm (#20462) üzenetére


Soound
tag

Ugyan az a kernel van benne, amit eddig is használtál? Mert WmW amúgyis pörgeti a procit rendesen.

(#20467) pzstm válasza Soound (#20466) üzenetére


pzstm
titán

szerintem alap CF-root...én csak felraktam 11.7-et, kernelt nem cseréltem :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20468) Caaabi válasza pzstm (#20467) üzenetére


Caaabi
senior tag

nálad nincsenek olyan jelenségek mint nálam ?

(#20469) pzstm válasza Caaabi (#20468) üzenetére


pzstm
titán

FB egyszer fagyott meg (de az stockon is már), memória mintha picit többet enne s3 launcherrel de még sosem fogyott el és nem nagyon nézegeetem, chrome-ot meg nem használok.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20470) Rotate válasza Arween (#20457) üzenetére


Rotate
veterán

Samsung gari van hozzá, és rajta a Samsung logo :) itthon vedd, az a biztos, a legolcsóbb helyen 7500 :)

(#20471) MaCS_70 válasza Badboys (#20442) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Ne tégy ilyet!

Akármilyen jó is a töltőszoftver, a lítiumbázisú akkuknak nagyon nem tesz jót az egyszerre történő töltés/merítés, illetve a melegedés.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#20472) Pantal


Pantal
senior tag

Sziasztok! Olyan controller létezik a telóhoz, amibe bele lehet dockolni? Valami psp szerűre gondolok. Ha nem, OTG kábelen keresztül ha kötök rá controllert, akkor a ps emut be tudom rá állítani valamilyen módon?

(#20473) sippet válasza Pantal (#20472) üzenetére


sippet
senior tag

bluetooth kontrollerek vannak androidhoz, sőt, a nintendo wii kontrollerek is működnek elvileg.

(#20474) edgelaszlo válasza pzstm (#20469) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Hogy telepítetted fel az S3 launchert? Nekem nem sikerült sajnos

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#20475) Caaabi válasza pzstm (#20469) üzenetére


Caaabi
senior tag

hát majd meglátjuk akkor még hátha megszűnnek az fc-k wipe cache meg dalvik hátha segít.. :)

(#20476) Weeman1


Weeman1
veterán

Péntek van.
Hol vannak az új macsek rom-ok? :D

Xiaomi 11T Pro

(#20477) pzstm válasza edgelaszlo (#20474) üzenetére


pzstm
titán

1.4-essel vannak akiknek van gond, én meg még lusta voltam frissíteni 1.3-ról, az mondhatni tökéletesen muzsikál. ZIP letölt, CWM-ből felrak zip Wipe cache/dalvik után természetesen. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20478) F-ECT$ válasza edgelaszlo (#20474) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem simán felment az 1.4 cwm-ből. (Install zip from sd.)

Dive ever, work never.

(#20479) Kleroo


Kleroo
veterán

Csatlakoztam a klubhoz,hiszen jó korán mentem a megfelelő Telenorba. Bár Notera pályáztam,egy picit sem bánom,hogy S2 lett. :)

Egyébként Saturnban nyomkodtam sokat az S2-t és Noteot,de olyan sokkal nem jobb a Note kijelzője. Nekem legalábbis zavaró a Pentile,hiába 720p. Picit is közelebbről nézve a homogén felületek nagyon szemcsések. Az S2 hiába kisebb felbontás,de a jobb technológia miatt,ami homogén,az homogén. :)
Úgy igazából tehát a felbontás-érzet nem jobb. Viszont az 5.3colos méret döbbenetet okoz ilyen brutál színekkel,kontraszttal. :)

Most jön le OTA-n az ICS. Ugye javasolt feltenni a 2.3.4 helyett? :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20480) edgelaszlo válasza pzstm (#20477) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Megpróbáltam de semmi....nem dobja fel lehetőégnek...
Tudtod netán linkelni egy verziót?
F-ECT$: felment úgy nekem is, íta h enjoy, csak a launcher nem jelenik meg....:)

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#20481) Jadro válasza Kleroo (#20479) üzenetére


Jadro
veterán

Grat a készülékhez, jó vétel volt. :)

A 2.3.4 frissítése mindenképpen ajánlott. A vélemények még megoszlanak hogy 2.3.6 vagy ICS, de egyre jobban teret hódít az utóbbi.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20482) Kleroo válasza Jadro (#20481) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszönöm. Akkor marad az ICS,mert sgs-en már hozzászoktam. :)
Gondolom vannak vele apróbb bugok,de ezek-szerint semmiképpen sem "tiltott" :)

Jó-nagy hőbörgés,puffogás övezi ezt az akciót...(mindenki Note-ot,SGS2-t akart :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20483) F-ECT$ válasza edgelaszlo (#20480) üzenetére


F-ECT$
titán

Vedd ki a mostani alapérelmezettségét, nyomj egy home gombot, és ott válaszd ki.

Dive ever, work never.

(#20484) futor


futor
aktív tag

MIUI ROM 2.5.25 [ICS]

[link]

(#20485) edgelaszlo válasza F-ECT$ (#20483) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Jaja, úgy tettem de csak az a kettő van fent ami előtte is....ezért nem értem. Teleptettem cwmből, wipe-ok, reboot, nova kiüt alapértelmezésből, de a tw sehol...

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#20486) Weeman1 válasza futor (#20484) üzenetére


Weeman1
veterán

Na végre.
Köszönjük. :R

Xiaomi 11T Pro

(#20487) C.Brigante válasza Caaabi (#20463) üzenetére


C.Brigante
veterán

do it wrong! semmi fagyás, semmi fc!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#20488) ibenny válasza C.Brigante (#20487) üzenetére


ibenny
senior tag

You're doing it wrong, bocsi :)

(#20489) toto0569 válasza futor (#20484) üzenetére


toto0569
addikt

majd holnap Spityáét,nekem a múlt heti nagyon tetszik :C

(#20490) BossBoss válasza edgelaszlo (#20485) üzenetére


BossBoss
őstag

Ugyan ez van nálam is. Te is 1.4-el próbálkozol?

(#20491) futor


futor
aktív tag

...kint az új török V10-es is....10 perc próba után...gyors rajta minden mint az állat....wi-fi kapcsolat majd abban a másodpercben....kinézet a hagyomásony...hangok,és egy rakás smink már az S3 irányában...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#20492) edgelaszlo válasza BossBoss (#20490) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Nekem 1.3 4x5....
Minden verziót kipróbáltam de nem akarja az igazat...akkor le van b@szva:)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#20493) futor válasza toto0569 (#20489) üzenetére


futor
aktív tag

..ya-ya...de csak sorban..akkora a hétvégi kinálat :Y

(#20494) Rotate


Rotate
veterán

nálam most leírta magát a Samsung... azt figyeljétek, amit a kameráról írnak, szép képeket csinál meg minden, viszont videónál ugyanúgy pumpál az autofókusz, és elbassza a videókat... van mintavideó is, szépen látszik is... ez igazán sajnálatos, a kamera volt az egyetlen dolog amiért szerintem bárkinek is érdemes lett volna váltani... de ez így vérszegény...

S3 teszt

legnagyobb szemétségnek azt tartom, hogy az összes új ICS telefonban lehet beállítani százalékos kijelzést az aksi ikon mellé, kivéve az S2-t... S3-ba is belerakták... szopjanak le

[ Szerkesztve ]

(#20495) JohnnyVms


JohnnyVms
csendes tag

Sziasztok! Azok akik MIUI-t hasznalnak, hogy sms-eznek? Mivel nekem idaig egyik MIUI sem engedte atirni az sms kozpont szamat.

[ Szerkesztve ]

(#20496) nitro75


nitro75
csendes tag

Sziasztok!

Egy hivatalos XXLPS verziójú SGSII-hez keresek Root-ot,meg egy jó fajta wanamlite-ot.
Ha ehhez tudnátok nekem linket adni,azt nagyon megköszönném.

(#20497) Badboys válasza MaCS_70 (#20471) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm és megfogadom a tanácsod.

Futor:
Még nem romoztam mert új a teló,de megnéztem a linket jónak tűnik,de van ebben Magyar nyelv mert gondolom Angol alapból van.

(#20498) zseko válasza edgelaszlo (#20485) üzenetére


zseko
veterán

Én bemásoltam a fájlokat egy fájlkezelővel, és működik. Igaz a go launcher-t is letöltöttem, mert lusta voltam magam megkeresni az alapértelmezés kilövését, a go megoldotta :DDD

HR24.hu

(#20499) geotom


geotom
tag

Sziasztok!
Használ valaki valamilyen USB billentyűzetet OTG-kábelen?
Működő tipust keresnék :-)
Tom

(#20500) BossBoss válasza edgelaszlo (#20492) üzenetére


BossBoss
őstag

Jah már feladtam én is! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.