Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2780) EV6


EV6
csendes tag

Sziasztok,

segítséget kérnék. Az alap problémám, hogy van egy 10/0.5mbites netcsomagom, ami 5mbitet produkál lefelé. Korábban 7.5-7.8mbit volt stabilan, egy ideje esett vissza ennyire. Ügyfélszolgálaton túl vagyok, 3.8 km-re vagyok a központtól, szerintük ez ennyi.

A lényeg, 360R T1E modemem van, feltettem rá dchard firm-ét, hátha tudok valamit hangolgatni rajta, legfeljebb kiderül, hogy ez tényleg csak ennyit tud. Elvileg minden sikeres, alapbeállításon szépen működik a net az új firmmel, viszont hiába állítom a Target SNR értéket, semmi nem változik. Alapból nem 100-on, hanem 99-en állt, ez nem tudom jelent-e valamit. Viszont bárhova állítom, semmi nem változik, megjegyzi az értéket, de a sebesség ugyanúgy 5m/600k. Most nincs screenshotom, vonalsebességre 12xxx/12xx-et mutat, kihasználtságra 43%/56% és ennyi. Próbáltam a Target SNR-t 1-300%-ig, ha jól értelmezem a leírást ezzel nagyon el kellett volna rontanom vagy a stabilitást vagy a sebességet, de semmi, 5m/600k.

Még egy, talán hasznos info: ADSL2+ -ról ADSL2-re vagy ADSL1-re állítva egyáltalán nem szinkronizál.

Mit csinálok rosszul?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.