Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) ADAM1337 válasza mrlujoak (#647) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jó kis videók lettek, kár hogy tisztább vízben nem tudtad kipróbálni fokúsz beállításod hogy volt ?
Tippbe infinity, mert nem láttam fókusz próbálgatást.

(#652) ---Peti---


---Peti---
csendes tag

már egy hónapja gondolkozom, hogy hol vegyem meg a telefont, elsősorban a garancia miatt.
egy 2009-es htc heroval utazom, ami ugye már 4 év körül van, így nagyjából az az elvárásom van, hogy 3 évig működjön nekem a dolog. na most mivel még gsm boltban nem vásároltam, csak annyit látok, hogy rémisztgetik a világot a garancia problémákkal, hogy a bolti gari nem biztosítás, csak a gyári. de annak hiányában megbízható boltot kell találni, aki nem vádol meg, hogy bizony ezt én csináltam szándékosan, és biztos kifőztem a telefont kávéban aztán a mikróban szárítottam, miután vasalóval a telefonon egykezes fekvőztem. persze benne van, hogy csak a szomorú emberek hangoskodnak, meg akiket át lehet verni, és valójában ezen síró emberek csak az 1%-ot teszik ki a vásárlók közül, viszont a dicsérő emberek meg csak az átvételről írnak, garanciáról soha. most ez vagy azt jelenti, hogy valójában probléma mentes a dolog vagy azt, hogy semmi sem romlik el?:)
láttam, hogy majdnem mindenki a partnero gsm-től szerezte be az ára miatt. akik ott vették, azoknak volt valami garancia tapasztalata korábban az üzlettel? vagy akik máshol vették azok mi alapján választották azt?
köszi a válaszokat előre is! :)

(#653) Bozek válasza ---Peti--- (#652) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kb. már a sokadik Sony (illetve Sony Ericsson) telefonom ez, de olyan még nem volt, hogy szervizbe kellett vinnem. Igaz, előtte más típusoknál se, csupán egy Sagem myV-55-nél, de az az én hibám volt. :)

Max. szoftveres problémáim voltak, de az megoldható házilag is.

(#654) ---Peti--- válasza Bozek (#653) üzenetére


---Peti---
csendes tag

és milyen gyakran cserélted őket?

(#655) Bozek válasza ---Peti--- (#654) üzenetére


Bozek
nagyúr

Volt, ami csak 1 évig volt meg, de van, ami még most is megvan (C901 - 4 éves). De amiket eladtam, azokról se hallottam utána semmi rosszat az új tulajdonostól.

(#656) ---Peti--- válasza Bozek (#655) üzenetére


---Peti---
csendes tag

akkor azt mondod, hogy mindegy hol veszem amig egyben kapom kezhez a telefont? ez tetszik:) de azert kivancsi vagyok a tobbiek velemenyere, hogy az aron kivul volt-e mas tenyezo, hogy ott vettek.
amugy a b-telen gondolkoztam, ha mar van 2 szep matricajuk a megbizhatosagrol. de ott plusz 7e

(#657) Bozek válasza ---Peti--- (#656) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a Partnero-nál vettem. Kedden délután megdumáltuk a részleteket és szerdán már le is szállították.

(#658) ---Peti--- válasza Bozek (#657) üzenetére


---Peti---
csendes tag

benned nem volt semmi para, mondván, olcsó húsnak hìg a leve?

(#659) trickymoon válasza ---Peti--- (#656) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia, megírom én is a tapasztalásomat:
vettem a btel-nél egy lg4xhd-t, (de nem tetszett és eladtam a pajtimnak), ugyanígy vacilláltam előtte mint most te, és a btel-t azért választottam, mert bíztam benne, hogy 1 év múlva is ott lesznek (szerintem ott is lesznek, szimpatikus fiatalok). A btel nem hiába kapott plecsnit az árukeresőtől.
Na hol vegyem a V-t? Hát btel-hez nem megyek vissza, hüjének néznek teljesen, meg + 20k volt az ára a partnerohoz képest, hm, hmm mi legyen? Azt logikáztam ki, hogy a telefont sz4rrá tesztelem max 48 óra alatt, ha vérzik, akkor viszem vissza 8 napon belül (ez szerintem minden boltban működik, hogy indoklás nélkül, sérülésmentes gyári állapotban visszaveszik). Ha nincs baja, akkor valószínűleg hardveres gondja nincs, a szoftverest tudom orvosolni, innentől kezdve nem érdekel, a bolti garancia megléte 1 éven belül. Ha leejtem nincs gari, ha rossz rommal letéglázom, akkor az az én hibám.
Az én véleményem szerint egy hardveresen hibátlan, korszerű androidos telón nincs elromló alkatrész az akkun kívül (a használatból eredő kopást, sérülést nem veszem ide, vigyázzunk rá) a kis gsm boltok, akik jóárasítják az telefonokat csak a nyűglődést látják a garanciális javításokban, de pont az ilyen fórumokon könnyen tovatűnő jó hírnév megőrzése miatt (és saját vállalt üzletpolitikájuk miatt) be fogják vinni a márkaszervízbe a telót ha kell, mert a vásárló egyből megyekafogyasztóvédelmhez-ez. Az hogy a partnero meglesz-e 1 év múlva úgy se tudjuk előre. De a lepukkant kinézetű bolt ellenére az eladó rendes, segítőkész és korrekt volt, elmondása szerint sok éve tolja már, előző nap 40 valahány telefont adott el (el is hiszem neki). az ügyintézés gördülékeny volt és rutinszerű. Nem szeretnék marketingelni neki, mert biztos vannak más jó boltok is, de nekem a pénz számított, meg a hiánytalan, bontatlan doboz és azt megkaptam.

elnézést a hosszúért

[ Szerkesztve ]

(#660) trickymoon


trickymoon
aktív tag

ja és ott a boltban minden fő funkciót ki tudtam próbálni: gsm, hang, kamera, net, wifi, pixelhiba ( *#*#7378423#*#* a tárcsázóba előhozza a rejtett menüt)

(#661) Bozek válasza trickymoon (#659) üzenetére


Bozek
nagyúr

ha vérzik, akkor viszem vissza 8 napon belül (ez szerintem minden boltban működik, hogy indoklás nélkül, sérülésmentes gyári állapotban visszaveszik)

8 napon belül csak akkor kötelesek visszavenni, ha NET-en rendelted. Ez a távollevők között kötött szerződés miatt van így. Ha bemész és ott veszed meg, akkor meg kell indokolni.

(#662) trickymoon válasza Bozek (#661) üzenetére


trickymoon
aktív tag

igazad van!

(#663) nemtabo


nemtabo
aktív tag

Nekem azt mondta a Partnero eladója, hogy akkor tudja cserélni, ha "sértetlen" a csomag, pontosított, hogy a képernyő fóliáját ne vagyem le. Kipróbálgattam a wifit, gps-t, bluetooth-t, frisítettem a telót és amikor ezek után sem volt gond vettem le a fóliát.
Előző telóm lg 2x is gsm bolti volt, most 2 éves, egy frissitésnél halt ki másfél napra, de fel tudtam támasztani.

Ez a 84e Ft-os ár szerintem verhetetlen és kihagyhatatlan.

"Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

(#664) ---Peti---


---Peti---
csendes tag

köszönöm az infókat! akkor jövő héttől én is boldog xperia v tulaj leszek :)

(#665) arti1121


arti1121
senior tag

olvastam vissza a fórumba de megkérdezem; melyik webshop-ból érdemes megvenni az Xperia v-t? és ahonnan érdemes ott rendessen a sony-s dobozàba bontatlanul adják a tartozèkaival?? az hogy a kijelzön lévő sony-is felirat a védőfolian van az csak ennél a tipusnal van??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#666) trickymoon válasza arti1121 (#665) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia sokan döntöttek a partnerogsm mellett, illetve a b-tel is felmerült, telefonon érdemes előtte tudakozódni (fekete v fehér, ugye független?, milyen gari van?, a doboz gyári kivitel, összes tartozékkal?) a Sony felirat tudomásom szerint minden V-nél a fólián van.

Más: én megleptem magam egy védőfóliával a gyári tetejére, meg egy TPU szilikon tokkal [link], a munkám miatt fontos, hogy ne legyen sérülékeny a teló, így már nyugodtabb vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#667) Roberto76 válasza arti1121 (#665) üzenetére


Roberto76
tag

Nekem van egy pár negatív tapasztalatom boltokkal kapcsolatban.
Köztük a Parntero sem volt toppon.
Számomra nem pálya, ha az árak nem tiszták. Neten ennyi az ár, ha felhívod és megkérdezed h ÁFA-s ár e, akkor megy a variálás. (ÁFA-s, de 0%-al, meg ha ÁFA kell akkor több, stb.) Számomra az ilyen hozzá állás nem szimpi. Ha már az elején ezzel játszik, mi vár rám később.
Én itt vettem, őket ajánlom.
De ők is jók. Itt most jobb az ár.
Mind két helyen burttó ÁFA-s ár van, 27 %-al.
Én egyáltalán nem bántam meg a V-t. Nagyon jó telefon.

(#668) Bozek válasza Roberto76 (#667) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hogy vetted meg a V-t ott? Nincs is a kínálatban. :D

A Nextel se rossz, de azért mégiscsak 14 ezerrel drágább, mint a Partnero. És amúgy mi a probléma a 0%-os ÁFÁ-val? Mit számít az egy hétköznapi embernek?

(#669) darvinya válasza Bozek (#668) üzenetére


darvinya
titán

Gondolom Áfát visszaigényelni, mert leírni mint költség azt 0%-osnál is megteheti.

Visszaigénylés is olyan, hogy 0%-os értékre csapják rá a 27%-ot.
Csak a nyereség 5%-os eltérés különbség van az üzletek között.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#670) Roberto76 válasza Bozek (#668) üzenetére


Roberto76
tag

Hol nincs a kínálatban? [link] :D
Amúgy 13.02.06-án vettem.

Ezek szerint nem vagyok hétköznapi, mert nekem számít. :)
Én a cégemtől vissza kaptam az ÁFA-t, mivel leírhatta, és költségeként is elszámolhatta.
Nem vagyok könyvelő, nem értek ehhez a dologhoz.

Vannak olyan boltok, weboldalak, ahová ilyen korrekten kiteszik az infót: (név nélkül írom)
"Az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény 48. § alapján a ..... jogosult a különbözeti adózás szerint adózni. Az áruházban megjelenített bruttó árak 0%-os Áfa tartalommal rendelkeznek és bruttó fizetésre vonatkoznak. A vásárlásról számlát állítunk ki, ebből Áfa-t visszaigényelni nem lehet, mivel a fizetendő ár 0%-os áfát tartalmaz.
A készülékek teljesen újszerű állapotúak, nem voltak használva, függetlenek, minimum 12 hónap teljes körű szerviz garanciát élveznek. Mivel magánszemélytől vásároltuk így a hatályos jogszabályok alapján ezt használtként forgalmazzuk. Használt készülékek esetén cégünk a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően, az adózás rendjéről szóló 62-64§ és a 64/B§ alapján a különbözeti adózás szerint adózik. Így e készülékekről kiállított számla 0%-os ÁFA tartalommal bír, így ezen számla ÁFA visszatérítésre nem jogosít, ám a gazdasági társaságok könyvelésébe, költségszámlaként elszámolható.
Új készülék megvásárlásakor 27%-ÁFA tartalommal rendelkező számlát állítunk ki. Új készülék megvásárlása előtt, kérjük tájékozódjon kollégáinktól, a 27%-ÁFA tartalommal rendelkező vételárról."

(#671) darvinya válasza Roberto76 (#670) üzenetére


darvinya
titán

Mintha nem ezt írtam volna. :U

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#672) Roberto76 válasza darvinya (#671) üzenetére


Roberto76
tag

De.

Bozek kérdezte tőlem, ezért a válaszom neki ment.

(#673) mrlujoak válasza ---Peti--- (#656) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gsm Home.

Bolti garis telefont, és gyari garisat is mar többet vettem tőlük.
Évek óta működnek, láthatóan megy is nekik a bolt, így a bizalom adott. Mindig gyorsan, megbízhatóan értékesítettek. Modellcsere esetén is korrekt árat adtak...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#674) Bozek válasza Roberto76 (#670) üzenetére


Bozek
nagyúr

Oké, már megtaláltam én is. Csak érdekes az oldal, mert hiába állítom be ár szerint csökkenőre a rendezést, a 33 ezres telefon után jön a V. :D
Egyébként meg tény, hogy visszakaptad az ÁFÁ-t, de megérte azért 48 ezer Ft-al drágábban megvenni, hogy visszakapj 28 ezret? :) A garancia meg ott is csak 1 év bolti, mivel gyárival úgyse tudod sehol se megvenni Magyarországon, mivel hivatalosan nincs forgalomban.

(#675) Roberto76 válasza Bozek (#674) üzenetére


Roberto76
tag

Nos, február 6-án az ár ennyi volt. Akkor a Partnero kb. 105 környékén adta. Tehát igen, megérte. Részemről a téma lezárva.

(#676) Bozek válasza Roberto76 (#675) üzenetére


Bozek
nagyúr

És most is ugyanannyi az ára, mint február 6-án? Az azért eléggé fura, hogy az egyik üzletben 20 ezerrel olcsóbb, a másikban meg nem változik...

(#677) Roberto76 válasza Bozek (#676) üzenetére


Roberto76
tag

Én sem értem, h miért nem vitték lejjebb. Mindegy, februárban az volt számomra a legjobb vétel.

(#678) vbandit


vbandit
tag

Helyzetjelentés: 6 nap használat, 7 nap szerviz (eddig).
Elmondhatom, hogy többet volt szervizbe a telom mint nálam:(
Nem tudom mi lehet ilyen bonyolult megállapítani, hogy hámlik a hátlap már 4 nap használat után...
Kíváncsi vagyok mi lesz a vége!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#679) Bozek válasza Roberto76 (#677) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez mondjuk igaz, hogy akkor az volt a legjobb vétel. Csak fura, hogy máshol már kb. 20 ezret esett az ára.

(#680) zenészke


zenészke
tag

Már lassan két hete ismerkedem az Xperia V-vel, meg egyáltalán az androiddal. Nagyon örülök, hogy emellett a telefon mellett döntöttem! Gyönyörű képeket csinál, és mint telefon is szuper! Két dolgot azonban mégis szeretnék megkérdezni Tőletek: 1. Miattam jön kétszer minden sms, amit nekem írnak? Tudok valamit állítani, hogy ne így legyen? 2. Valahol olvastam, hogy lehet LED-del is jeleztetni az sms-ek érkezését. leírná valaki ennek a módját? Köszönöm előre is. Ja és még egy kérdés: Micro SDHC kártyát kezel a gép ugye? Esetleg belinkelnétek olyat amivel kipróbáltan működik? Talán a 64 gigásat is kezeli, mintha ezt is olvastam volna itt a fórumon...

[ Szerkesztve ]

(#681) trickymoon válasza zenészke (#680) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia, kérdéseidre a válaszok:
1: ha külön sms appot használsz, akkor lehet hogy azért jön 2x, ha igen, van rá opció, hogy melyik adja az értesítést.
2: alapból kellen hogy legyen led kijelzés (bár még nekem sincs, a többiek kijavítanak ha tévedtem), ha nincs pl nem fogadott hívás esetén se, akkor factory resetet kellen csinálnod és lesz (figyelem, minden adatod elvész ekkor, tehát mentsd le előszőr)

3: sonymobile.com azt mondja, hogy: Expansion slot: microSD™ card, up to 32 GB,
XDA azt mondja: It works, but only in FAT32 on the stock rom. You'll be limited to a 4GB file size. (csak gyári romon megy és max 4gb fileméretig)

(#682) Bozek válasza trickymoon (#681) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért? Más kártya megy nem FAT fájlrendszerben is? Nekem még nem sikerült összehoznom, akármire próbáltam formázni.

A kérdésre a válasz, a Samsung SDXC 64 GB-os kártya működik, jelenleg is az van a telefonban.

(#683) trickymoon válasza Bozek (#682) üzenetére


trickymoon
aktív tag

xda-ról szedtem az infót természetesen ők se tudnak mindent, én úgy értelmeztem, hogy igen, megy a 64 gigás is, csak a fat32 nemtommiért nem tudja lekezelni a 4gb-nél nagyobb file-okat. Ha ezt esetleg igazolni vagy cáfolni tudnád, sokan megköszönnék (lehet én is beújítanék egy új karit :) )

bár wikipédia ezt mondja:

The maximum possible size for a file on a FAT32 volume is 4 GB minus 1 byte or 4,294,967,295 (232−1) bytes. This limit is a consequence of the file length entry in the directory table and would also affect huge FAT16 partitions with a sufficient sector size.[1] Video applications, large databases, and some other software easily exceed this limit. [link]

[ Szerkesztve ]

(#684) Bozek válasza trickymoon (#683) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az tény, hogy a FAT32 mindössze 4 GB-os fájlméretig kezeli a dolgokat, de ez igazából nem lenne akkora probléma, ha nem esnének túlzásba egyesek a HD videókkal például. Szerintem bőven elég a 3 MBit/sec-es bitráta a videónak, ami egy 2 órás film esetében se nagyobb 3 GB-nál.
Amúgy az "only in FAT32 on stock ROM" részt kár volt kiemelned, mivel ez lényegtelen a kérdésben. A 4, 8, 16, 32 GB-os kártyákat se fogadja el más fájlrendszerűrrel tudtommal. Legalábbis a gyári ROM nem. Persze valószínűleg jönnek majd ki olyan főzött ROM-ok és kernel-ek, amik támogatják majd az NTFS-t is.

(#685) trickymoon válasza Bozek (#684) üzenetére


trickymoon
aktív tag

nem emeltem ki, idéztem és linkeltem. félreinformálni nem akartam senkit.

(#686) darvinya válasza Bozek (#684) üzenetére


darvinya
titán

ext4 fájl rendszert biztos, hogy kezeli.
Mert a telo is evvel dolgozik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#687) Bozek válasza trickymoon (#685) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rendben. Sajnos az exFAT és az NTFS a Microsoft saját fájlrendszere, így alapból az Android nem támogatja. Esetleg az ext3 vagy az ext4 működne, de azokat meg nehezen tudnád Windows alól kezelni. Bár ha jól emlékszem, megpróbáltam és nem ismerte fel a V. Pedig az Android specifikációkban ott van. Mondjuk ezeket a Windows se ismeri, így a fájlmásolás is problémákba ütközhet.

(#688) zenészke válasza Bozek (#682) üzenetére


zenészke
tag

Köszönöm, hogy válaszoltatok, Te és Trickymoon is. Az jó, hogy Nálad megy a 64 gigás kártya, Szerinted akkor vehetek én is ilyet? Pl. ezt: 146917 Samsung 64GB SD micro Pro (Class10, UHS-1 Grade 1) (MB-MGCGB/EU) memória kártya.
Az sms dupla érkezést nem értem még mindig. A sima "üzenetek"-et használom, nincs külön progi rá.
A LED-es érkezés jelzésre van valami ötletetek? (sms, nem fogadott hívás)

[ Szerkesztve ]

(#689) Bozek válasza zenészke (#688) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, pont ilyent vettem én is, csak akkor még akciós volt itt az egyik boltban. :)

(#686) darvinya: Tisztában vagyok vele, hogy ext4-et használ alapból az Android, de valamiért mégse megy. Most kipróbáltam USB-OTG-n keresztül egy ext4-re formázott pendrive-ot megint, de kiírja, hogy vagy üres, vagy rossz fájlrendszert használ. Másolni se tudok rá, szóval az utóbbi a problémája.

(#690) trickymoon válasza zenészke (#688) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Nekem is ez van a leddel, gyári állapotra vissza kell állítani, és utána jó lesz talán. ha minden igaz holnap feltolom én is a .140-es romot és visszajelzek.

(#691) zenészke válasza trickymoon (#690) üzenetére


zenészke
tag

Nekem már a 140-es van rajta...

(#692) trickymoon válasza zenészke (#691) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Már csináltál factory resetet és utána se jó?
Töltéskor világít a led?

(#693) finu válasza trickymoon (#692) üzenetére


finu
tag

Szia!
Nekem úgy oldódott meg, hogy az energiagazdálkodásba kikapcsoltam a kiterjesztett készenléti módot.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#694) zenészke válasza trickymoon (#692) üzenetére


zenészke
tag

Egyszerűen csak frissítettem, és a 140-es ment rá, még az első napokban.

(#695) zenészke válasza finu (#693) üzenetére


zenészke
tag

Most kikapcsoltam én is, hátha bejön. Köszönöm az ötletet.

(#696) bacchus78 válasza Kenéz Árpád (#628) üzenetére


bacchus78
csendes tag

Akkor azt mondod h a Dicota Xperia S-re valo tokok kompatibilisek a a V-vel?!
Ugyanis kineztem en is 1 szepet de nem tudom h vban jo e bele:
http://www.amazon.co.uk/DICOTA-D30648-COVER-XPERIA-BLACK/dp/B00AYRKUBI/ref=sr_1_11?s=electronics&ie=UTF8&qid=1367680575&sr=1-11&keywords=Dicota+sony

(#697) petymeg


petymeg
addikt

Nagyon jo ez a telefon, sajnos nekem most ketkartyas kellett ugyhogy egy kinai csoda nyugdijazta a jo oreg es szeretett xperia s-t. De egykartyas telefonok kozul tuti ezt vennem. Eros soc pofas kivitel, sony minoseg, jo ar, mi kell meg?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#698) Liliom9 válasza bacchus78 (#696) üzenetére


Liliom9
tag

Silikon tokot én innen rendeltem. 1,5 hét alatt megérkezett, tökéletesen passzol a telefonra. Jó minőség, kellemes tapintás és olcsó.

http://www.ebay.com/itm/BLACK-GLITTER-DESIGN-PROTECTIVE-SILICONE-GEL-CASE-FOR-SONY-XPERIA-V-LT25i-/390589069738?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item5af0ec39aa

Aki övre akaszthatós tokot szeretne, annak ezt ajánlom. 2 hét alatt megérkezett, méretpontos és jó minőségű.

http://www.ebay.com/itm/140908737331?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

(#699) bacchus78 válasza Liliom9 (#698) üzenetére


bacchus78
csendes tag

Ezt en is neztem,nem rossz.
De amit en linkeltem Dicota,azert faszabb,(erosebb es konnyebb).
Viszont ezt Xperia S-re irjak,kerdes belem1 e a V?! :)

(#700) trickymoon válasza zenészke (#695) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Felraktam a .140-es romot, előtte factory resetet csináltam, és végre működik a led villogtatás nem fogadott hívás esetén. Akksi kiterjesztett mód nincs bekapolcsva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.