Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) guba2 válasza arti1121 (#2000) üzenetére


guba2
tag

Jól néz ki, kipróbálom én is.

(#2002) arti1121 válasza guba2 (#2001) üzenetére


arti1121
senior tag

na? milyen? azért lehet kell a wipe. szerinted?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2003) Mircinko válasza arti1121 (#2002) üzenetére


Mircinko
senior tag

Minden rom előtt célszerű wipe-olni, persze nem kötelező, de mindeképen ajánlott.
A rom valóban jól néz ki, lehet, hogy még magam is kipróbálom, mivel a Mircinko Rom előreláthatólag késni fog. Az oka, pedig az, hogy habár a quick panel settings működik, és a sorrend változtatható, nem működik a small-apps. A probléma megoldásán jelenleg is dolgozok, de sajnos nem sikerült eddig megoldani (nekem sem).

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#2004) guba2 válasza arti1121 (#2002) üzenetére


guba2
tag

Én is lusta voltam wipe-olni, de úgy tűnik minden suhan. Tetszik. Nagyon jó, hogy egyre több rom van V-re, lehet próbálgatni. :DD

(#2005) arti1121 válasza Mircinko (#2003) üzenetére


arti1121
senior tag

TAPASZTALAT: elötte wipe. a ROM-ba nincs benne a CWM!! igy utolag kell feltenni!!nekem igy hogy rátelepitettem a régi rendszerre és nem csináltam wipe-ot igy nagyon porgette a pocit 20perc-böl 8percet ment 1512Mhz-en igy most kiprobálom tisztán.

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2006) guba2 válasza arti1121 (#2005) üzenetére


guba2
tag

Tényleg nincs CWM, pedig rebootkor nem engedélyeztem, hogy piszkálja a recoveryt. Processzorhasználatot még nem néztem.

(#2007) guba2


guba2
tag

Basszus! Hogy lehet nyitott bootloaderrel CWM-et telepíteni? Az eddig használt módszerem csak zárt BL-rel működik. :W

(#2008) darvinya válasza guba2 (#2007) üzenetére


darvinya
titán

Olyan kernel kell felrakni ami már tartalmazza.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2009) trickymoon válasza guba2 (#2007) üzenetére


trickymoon
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2012738

Ez kell neked sztem!

(#2010) trickymoon válasza arti1121 (#2005) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Nézd meg milyen governor fut.

(#2011) arti1121 válasza trickymoon (#2010) üzenetére


arti1121
senior tag

azt hogyan tudom? na újra raktam tisztán az elejétől. most gyors, tetszenek az ujjitasok. meg az aki időre kíváncsi leszek.

egy gyors kérdés: a pureperformance erre felrakhato? mert azzal nagyon jó volt az aku teljesítmény

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2012) arti1121 válasza trickymoon (#2010) üzenetére


arti1121
senior tag

governor: interactive

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2013) trickymoon válasza arti1121 (#2012) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia, találtam egy csudálatos magyar leírást a governorokról és schedulerekről:

[link]

én a vKernelen használom a trickster modot és android tuneren is ellenőrzöm a prociértékeket, mozgásokat.

a pureperformancit szerintem erre is vagy bármire fel lehet tenni, lényegében tweakgyüjtemény, kernelszintet nem bántja. "This engine works on any devices with any rom"

A wipe-okra vonatkozóan egy mondat. Wipe cache/wipe dalvik cache igazából bármikor tolható, jót tesz a rendszernek (én kb 1-2 hetente adok neki egyet) a beállításokon nem változtat, cwm installok esetén mehet előtte/utána is. Data wipe törli a beállításaidat, lényegében azonos alapú rendszer telepítésekor nem kötelező (stockról-stockra, CMről CMre, MIUIról MIUIra), de komolyabb verzióváltásnál, vagy más alapú rendszer cseréjénél (stockról CMre, MIUIról stockra, stb) szinte kötelező, mert csak a bughegyek fognak előjönni.

Tapasztalat: új rendszer mindig nagyon szép, nagyon jó, gyors, de kell az egy hét, hogy a stabilitása is kiderüljön.

(#2014) Mircinko


Mircinko
senior tag

Habár a Small-apps problémát még nem sikerült megoldani, addig sem ültem a babérjaimon, hanem készítettem egy vadiúj bootanimációt (nagyon ütős! :D ) és az indítási menü is kilett bővítve. :) Képek hamarosan...

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#2015) Nandivagyok válasza Mircinko (#2014) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Szia!
Látom a MIUI rom portolása is a listádon van, mire számíthatunk? :) Például gyári kernelt használ majd?

(#2016) Mircinko válasza Nandivagyok (#2015) üzenetére


Mircinko
senior tag

Igen gyári kernelen lesz az alap. :)

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#2017) Mircinko


Mircinko
senior tag

Ahogy ígértem itt az új "helyi menü". Újdonság még a kisebb navigációs panel. :)

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#2018) Mircinko válasza Mircinko (#2017) üzenetére


Mircinko
senior tag

Itt még több képet,hírt találhatok. :)

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#2019) Moon_Walker


Moon_Walker
tag

Sziasztok,

megérkeztem én is DEFY-ről váltottam...
Sajnos egy számomra fontos hiányosságot tapasztaltam, ami igazából úgy tűnik android specifikus probléma.
A defy-n nagyon szerettem azt a fícsört, hogy a hívott kontaktok AUTOMATIKUSAN bekerültek a favoritok közé, és a hívás gyakoriság szerint szépen rangsorolódtak és kúsztak feljebb.

Ez most hiányzik...

Ismer esetleg valaki alternatív dialert, ami tudja ezt?

Köszi.

(nem kötelező megadni)

(#2020) guba2 válasza trickymoon (#2009) üzenetére


guba2
tag

Köszi, de ez csak zárt bootloaderrel megy. Szerintem visszazárom, aztán CWM és mehet vissza a mentés. Volt ma egy spontán újraindulás is ezzel a rommal, de lehet, hogy csak a wipe hiánya miatt.

(#2021) trickymoon válasza guba2 (#2020) üzenetére


trickymoon
aktív tag

én ezzel csináltam, nyitott BL-el, azért linkeltem.

(#2022) arti1121 válasza guba2 (#2020) üzenetére


arti1121
senior tag

nekem úgy hogy ratelepitettem nagyon lassú volt de újra telepítés wipe úgy már normális. mondjuk én kiszedtem 86 appot belőle. és a governor-t interactive-rol ondemand-ra így már nem pörög a proci olyan nagyon

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2023) Beladon


Beladon
aktív tag

Felraktam én is ezt a kis javítást. A gyorsabb boot időn kívül eddig nincs semmi más tapasztalat. (talán egy lehelettel finomabb gyorsabb a menüben való lapozgatás, appok megnyitása) Akku idő majd pár nap múlva kiderül.

(#2024) arti1121


arti1121
senior tag

multkor nem is néztem hogy ebböl a pureperformance-bol van a ZENO és a GOLD változat. ti melyiket rektátok fel illetve miben különbözik??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2025) Beladon válasza arti1121 (#2024) üzenetére


Beladon
aktív tag

Én a zeno edition.t.

(#2026) trickymoon válasza arti1121 (#2024) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Golden is a bit highly tweaked to optimize the android system completely. Where as Zeno was just an initial version. So it dint had much control over the android system.

kb a golden a V2.

[ Szerkesztve ]

(#2027) guba2 válasza trickymoon (#2021) üzenetére


guba2
tag

Én is ezzel telepítettem először, de nyitott BL-rel már nem tette a dolgát, pedig többször is megpróbáltam. Most visszazártam a lementett TA backuppal, utána megint tökéletesen ment, már vissza is kúszott a nandroid .

(#2028) trickymoon válasza guba2 (#2027) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Lényeg, hogy sikerült, ebből is tanultunk sokat! köszi a visszajelzést!

(#2029) trickymoon válasza Moon_Walker (#2019) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Ha jól tudom ez tudja: exdialer

(#2030) arti1121 válasza trickymoon (#2026) üzenetére


arti1121
senior tag

aha! akkor a gold a jobb! mert az raktam fel. te használod ezt??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2031) trickymoon válasza arti1121 (#2030) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Nem raktam még fel, mostani rendszeremmel nagyon meg vagyok elégedve, de ki fogom próbálni!

(#2032) Moon70


Moon70
tag

Le lehet-e tölteni valahonnan az "intelligens csatlakozás" nevű alapól beépített Xperia appot?
Egy nem gyári ROM-ot, ( Xperia Full-t ) használok jelenleg és ezt a hasznos kis dolgot hiányolom belőle..

(#2033) Moon70


Moon70
tag

Ok, nem aktuális a kérdésem, google play-en megtaláltam ( Smart Connect ) :)

(#2034) trickymoon


trickymoon
aktív tag

Kipróbáltam ezt: [APP] Statusbar Flipper Mod [22 toggles, 5 sliders] | Navigation Bar Editor

Elég jó, nézzétek meg a screenshotokat, tök praktikus, mert a notification baron van az összes szükségs kapcsoló, hangerő csúszkák, fényerő, illetve a navigation bart is állítgatni lehet vele appból.

Nekem sajnos még összeakad valami korábbi cuccommal (LMT-t újra kellett installálni, xposed installert le kell szedni telepítés előtt), de remélem megoldódik.

(#2035) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Kicsit off, de szerintetek érdemes megvenni ócsóér'ezt a power banket? Nem nagyon értek hozzá, de abban biztos vagyok, hogy nem tud 2600mah-t. Több nem nagyon kell, nem szoktam túrázni járni, ha már 1700-as, elég, mert egyszer fel tudom tölteni vele a V-t. Kérdésem hogy ártani semmiképp se tud?

(#2036) Bozek válasza Nandivagyok (#2035) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem kamu. Találtam jobbat is, 50.000 mAh-s. :D

[link]

(#2037) Nandivagyok válasza Bozek (#2036) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Az igen! :D Ezzel egy hónapig kihúzom... :))
Akkor inkább valami megbízható után nézek.

(#2038) Bozek válasza Nandivagyok (#2037) üzenetére


Bozek
nagyúr

YooBao Magic Cube 4400 mAh - 5900 Ft
YooBao QMaster 5200 mAh - 6900 Ft
YooBao Magic Cube 7800 mAh - 7900 Ft
YooBao Magic Cube 10400 mAh - 9900 Ft

Nekem 7800 mAh-ás YooBao QMaster van. Ezeknél az a legjobb, hogy szinte bárhol beszerezhetőek. A partnerhálózat üzleteiben szerintem simán tudnak Neked rendelni. Én is így vettem. Igaz, a 7800 mAh-ás Magic Cube-ot akartam, de a WayteQ valamit elrontott és a másik típust küldte. Persze az ár azé volt, amit rendeltem (kb. egy ezressel volt olcsóbb), így nem igazán variáltam vele. :)

(#2039) Nandivagyok válasza Bozek (#2038) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Köszönöm az infót! :)

(#2040) arti1121


arti1121
senior tag

nálatok mennyi % -on szokott lenni az aralmManager ébrenléti ideje? nekem 72, 88, 55% az aku használat. szerintem nem normális ennyi ébrenlét. a régi U-n mag az SP-n akkor van ébredés nagyrészt amikor megy a kijelzo. nálam a fő fogyasztó az android rendszert. valaki megoldást tud erre??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2041) attis81


attis81
csendes tag

Sziasztok
Most rendelném a telefont az meg is van hogy a Partnero-tól, de szeretnék hozzá valami minőségi szilikon tokot ami esetleg kicsit a kijelző síkja fölé emelkedik . Nézegettem több félét ti melyiket ajánljátok esetleg fotót róla meg hogy hol rendeltétek előre is kösz

(#2042) guba2 válasza attis81 (#2041) üzenetére


guba2
tag

Nekem az S-line tok vált be legjobban. Pontosan illeszkedik és bordázott az oldala, ami biztos fogást biztosít.

(#2043) trickymoon válasza attis81 (#2041) üzenetére


trickymoon
aktív tag

+1

(#2044) trickymoon válasza arti1121 (#2040) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Betterbattetystats, gsam, wakelock detector 8percet ír, ma átlagosan használtam, 48%al értem haza , 50 perc képernyő, 1,5óra telefonnal.
Csinálj egy cache/dalvik cache törlést, nézd meg milyen gugli szolg. megy. Szinkron, play, maps stb. Te hol nézed a %ot?

[ Szerkesztve ]

(#2045) arti1121 válasza trickymoon (#2044) üzenetére


arti1121
senior tag

persze ezek vannak nekem is itt szoktam nézni! éjjel 2- kor vettem le a töltőről reggel 7-ig 4óra 31perc volt. délelőtt volt wipe és dalvik is. így 14:43óra alatt 3:35óra volt az aralm managar ébren léte. . 145-ös simon vagyok. és te? nekem a amps, play, play szolgáltatás lévén tiltva. én a beállítások/akuhasznalat

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#2046) trickymoon válasza arti1121 (#2045) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Én Mircinko .145-ötöst használok, nekem az android system alatt nem is szerepel az alarm manager.
Igen szerintem is sokszor van ébren neked. mivel tiltod a play-t és a play szolgáltatást?

(#2047) mrlujoak válasza attis81 (#2041) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jómagam is átlátszó S-line szilikon tokot használok. Mindkét modellemen ugyan azt a típust, és színt.
A V-re ez már a második, mert az átlátszót a napfény hamar besárgítja, félévente érdemes cserélni :)

Én mindkét alkalommal innen vásároltam, régen az Angol utcában voltak (Bosnyák környéke) de most az Örs vezér tere környékére költöztek.
Szimpatikus, segítőkész srácok (csajt nem láttam) dolgoznak ott, érdemes személyesen benézni.

Arra figyelj, ha átlátszó szilikont veszel, az túl jól vezeti a fényt, ergo led segédfényt túlzottan az optika felé vezeti, így az sötét környezetben bevilágítást okoz(hat). Először próbáld ki, ha zavaró, akkor nagyítani kell a led nyílásán.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2048) turho


turho
őstag

Nálatok is van olyan, hogy be-bericegnek a videofelvételek? Tehát mintha framedropolgatna néha, riccen, ugrik....gyári alkalmazással.

(#2049) Beladon válasza turho (#2048) üzenetére


Beladon
aktív tag

Ritkán videózok vele eddig nem tapasztaltam. Viszont nekem is lenne egy érdekes kérdésem. Tegnap használat közben figyeltem a status baron a %-os akku időt miszerint még 14% állt rendelkezésemre. Eltettem a telefont a zsebembe kb 30 perc múlva hívást kaptam ami olyan 2-3 perc volt mikor letettem 26%-os volt az akku idő. Kérdés vajon mitől ment fentebb 12%-ot?

(#2050) Nandivagyok válasza Beladon (#2049) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Sajnos a pontatlan töltöttség kijelzés szériahiba, többek között nekem se pontos, de nálam általában % esés van. A hiba valószínűleg szoftveres. Ha érkezik még frissítés a telefonunkra, talán orvosolják.

Eddig nem írták sehol, hogy fog, persze az SP és Z már fent van a listán...
Az Xperia S-t gyorsan váltotta a V és T mint csúcsmodell, amit szinte azonnal követett a Z, és úgy tűnik azt is hamar leszorítja a ZU és Z1, de ott a ZR is. Az új, felgyorsított szoftvertámogatási rendszerük meg eddig csak a legújabb telefonjaikra él... hurrá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.