Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Bozek válasza vbandit (#550) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tisztában vagyok vele. De miért is vetted át, ha nem volt megfelelő az ár? Egyébként ha az eladó azt mondta, hogy 97 ezer, akkor már meg se kellett volna rendelned.

(#552) mrlujoak válasza vbandit (#548) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jaj, ez tényleg gáz.
Tény, ezért a felszereltségért 97 reálisabb ár, mint a 92...
Holott az általad linkelt hirdetésben is annyi volt...

Én azt mondom nyeld le a békát, persze, panasszal élhetsz.

Az itteni hirdetés átverésíze miatt pedig mehet a boltnak a fekete...

"Új! Sony LT25i Xperia V - szinek - 92 000Ft – MAGYAR NYELVÜ ill. MAGYAR MENÜS ! DOBOZOS! Gyárilag függetlenül, csomagolásban, MINDEN TARTÓZÉKKAL, dobozában 1 ill. 2 ÉV Garanciával eladó. Házhozszállítás is Budapesten, de vidékre 24 órán belül! További Mobiltelefonok a weboldalon: www.partnerogsm.shp.hu - Tel.: 06-70-316-8478 , 06-1-3320298 .............. PartNeroGSM ….. Ahol mindig AKCIÓ VAN !"

mégegyszer megnéztem, és bizony a hardveraprós hirdetésben szó nincs feltételről, vagy hogy 92 ezer forinttól.
Egyetlen egy pontra tudok utalni, mint árfelhajtó tényező, az pedig a garancia, amit 1 ii. 2 év gariként hirdet.
De ennek "felára" külön kellene feltüntetve lennie, nem pedig az egyetlen "fix" főárat módosítania...

(#547) trickymoon:

Először (telefonon) aztán másodszor (személyesen) is kaptam "ajánlatot" a feketére...
De hát nem azért vettem eleve fehér V-t, hogy aztán majd elfedjem egy fekete szilikontokkal... :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#553) vbandit válasza mrlujoak (#552) üzenetére


vbandit
tag

A gari is csak 1 év, nem 2!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#554) mrlujoak válasza vbandit (#553) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezeseteben semmilyen mentsége nincs a cégnek, miért nem annyi, mint amennyiért itt hirdeti...

Csak kifogása, de mentsége nincs.

Én a helyedben kérvényeznék egy fekete pontot - ha már Hardverapró...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#555) vbandit válasza mrlujoak (#554) üzenetére


vbandit
tag

Most írtak, hogy csütörtökön beszéljük meg a félreértést!
Kiváncsi leszek, majd beszámolok róla, addig barátkozom az új telefonnal, ami nagyon tetszik:))

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#556) mrlujoak válasza vbandit (#555) üzenetére


mrlujoak
veterán

Várom - és gondolom nem csak én - a fejleményeket...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#557) trickymoon válasza mrlujoak (#552) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Neked nyilvánvalóan a fehér hátlaphoz az átlátszó passzol :) nekem a feketén nem mutatna jól sztem. Tapintásra milyen a tok, gumisabb inkább, mint műanyagos ugye?

(#558) mrlujoak válasza trickymoon (#557) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, gumis hatású.
Közelébe sincs a "merev" tokhoz, vagy akár a hátlaphoz.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#559) Kenéz Árpád


Kenéz Árpád
csendes tag

Lehet, hogy ez már lejárt lemez, de nálam is megtörtént a lefagyás, miután levettem a töltésről: zöld led ég, egyébként se kép, se hang, majd kicsivel később hátlap le, akku ki, pár másodperc várakozás, akku vissza, hátlap fel, és újra kisangyalként működött. Hála a levehető hátlapnak (hogy a Z-n hogy oldja meg az ember ha ilyen történik fogalmam sincs), és az egyszerűségét jelzi, hogy mindezt a műveletsort egy troli fedélzetén követtem el. :K

(#560) cassius.clay válasza vbandit (#550) üzenetére


cassius.clay
senior tag

De ha online rendelted, akkor 8 napod van elállni a vásárlástól. Ha pedig az online ár alapján rendeltél, akkor nyílván megtévesztettek és még jogosan is viszed vissza.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#561) finu


finu
tag

Sziasztok! Érdeklődnék hogy nálatok rendesen működik a értesítési led,nálam csak akkor kezd el villogni ha feloldom a képernyőt.Valamit nem jól állítottam be?A válaszokat előre is köszönöm.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#562) trickymoon válasza finu (#561) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia, nálam se jó, elméletileg factory resettel lehet orvosloni. Ehhez kapcsolódó jó hír, hogy a SmartXperia Romban már van kapcsoló, hogy töltéskor a led ne világítson.

(#563) mrlujoak válasza Kenéz Árpád (#559) üzenetére


mrlujoak
veterán

Minden beépített akkus eszközön van um. reset lehetőség.
Ezt vagy valódi reset gombbal, vagy gomgkombinációval oldják meg.

Ha jól emlékszem még az X10 minimen a home és a kikapcs gombot kellett hosszan nyomni. A Z esetében ha jól tudom a hangerő és a bekapcs gombot hosszan nyomvatartva történik meg az a hatás, mintha a V esetében kivennéd az akkut.

Egyébként nálam még semmi ilyen nem fordult elő. Sem restart, sem lefagyás...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#564) finu válasza trickymoon (#562) üzenetére


finu
tag

Az nem zavar hogy töltéskor a led világít,csak hogy az elmulasztott hívás,és sms sem látom.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#565) Hraki válasza finu (#564) üzenetére


Hraki
csendes tag

Szia. Úgy emlékszem, hogy korábban már írta valaki, ha kikapcsolod a Beállítások - Energiagazdélkodás - Kiterjesztett készenléti módot, akkor rendesen működik a led. Próbáld ki.

(#566) trickymoon válasza Hraki (#565) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Sajnos nekem az se segített, de ez a bibi a teljes xperia családot érinti. [link]

(#567) Kenéz Árpád válasza mrlujoak (#563) üzenetére


Kenéz Árpád
csendes tag

Ez nagyszerű, remélhetőleg azért a kivehető akkus készülékekre is van ilyen funkció, mert az azért mégiscsak egyszerűbb és kényelmesebb lenne (lehet, hogy van is, csak én nem tudok róla). :F

(#568) Bozek válasza trickymoon (#566) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rakj fel egy LightFlow-t. Nálam villog minden, amit csak akarok, de kizárólag kikapcsolt képernyőnél. Mondjuk ellenkező esetben úgyse kell, mert úgyis látom a kijelzőt. :)

(#569) trickymoon válasza Bozek (#568) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szuper, köszönöm a tippet! :R

(#570) Womb válasza trickymoon (#566) üzenetére


Womb
senior tag

Szia!
Én írtam, ([link] nálam azóta is rendesen működik az elmulasztott hívás, és sms.

(#571) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nálam is működik az értesítő led jelzés.
Bakapcsolt, és kapcsolódott LiveView-val is és a nélkül is.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#572) trickymoon válasza Womb (#570) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Köszönöm a visszajelzéseket, nekem "kiterjesztett mód ki" állapotban sem megy, már próbáltam, nem zavar különösebben, tolok majd factory resetet és újra belakom a rendszert.
Sokkal jobban izgat ez a tweakelt gyári rom Smart Xperia ígéretesnek tűnik, illetve lassan érkezik a cm10.1 is. Bízok benne, hogy akkor megindulnak a modderek is ha lesz egy-két stabil alap.
OC/UV kernelt valaki kipróbálta már? egyik, másik

[ Szerkesztve ]

(#573) finu válasza Hraki (#565) üzenetére


finu
tag

Kösz,i kivettem a energiagazdálkodás - kiterjesztett készenléti módból és lőn villogó világosság. :DDD

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#574) mrlujoak válasza vbandit (#555) üzenetére


mrlujoak
veterán

...no, mi volt a részükről a kifogás? Kíváncsian varom a magyarázkodást... :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#575) vbandit válasza mrlujoak (#574) üzenetére


vbandit
tag

Nem volt magyarázat, ha akarom visszaadják az árát, ennyit ajánlottak, nem volt magyarázat!
Ez is korrekt igazából, de kötelességük is, csak azt nem értem akkor miért hirdetik olcsóbban...sose tudjuk meg!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#576) mrlujoak válasza vbandit (#575) üzenetére


mrlujoak
veterán

Akkor itt a HA-n menjen szépen nekik egy fekete... Ennyit tudsz tenni a leendő vásárlók érdekében.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#577) trickymoon


trickymoon
aktív tag

Hahó, felraktam ezt: Xperia V Mods és letiltottam a töltés alatti led világítást (nagyon zavart éjjel a telefon a fejem mellett bevilágította a szobát). Gond nélkül felment.

(#578) trita válasza vbandit (#575) üzenetére


trita
tag

Bocs,hogy belefolyok kivülállóként,de furcsállom ezt a hozzáállást a partnero részéről.Évek óta tőlük veszem (az egész családnak) a telefonokat,és soha semmi gond nem volt velük,nagyon korrekt bolt.Nem egy telot vettem,mindig futárral,mindig a meghirdetett áron kaptam.Rendes garancialevéllel,bolti garanciával.Ha gond volt a telefonnal,másnap futárt küldött a készülékért,saját költségére,és pár nap mulva vissza is küldte megjavitva.egy fillérembe nem került.a mostani v-met is tőle vettem,92ért ahogy a hirdetésben is szerepelt.szerintem tuti a helyettes eladó sara lehet,mert a tulaj korrekt. :K

Rita

(#579) gaucho


gaucho
tag

Beindul a gerillamarketing? :DDD Mindig tőlük vásárolsz,eltekintve attól.hogy lehet más üzletben olcsóbb az érintett készülék?? :C Ez ám a hűség!Légyszi,újabb sablon reklámszöveget neee,hogy igen-igen,de az évek során beváltak és megbízhatóak...És ez,hogy is van: "Évek óta tőlük veszem (az egész családnak) a telefonokat,és soha semmi gond nem volt velük..." majd kettő mondattal későb: "Ha gond volt a telefonnal,másnap futárt küldött a készülékért,saját költségére,és pár nap mulva vissza is küldte megjavitva.egy fillérembe nem került." Elég ellentmondásos!Valamint nem mellékesen a "rendes garancialevél" nem a bolti garanciát jelöli!

[ Szerkesztve ]

(#580) trickymoon válasza gaucho (#579) üzenetére


trickymoon
aktív tag

:C :C logikailag hibátlan :R

mindenesetre én is a Partnero-tól vettem, rendes volt az eladó és korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#581) trita válasza gaucho (#579) üzenetére


trita
tag

Kedves gaucho mivel (bár nem neked irtam,de ugy érezted osztanod kell az észt,ezzel is növelve hozzászólásaid számát,ezért bár nem szokás vitatkozni ovis módjára,de ugy érzem meg kell védjem, magamat! ,Igen! évek óta tőlük vásárolok,mivel ha telefont veszek vagy bármit,előtte nézelődöm érdeklődöm,és eddig mindig náluk volt a legolcsóbb az adott készülék,de ha mégse igy lett volna,hanem mondjuk 1-2 ezerrel több mint máshol,nekem az akkor is többet ér,hogy tudom megbizható helyről veszem,mint az,hogy 1-2 ezer forintot spórolok mondjuk.a másik szintén nem mellékes,mivel,nem vagyok Budapesti(250km-re) lakom,ezért az is pénzbe kerül ha neteán szervizeltetni kell visszaküldeni a készüléket! mutass mégegy boltot,ahol a bolt a saját költségére küldi a futárt,oda vissza? (nem találsz! :K ).2,Bárhol veszel bármit,az meghibásodhat,lehet eleve hibás mivel bontatlan készüléket forgalmaznak,bent van a pakliban,lehet rossz is! És én nem azt irtam,hogy a bolttal volt gond hanem a készülékkel,nem értem mi ebben az ellentmondásos,szerintem semmi!Ne akarj olyat beleolvasni amit le sem irtam! 3,lehet náluk bolti és gyári garanciával is telefonokat vásárolni,de ez fel van tüntetve,kinek mi a fontos,mennyivel tud vagy akar az adott készülékért többet fizetni! egy szóval nem irtam azt sem,hogy gyári garancialevelet kaptam,azt irtam rendes (magyarul érvényes,lepecsételt,aláirt,stb garancialevelet.Kár hogy nem azt irtad mindjárt,hogy én vagyok a boltos álnéven! Nevetséges vagy! azért mert vki nő,de közbe felbukkan fórumokon,olvasgat,netán amihez ugy érzi hogy érdemben tud még hozzá is szól,attól még nem kell leugatni a fejét! tehát részemről ennyi,nem fogok a továbbiakban erről a témárol vitatkozni senkivel,mindenki azt vsz ki a soraimbol amire neki szüksége van. :(

Rita

(#582) gaucho válasza trita (#581) üzenetére


gaucho
tag

Kedves trita!Nem akartalak megbántani,ezért ha így érzed elnézésed kérem!Kérlek nézd el nekem a hangvételt,de mindig szkeptikus vagyok a fórumokban felbukkanó reklámnak is felfogható,ám de persze pusztán dicséretnek szánt hozzászólásokhoz!A hozzászólásaim számbéli növelésének ötletét nem értem!Ez egy fórum,ha írsz növekszik ez az arány,persze.De nem ez volt a célom,bár ezt te is láthatod,ha nevemre kattintva megnézed ezt az igen szerény számot viszonylag hosszú idő alatt!Befejeztem!Még egyszer elnézést! ;]

(#583) trita válasza gaucho (#582) üzenetére


trita
tag

Köszönöm,kellemesen csalódtam benned,mégsincs elcseszve a napom!

Rita

(#584) trickymoon


trickymoon
aktív tag

Szerettem volna okosat írni a 100. hsz-emnek, de nem sikerült. Mindenesetre jó hely ez a fórum, szép példáját láttam egy kulturált pengeváltásnak.

(#585) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Milyen kijelzővédő fóliát ajánlanátok? Nézegettem itt-ott neten, árban nincs nagy eltérés. Ezek az anti scratch + anti glare + anti finger prints cuccok jók lehetnek? A karcolásvédelmen túl kifejezetten örülnék, ha tényleg tükröződésmentes és ujjlenyomatmentes lenne a telefonom kijelzője, nem szeretem ha tele van ujjlenyomattal, mindig törölgetem ... :-/ :-)

(#586) vbandit


vbandit
tag

Megnézné nekem valaki,hogy működik e az automatikus fényerő szabályzó.
Nekem be van kapcsolva, de sötétben is ugyan olyan fényes, mint világosban, (semmit sem változik a csuszka állapota sem, bár nem tudom kellene e neki egyáltalán)!
KÖSZÖNÖM!!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#587) finu válasza vbandit (#586) üzenetére


finu
tag

A csuszka nem változik nekem se,de ha elemlámpával az érzékelőre világítok akkor a kijelző kivilágosodik.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#588) jagelo


jagelo
aktív tag

Sziasztok hány Mbit/s-os Videót vesz fel? Olyat, mint a T? köszi fontos :)

(#589) finu válasza jagelo (#588) üzenetére


finu
tag

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#590) jagelo válasza finu (#589) üzenetére


jagelo
aktív tag

Köszönöm :)

(#591) finu válasza jagelo (#590) üzenetére


finu
tag

Nincs mit.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#592) trickymoon válasza vbandit (#586) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia nekem az működik, ha feltolod az Elixir 2 nevű appot (magyar fejlesztés) [link]
ott a szenzoroknál le is tudod ellenőrizni.

(#593) Bozek válasza vbandit (#586) üzenetére


Bozek
nagyúr

A csúszkának nem is kell változnia, az a fényerőt jelenti. Ha sötétben felhúzod maximumra és kikapcsolod az automatikus fényerőt, akkor látod leginkább a különbséget.

(#594) Roberto76


Roberto76
tag

Sziasztok,

Kérdés: aki már frissített a 9.1.A.1.140-re
- kell a frissítés előtt teljes adatmentést készíteni?
- miben van változás?

Köszi előre is.

(#595) Hraki válasza Roberto76 (#594) üzenetére


Hraki
csendes tag

Szia. Nem kell, de nem árt :) . Talán mintha azóta hangosabbak lennének a hangszórók...

(#596) zenészke


zenészke
tag

Ma én is vettem egy Xperia V-t! A PartNero 84-ért adta, így nem vártam tovább... Már rég óta olvasom a fórumot, remélem sikerült az ár-érték viszonyban legjobb készüléket kiválasztanom. Sajnos még csak sim nélkül próbálgatom, mert a flottától kell majd egy meghatalmazás a micro-simhez. Olyan régi kártyám van, hogy nem vállalták a nyisszentést a boltban. Én meg pláne... A T-nél bizony négyezer ötért adnak majd új simet. Szóval egész biztos foglak Benneteket háborgatni a későbbiekben... Egyébként a telő gyönyörű, és nagyon tetszik... Gondolom ázsiai lehet, mert a szín után két ismeretlen írásjel van. Remélem ezzel együtt sem lesz vele semmi gond...

(#597) trickymoon válasza zenészke (#596) üzenetére


trickymoon
aktív tag

welcome :K

(#598) darvinya válasza zenészke (#596) üzenetére


darvinya
titán

2 évenkénti kártya csere ingyenes a szolgáltatóknál.(legalábbis Telenor-nál ez van)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#599) zenészke válasza darvinya (#598) üzenetére


zenészke
tag

Sajna a T-mobile ügyfélszolgálata nem így gondolja, vagy az ingyenesség csak a másik t-re érvényes...

(#600) darvinya válasza zenészke (#599) üzenetére


darvinya
titán

Akkor panaszkodni kell a SIM hibára, eldobja hálózatot, stb.
Ezért már nem kérhet pénzt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.