Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Zooliegsm válasza ba3_2107 (#1748) üzenetére


Zooliegsm
tag

jól hangzik. én sem játszom a telón, de 3g fb meg mél stb megy, majd meglátom mennyire necces ez.

(#1752) ba3_2107 válasza Deck (#1750) üzenetére


ba3_2107
tag

Mondjuk egy telefonnál ez elég gáz, főleg, hogy fontos hívásom volt. Na mind1...

(#1753) Bozek


Bozek
nagyúr

Ide is berakom, mert tanulságos:

Csináltam egy kis összehasonlítást, 4 program segítségével.
Nexus 7: Tegra3 (4x1,2 GHz), NVidia Geforce ULP, 1 MB L2 cache, 1 GB RAM, Android 4.3
Xperia V: Snapdragon S4 Plus (2x1,5 GHz), Adreno 225, 1 MB L2 cache, 1 GB RAM, Android 4.1.2 (épp Mircinko féle ROM)

Antutu
Nexus 7: 12732
Xperia V: 11450

Geekbench 2
Nexus 7: 1428
Xperia V: 1562

Quadrant
Nexus 7: 3508
Xperia V: 6074

Smartbench 2012 Prod:
Nexus 7: 3797
Xperia V: 3431

Smartbench 2012 Games:
Nexus 7: 2463
Xperia V: 2967

[ Szerkesztve ]

(#1754) ba3_2107 válasza Zooliegsm (#1751) üzenetére


ba3_2107
tag

Ja, nekem is kb ezek mennek. Mondjuk hozzáteszem, hogy az enyém tokban van, szóval szerintem az rátesz a melegedésre egy lapáttal.

(#1755) Bozek válasza ba3_2107 (#1748) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te a zsebedben tartod a telefont navigációnál? :D

(#1756) ba3_2107 válasza Bozek (#1755) üzenetére


ba3_2107
tag

Igen, gondoltam, hogy ezt valaki kiszúrja! :DD

(#1757) jófejsrác válasza jófejsrác (#1738) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Jelentem működik a dokkoló, csak ha számítógépen keresztül dugom rá az usb-t úgy nem történik semmi. Viszont ha az AC adapteren keresztül úgy remekül töltődik. :)) . Nem tudom mi az összefüggés. Láttam még régebben valahol valamilyen progit amivel - talán ASUS - lehet több kakaót adni az USB-nek gépen keresztül. Kósza gondolatom, hogy ezzel ha kicsit megemelném akkor gépen keresztül is működne :B

(#1758) trickymoon válasza Bozek (#1753) üzenetére


trickymoon
aktív tag

hát ez elég :Y

szintetikus teszt for president!

(#1759) Mircinko válasza jófejsrác (#1757) üzenetére


Mircinko
senior tag

Az Xperia P-s topik első hsz-ben van! :)

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1760) jófejsrác válasza Mircinko (#1759) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Thx :R

[ Szerkesztve ]

(#1761) Bozek válasza trickymoon (#1758) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát nem erre számítottam, amikor nekiálltam. De most megnéztem az MA-s teszteket, nagyjából ott is ezek az eredmények jöttek ki a két eszköz esetében.

(#1762) trickymoon válasza Mircinko (#1759) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Kedves Mircinko, a customkernelekkel mennyire kompatibilis a romod? ha még nem próbáltad, akkor én letesztelem a NuriJ félével, van benne gpu overclock is meg governor hegyek. (ma este ha lesz időm majd írok)

(#1763) AizawaKouta


AizawaKouta
tag

GSM Plaza 1 hét alatt cserélte ki a pixelhibás telefonomat. Közbe megjött a 2000ft-os eBay-es bőrtok, ami kis kiegészítővel dokkolóként is használható már. Előnye hogy minden kártya kéznél van ami kell, és simán zsebre vágom kulcs mellé is. Éjszakára felállítom és beledugom a bankkártyatartóhoz a dokkoló kieget amit összedobtam. Rendeltem NFC cuccokat is, működnek rendesen. (kulcstartó, karkötő, matrica)

Mircinko rommal használom, és bár volt 2-3 újraindulás de elégedett vagyok vele. Csak így tovább! Viszont felcserélt adattár 1-2 játéknak nem tetszik (Reckless Getaway, Reckless Racing 2).

GSM Plazaval kapcsolatban még: csak a készüléket cserélték ki a dobozban, minden más (hátlap, füles...) maradt (olcsómobil garancilevelet adnak). Az új készüléken a legszélső sorban van egy világító pixel amit csak szürke alapon látok teszt alatt, de azt is csak nagyon sasolva. Ez miatt már nem pattogok. Boltban néztem a Z és az SP telefonokat. Most komolyan olyan szar volt a fekete a V kijelzője mellett mintha kínai gagyi lenne. Örülök hogy a V mellett döntöttem a Defy után.

[ Szerkesztve ]

(#1764) Mircinko válasza trickymoon (#1762) üzenetére


Mircinko
senior tag

Még nem próbáltam custom kerenellel, így nem tudok semmi biztosat mondani. Vélhetőleg működni fog. :)

ba3_2107: Lekopogom, hogy nálam minden perfektül működik. Lehetséges, hogy a biztonsági mentés nem tetszik neki (már, ha volt). Mindenesetre utánanézek a problémáknak!

Bozek: A rendszerben van benne, mégpedig a bin mappában. Kernelt még nem akartam feszegetni, mert azzal még nem volt dolgom, ergó nem is olvasgattam utána. Talán a következő verzióban már, abba is beletudom integrálni.

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1765) Mircinko válasza AizawaKouta (#1763) üzenetére


Mircinko
senior tag

Mivel nem gyári megoldás, ezért sikongathatnak a játékok. Valamit valamiért ,.. :)
Az előző komment utolsó soráért, pedig óriási :C jár nekem! :W

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1766) AizawaKouta


AizawaKouta
tag

Bőrtok + dokkoló kieg képekben: [Xperia V bőrtok]

Mircinko Igen gondoltam, de inkább ez mint a GL to SD megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1767) nixon13


nixon13
csendes tag

Sziasztok!
Szokott valakinek olyat csinálni a teló, hogy videó lejátszás közben megáll? Főleg youtube videóknál, de a saját lejátszójával is szokta. A játékokat sem nagyon kultiválja, gyakran előfordul, hogy akkor is meg-megáll.
Ezt régebben nem csinálta. Ilyenkor újra szoktam indítani, meg kitörlöm az előzményeket, utána egy darabig nem csinálja. De szerintem egyáltalán nem kéne. Van valami ötletetek, hogy mi lehet ennek az oka, illetve, hogy hogyan tudnám orvosolni?
Köszönöm a segítséget!

(#1768) Bozek válasza Mircinko (#1764) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értem. Mondjuk nem akadt össze a kernel-be integrált CWM-el, szóval okés minden. Azért a legközelebbibe majd rakd be, hogy választható legyen.
Amúgy a vKernel is tartalmaz sound control-t, az mennyire zavarhat be a ROM-ban lévővel?

Más: Eddig csak pozitív tapasztalatom van a Mircinko ROM-mal kapcsolatban. Egyedül a már említett számológép, ami problémás, de ezt ritkán használom úgyis.
Amit még észrevettem, hogy az ExternalKeyboardJP.apk benne maradt, az felesleges. Esetleg az ES-t és a többit is megcsinálhatnád választhatóra, mert van, aki alternatív programokat használ ezekből (például Solid Explorer). A Térkép és az egyéb Google cuccok meg mehetnének még a /system-be..

(#1762) trickymoon: Működik a vKernel-el (mivel ez a NuriJ féle), én is azt raktam fel alá. A DoomKernel-t használtam régebben, de abban nem igazán akar menni a TWRP. Nem mintha kellene, csak ha véletlenül mellényomok, akkor vehetem ki az akksit, mert lefagy. Igaz, telepíteni még a vKernel-féle TWRP-vel se sikerült, folyamatosan kiírja, hogy nem tudja mountolni ezt meg azt.

(#1769) trickymoon válasza Bozek (#1768) üzenetére


trickymoon
aktív tag

felraktam én is a Mircinko-NuriJ kombót, jól is megy minden.
elkezdtem témázni, meg belakni és szétcsesztem a systemui-t szerintem. nincs statusbar se navbar..
hogy tudom visszaállítani FR nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#1770) Bozek válasza trickymoon (#1769) üzenetére


Bozek
nagyúr

FR nélkül? Ezt magyarra is fordítsd le. :)

Amúgy meg kiszeded a ZIP-ből a SystemUI.apk-t és felküldöd a telefonra ADB-vel meg beállítod a jogosultságokat.

(#1771) trickymoon válasza Bozek (#1770) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Fucktory Reset, meg is történt, megérdemeltem mert nem mentettem előtte. szerencsére csak fél órám ment kárba, köszi az infót próbáltam de valami más is becsuklott.

(#1772) darvinya válasza jófejsrác (#1757) üzenetére


darvinya
titán

Ha sz.gépre kötöd a dokkolót akkor a biztos nem fogja tölteni.
Ugyanis ott nincs az a (láb)zárás, mint a töltő fejen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1773) erikke17


erikke17
őstag

Na tegnap nekem is újra indult Bluetooth végett. Rácsatlakoztattam autóriádióra kihangostió+A2DP Akarok hivni paff újraindult..
Ez javitva lesz? :D
Gyári rom..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1774) Bozek


Bozek
nagyúr

Mircinko ROM-mal másnál is előfordul, hogy a Play-en belül nem jelennek meg rendesen az alkalmazások ikonjai? Vagy csak nálam van valami probléma...

(#1775) ba3_2107 válasza Bozek (#1774) üzenetére


ba3_2107
tag

Nálam is ez van.

(#1776) leslie_smith válasza Zooliegsm (#1744) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Nekem még a mezei egymagos mini pro is felmegy 48 fokig tehát nopara,mert ha kint is 38-40 fokok vannak mit vársz? :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#1777) Zooliegsm válasza leslie_smith (#1776) üzenetére


Zooliegsm
tag

abszolút igazad van, csak fura volt elsőre, még most is, de szokogatom. :)

(#1778) leslie_smith válasza Zooliegsm (#1777) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Az egész tényleg a kintin múlik
Nekem nem ment még ilyen magasra,de most csak pár fokkal melegebb a kintinél
Télen durvább mikor mondjuk 0 fokban használod és 30 fokra fűt fel :D
De nem érződik durvának
Csak ilyenkor mitől hűlnének le? :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#1779) Bozek


Bozek
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy hol lehet beszerezni USB takarót? Egyet találtam eBay-en, de azok nem szállítanak Magyarországra... Legalábbis úgy látom a szállítási költségeknél, mert nem lehet kiválasztani... :(

[ Szerkesztve ]

(#1780) Bozek válasza Bozek (#1779) üzenetére


Bozek
nagyúr

Válaszolok magamnak. Van szállítás Magyarországra, csak én kerestem hülyén. Elfelejtettem, hogy mivel németek, ezért Ungarn-t kellene nézni és nem Hungary-t. :D

Viszont a 12 € egy kicsit sok... Nem kell valakinek pár darab? Vagy megbeszélem Németországban tartózkodó ismerőssel, oda csak 2 € a költség. :)

[ Szerkesztve ]

(#1781) N_A_S


N_A_S
veterán

Valaki tudja mi bal oldalon az a két aranyszínű mélyedés? Valami csatlakozó?

https://tinyurl.com/phnas

(#1782) erikke17 válasza N_A_S (#1781) üzenetére


erikke17
őstag

A dokkoló csatlakozója, azaz az érintkező + és - a töltésre :)
Sony DK25 Dokkoló

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1783) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Feltettem a nova launchert! Hogy lehet azt a kis "fület" berakni ami alaból van ha elviszed a képet jobbra. Arra gondolok ahol ott van a gps- wifi +fényerőség ott 1 gomb nyomásra kapcsolhatsz mindent. Ezt szeretném megint.
Köszi
Üdv

(#1784) Lacee04 válasza dragonfire44 (#1783) üzenetére


Lacee04
tag

Hosszan rányomsz a kezdőképernyőre utána alk.felületek-eszközök és berakod a képernyőre! Legalábbis a gyári felületen így kell!
Nova launcher-t még nem próbáltam,nem tudom pontosan hogyan működik!

[ Szerkesztve ]

(#1785) Bozek


Bozek
nagyúr

Mircinko: Találtam egy számológépet, amiben kisebbek a feliratok, így nem lóg ki a log, tan, stb.: SemcCalculator.apk
Azzal majd tudsz valamit csinálni, hogy az ikonok ne tűnjenek el? Mert ez nem csak a Google Play-ben történt meg velem, hanem például a Can Knockdown 3-ban is, amikor a G+ fiókot használtam.

(#1786) Mircinko válasza Bozek (#1785) üzenetére


Mircinko
senior tag

Köszönöm! :)

Az ikonok eltűnését én is tapasztaltam.., de még nem találtam rá megoldást. :/

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1787) Bozek válasza Mircinko (#1786) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Revelation HD ROM-ban találtam. :)

Reméljük mindenre találsz megoldást a közeljövőben és a Mircinko 1.1 már tökéletes lesz.

(#1788) Lacee04


Lacee04
tag

Üdv mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni azoktól akiknek van eredeti dk25-ös dokkolója hogy hol vették, hol kapható manapság jó áron??? (esetleg valami jó külföldi oldal ami relatív olcsó és szállít Magyarországra ) Vagy ha van valakinek eladó érdekelne!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1789) Mircinko


Mircinko
senior tag

Bosszantó problémám támadt...

Újraraktam a rendszert SEUS-al, hogy elindítsam a Backup TA-t. Olvastam a követelményekben, hogy root is kell hozzá, na mondom oké, akkor rootoljunk. Igen ám, de nem működik! Hiába kapcsolom be az USB hibakeresést, akkor is azt kéri, hogy kapcsoljam be... WTH?

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1790) trickymoon válasza Mircinko (#1789) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia, a .145-öst mivel rootolod?
Próbáld azt, hogy kikapcsolod az usb debuggingot, és csak amikor megáll root közben, akkor kapcsolod be.
A kolléga sikeresen rootolta korábban: [link]
de hogy mivel azt nem írta

A ROM-odat tesztelem már vagy 4 napja, nagyon szépen megy, hibamentes, le a kalappal, köszönjük szépen!!! :C :C :C :R :R :R

Én is a vKernellel használom, nagyon frankó a trickster mod benne, most a governorokat tesztelem. Alulfeszeltem -100mV-al, 5 órás stability testet simán elvitte, antutu átlag 11000, quadrant 5800 pont.

Kedves Bozek a Trickster modban lévő dolgok neked hogy vannak kapcsolva?
Én így csináltam:
MP-Decision be (ez egyáltalán érvényes? [link])
Temperature throttle be
TCP Congestion Control cubic (ez nemtommi [link] )
Frequency lock be

[ Szerkesztve ]

(#1791) trickymoon válasza Mircinko (#1789) üzenetére


trickymoon
aktív tag

a .140-est ezel rootoltuk: Root MANY ANDROID!

(#1792) Mircinko válasza trickymoon (#1791) üzenetére


Mircinko
senior tag

Igen, énis ezzel rootoltam, és eddig hibamentesen sikerült... Nemértem :( .

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1793) arti1121 válasza Mircinko (#1792) üzenetére


arti1121
senior tag

1.40/142 v14-el

1.145 v16ossal ezzel rootoltam a 1.145-ot igaz csak másodszorra sikerült

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#1794) arti1121


arti1121
senior tag

már több topikban kérdeztem de nem igen tudja senki. a .145volt fenn és jelzett a frissitési központ hogy uj rendszer frissités érhető el nevezetessen a .145. megnézten és letöltöttem 6.3MB de még nem telepitettem. elötte megnézném hogy mit tartalmaz.

valaki tudja itt hogy a telefon hol tárolja ezt a letöltött csomagot??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#1795) Lacee04 válasza arti1121 (#1794) üzenetére


Lacee04
tag

Keresgesd! :DD ;] :D

(#1796) arti1121 válasza Lacee04 (#1795) üzenetére


arti1121
senior tag

hu. erre nem is gondoltam!!

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#1797) Mircinko válasza arti1121 (#1796) üzenetére


Mircinko
senior tag

Ahhoz, hogy megnézhesd ftf fájlá kell átalakítsd, majd azt zip kiterjesztésre kell konvertáld.
Ha, nem riadsz meg a feladattól, és az angol nyelvtől, akkor e szerint megtudod csinálni: [link]

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1798) Mircinko


Mircinko
senior tag

Egyszerűen nem értem :W. Nem tudok rootolni :DD... amióta seussal visszaállítottam gyárira, nem sikerül, se így se úgy. Megpróbálom mégegyszer újrahúzni... vagy flashtoolal feldobni, de ha nem sikerül... :((

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1799) Mircinko válasza Mircinko (#1798) üzenetére


Mircinko
senior tag

...és nem jó! Tegnap újrahúztam a win8-at, hogy hátha az a baja..., de nem segített.
A Seus, a PCC és a flashtool mind hibátlanul működik. A kábel is megfelelő (2-vel próbáltam). SD kártyát, belső tárhelyet is látja. Adatok másolása sem probléma.
Többféle root programmal s megpróbáltam, amiket ajánlottatok. Természetesen az USB hibakeresés is be van kapcsolva. Mégsem járok sikerrel... Az a vicces, hogy magam készítettem a root bemutatót, de pont nekem nem működik. :DDD

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#1800) arti1121 válasza Mircinko (#1799) üzenetére


arti1121
senior tag

amit énekeltem azt probaltad?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.