Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) trickymoon


trickymoon
aktív tag

Sziasztok, most volt egy kis időm és unlockoltam (by Sony), rootoltam (by Bin4ry), és a CWM-et is feltettem így.

(#452) trickymoon


trickymoon
aktív tag

Sharp kijelzőm van és elégedett vagyok a minőségével, jó lenne látnia a Sony-t is.
XPERIA V has different screens too

[ Szerkesztve ]

(#453) zack


zack
nagyúr

Valaki le tudná írni az előnyöket hátrányokat Xperia T-vel szemben? Megköszönném. :R

Jövő héten lesz esedékes a vásárlás (barátnőmnek) és kicsit elbizonytalanodtunk, mert 14k-val olcsóbb lenne a V (Part Nero GSM)...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#454) trickymoon válasza zack (#453) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Szia, mérsékelten vízálló, porálló, könnyebb. [link]
Proci teljesítmény, kamera ugyanolyan, T vékonyabb, V árnyalattal kisebb, kijelzője kisebb (ezért nagyobb a dpi), V-nek akksija is kisebb kapacitású.

Más: felraktam a [MOD][JB/ICS] Reboot options in Power Menu -t, lidroid power widget-et, így már vannak normális kapcsolóim notification bar-on, illetve lecsökkentettem a nav bar méretét ezzel. Mindkettő gond nélkül felment.

[ Szerkesztve ]

(#455) zack válasza trickymoon (#454) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm! :R Szerintem T lesz, elsősorban a nagyobb kijelző és a combosabb aksi miatt...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#456) mrlujoak


mrlujoak
veterán

No, én is V tulaj lettem - miután szegény P-met kinyírtam...

Furi, nagyon. Jó, alu házról jövök, és furi a műanyag ház :)

4.0.4-volt eddig, de épp most tolom rá a frissítés SUS-szal.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#457) Bozek válasza mrlujoak (#456) üzenetére


Bozek
nagyúr

Üdv a csapatban! :)

Jó kis teló, én már toltam bele 64 gigás kártyát, tökéletesen kezeli. Most meg megyek a YooBao Magic Cube 7800-ért, mert megjött a boltba.

(#458) mrlujoak válasza Bozek (#457) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én most "csak" egy 4 gigással egészítettem ki a belső tárhelyét, mert a másik a ray-emben van.
...és ugye a P-be és az előtti U-mba sem lehetett memkarit tuszkolni...

Egyelőre tuti elég lesz, max átmásolok (mentek) rá pár dolgot, hogy ne járjak úgy, mint a P-vel...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#459) pozso78


pozso78
csendes tag

Hello
Most tervezem egy V vásárlását.
Tippek hogy hol érdemes megvenni.
Vidéki vagyok tehát a személyes átvétel bukta.
Illetve dokkolót szerzett-e valaki hozzá, honnan mennyiért.
Köszi

(#460) mrlujoak válasza pozso78 (#459) üzenetére


mrlujoak
veterán

A GSM Home - ha jól tudom egész országba szállít, korrektek, az elmúlt években sok telefont vettem már tőlük.

Némelyiket gyártói garival, másikat boltival.
Ezt ugye csak bolti garival tudod megvenni, mert nincs hivatalos hazai forgalmazásban.

A doboz (ami EN,ZH régiós) tartalmazott angol és krixkrasz nyelven írt dokksikat,
egy angol szabványú töltőt - EP880 1500 mA (mellé kaptam átalakítót a bolttól)
egy csinos kis adatkábelt - Sony EC801 (kisebb feje van a microUSB végnek),
egy Sony MH750-es "agybadugós" headsetet 2 pár plusz szilikonharanggal csiptetővel.

Akku nem a telefonban volt, hanem különcsomagolva.

Első (és a frissítés utáni ismét első) bekapcsoláskor krixkrasz nyelv üdvözölt, de aztán azonnal felajánlotta a Magyar, mint lehetőség.

99E forint volt, fehér, full dobozos. 1+2 év bolti garival.

Jah' majd elfelejtettem. Igen, a V-n is van a csomagolófólia alatt kemény, gyári kijelzővédő fólia.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#461) Bozek válasza mrlujoak (#460) üzenetére


Bozek
nagyúr

A fülesnél figyelni kell arra, hogy a CTIA szabványt használja, így a régebbi telefonokhoz adott fülesek nem feltétlenül jók hozzá.

A gyári kijelzőfóliával jól megszívtam, mert megsérült egy kicsit. Egy jó ideig szórakoztam vele, mire sikerült leszednem. Bár sajnos azóta nincs Sony felirat a telefonomon, mivel az is a fóliára van nyomva.

Én amúgy a PartneroGSM-nél vettem, azok is megbízhatóak szerintem. Kedden délután intéztük a dolgokat, szerda reggel ott is volt a futár. :)

Más: A WayteQ-nél se nagyon vannak képbe. Magic Cube helyett Q-Master-t küldtek. Szerencsére a Magic Cube áráért. :D

[ Szerkesztve ]

(#462) petymeg válasza Bozek (#461) üzenetére


petymeg
addikt

Ez mennyire gagyi már, hogy a fólián van a logo. :(

Engem az az egy riaszt el a V-től, hogy a gombok a kijelzőből veszik el a helyet, így sok programnál ki van takarva ez a rész, pl. a hárombetűs navigációnál is ott vannak a gombok ezért az használhatatlan.

Lehetett volna annyival magasabb a kijelző, mint pl. a tabletnél.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#463) Bozek válasza petymeg (#462) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel nincsenek fizikai gombok (legalábbis nem sok), ezért csak a kijelzőből tudja elvenni a helyet. De mostanában már nem nagyon tudsz olyan telefont mutatni, aminél ne így lenne. A hárombetűs navigációnál meg én láttam már olyant is, aminél nem takartak ki semmit se a gombok. :)

Egyébként meg ha zavarnak, akkor ott a fullscreen, azzal el tudod tüntetni őket. A Pro verziójával meg elvileg alkalmazásonként testre tudod szabni, hogy melyiknél jelenjenek meg és melyiknél nem.

(#464) mrlujoak válasza petymeg (#462) üzenetére


mrlujoak
veterán

Xperia Z-k kapcsán merült fel a miért. (mármint miért van a fólián a logó)

Mivel a Sony a kijelzőket (üveggel együtt akár) bérgyártatja, több beszállítótól, így logisztikai rémálom, hogy a különböző logóval ellátott kijelzőket is belevegyék a pakliba.

Ezért gyártatnak standard, logó nélküli kijelzőket, üveggel, majd a régiónak, adott szolgáltatónak megfelelő helyre nyomtatott gyári keményfóliát helyeznek fel.

Természetesen ez nem hivatalos Sony álláspont...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#465) Bozek válasza mrlujoak (#464) üzenetére


Bozek
nagyúr

Engem aztán végképp nem zavar, hogy nincs ott. Inkább örülök, hogy csak a fólia sérült, amit le tudtam szedni és nem a kijelző. A neo-n se volt 1,5 évig fólia, de egy karc se jelent meg rajta. :)

(#466) petymeg válasza mrlujoak (#464) üzenetére


petymeg
addikt

Egy százötven dolláros kínai telefonnál még érthető is lenne...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#467) vbandit válasza mrlujoak (#464) üzenetére


vbandit
tag

Én azt olvastam az egyik teszt oldalon, hogy a vízállóság miatt kell rá az a fólia, és azt nem is szabad leszedni, mert attól kezdve nem lesz ip57!
Ha a 3-5 e Ft os nokiára/samsungra van pénz rányomni a logot, akkor egy 100e FT os telonál ne lenne rá keret...
Mondom ezt úgy hogy még nincs ilyen telom, csak szemezgetek vele, defy+ után kellene valami gyorsabb, kicsit nagyobb, de vízálló!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#468) Bozek válasza vbandit (#467) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért nem lesz IP57, átereszt a kijelző? :D Semmi olyant nem takar a telefonon, ami amúgy "beázhatna".

(#469) trickymoon válasza mrlujoak (#464) üzenetére


trickymoon
aktív tag

Helló, üdv a klubban! :)

A V nagyon jó telefon szerintem, én nagyon megszerettem. Kompakt méret/súly, részben strapabíró, és 4 magosok nem nagyon alázzák. (Partneroban vettem én is 98ért)
Én azt olvastam a logóról, hogy: " azért ment a matricára, mert nehéz lett volna az üveget festeni (nemtom), illetve a matrica nem a víz ellen véd, hanem a leejtés esetén a szilánkosra töréstől/ emberi sérüléstől" (ez a sony micsoda emberbarát ^^).
Én a fő problémának az xda support lassúságát tartom, bár így is hálás vagyok annak a pár embernek aki fejleszt a V-re, de oly jó lenne párféle romot felpróbálni :)
A 3betűstudodmit sikerült valakinek felrakni? Egy PM-et igen megköszönnék.

(#470) mrlujoak válasza vbandit (#467) üzenetére


mrlujoak
veterán

A fólia semmit sem tömít, pont az üvegen van, semmi köze a vízállósághoz...

A fólia a törés ellen, a törés bekövetkeztekor jön jól.

Törés ellen, mert a műanyag sokkal rugalmasabban tudja elnyelni a behatást, mint az üveg.
Régi épületeket szoktak üvegfóliázni, hogy ellenállóbbak legyenek a behatásokkal szemben.

Pl. régi építésű óvodák hagyományos üvegablakira belülről fóliát visznek fel, és sokkal jobban ellenáll az ütésnek.

Ha már törésre kerül a dolog, akkor pedig a fólia hivatott a szilánkok ellen is védelmet nyújtani.
Még akkor is, ha ezek az edzett üvegek morzsákra, kis darabokra hullanak.

Ezen a képen is jól látható, hogy a kristálycukor állagúra porladt üvegmaradványokat a gyári keményfólia tartja a helyén.

A kép saját, én magam műveltem ezt a P-vel :)

(#469) trickymoon:

Ezt a nehéz az üveget festeni teóriát még megérteném, ha eleddig nem úgy lett volna.
Aztán ugye az új kijelzőtechnológia is ludas lehet benne, ami a V-ben debütált először, és ha jók az emlékeim a Z-ben is hasonló van.

Hirtelen több termékről nem tudok, hogy logótlanítana a fóliaeltávolítás...

Sony Xperia™ V comes with sensor-on-lens touch screen technology

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#471) Bozek válasza mrlujoak (#470) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért szétverni nem kellett volna. :D

(#472) mrlujoak válasza Bozek (#471) üzenetére


mrlujoak
veterán

tudod, a kíváncsiság... :)

Egyébként ha nem láttad volna, pár kép a P-ről:

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#473) Bozek válasza mrlujoak (#472) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez kivégzés volt. :( :D

(#474) Bozek


Bozek
nagyúr

Raktam be pár V-vel készült képet IDE. Ezek csak úgy hirtelen készültek, mert kellettek képek a C901-ről. :)

(#475) vbandit válasza mrlujoak (#470) üzenetére


vbandit
tag

Megtaláltam:)
Itt olvastam: http://www.telefonguru.hu/teszt/Sony_Xperia_V

"A megjelenítőt egy fóliának látszó réteg védi, nehogy leszedje bárki is, az ugyanis a készülék IP57 szabványának teljesítéséhez kell! Hisz a telefon por- és vízálló, ez utóbbit 1 méter mélységig és 30 percig tudja teljesíteni a certifikáció alapján. "

Ettől még lehet nem így van...

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#476) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok, erősen gondolkodom egy V-n, aki már beszerzett egyet leírná az előnyeit/hátrányait, illetve, hogy tényleg nagy-e a kijelzője, miképp lehet frissíteni JB-re (esetleg feldobja a telefon a lehetőséget frissítésre) ? Előre is köszönöm.
Nem akarom elkeseríteni azokat akiknek már van V-je, de ha leendő tulajdonosokat érdekelne, itt olcsóbban hozzá lehet jutni, mint a partnero-nál, igaz nem sokkal: [link]

[ Szerkesztve ]

(#477) Bozek válasza vbandit (#475) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Gyárilag a frissítés után választhat a felhasználó a Sony-féle Timescape kezelőfelület vagy az Apex közül, ugyanis ez is rákerül az update-tel"
Aha... Apex... :D

Egyébként annyiban lehet köze az IP57-hez, hogy miután már eléggé elázott a hóban, kissé furcsán érzékelt a kijelző (nem tudom, hogy fóliával hogyan reagált volna). De attól, mert a fólia nincs rajta, még nem megy tönkre a telefon, ha víz éri. Az lehetetlen.

(#476) Flyme: "* Az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön." - szóval ja, olcsóbb, amíg nem kell hozzá füles meg töltő. :)

[ Szerkesztve ]

(#478) Flyme válasza Bozek (#477) üzenetére


Flyme
senior tag

Na most koppantam. Nem is láttam, még szerencse hogy írtad, különben tartozékok nélkül maradnék, köszi, hogy szóltál :) És akkor a partnero-nál adnak hozzá mindent gondolom.

(#479) Bozek válasza Flyme (#478) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem adtak. De azért jelezz nekik előre, hogy a töltő átalakítót ne felejtsék ki a csomagból, mert már olyan is előfordult. Persze utólag azt is pótolták.

Valószínűleg egyébként töltőt az általad említett helyen is adnak, de fülest biztos nem. Vagyis igen, csak az már nem annyiba kerül. A GSMLine is hasonló volt anno. A honlapon feltüntetett ár csak az alapcsomag volt, pár ezer pluszért kaptam a többi cuccot is mellé.

[ Szerkesztve ]

(#480) Flyme válasza Bozek (#479) üzenetére


Flyme
senior tag

Értem, köszi, ezekre majd ügyelni fogok.

(#481) trickymoon válasza Flyme (#478) üzenetére


trickymoon
aktív tag

én is kaptam Partneronál mindent, töltőhöz kaptam átalakítót.

(#482) mrlujoak válasza vbandit (#475) üzenetére


mrlujoak
veterán

...fogalmam sincs honnan vették ezt a marhaságot...
Kicsit kutakodtam a V papírjai között, és semmilyen feltételt, kitételt, vagy akár említést sem írnak a fólia bárminemű víz vagy porállósági felvételével kapcsolatban...

Lefordíttattam a fordító app segítségével - nagyon komoly és hatekony kis app, fotóról is kifogástalanul fordít - az ide vonatkozó használati útmutató és külön papíros instrukcióit, de semmi sincs a fóliával kapcsolatban.
A neten is megnéztem, szintúgy.

Ezek után már tényleg nem tudom, honnan vették az "infót"...

A fólia a törésvédelem miatt jó és hasznos, ha van. :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#483) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Arról tudunk már valamit, hogy a már olvasott e-maileket miért jelzi újra és újra olvasatlanként? Nálam többször előfordult már, hogy 25-30 friss e-mail jelzett de ezek már több hete olvasott e-mailek voltak ... :-/

(#484) mrlujoak válasza szabo.csabi (#483) üzenetére


mrlujoak
veterán

melyik email kliens a Gmail, vagy a másik telepített emailkliens?

Egyébként anno régebben nekem is volt, hogy egy-egy kósza e-mail beragadt. Asztali gépről kezelve a fiókom már rég töröltem, míg a mobilon egyszer csak ott ékeskedett, hogy x olvasatlan levelem van...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#485) no1r


no1r
őstag

sziasztok!

elgondolkodtam, hogy lecserélem az xperia s telómat egy v-re. szerintetek jó döntés lehet? erősebb a v mint az s? valamint az érdekelne még, hogy mivel láttam, hogy nincs rajta hdmi kimenet, akkor milyen csatlakozóval / kábellel tunám rákötni tévére?

köszi!

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#486) Bozek válasza no1r (#485) üzenetére


Bozek
nagyúr

MHL-esek már az újabb telefonok. Bővebben ITT olvashatsz erről a technológiáról.

Elvileg erősebb a V, mivel ebben már Snapdragon S4-es proci van, míg az S-ben csak S3-as. Na meg az Adreno 225-ös is erősebb az S-ben lévő 220-nál. :)

(#487) mrlujoak válasza no1r (#485) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az, hogy megéri-e, jó kérdés.
Alapesetben erősebb benne a hardver.

A hdmi-t MHL képes microUSB-jén keresztül adja.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#488) no1r válasza Bozek (#486) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen a gyors válaszokat mindkettőtöknek!

igen azt olvastam, hogy a HW elvileg erősebb, csak hogy ez vajon a használatban is érezhető?
valamint a kijelzője milyen? mert néztem, elvileg ugyanaz az S-é mint pl az Ioné, de az S kijelzője mégis fakóbbnak tűnt pl. Amikor MM-ben egymás mellett vizsgáltam őket.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#489) Bozek válasza no1r (#488) üzenetére


Bozek
nagyúr

A kijelző változó, mivel a Sony itt is többfélét épített a telefonba. Az enyém Sharp és egész jó. :)

(#490) szabo.csabi válasza mrlujoak (#484) üzenetére


szabo.csabi
tag

Szerintem a Gmail-os. Hotmail-os fiókot regisztráltam a telón, amikor először bekapcsoltam.

(#491) darvinya válasza szabo.csabi (#483) üzenetére


darvinya
titán

Törlést a szervernél is beállítottad az app-ba vagy a szerveren?

Ja ami lemaradt.
Sima email app kb. 15db levelet tárol, utána mindig újratölti a levelet, ha a További emailek letöltésére bökünk.

A szerver frissítési ciklusa hosszabb, mint az app-é akkor úgy érzékeli, mint További emailek letöltése lehetőségre bökünk folyamatosan.

Ezért jelenek meg újra, meg újra.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#492) szabo.csabi válasza darvinya (#491) üzenetére


szabo.csabi
tag

Köszönöm a válaszod de őszintén szólva nem igazán értem. Próbálok nem mindig arra hivatkozni, hogy kezdő droidos vagyok de szó mi szó, sajnos nem vágom a témát. Viszont néha bosszant, hogy újra és újra jelez a készülék. Te vagy bárki más esetleg le tudná írni, hogy mit és hol kellene beállítanom, hogy megszűnjön a jelenség? Linkkel vagy más fórummal is beérem, ahol keresgélhetek a témában ...

(#493) darvinya válasza szabo.csabi (#492) üzenetére


darvinya
titán

1. tudni kell melyik email app és melyik email (Hotmail, stb) aminél jelentkezik.

Akkor konkrétan menne a segítség.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#494) tzatzikiii


tzatzikiii
tag

Sziasztok!

Kedd óta vagyok XPeria V tulaj, és alighanem életem legjobb telefonjává válik hamarosan, pedig már elég sok telefonom volt.
Egyelőre nem akarom rootolni, nem akarok rá cfw-t, mert ebből már elegem volt az elmúlt 3-4 évben (volt több olyan telefonom is, ami csak főzött rommal volt használható, és már nagyon vágytam egy gyárilag stabil készülékre).
Viszont, ami aktálisan érdekelne: néztem ebayen OTG kábeleket. Ugye az csak marketing, hogy sok OTG kábelt típusspecifikusan Samsungra / Nokiára/ Nexusra / Sonyra gyártanak? a józan paraszti ész nekem azt diktálná, hogy egy univerzális micro USB (m) - USB (f) átalakító megteszi. :)
Köszi előre is a segítséget!

(#495) szabo.csabi válasza darvinya (#493) üzenetére


szabo.csabi
tag

Két hotmail.com fiókot állítottam be, mindkettőnél elő szokott fordulni, hogy újra meg újra olvasatlannak jelöli a korábban már olvasott leveleket. Nem tudom, hogy mi az alkalmazás neve. (Bocs az óvodás leírásért) egy kis két-fehér boríték az ikonja, gondolom ez a droid natív e-mail alkalmazása.

(#496) darvinya válasza tzatzikiii (#494) üzenetére


darvinya
titán

Én ezt használom P-hez, de ment SGS2-vel is.[link]

(#495) szabo.csabi

Itt két lehetőség van a hibára:

1. mivel ez az app kb. 15 db levelet tárol.
Efelettit nem mutatja, de szerveren van több.
Viszont amikor törlünk a 15db levél lista eltolódik és ekkor jelenik meg újra mint olvasatlan.

2. szinkronizálási app idő gyorsabb mint a szerver oldali.
Szerver oldalit csak gépen lehet megváltoztatni, és csak IMAP kapcsolatnál veszi figyelembe.
POP3-nál mindig fellépő hiba lesz.

Ezeket végig kell próbálni melyiknél fordul elő.
1. hibára legegyszerűbb megoldás a külső app ami nem csak kb. 15 levelet tárol.
De ekkor a gyári app-ból az adatokat törölni vagy tiltani kell magát az app-ot.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#497) Bozek válasza darvinya (#496) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az enyém is így néz ki, bár én egy helyi számítástechnika boltban vettem egy ezresért. :) Még anno a neo-hoz szereztem be, de most elégedetten használom a V-vel is.

(#498) szabo.csabi válasza darvinya (#496) üzenetére


szabo.csabi
tag

Köszi, próbálkozom majd!

(#499) tzatzikiii válasza Bozek (#497) üzenetére


tzatzikiii
tag

darvinya, Bozek: köszi mindkettőtöknek! :) akkor megrendelem a 0,99 USD-s univerzálist ebayen. :K

(#500) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Készítettem egy rövid videót.

Kérdésem, hogy a videón előhozott, az ott megjelenő félkörívre hogy tudok még alkalmazást kipakolni, vagy a Google-t lecserélni?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.