Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) strar válasza papaty22 (#196) üzenetére


strar
tag

Gyanítom akkor lesz, ha megtanulsz helyesen írni.

(#202) bepken válasza Moleman (#200) üzenetére


bepken
veterán

egyes emberek kreativitása határtalan, ez nem kérdés...mostanra számomra is világossá vált, hogy sokan képesek határokat feszegetni :D minden esetre valóban nehezebb úgy tönkretenni valamit, ha (akár minimálisan is) vigyáz rá az ember...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#203) petymeg


petymeg
addikt

Most látom csak a legtöbb GSM üzletben lement 120 k körülire az ára. Csak így tovább! :D

Ezeknél a nem hivatalosan forgalmazott, GSM boltos telefonoknál hogyan működik a garanciák kezelése?
Ítt is a Cordonba kell küldeni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#204) darvinya válasza petymeg (#203) üzenetére


darvinya
titán

Nem, mert Cordon csak a Magyarországon hivatalosan forgalmazott mobilra köteles garanciáztatni.
Nem tudja elszámolni az alkatrészt és munkadíjat a Sony felé a fent említett okokból.

Sony Centeresektől már kérdeztem miért nincs:
-Elvileg lehet kérni, de 1000db alatt nem hoznak be és emiatt nem kérnek.
A szolgáltatók nem szállnak be az eladásban, így Ők ennyit nem tudnak forgalmazni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#205) petymeg válasza darvinya (#204) üzenetére


petymeg
addikt

Az XXL-nél már 113k. Ez már igen jónak számít szerintem. Csak nem tudom megrendeljem e.
Mi lesz, ha valami hibája van, mint az S-nek a kijelző sárgulása? Azt hogyan kezeli le vajon a bolt?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#206) darvinya válasza petymeg (#205) üzenetére


darvinya
titán

A sárgulás csak a S-re volt jelemző.

XXL gari viszont korrekt, ha nem úgy álnak hozzájuk.

Ha lenne ennyi pénzem már venném is. :D

Ha lenne 60-70-ért már nagyon gondolkodóba esnék a megvételre, mert nekem nagyon bejött.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#207) petymeg válasza darvinya (#206) üzenetére


petymeg
addikt

Elolvastam a seria-n a tesztet ott -bár igen elfogult pozitívan a Sony irányában- a kijelzőt eléggé kritizálja. Nem tudom mennyivel lehet másabb, mint pl. az S-ben lévő? Felbontás, átmérő ppi ugyanaz, csak a V-ben BE2 van. Csak nem rosszabb, mint az S kijelzője... ami számomra tökéletes.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#208) Rusi válasza petymeg (#207) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem rosszabb, teljesen normális a kijelzője, lapos szögből nézve némi fehéres fátyolt látsz, de egyébként minden oké vele. Szép, természetes színei vannak, teljesen jól látható napfényben is (már amennyi nap van mostanában...) és a HD felbontás miatt pixelek sincsenek. Az lehet (sőt biztos), hogy nem ez a legdurvább kijelző a piacon, de mindenképp hozza az elvárható szintet.

Mobilaréna (2010-2017)

(#209) petymeg válasza Rusi (#208) üzenetére


petymeg
addikt

Ez megnyugtatóan hangzik. Egy másik fórumban ír az egyik user a wifi vevő problémájáról, hogy nem valami erős, meg nem mindig lehet kikapcsolni. Az általatok tesztelt példánynál volt valami hasonló?
Az ilyen kiskerek, mint az XXL GSM vagy a PartNero GSM (ezeknél néztem ki) hogyan-honnan szerzi be a telefonokat és hogyan kezelik a garanciális hibákat? Hol szervizelik ezeket a hivatalosan nem is forgalmazott telefonokat? Nektek -gondolom- van ilyesmiben tapasztalat. Javasoljátok az ilyen beszerzési forrásokat?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#210) Arkie


Arkie
csendes tag

Nem tudom eldönteni (a róla megjelent képek alapján), h a kerete az fém, vagy csak fémnek látszó műanyag?
A leírásokban/tesztekben nem találtam erre vonatkozó említést.
Megnéztem a gyári SONY honlapon is a gyári (minőségű) fotókat, mind fekete-, mind fehér hátlappal...hát, ha műanyag, akkor szép...szemre jól megcsinálták. De arról álmodok, h fehér hátlapos és fém keretes...:)
Nyilatkozna esetleg valaki, aki már vett Xperia V-t és kézben is tartja?
Köszönöm szépen.

Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

(#211) Rabo10 válasza Arkie (#210) üzenetére


Rabo10
csendes tag

Szia!

Sajnos a háza műanyag, a hatása viszont igen fémesre sikerült.
A cikkben:
"Fém ugyan nincs, de a műanyagok minőségiek, a hátlap matt, selymes tapintású anyaga remek fogást ad, ráadásul a piszokkal szemben is elég ellenálló."

(#212) Rabo10


Rabo10
csendes tag

Sziasztok!

A felhasználók jelentettek be egy igen fájdalmas bugot! A telót hosszabb ideig - éjszaka - nem használva, majd a képernyőt a bekapcsoló gombbal feloldva a készülék lefagy. Újraéleszteni csak akkumulátor kivétellel lehet.

A részletek a sonymobile fórumon:
http://talk.sonymobile.com/thread/60422?start=0&tstart=0

Az xperia blog oldalán:
http://www.xperiablog.net/2013/01/24/some-xperia-v-units-suffering-from-sleep-of-death-bug/

Nálatok jelentkezik ez a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#213) Rabo10


Rabo10
csendes tag

Most néztem, hogy a PartneroGSMnél már 106k-ért meg lehet venni!

(#214) hunluigi válasza Rabo10 (#212) üzenetére


hunluigi
senior tag

:) Hát igen... Azt tudni kell, hogy a xperiák tényleg szépek (bár ez nyilván szubjektív)! Magát a vasat, gyönyörűre reszeli a sony de rendes működőképes rendszert egyszerűen nem tudnak hegeszteni rá, és az érkező javítások is, rendre egy hibát megoldanak, két másikat okoznak (na ez viszont sajnos objektív).

(egy xperia tulaj...)

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#215) darvinya válasza hunluigi (#214) üzenetére


darvinya
titán

De ne hidd hogy csak a Sony-nál.

Munkatársam SGS2-je meghalt frissítés után 1 hónapra rá úgy, hogy előtte közvetlenül 3x lefagyott.
Semmit nem mokolt rajta csak használta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#216) petymeg válasza hunluigi (#214) üzenetére


petymeg
addikt

Ebben van valami... Bár az Xperia S-en nincs semmi bug, csak az zavar, hogy a gyári launcherrel egyszerűen akadozik, ha lapozok a főoldalak közt. Ezért kénytelen vagyok Nova-t használni. Azért az akadásmentes működés nem egy nagy elvárás...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#217) Kenéz Árpád


Kenéz Árpád
csendes tag

Nos nem "hiába várunk rá", hisz sok boltban beszerezhető, én is vettem egyet, mivel a tulajdonságai miatt nagyon megtetszett (a másik esélyes az Xperia Z lett volna, de az még kb. egy hónap mire megjelenik, plusz a feltehetően magasabb ár és az akut pusztító, de biztos nagyon szép Full HD kicsit elbizonytalanító). A készülék szép, és jól is működik, mivel könnyűbúvárkodni én sem szándékozom vele, feltehetően ez nem is fog változni. Ami érdekes volt, hogy mivel külföldi piacra készült egy debella angol szabványú konnektor van a dobozban, de a bolt ad hozzá átalakítót ingyé. A másik, hogy az adat/feltöltőkábel igen rövidke, úgyhogy ez inkább csak előbbire célszerű, töltésre érdemesebb egy hosszabb kábelt (is) beszerezni, mert egyáltalán nem biztos, hogy a konnektor mindig közel lesz. További külföldi érdekesség, hogy kínai szöveggel indított a kicsike :F , ez ijesztő lehet, hisz így az "ok/mégse" sem felismerhető, nemhogy a nyelvi beállítás, de aztán valahogy mégiscsak sikerült elővarázsolni a menüt a magyar nyelvvel (a franciakulcs-csavarhúzó-kombó vezetett nyomra), és azóta avval mükszik. Mellesleg előttem a boltban egy srác ugyancsak ilyet vásárolt, úgyhogy vinni fogják ezt így is. :K

(#218) Rabo10


Rabo10
csendes tag

Már Facebook csoport is alakult a Sleep of Death problémára:

https://www.facebook.com/SonyXperiaVVictims

[ Szerkesztve ]

(#219) petymeg válasza Rabo10 (#218) üzenetére


petymeg
addikt

Kár, pedig már a kosárban volt a telefon. Akkor még kivárok.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#220) kezdő válasza petymeg (#219) üzenetére


kezdő
senior tag

Mai hír, hogy megjelent néhány régióban a JB frissítés ami ezt a hibát is javítja. :)

(#221) .bruszli. válasza kezdő (#220) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Na akkor minden oké. Már csak az árnak kellene picit esnie... :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#222) vrgkrisztian válasza Rabo10 (#218) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

mmmicsoda?hogy SoD-ol nehagy sony telo is?
azthittem,ez csak a mostanaban eladott sgs2-kel fordul elő...
azt nem tudjátok,mi okozhatja? :F (nekem is csinálta már,viszont a jb már megjavítja,úgy tudom,ami már ki is jött)

[ Szerkesztve ]

(#223) xedamen


xedamen
senior tag

Én is a partnerogsm-nél néztem, hogy 106 ezer :)

Én iPhone 5-ről váltok rá :) Szuper kamera, remek vas, vízálló és mindez 4.3"-kel :D

Kell ennél több? :O

(#224) darvinya válasza xedamen (#223) üzenetére


darvinya
titán

Mi volt a baj iPhone 5-tel?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#225) Kenéz Árpád válasza xedamen (#223) üzenetére


Kenéz Árpád
csendes tag

A legalacsonyabb árért csak a telót kapod meg gyári cuccok nélkül, minimális garanciával, a gyári készlet tokkal-vonóval 1+2 év garival már valamivel drágább, de nyilván idővel ez is olcsóbb lesz. Szerintem így érdemes százezres holmikat venni.

(#226) petymeg


petymeg
addikt

Dokkolót hol lehet hozzá venni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#227) arn


arn
félisten

Xxlgsmnel is 106e

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#228) petymeg


petymeg
addikt

A gyakorlatban hogy jelenik meg, hogy a gombok a képernyõn vannak? Összenyomja annyival a képet, vagy egyszerüen levágja az alját?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#229) .bruszli. válasza petymeg (#228) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Az a rész lejön a teljes méretből; legalábbis a T-nél így van. De pl videolejátszásnál teljes képernyőt használ...szóval az a kis sáv is 'hasznosul'.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#230) Kenéz Árpád válasza petymeg (#226) üzenetére


Kenéz Árpád
csendes tag

Kérdezz rá a Sony szalonban, ők talán tudnak segíteni.

(#231) Roberto76


Roberto76
tag

Sziasztok.
Vigyázzatok h hol veszitek meg.
Én tegnap vettem meg, de ez már a második cég. Az első kihozta, de kevertek az árakkal és a garanciával kapcsolatban. Be is írtam a véleményem (negatív)az Árukeresőbe.
Nekem kellett a 27%-os ÁFA, így azok a boltok akik csak a sima árat írják ki, rögtön mondják:
"ez bruttó, 0%-os ÁFA, ha kell 27%-os akkor ....." és adnak egy olyan árat, h nem értem hol tanulták a matematikát.
A lényeg, h sok helyen 105,110 e Ft, de ha kell számla akkor rögtön több.

Garancia: csak ott szabad megvenni, ha oda szívesen vissza is mennél később. Én egy picit megbántam ezt a helyet ahol vettem, de remélem nem lesz gondom a telóval.

Szóval itt a 7vége, és beleásom magam a telóba. Na meg teszem rá a JB-t. :))

(#232) petymeg válasza Roberto76 (#231) üzenetére


petymeg
addikt

Ha nem titok hol vetted, Én futárral venném, nem személyesen. És nem kell az ÁFA, úgyse tudom leírni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#233) Rabo10 válasza Roberto76 (#231) üzenetére


Rabo10
csendes tag

Várjuk a véleményed a készülékről!

(#234) Roberto76 válasza petymeg (#232) üzenetére


Roberto76
tag

Nem titok. Itt vettem, 27%os áfa-val.
Az átalakítót megkaptam, (mert az lemaradt a csomagból) de inkább vettem egy töltő fejet.
PikP.-ra szállítanak, igaz 990 Ft-ért, így a 8 napos visszalépés is működik.

Itt is megkapod a gépet, 0 Ft-os kiszállítás, és "csak" 119 000 ÁFA-val. (tudom, neked nem kell a számla :) )
(nincs kint az oldalukon a telefon, - nem értem, h miért - engem felhívtak, h jött nekik készülék. Lehet, h már el is adták őket.)
Mind a két helyen full-os csomagot kapsz. A fekete távol keleti beszerzés, a fehér EU-s. Gari 1 év bolti.
A nextel-ben jobban megbízok. Ha 2 nappal előbb hívnak, akkor tőlük vettem volna. (így is vártam rájuk 3 hetet, h beszerezzék.)

Rabo10 "Várjuk a véleményed a készülékről!" Ígérem, ahogy lesz tapasztalat, rögtön írom.

Amúgy én T-t akartam, de annyira az oldalsó gombok nem jöttek be. Aztán a TX volt a tuti befutó, (az akksi kivétel miatt és a gombok miatt is) de a szívem csücske a V volt az első perctől. Nem hittem volna, h várok rá 4 hónapot. ;)
Fogásra, súlyra, tökéletes. Gombok mérete és elhelyezése (nekem) tökéletes. A 4,3 képátmérő még kezelhető 1 kézzel is.
JB-t még nem láttam, ma vagy holnap felteszem, csak idő és energia kérdése. (egyelőre mind a kettőből kevés van :N )
Nagyon az elején vagyok a használatban, de amit eddig használtam belőle tökéletes.

(#235) darvinya válasza Roberto76 (#234) üzenetére


darvinya
titán

Gratula a telohoz.

Nekem is ez fogott meg nagyon ebből a szériákból.

Sajna nekem ez a 100ropi még drága, meg azért hiányolom különálló HDMI-t.

Ami most van P-n és nemsoká megcsinálom hozzá a dokkolót.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#236) Roberto76 válasza darvinya (#235) üzenetére


Roberto76
tag

Köszönöm.
Nekem is azért sikerült beruháznom, mert a cég állta kb. a 75%-át. :) Ezért kellett a számla is.

Uraim egy kérdés.
Miért nem frissíti a JB-t?
Megpróbáltam a Sony UpDate-el, fel is tette, de előtte mondta, h a legfrissebb van fent. Letöltött kb 450 mega cuccot, felette, de minden maradt a régiben.
Megpróbáltam a Sony PC Companion 2.1-el, de ott is azt írja, h a legfrissebb van fent. JB sehol :(((

Verzió: 4.0.4
Build: 9.0.1.D.0.10

Valakinek 5 let?

(#237) darvinya válasza Roberto76 (#236) üzenetére


darvinya
titán

A telon olyan fw van aminek a CDF-számára nem jött ki a JB.
Nem egyszerre frissülnek a telok.
Itt egy adott régión belül úgy kb. 4-5 SI-s telo jön ki és azon több fajta CDF-es.

Ez apró eltérések a hardware miatt van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#238) Roberto76 válasza darvinya (#237) üzenetére


Roberto76
tag

Értem, köszönöm a gyors választ.
Akkor várjak türelemmel. :)
Gondolom azért 1 héten belül csak megjön. :K

(#239) darvinya válasza Roberto76 (#238) üzenetére


darvinya
titán

1 hét azért erős túlzás, de 1 hónapon belül megjön.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#240) lamantin


lamantin
tag

Sziasztok,

ha valaki nálam hozzáértőbb tudna segíteni abban, hogy az itt felsorolt töltők tömkelege közül meyik lenne a legalkalmasabb az Xperia V -hez (illetve, hogy ezek tényleg kompatibilisek-e) azt nagyon megköszönném :R . Kínai szabvány töltővel kaptam, plusz egy átalakítóval...és így a kettő együtt nem az a zsebrevágom és magammal viszem méret.
Amúgy telefon eddig hibátlan, szoftver gyors, aksi kb. 1 napot bír intenzív taperolásnál, vízállóságot korlátozottan probáltam (lemostam) :)...

(#241) darvinya válasza lamantin (#240) üzenetére


darvinya
titán

Ezek jöhetnek szóba:

[ SONY EP881 ] ez a gyorstöltő

Normál töltő Sony Ericsson EP800:

[MobilÁsz ára: UV-s 5300Ft, Eu 5100 ]

[Sony Webshop ára: 4990Ft ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#242) Roberto76 válasza lamantin (#240) üzenetére


Roberto76
tag

Én is így jártam. AZ átalakító elég durung. Ahol a telót vettem, ott vettem én is EP800 hálózati töltőt.
Igaz, csak a fejet. A kábel már volt a csomagban. Bár nem teljesen olyan mint a képeken. Az enyémen (ami szintén Sony) nincs a kábel végeken az a kitüremkedés. (vastagabb rész)
Szóval fejet vettem 2000 Ft-ért. Ja a típusa: EC801 (USB kábelnek)

Link

[ Szerkesztve ]

(#243) Roberto76 válasza darvinya (#235) üzenetére


Roberto76
tag

Készítesz dokkolót a telóhoz? :Y
Valahol mér linkeltél is képet ha jól emlékszem. (bár nem biztos h erről :F )

(#244) darvinya válasza Roberto76 (#243) üzenetére


darvinya
titán

Xperia P-hez készítek dokkolót igen. :K

Már csak az összerakás és kicsi finomítás vár még rá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#245) petymeg válasza Roberto76 (#234) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi a választ. XXL GSM-nél 106k.

Mi az hogy fullos csomag? Van ahol kivesznek belőle, ezt-azt?

Pont a fekete nem EU-s? Én feketét szeretnék. Van valami hátránya, h a fekete távol keleti? A töltőfej?

Tapasztaltad a hosszú kikapcsolás utáni "halált" a telefonon, amit már lejjebb itt is emlegettek?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#246) petymeg válasza Roberto76 (#234) üzenetére


petymeg
addikt

Nézegetem a linkeket, de a V-t nem látom... a 119k ÁFÁ-val azt jelenti, ha nem kérek számlát ebből még lejön 27 %? Az lenne az igazi vétel. :))

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#247) darvinya válasza Roberto76 (#242) üzenetére


darvinya
titán

Ez nem EU-s szabványú töltő.
Ez honi hálózaton hamar megfogja adni magát.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#248) Roberto76 válasza petymeg (#245) üzenetére


Roberto76
tag

Igen, sok helyen azért kevesebb az ár, mert nem adnak hozzá fülest, vagy töltőt. Mindig meg kell kérdezni előtte telefonon, h mi a helyzet.
A feketére mondták, h nem EU-s. Nem értem a miértjét.
Igen, a teló még mindig nincs kint. Fel kell hívni őket, és megkérdezni. Többször is beszéltem velük, sőt 3xor is visszahívtak, h tájékoztassanak. Jó fejek voltak.

Halál eddig nem volt. Nálam non-stop be van kapcsolva a teló, (de ugye péntek délután óta megy, szóval ez még nem mérvadó)
Az akksi természetes módon, gyorsan merül, de ezzel nincs bajom, mert még csak most fog beállni.
Igen, 119 - ÁFA nem lenne rossz. :)

darvinya: Ez nem EU-s szabványú töltő. Ez honi hálózaton hamar megfogja adni magát.
Mire gondolsz? Hogy a kábel nem fogja bírni? Azok a "durungok" milyen szerepet játszanak?

Eddig 100%ban meg vagyok elégedve a telóval. Gyors, szép, kézre áll. Bővebben később. ;)

(#249) darvinya válasza Roberto76 (#248) üzenetére


darvinya
titán

Én a töltőről beszéltem.

Amúgy a zavarszűrő kell, mert a honi 50Hz-es hálózat zajos és lassabban töltődik, kábel ereit oxidálják.
Ezt tudom és tapasztaltam.
pl: régi használt SE X1-hez ilyen sima kábel volt és 1 hónap alatt tönkre ment, szétszedve a réz vezetékei totál barnásszürke volt, ami az oxidáció jele.
Amit linkeltem oldalakon vannak azok a töltők+hozzávaló kábel ami bírja a honi hálózatot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#250) Roberto76 válasza darvinya (#249) üzenetére


Roberto76
tag

Értem, köszönöm.
A töltőm EP800 (külön vettem) a kábel meg a telefonhoz adták. Szóval akkor kábel előbb vagy utóbb kampec. (szuper)
Én itt (is) szoktam vásárolni kiegészítőket.
Gyári töltő és kábel: 3499 Ft
Gyári kábel: 2 499 Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.