Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Nem valami szép, ennél már tett le sokkal szebbet is a Sony.

Szerk.: Ráadásul drága is...

[ Szerkesztve ]

(#2) BossBoss válasza RAID 2 (#1) üzenetére


BossBoss
őstag

+1

Szerintem sem szép. :(

(#3) .mf


.mf
veterán

Tök jó, hogy mindig, amikor megkérdezem, hogy érkezik-e valami jó félstrapa okostelefon, amit válaszként kapok, az a készülék itthon nem kerül forgalomba. Se Acro S, se V. Kár érte :(

RAID2: szerintem semmi gond a kinézetével. De mutass szebbet hasonló tudással és IP57 ellenállással...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) oszi666


oszi666
őstag

Hat azert a 130000 nagyon sok erte... Olcsobban erosebbet lehet venni

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szép telefon, kár hogy nem kapni. Persze én nem venném meg egyéb okok miatt, de ez mellékes.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) |AP|


|AP|
veterán

Nem várható valami hasonló a Sonytól kicsit kisebb méretben, kicsit gyengébb hardverrel, akár IP57 nélkül és SOKKAL olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

(#7) [P]laci válasza .mf (#3) üzenetére


[P]laci
senior tag

szerintem sincs gond a készülék kinézetével, de ugyanakkor tényleg sajnálatos hogy még a Sony-tól sem szerezhető meg hivatalos úton...

[ Szerkesztve ]

(#8) helixP


helixP
nagyúr

Ízlések és pofonok: szerintem szép, és azért strapa okossal még nem lehet Dunát rekeszteni. De ez az ár még így is sok, sajnos.

(#9) Joe.36


Joe.36
addikt

Jó telefon de szerintem a sony kezd bele esni abba hibába hogy óránként ad ki új nagyon drága xperia készüléket, pedig ki kéne hozni olcsó de jó nép telefonokat is.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#10) youngboy válasza oszi666 (#4) üzenetére


youngboy
senior tag

És az az olcsóbb is "strapa" telefon?

Én szomorú vagyok, mert kinéztem magamnak ezt a telefont. Az ára biztos megy még lejjebb.
Milyen jól jött volna Londonban, mikor az esőben kellett volna fényképezni.

[ Szerkesztve ]

(#11) papaty22


papaty22
csendes tag

szerintem feherben sokkal jobban nez ki, igaz hogy tul van arazva de ilyen soc-al nem kapsz ip57 telot

nekem jobban be jon egy sony mint a samsung, apple, szerintem ez a telo tudasban van olyan jo mint a apple 5,
es meg egy hasznalhato meret

(#12) darvinya


darvinya
titán

Javítani kellene, hogy WisePilot az Xperia tartozék ami 2011-es modelltől kezdve alap felszerelés, még Play-en is úgy szerepel.

Nagyon jó teszt, grat.

Az viszont nagy kár a hazánk megint kimaradt.
Én is ezt vettem volna, de körülményesen lehetet beszerezni így maradt a P.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nahát, pont az ilyen nyálcsorgató készülékek nem jönnek errefelé. Akkuidőt leszámítva ideális lenne számomra...

<< Heimdal >>

(#14) oszi666 válasza youngboy (#10) üzenetére


oszi666
őstag

Igazad van azt kihagytam. De ez nekem igy draga pedig remenykedtem.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#15) fene_vad


fene_vad
senior tag

nem ertem ezt az exponalogomb-parat.
ha annyira hianyzik allitsd be ra a hangerogombot es szevasz

(#16) Luperator


Luperator
tag

Ennyi pénzért erősen az átlagba simul. IP57 nélkül, a htc wp8x közel hasonló képességekkel talán még ennél is drágább. Számomra ezért éri meg nagyobb készüléket venni, mivel a méretbeli különbségek nem játszanak akkor szerepet az árképzésnél, mint az ember gondolná.

A készülék a megszokott Sony minőség, a szokott gyengékkel, de ettől még jöhetne.

(#17) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Hát ízlések és pofonok,de ez minden csak nem szép.Mondjuk nekem egyik sony sem jön be.

(#18) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem rossz, de a P még mindig szebb! ;)

(#19) zack


zack
nagyúr

Jo lett ez...De ismet tularazott, mint minden Sony. 2 magos okostelefonert 2013-ban ennyi penzt elkerni...Van onbizalmuk. Ez a telefon max 110k tud.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20) pit stop válasza oszi666 (#4) üzenetére


pit stop
addikt

Egy olyan készülèknèl amire kategóriájában kevés az alternatíva, esetleg lenne is rá kereslet; ugyanakkor nem kapható a piacunkon csak külföldről gyári függetlenként lehet behozni - mégis milyen árat vártál?

Sony értelmetlen döntéseket hoz néha, ahogy ezzel a zicerrel is. Ára is kevésbé fog esni itt mivel hivatalosan nem kapható.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#21) Moleman


Moleman
addikt

Mikor megjelent, nagyon tetszett, de becsapósak voltak az első sajtóképek. Hiányoznak a fizikai gombok a képenyő alól. Kár, hogy lassan mindenki a kijelzőből veszi el a másra való pixeleket...

(#22) .bruszli. válasza pit stop (#20) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ezzel teljesen egyet kell értenem...sajnos.
Nekem nagyon tetszik kívül-belül,pont jó méret,kialakítás és tudás...erre max lehúzlak-GSM boltokban lehet kapni. És nem is várható áresés,elég csak megnézni a hasonló korábbi modellt - Acro S - még mindig aranyáron mérik. :(

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23) bepken válasza fene_vad (#15) üzenetére


bepken
veterán

a hangerő gomb az hangerő gomb, az exponáló gomb pedig exponáló gomb.
előbbivel max elkattintani tudod, utóbbival pedig exponálni és aztán elkattintani! teccikérteni? :)

mellesleg szerintem is gyönyörű telefon! tetszik, hogy nincs túlcsicsázva. letisztult, mindennek megvan a helye.
sajnos az ára az, amivel sehogy se tudnék kibékülni...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#24) miyu


miyu
tag

illetve azért recseg kicsit, panaszkodtak is rá, ha oldalt a keretet nyomkodod

nekem is ad ki hangot, teljesen víz alá még nem dugtam soha, de folyóvíz, gyógyfürdő párája stb nem ártott neki

illetve szerintem egy nagyon kezelhető és kellemes telefon, kamera szuper - gyorsan lehet vele lőni a képeket

saját majomságom szerintem még h nem néztem utna, de a külső SD kártyát semmilyen fájlkezelővel nem érem el a telefonról - nem is tudok rá menteni pl fotózáskor-

(#25) zed1983


zed1983
őstag

Nekem sem tetszik!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#26) Dave1984


Dave1984
őstag

Nekem nem jön be az új walkman lejátszó!
Igaz,h. szépen szól,de egy bizonyos(nekem kevés)
hangerő felett visszavesz a hangerőből!
10-es skálán kb 6fölött már nem hangosodik!Törőltem is az Xperia P-mről!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#27) darvinya válasza Dave1984 (#26) üzenetére


darvinya
titán

Ez mind beállítás kérdése.
Van benne torzítás védelem és ezt senki nem veszi figyelembe.

Azaz full ClearBass-nál nincs Max hangerő, ha a közép mély és közép magas +1db-elen van, mert ilyenkor torzítás lép fel.

Azok a lejátszók amik nem csökkentik a hangerőt az valójában csak ezek értéket csökkentik becsapva a hallgatót.

Nagyon is jó ez a lejátszó, nem úgy mint a több fals izé.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#28) Hina


Hina
aktív tag

Ez a bevezető ára, ami más csúcsmodelleknél a 200ezer.. Szóval lesz ez még jobb is, ráadásul ez ha jól sejtem a hivatalos 2 év gyártói garos ára.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#29) Rusi válasza miyu (#24) üzenetére


Rusi
senior tag

Akkor bizony nálad lehet a hiba, mert én a tesztkészüléken már az első fotókat a saját microSD-mre lőttem. A kamera beállításai között tudod átállítani, a második oldalon.

Mobilaréna (2010-2017)

(#30) petymeg


petymeg
addikt

Köszi a tesztet, már nagyon vártam!

Számomra ez az ideális telefon, a HW erős, mérete kezelhető, víz és porálló, ráadásul jól néz ki és minőségi darab.

Azt hiszem hamarosan nyugdíjazza az S-t, csak kivárok egy picit, hogy nincs e valami gyerekbetegsége ennek is, pl kijelzősárgulás, vagy egyéb meglepi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#31) embe


embe
nagyúr

Nekem tetszik, mind a dizájn ( mellesleg a Sony telók formaterve nagyn bejön ) mind műszaki szempontból. Így a tesztet olvasva csak megerősödött bennem.. nagyon jó teló ez. Szerintem a fényképek minősége jó, a videofelvételnél nagyon belassult az autófókusz.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#32) dyj


dyj
csendes tag

Hihetetlen. Az Acro S után ez sem kapható itthon. Agyvérzés :W

(#33) darvinya válasza dyj (#32) üzenetére


darvinya
titán

Lehet többen kellene jelezni, hogy kell ilyen készülék.

Nemrég mondták Sony Center-ben 1000db alatt nem hoznak be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#34) ak76


ak76
senior tag

130 K? :Y
LOL,hozzádobok még egy ötöst,és veszek egy SGN2-t,vagy tízzel kevesebbért SGS3-at,esetleg Nexus4-et,vagy akár Nokia 920-ast.
Szinte bármelyik tavalyi csúcsmodellt.
Szinte bármelyik jobb választás.

(#35) sdd2


sdd2
veterán

Nekem bejön csak drága sajnos és nincs hivatalosan itthon. 110-120 között már jobban hangzana. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36) youngboy válasza ak76 (#34) üzenetére


youngboy
senior tag

És ezek közül melyiknek van ilyen IP védettsége? Nem szabad őket összehasonlítani.

(#37) embe válasza ak76 (#34) üzenetére


embe
nagyúr

Ezek a telók szinte mind másért jók. De jók.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#38) vicze


vicze
félisten

Kérek a HTC-től egy ilyen specifikációs telót most, nem érdekel az ára!
Kb. minden téren tökéletes telefon lenne nekem, még a külsejével nincs különösebb gond, csak az SW... :(

@ak76: A felsoroltak közül, csak N4 jobb ennél (csak a 4 mag miatt), az összes többi gyengébb. 4.3"-on 720p-t nem tud egyik se...

[ Szerkesztve ]

(#39) ak76 válasza vicze (#38) üzenetére


ak76
senior tag

Note2 gyengébb???
Ne viccelj már...

@youngboy
Az IP 57 jól hangzik.
Más kérdés hogy az itt jelenlévő fórumozók 99%-a tokban,kijelzővédő fóliával használja készülékét,azok a behatások,amelyek károsíthatnák a készüléket soha az életben nem találkoznak a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

(#40) vicze válasza ak76 (#39) üzenetére


vicze
félisten

Az nem telefon... (már elnézést, nem teniszütővel szeretnék telefonálni)

(#41) korion válasza sdd2 (#35) üzenetére


korion
senior tag

ne felejtsük el,h ez nem egy sima S3,vagy bármelyik HTC!
mindig drágábbak voltak a strapamobilok,főleg ebbe tettek egy normális kijelzőt,és hardvert!
nekem tetszik,még,ha Ájfonutóérzete is van!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#42) .bruszli. válasza ak76 (#39) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez a 130e csak egy képzett,nem hivatalos ár.
A Note 2 nem gyengébb,de nem is ilyen áron kezdett,ha jól emlékszem,meg ugye az IP57 se annyira jellemző rá.
Fölösleges ezen pörögni,mindegyik másért jó,mindenkinek másra van igénye. Nekem pl a note 2 meg S3 már nagy,ez pont jó méret,tudása külleme rendben van,IP57 hab a tortán...csak az induló ára 'kicsit' magasra lett rakva.
Nálunk ez sem lesz sikermodell sajnos...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#43) ak76 válasza korion (#41) üzenetére


ak76
senior tag

Ezek a panelek nekem egyáltalán nem tetszenek,oldalbetekintési szögük szinte nincs,hamar invertálódik ,a fekete fakó,jóindulattal is csak sötétszürke,ennyi pénzért nem így kéne kinéznie.
Pláne akkor ordító a különbség ha odateszed egy HOX,vagy egy Nexus4 mellé.

(#44) Cyberpunk válasza vicze (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kár, hogy a mezei TFT-vel operál ez is mint a többi Sony.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) ak76 válasza .bruszli. (#42) üzenetére


ak76
senior tag

Én ugyan nem pörgök rajta,szubjektív véleményt mondtam,tény hogy a N2 nem ilyen áron kezdett,de most 2013-van a kétmagos cuccok ideje leáldozóban van,ehhez mérten egyszerűen DRÁGA a készülék.
Az IP minősítés jó dolog,de inkább szimbolikus,nem ismerek senkit aki ki merné tenni a százakárhányezer' forintos csúcstelefonját a minősítés szerinti behatásoknak,ergo felesleges extra,mondhatni árfelhajtó tényező.
Arról ne is beszéljünk hogy nézett ki az IP67-es szabvány szerinti Moto Defy+ fél év tok & kijelzővédő fólia használat nélkül,a siralmas jelző a jó szó....

(#46) vicze válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


vicze
félisten

Igen ez gond, de a kis fakóságot túlélem, a felbontásért és méretért cserébe. Nem "vagizni" szeretnék vele, hogy az enyém 20%-kal fényesebb (stb..), hanem használni, én innen kb. mindegy a panel, jobb a többi, de nem halok bele, hogy a mellettem ülő nem látja mit nézek, mert invertálódik...
Ha nem nézem az árát, akkor Razr M/i van ezen a méreten vele szemben, de ott kisebb a felbontás, de sokkal nagyobb az aksi, de nem cserélhető...

[ Szerkesztve ]

(#47) .bruszli. válasza ak76 (#45) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerintem picit félreértelmezed ezt a szabványt...ez nem arról szól,hogy nem karcolódik,sérül alkalomadtán a borítás...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#48) korion válasza ak76 (#43) üzenetére


korion
senior tag

azokban van védelem?
max Gorilla!
nekem Sony U-m van,és jobban tetszik a kijelző,mint az amoled!
élethűbb a képe,még ha nem is olyanfekete a fekete!:)
de megértelek, :K
ellenben leejtenék szívesen egy Nexust+ egy ilyen Sonyt! :DD

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#49) vicze válasza ak76 (#45) üzenetére


vicze
félisten

Én se szeretném kitenni, de sajnos megtörtént már, hogy csobbant, pedig rohadtul vigyáztam, de 2mp-re nem figyeltem ennyi. Túlélte IP minősítés nélkül is, de az ijedség meg volt az 1-2óra száradás idő alatt.

(#50) Cyberpunk válasza vicze (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kinek mi. Nálam automatice felejtős lenne a kijelző miatt, de ettől még persze lehet jó másnak.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.