Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) godzsy2 válasza Csatsa (#13847) üzenetére


godzsy2
senior tag

Lassan nekem is egy hete van fent a GB Rocks, de vegyes érzelmeim vannak vele. Igaz, fél éve ICS-t használtam és valahogy nem békélek meg (még) a GB menürendszerével. Ront a helyzeten az is, hogy a tabletemen JB van, ami nem áll messze használatban az ICS-től, lehet ezért is nehéz az átállás. Használom még pár hétig/hónapig, de ha nem bírom megszokni, akkor kipróbálom a 100-as ICS-t.

Amúgy pár nap használat után, betérve a futó alkalmazások közé, látom, hogy a szabad memória az 75-95 MB körül szokott tengődni (akár az ICS), ennek ellenére gombnyomásra indulnak az appok és nem is laggol a launcher. Ez tetszik benne.

Jah, reggelente repülőgép módból átállva nem mindig találja meg a hálózatot és mikor lehúzom a rolót, akkor azt írja, hogy a Home gomb megnyomásával feloldhatom a zárolást. Ez mi a bánat akar lenni? Hiába nyomom bármelyik gombot, nem reagál, nem lépek fel a voda hálózatára. A Home az a középső, nem? Ilyenkor mindig ki kell kapcsolni, majd be és kb. másodjára már fellép a hálózatra. Ha erre nem lesz megoldás, akkor megy vissza az ICS.

(#13852) Csatsa válasza godzsy2 (#13851) üzenetére


Csatsa
tag

Valóban megszokást igényel a GB menüje és kezelése de egy nap alatt kézre áll, viszont párhuzamosan használni mást más rendszerrel (ICS,JB) is az már érdekesebb.
Elég puritán az egész, egyszeű menüvel, egyszerű beállításokkal és egyszerű kinézettel, de más launcher és ikoncsomag használatával lehet a kinézetén változtatni, mondjuk kb ennyi is az egész.
Ami jó benne az a gyorsasága és ez így is marad ha egy nap legalább egyszer ki és bekapcsolod a telefonodat, ezt tanácsolják a gyártók is mert jó hatással van a működésre.
A repülőgépes módot használtam én is de nekem nem volt vele bajom, de ha már úgyis a repülőgép móddal lecsatlakozol a hálózatról minden téren akkkor egyszerűbb lenne kikapcsolni a telefont estére bár így nem tudsz ébresztőt használni.
Amit meg utoljára írtál (a rolós dolog) szerintem az a vátoztatott system ui miatt van, ez egy portolt samsung touchwiz statuszbár. A samsungnál van középen egy home gomb amivel ez működne de ennél a telefonnál az nincs.
Próbálj ki egy CM 9-es ICS rom-ot is mielőtt esetleg visszatérnél a sony 100-as ICS-re. Valamelyik nap linkeltem egy friss Cyanospace RC3 rom-ot, ez megy zárt rendszeren is és ráadásul jó is.
Én most próbálom a CM Slim rom-ot speedy kernellel és eddig elég jónak tűnik, gyors ez is mint a GB de még friss az élmény, később kiderül hogyan is működik a hétköznapokban.

[ Szerkesztve ]

(#13853) godzsy2 válasza Csatsa (#13852) üzenetére


godzsy2
senior tag

Részben a te javaslatodra raktam fel a Rocks-ot, úgyhogy ha ICS lesz belőle, akkor kipróbálom Cyanospace RC3 rom-ot is. Köszi.

(#13854) glehel válasza godzsy2 (#13853) üzenetére


glehel
senior tag

Nálam marad a gyorsasága 1 hét után is a gb nek. A kinézet nem zavar.

(#13855) jakec válasza glehel (#13854) üzenetére


jakec
tag

Én lassan egy hónapja használom a GB ROCK v3-t. Azóta beleszerettem a telefonomba :D

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#13856) jakec


jakec
tag

Bocsánat az új sorért, de muszáj megirjam :)
Gond nélkül fut az alap Facebook alkalmazás, 6.4 Mb ramot fogyaszt ha nem használom, számomra meggyőző... ICS mellett nem ment semmilyen Fb :(

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#13857) Rinita


Rinita
tag

Jött már valakinek a .54-től újabb build frissítés hivatalosan a Sonytól? Várható még az U-ra egyáltalán ICS frissítés? Vagy már marad az 54-es?. Tudom hogy ott a flashtool, de majd csak akkor teszek fel új romot, ha a Sony már nem frissít.

(#13858) Gesztenye76 válasza Csatsa (#13842) üzenetére


Gesztenye76
csendes tag

CyanoSpaceMod! 9.1 RC3: gyors, szép menü és effektek de a wifi - csatlakozik, mégsem továbbítja az adatokat,pl.: PlayÁruház azt írja nincs kapcsolat, böngésző nem tölti be az oldalt. :((

(#13859) Csatsa válasza Gesztenye76 (#13858) üzenetére


Csatsa
tag

Ezzel én is találkoztam korábban a CM9 RC2-es változatában, de általában ez csak az első google bejelentkezés után fordult elő. Újraindítás után már működött rendesen bár random néha előjött, ez mitől van nem tudom. Én most CM9 Slim rom-ot használok, ennél nem volt még ilyen.

(#13860) Gesztenye76 válasza Csatsa (#13859) üzenetére


Gesztenye76
csendes tag

Sajnos újraindítás után is ugyanaz. Tudnál linket küldeni a CM9 Slim romhoz? Köszönöm.

(#13861) Csatsa válasza Gesztenye76 (#13860) üzenetére


Csatsa
tag

Nem tudom milyen a rendszered, de a slim rom csak nyitott bootloader-en megy!
[link]

Annyit próbálj meg még az RC3-mal hogy cwm-ből csinálj egy újratelepítést a következőket betartva:

1. wipe data/factory reset
2. wipe cache partition
3. advanced menü / Wipe Dalvik Cache
4. mounts and Storage menü / format system és format data
5. telepítsd újra és rebbot

[ Szerkesztve ]

(#13862) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok. 7.3-as Mircinkó van nekem fent és gondoltam kipróbálom ezt az ingyenes vodafone net-et. Meg is kaptam az sms-t , hogy mostantól van netem. De nincs! :D
Felhivtam az ügyfélszolgálatot is és ott azt mondta a csaj, hogy kapcsoljam ki-be a telefont és menni fog. Hát nem megy.
Persze a mobil adatforgalmat bekapcsoltam meg mindent amit kell. Még sms-be is kértem a telefon beállításait de úgy sem megy. tud valaki valami gyógyszert?
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#13863) Csatsa válasza cikasz (#13862) üzenetére


Csatsa
tag

Lehet ezt is próbáltad már de nem írtad ezért nézd meg ezt hátha, beállítások / xperia menüben töltsd le az internet beállításait, kb fél perc az egész.

(#13864) cikasz válasza Csatsa (#13863) üzenetére


cikasz
őstag

Ugyanúgy semmi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#13865) Csatsa válasza cikasz (#13864) üzenetére


Csatsa
tag

Még egy ötletem van, az adatbarangolás lehet nincs bekapcsolva. Beállítások / adathasználat alatt van olyan menü hogy több / mobil hálózatok és azon belül kell lennie.
Nálam angol nyelvű cm rom van fent ami kicsit más mint a sony rom és ezt csak fejből írtram. Remélem megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#13866) cikasz válasza Csatsa (#13865) üzenetére


cikasz
őstag

Próbáltam már úgy is de nem jó :( Meg úgy tudom, hogy az nem is feltétel.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#13867) Csatsa válasza cikasz (#13866) üzenetére


Csatsa
tag

Valóban nem feltétel de hátha alapon. Sajnos nem tudom miért nem megy nálad a mobilnet, elviekben kellene mert minden be van állítva.
Hátha erre jár Freemanone, ő talán tud segíteni pár jó ötlettel neked.

[ Szerkesztve ]

(#13868) Gesztenye76 válasza Csatsa (#13861) üzenetére


Gesztenye76
csendes tag

Köszi megpróbálom még egyszer.

(#13869) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! U-ra jelenleg melyik a legfrissebb gyári szoft ezek közül?
6.1.1.b.1.89
6.1.1.B.1.10
6.1.1.C.1.0
6.1.1.B.1.100

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#13870) freemanone válasza Bkrisz9 (#13869) üzenetére


freemanone
őstag

az utolsó. de az német 3Mobile féle rom. az utolsó ekte gyári ami a sony-tól jött ki az a .54 végű.

[ Szerkesztve ]

(#13871) Cinóber


Cinóber
csendes tag

Hol lehet átállítani, hogy fényképezésnél a képeket az "SD"-re mentse, nem a belső memóriába?

(#13872) air válasza Cinóber (#13871) üzenetére


air
nagyúr

A gyári app-ban sehol.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13873) Cinóber válasza air (#13872) üzenetére


Cinóber
csendes tag

Melyik appot ajánlanád átlagos felhasználásra?

(#13874) air válasza Cinóber (#13873) üzenetére


air
nagyúr

Nem tudok jó szívvel semmit sem ajánlani, mert nem használom fényképezésre a telefont. De ha extra igényeid vannak, biztosan találsz rá megfelelő alkalmazást.
Próbáld ki az lgCamera, a Camera Zoom FX, a Camera360 appokat!
De benézhetsz az Android alkalmazások topikba is, hátha ott tudnak tippet adni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13875) freemanone válasza Cinóber (#13871) üzenetére


freemanone
őstag

Xperia U-nál ez a kérdés eléggé irreleváns... hiszen nincs SD bővítési lehetőség. Amit "SD"-nek hívsz az a belső memória is. :U
Egyébként meg ha lenne én csinálnék egy symlinket abból a mappából, ahova az app menti a fotókat.

(#13876) air válasza freemanone (#13875) üzenetére


air
nagyúr

Biztosan ezért tette idézőjelek közé az SD-t. Mert nem a klasszikus értelemben vett sd.
(Teljesen elképedve állok a jelenség előtt, amit egyre gyakrabban tapasztalok, hogy az emberek nem tudják értelmezni, vagy nem tudják, hogy mit jelent az idézőjel, a szó szerinti idézeten kívül. :Y)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13877) freemanone válasza air (#13876) üzenetére


freemanone
őstag

akkor olvasd el az én írásomat és értelmezd újra...
SD = Belső memória

tehát mit akar hova pakolni?!

(#13878) air válasza freemanone (#13877) üzenetére


air
nagyúr

Hagyjuk! :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13879) Cinóber válasza air (#13876) üzenetére


Cinóber
csendes tag

(#13880) Fabor


Fabor
csendes tag

Kérdeznék okosat, természetesen okosan!

Nekem most a Mircinko 7.5 van fent. Jóval rosszabbul fut, mint a 7.0. Fel szeretném rakni a sokak által emlegetett GB ROCKS V3-at. Simán telepíthetem a Mircinko ROM-ra, vagy először visszarakom rá az eredeti .54-es romot, rootolok, és utána rakom fel? Vagy fel kell flashelni az eredeti GB-t előbb? Lőjetek le, flashelésbű ki, köszmá! :C

(#13881) Csatsa válasza Fabor (#13880) üzenetére


Csatsa
tag

Simán mehet a Mircinkó rom-ra
Telepítését itt találod: [link]

GB-Rocks v3 [link]

[ Szerkesztve ]

(#13882) FoLey-v válasza Csatsa (#13881) üzenetére


FoLey-v
addikt

Csak nyitott bot-ra lehet felrakni? :U

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#13883) Fabor válasza Csatsa (#13881) üzenetére


Fabor
csendes tag

Köszi Csatsa, neki is fekszem. :R

(#13884) Csatsa válasza FoLey-v (#13882) üzenetére


Csatsa
tag

Nem, megy zárton is.

(#13885) FoLey-v válasza Csatsa (#13884) üzenetére


FoLey-v
addikt

lehet,hogy felteszem,mert ez a ICS kész katasztrófa wifi kezelés céljából :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#13886) Csatsa válasza FoLey-v (#13885) üzenetére


Csatsa
tag

A GB-nél sokkal erősebb a wifi (pedig csak a szoftver más), csodálkoztam is mikor fent volt sokkal több wifi hálozatot látott a környékünkön. Nálunk lent van a nappaliban a router és az emeleten használva a telefont is csak egy csík hiányzott a jelből, ICS-nél ez 1 max néha 2 csíkon volt.

[ Szerkesztve ]

(#13887) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok! Elsősorban azoktól kérném a segítséget akik GB Rock V3-at használna.
Korábban olvastam itt a topicban, hogy előfordult már valakinek az a probléma, hogy zene hallgatás után eltávolítja a head settet a telefonból a hívás funkció nem úgy működik ahogyan kellene. (gondolok itt arra, hogy nem csörög, felvétel után nem hallom a másik felet stb....)
sikerült valahogyan megoldani ezt a problémát?
vagy esetleg valami útmutatást tudnátok adni, hogy hogyan orvosolhatnám?

(#13888) Csatsa válasza LantosBerry8 (#13887) üzenetére


Csatsa
tag

Nekem nem jött elő ez a hiba annak köszönhetően hogy nem használom headszettel a telefonomat.
Viszont nem arról van szó hogy "zene hallgatás után eltávolítja a headsettet a telefonból a hívás funkció nem úgy működik ahogyan kellene" hanem pont ha a headszett használata közben kapsz hívást akkor jelentkezhet az a hiba hogy nem csörög a telefon csak látod hogy hívásod van (ha épp nem a zsebedben van) és ez azután is fennállhat miután a headszettet kihúztad. Ilyenkor csak az újraindítás segít rajta, utána működik rendesen.

Ezt én is csak olvastam, nem saját tapasztalat. Jakecnak volt ilyen baja.
Ha ez a hiba volt akkor az maradt is mert ezt a rom-ot már nem fejlesztik így valószínűleg nem is lett javítva ha egyáltalán van erre valami javítási megoldás.

(#13889) FoLey-v válasza Csatsa (#13886) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hát ilyen helyzetben a GB-vel soha nem kapcsolta szét a netet,de ICS-vel mindig ha túlterhelem vagy fogja magától is szétkapcsol csak az alsó szinten mükődik normálisan

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#13890) jakec válasza Csatsa (#13888) üzenetére


jakec
tag

Igy van...ezzel a hibával élek együtt:) Amire rájöttem, hogy csak akkor csinálja, hogyha fülesről veszem fel. Ha a telón veszed fel nem csinálja. Próbáld meg s jelezz vissza :)
A Wifi egy S2-vel van egyszinten. Havernek S2-e van és pont akkor pont olyan erősségű jelet talál, mint ez a teló ezzel a GB rommal.
Gps, hát mostmár nem sirom vissza a Nokia C5-met, mivel majdnem olyan hamar talál jelet mint az. 4 másodperc nettel, 1.5-2 perc anélkül és stabilan tartja.
Például én a Freerunner alkalmazást használom, sztem ez a legjobb. Nem merit, pontos stb. 50 km bringázás után 10%-ot merült és sztem az jó.(3-4 óra kb)

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#13891) F.B.I. válasza Csatsa (#13888) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Rock romot szoktad még valamilyen progival takarítani? Esetleg volna egy kész csupaszitott verziód? Minnél több szabad ram kellene?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13892) Csatsa válasza F.B.I. (#13891) üzenetére


Csatsa
tag

Nincs kész komplet rom-om, sajnos nem tudok telepíthető zip-et csinálni pedig már összeraktam volna pár rom-ot, ICS-t és GB-et is hogy más is egyszerűen telepíthesse.
Titaniummal szoktam törölni még belőle a felesleges programokat.
Amúgy a rocks egy elég könnyített darab, de van benne pl. a facebook és timescape integrációnak minden eleme amit kapásból tudsz törölni még. Az a baj most fejből nem vágom miket töröltem még belőle, de nincs tele szeméttel így bátran ajánlom. Így is indítás után olyan 200mb szabad memória lesz ami használat és belakás után is hasonlóan alakul, úgy kb 140-180mb tartósan.

[ Szerkesztve ]

(#13893) F.B.I. válasza Csatsa (#13892) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az elég. Kipróbálom, majd írok hosszabb távú tapasztalat után (ha el tudom venni az asszonytól). :R :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13894) Mircinko


Mircinko
senior tag

Elnézést a hosszú hsz-ért... :B

Szimpla érdeklődés miatt kérdem, hogy valaki használ-e még Mircinko Romot? A többség úgy látom átállt GB Rock romra... nem próbáltam ki, szóval nem tudom, hogy mennyire rossz-e vagy jó. Bár, a fórumból azt vettem ki, hogy szinte tökéletes. Ez jó hír, így élvezhetőbb használni a telefont, viszont azt sajnálom, hogy ICS-ből nem sikerült tökéleteset készíteni. Nekem sem. Hiába van ott aroma telepítő meg ilyen-olyan appok, nem ér az egész semmit, ha sz@r a memóriakezelés, vagy nem megy rendesen a walkman. Az egész fejlesztésbe meg ez a vizes sztory is belerondított. Kár érte...

Az egész Mircinko Rom sorozat tavasz felé kezdődött. Egy átlagos reggelnek indult, aztán felugorva az XDA-ra megláttam egy JB-s záróképernyőt. Az egészhez ez adott ihletet. Összerakosgattam pár módosítást egy custom romra, és hadd szóljon. Szép volt, működött, de ennyi. Aztán ezt a rom módosítást felraktam mediafire-ra, de a rossz feltöltés következtében tölthettem fel újra 1.0.1 néven :D.

Sorozat második darabja nagyon rosszra sikeredett! FC-FC hátán. Persze voltak olyan időpontok mikor működött és már szinte elhittem, hogy na ez tök jó megy minden... ekkor jött egy újabb FC.
Aznap este elhatároztam, hogy Igazi .54-es romra kell építsek, amit saját magam készítek el.

A 3.verzió egy csöppet jobban sikerült, a V4-es pedig egész egyszerűen nagyon jól sikerült! A GPS nek nagyon kicsi idő kellett ahhoz, hogy megtalálja helyzetem, FC-nek nyoma sincs és jól is nézett ki, mint általában minden romom (.szvsz). A V5-ben előjöttek az Xperia Z-s appok, a V6-ban pedig az aroma telepítő. Míg az elődeknél Jimmy66 segített nekem a tesztelésben, (amit nagyon szépen köszönök neki) utána freemanone-al ketten szenvedtünk :D az aroma telepítő átalakításának sikeréért. Nem volt könnyű munka, de végül megoldottuk! :) A V7.0 kiadása után, pedig jött a feketeleves, és utána már csak foltozásokat tudtam kiadni, amik több-kevesebb sikerrel javítottak a helyzeten. Tesztkészülék hiánya miatt, pedig szinte élvezhetetlenné tettem a rendszert az apró módosítások miatt.
A Mircinko Romokkal kezdtem pályafutásom az android romolgatásban, nagyon jól tudom, hogy ez még nem igazi főzőcskézés... ez távol áll attól. Kész alkalmazásokat betenni,kivenni, build.propot szerkeszgetni, nem pedig forráskódokból építeni ki valamit! Nade, valahol elkellet kezdeni.

...és hogy miért is írtam mindezt le?
Mert szerintem az U-s Mircinko Rom-nak vége szakadt. Úgy érzem, hogy jobbat nemtudnák készíteni tesztkészülék nélkül, rontani meg nem szeretnék már rajta, és egyúttal köszönetet szeretnék mondani mindazoknak , akik segítettek valamilyen szinten a rom készítésben, vagy másban! Egyszerűen egy élmény volt, és ezt Nektek köszönhetem! :)

Hoppá és ez a hsz csak egy szimpla kérdésnek indult... :)

Köszönettel:
Mircinko

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#13895) FoLey-v válasza Mircinko (#13894) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én még használom!

Esetleg Mircinko rom gb változatban mostani újítással jóljönne,de azért köszönjük sok fáradtságodat és a jó munkádért,megérdemled a nagy dicséretet! :C :R :R :R

Mircinko rom forever! :)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#13896) F.B.I. válasza Mircinko (#13894) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nálam is a te munkád gyümölcse van fent az asszonynál de megnézem a másikat is ha már ennyien kipróbálták.
A romoddal semmi gond csak a telepített FB és pixelphone tárcsázókat el kellett távolítanom, mert nagyon szétvágták a rendszert.

Köszönöm még egyszer az idődet és tudásodat! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#13897) jakec


jakec
tag

Én személy szerint vártam a Mircinko V8-t :), de lehet igazad van és nincs értelme tovább nyúzni az Ics-t. Én is tőletek tanultam mindent, amit tudok jelenleg az androidról. Hatalmas Köszönet érte mindenkinek!
Tudom most hülyén hangzik ez a sok köszönet :P ha lenne egy THX gomb megnyomnánk :))
Az előttem levő hozzászólás nekem felütte a fejem:) de GB-re nem próbálod meg a tudásodat belesűriteni? Úgymond azt a Style-t és azt az alapot rátenni valahogy:P ? (igaz teló nélkül nehéz lenne, úgyhogy süket kérdés)

Ja és FIGYELEM!
Aki használja a GB-Rockot azoknak szól, mivel Ics-n nincs nagy értelme a dolognak! :)
Szóval nézegettem, hogy fél nap után Facebook Messenger, Facebook Alkalmazás és ExDialer alkalmazás után a memória kezelés nagyon leromlik,a rendszer nem üriti ki annyira amennyire kellene.
NAGYON AJÁNLOM EZT a PROGRAMOT, automata kilövést kivéve, hogy ne meritsen.
Én kiraktam a Gyorsitó parancsikonját amire rákattintva 1-2 másodperca alatt végez is., ami után újból 170-180 Mb Ram lesz elérhető.



Nem tudom ti hogy vagytok/voltatok, de én lecseréltem/tiltottam a Galery képnézőt. Lassú s gyenge.
AJÁNLOM

Remélem valakinek ért valami ez az okoskodó hozzászólás!

[ Szerkesztve ]

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#13898) jakec


jakec
tag

Újból elnézést kérek az új hozzászólásért, de nem tudom miért nem jeleniti meg a képeket :(

Kép1
Kép2
Kép3

Az első képen látható az 1-Gombos gyorsitás amit emlitettem! A többi kép magáért beszél...

[ Szerkesztve ]

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

(#13899) air válasza jakec (#13897) üzenetére


air
nagyúr

Elnézést, de én továbbra sem értem ezt a minél több szabad memória majmolást! :B
Miért jó az, ha 180MB memória áll üresen, kihasználatlanul a készülékben?
Én a sokak által szidott, és használhatatlannak titulált B.1.10-es ICS-t használom, de még soha, semmilyen memóriaelfogyásos problémám nem volt. Fogalmam sincs, hogy mikor mennyi szabad éppen. És ilyen "tisztító appot" sem telepítettem egyet sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13900) jakec válasza air (#13899) üzenetére


jakec
tag

Mondtam, hogy ICS-n nekem sem volt gond és a GB használok körébe ajánlom!

[ Szerkesztve ]

Nincs oly kiválóság, melynél nagyobb ne volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.