Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) motoflug válasza anyamanya (#14900) üzenetére


motoflug
őstag

Garanciális dolog, ha másnak nincs ötlete. :(

(#14902) Mi5i válasza anyamanya (#14900) üzenetére


Mi5i
aktív tag

ICS alatt többen szenvedtek a wifivel ahogy nézem. Az volt/van fent? Ha igen, megpróbálnám custom rommal, avagy GB-vel is, ha ugyanazt produkálja, akkor tán kizárható a szoftveres gond.

Tulaj mit mond, neki bezzeg minden jól működött? :F

[ Szerkesztve ]

(#14903) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Úgy tűnik nemsokára én is azok táborába fogok tartozni akik megválnak a kis hercegtől. Két dologban kérnék segítséget. Le menteném a telefon tartalmát, de mivel tegyem. Az új, Motorola Moto G lesz, tehát a PC Companion-ra nem hagyatkozhatok, azonkívül, az új nem biztos, hogy rootolva lesz, tehát cwm biztosan nem, Titanium Backup nem tudom, hogy játszik-e. A másik, természetesen a mentés után a takarítás, elegendő-e a gyári adatok visszaállítása, vagy van még egyéb, jobb módszer. Ja és bár stock b54 van rajta, de rootolt, a gyárira visszaállítás unrootol is? Mi egyébként ilyenkor az illendő? Hagyjam rajta a root-ot (ha a gyári miatt nem áll vissza magától) vagy csináljak unrootot? Gyárilag független, számla szerint még egy év szoftver gari van rá.

Elnézést ha másoknak egyértelmű dolgokat kérdeztem, de nekem ez az első okos telefonom, amit eladok.

Előre is köszönöm a segítséget.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14904) motoflug válasza mobilizmo (#14903) üzenetére


motoflug
őstag

Szvsz. Box, vagy hasonló felhőapp. jó lehet a mentésnek.

(#14905) mobilizmo válasza motoflug (#14904) üzenetére


mobilizmo
addikt

Oda is megy, bár a média tartalmakat én vettem ki a szinkronizálandók köréből, a call log, sms meg nem szinkronizálódik.
Takarításra tudsz adni tanácsot?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14906) air válasza mobilizmo (#14905) üzenetére


air
nagyúr

Mit szeretnél lementeni a telefonról?
Takarítás: factory reset.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14907) mobilizmo válasza air (#14906) üzenetére


mobilizmo
addikt

Csak a szokásos dolgok: contacts, call log, sms, média tartalmak. Tudom, hogy ezeket külön-külön sem nagy ügy lementeni, de én olyasmit kerestem, ami egyben megteszi és aztán az újon visszaállítható, root nélkül.
Megpróbálom a superbackup nevű programot.
A Sony saját fejlesztésű "Eszközök" nevű widget-jét nagyon szívesen átvinni az újra. Ez 4.04, az meg 4.3 lesz, gondolom kicsi az esélye, hogy jól működjön.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14908) air válasza mobilizmo (#14907) üzenetére


air
nagyúr

Kontaktokat szinkronizáld Google fiókkal!
SMS-eket és hívásnaplót az SMS Backup +-szal szintén egy Google fiókba tudod menteni.
Média tartalmakat másold át PC-re!
Sony saját widgetjei csak Sony launcher alatt működnek, semmi esélye annak, hogy átvidd másra.
xda-n régebben volt olyan aki portolta a Sony launchert más készülékekre és azokhoz volt néhány Sony-s widget.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14909) mobilizmo válasza air (#14908) üzenetére


mobilizmo
addikt

Köszi!

A widgeteket gondoltam, hogy így lesz. Majd megpróbálok nélküle élni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14910) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Kedves Mindenki!

Elvitték tőlem a kis U-t, másik készülékem lesz. Köszönöm a sok segítséget amit tőletek kaptam.
Boldog Karácsonyt, minden jót, de leginkább KK-t kívánok nektek. :-)

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14911) batt


batt
aktív tag

Kérlek segítsetek!

T mobilos vagyok és fel tettem az olasz gyári 4.0.4-et , 6.1.1b.1.89-est!

Vissza szeretném rakni az eredeti magyar 4.0.4-et kernelt nem tudom mi! A seust rá uszíthatóm nem lesz gond vissza tudom rakni gond nélkül?

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#14912) air válasza batt (#14911) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem az nem fogja megcsinálni. Flashtoollal kell felrakni bármelyik ICS-t, vagy az eredeti GB-t, és utána SUS-sal frissíteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14913) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok az hogy lehetseges hogy barätnöm U-jän a KitKat frissitest ajänlotta fel a telefon? :Y

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14914) air válasza tibee77 (#14913) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem sehogy. Honnan veszed, hogy KitKatre akarja frissíteni?
A legutolsó hitelesített hivatalos firmware a 6.1.1.B.1.100-as ICS. U-ra hivatalosan még JB sem jött ki, nemhogy KK. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14915) motoflug válasza tibee77 (#14913) üzenetére


motoflug
őstag

Az durva lenne. :DDD

(#14916) FoLey-v válasza mobilizmo (#14909) üzenetére


FoLey-v
addikt

Viszont! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#14917) tibee77


tibee77
őstag

Nekem is U volt sokäig de mär csereltem.(note2) Viszont barätnömnek meg mindig megvan es a gb van rajta.Erre bejött vagy 2 napja egy olyan üzenet hogy új frissitest lehet letölteni, konkretan az irta ki hogy KitKat meg hogy 4.4....Kicsit meglepett a hir mivel meg öcsemnek is csak most jött ki nem reg a nexus 7-re.Viszont ö azt mondta hogy rettenet a 4.4, nehogy felrakjam a telora.Igy nem fogadtam el.Nem voltam tisztäban vele, hogy hol tart az U frissitese mivel mär egy ideje a note-ot nyuzom.Viszont mikor visszajöttem a topicba hogy räkerdezzek akkor meg nagyobb volt a meglepetes, hogy meg a jb se jött ki U-ra, itt a telefonon meg a 2 szememmel lättam hogy milyen update jött! ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14918) air válasza tibee77 (#14917) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem az valami reklám lehetett, vagy rosszul értelmezted. Kizárt, hogy hivatalos 4.4 érkezne, pláne most az U-ra. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14919) I2oli válasza tibee77 (#14917) üzenetére


I2oli
tag

egy screenshot-ot lőhettél volna :)

(#14920) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Srácok!

Most hogy gyári romot raktam a telcsire újra kell kezdenem az egész mindenséget...root, stb...

Most hol is kezdjem? első hsz-t olvas ezek közül kéne telepítenem valamelyiket. de melyiket?

6.1.1.C.1.0

6.1.1.B.1.54

6.1.1.B.1.89

6.1.1.B.1.100

Ha megvan utána persze nagyjából sejtem merre kell meg hogy (legalábbis remélem) :F

Köszi a helpet!

(#14921) tibee77


tibee77
őstag

Az volt a baj, hogy nem voltam kepbe azzal hogy hol tart az U frissitese, ezert nem szämitott olyan nagy kuriozumnak ez a dolog, hogy meg shot-ot is löhessek rola. :DD Nem tudom hogy mit läthattam, megmondom a frankot! :) Az tuti, hogy KitKat szo le volt irva, illetve hogy 4.4-es verzio.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14922) motoflug válasza tibee77 (#14921) üzenetére


motoflug
őstag

Lehet, hogy kaptatok egy értesítést, hogy Üdvözöljük! Ez a telefon soha nem fogja megkapni a 4.4, Kitkat frissítést! :DDD

(#14923) batt válasza air (#14912) üzenetére


batt
aktív tag

ok köszönöm szépen!

akkor flash.el csinálom!
Esetleg valaki nem tudná be linkelni a gyári t mobilost ics-t?

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#14924) air válasza batt (#14923) üzenetére


air
nagyúr

Eredeti T-s ICS-t nem tudok sehol.
Esetleg tedd fel a T-s GB-t és arról tudsz frissíteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14925) djnyakesz válasza djnyakesz (#14920) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Erre senkI? :(

(#14926) tibee77 válasza motoflug (#14922) üzenetére


tibee77
őstag

Lehet! :DD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14927) batt válasza air (#14924) üzenetére


batt
aktív tag

THX :R :R :R

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#14928) greenbe27


greenbe27
újonc

Sziasztok! :) Én is a Sony U használók közé tartozok és nem az elégedettebbek közé. :((( Az elmúlt fél évben 4-szer volt szervizben. Javítás után is fennálltak azok a hibák,amikkel beadtam... Legutóbbi szervízbeadás után a Sony véleménye az volt, hogy semmi hibát nem találtak, amelyeket én felsoroltam.Mondanom sem kell, hogy rettenetesen dühös voltam, és még én éreztem kellemetlenül magamat, hogy most azt hiszik, hogy a jó telefonomat direkt adatom be szervizbe? :DD :DD
Most van 4. alkalommal szervizbe. Nem érzékeli a sim kártyámat ( volt benne sim kártya cserélve), nincs térerőm, nem csörög a telefonom, csak azt látom,hogy nem fogadott hívás, lefagy, egyre rosszabb fényképeket csinál..nem tudok tárcsázni..és sajnos újraindítás után sem jön rendbe.
Az első szervizelés után- amit szintén azért adtam be,mert a sim kártyámat nem érzékelte- akkumlátort cseréltek benne.. aminek az lett a következménye, hogy fél napokat bír a telefonom, úgy hogy semmi alkalmazás..semmi netet nem használok. (kipróbáltam).
A héten vittem újra be a szervizbe és most először ajánlották fel, hogy lecserélik a telefonomat, viszont azonos típusúra. Én viszont, nem szeretném még egyszer ezeket a köröket lefutni egy ugyanilyen telefonnal. Van lehetőség esetleg arra, hogy más típusú telefont kérjek? Akár rá is fizetnék... Nem vagyok otthon ebben a témában,ezért kérnék segítséget tőletek, hogy mit tudnék tenni.. :F

Előre is köszönöm a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#14929) Asycid válasza greenbe27 (#14928) üzenetére


Asycid
tag

Ohhohhóó.

Tökéletes időben írtad!

Én és fater vettünk egy-egy XU-t úgy nagyjából háromnegyed éve (a partnerogéesemnél). Az enyém tökéletesen működik, egy szavam nem lehet rá. Na de az övé...

Szóval tökéletesen ugyanezt a hibát produkálta, mint neked. SIM benne volt, akkor híváskor reboot. Később már PIN beütése után reboot. SIM nélkül működött, de a Wi-Fi-vel volt gond akkor.

Visszavitte hát a boltba. Azt mondták, hogy oké, szervizbe elküldik. Adtak neki valami papírfecnit mint bizonylat. Két hét után mehetett vissza érte, azt mondták, hogy meg lett javítva. Mit ad Isten, SIM behelyez, PIN beüt-->reboot. Faja. Vitte vissza, hogy nem javították meg. Oké, elküldték megint szervízbe.
Most jön a vicces rész, és kicsit dicsekszem is, hogy felhívtam apám figyelmét az NFH.hu-n lévő írásra.

Szóval az volt, hogy több, mint egy hónapig (azt hiszem, hogy úgy másfél hónap volt) semmi hír a telefonról. Ekkor megelégelte az öregem, hogy nincs telefonja, hát nyájasan elbeszélgetett a boltossal, mivel:

1.) A papír, amit garanciára való átvételkor kapott egy WC papír, holott ennek van egy formanyomtatványa (azért fontos, mert a garanciaidő kitolódik a szervízben töltött idővel, feltéve ha megvan a hivatalos formanyomtatvány)

2.) Megelégelvén a dolgot, és mivel jogában áll (ismét mondom: nfh.hu), annyit mondott, hogy kéri vissza a vételi árat, és még örüljenek, hogy nem megy a fogyasztóvédelemhez. Természetesen visszakapta a pénzt.

Tanulság:
Olvasd végig ezt, hogy mik a jogaid. Írják, hogy NINCS olyan jogszabály, ami alapján csupán annyit ajánlhat fel a bolt, hogy levásárolhatod az árát. NINCS ILYEN! Ekkor az eredeti vételárat vissza KELL, hogy fizessék szó nélkül. Nyugodtan hivatkozhatsz a PTK 306/1-es paragrafusra.
Sok szerencsét, és ne feledd, ebben az esetben neked van igazad, a törvény szerencsére melletted áll, ha nem fogadják el, akkor el kell kezdeni az asztalt verni, vagy hidegvérrel bejelenteni a fogyasztóvédelemnek. Kész. :)

[ Szerkesztve ]

(#14930) greenbe27 válasza Asycid (#14929) üzenetére


greenbe27
újonc

Uhhh, köszönöm a gyors választ. Tehát lényegében az van, hogy nem vagyok köteles egy másik Sony xperia U-t elfogadni, kérhetem a pénzemet vissza?
NFH oldalát pedig folyamatosan olvasom, értelmezem, hálás köszönet! :) :)

(#14931) Asycid válasza greenbe27 (#14930) üzenetére


Asycid
tag

Hát úgy működik, hogy cserekészülékként adhatják, ha nem lehet javítani. Kérheted őket, hogy adják vissza inkább az eredeti árát.

Ha átolvasod az NFH oldalán a szöveget, ott írják, hogy a visszatérítés akkor lehetséges, ha az az eladónak nem okoz jelentős anyagi kárt. Namost mivel ők ajánlották fel, hogy új készüléket kapsz, ami természetesen ugyanakkora értékű, mintha kézbe kapnád a pénzed, ezért ugyanakkora anyagi hátrányt okoz nekik ez is- az is. Szóval igen, szerintem visszakérheted a pénzed. Természetesen ekkor az XU minden tartozékát vissza kell szolgáltatni (akksi, headset, töltő, doboz).

Nem mellékesen igen sajnálatos, hogy 100-ból 98 ember nincs tisztában a jogaival, ha garanciáztatásra (hivatalos megfogalmazásban szavatossági/ jótállási igény benyújtására) kerül sor. Pedig nagyon sok mocsok céget el lehetne tenni így láb alól.

[ Szerkesztve ]

(#14932) anyamanya válasza Mi5i (#14902) üzenetére


anyamanya
újonc

Szerelő azt mondja nem szoftver. Cserélhető,nem túl drága alkatrész ment tönkre benne. :)

(#14933) lynk


lynk
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Szeretnék egy új ROM-ot kipróbálni amíg Mircinko nem készül el a 8.0-val... :)
XDA-n ezt találtam: [link]
szimpatikus lett, de nem tudom hogy azon kívül hogy wipe-olni kell, az eredeti ICS-t telepítés előtt vissza kell e állítani. Jelenleg Mircinko 7.4 van fönn.

Köszi előre is a választ.

(#14934) Davey7


Davey7
senior tag

Fel szeretném tenni ezt a ROM-ot. honnan tudom, hogy innen melyik version jó nekem? Mostani build 6.1.1.B.1.54
Gyári 4.0.4

(#14935) freemanone válasza lynk (#14933) üzenetére


freemanone
őstag

Lehet hogy jobb lenne feldobni egy .89-es romot, most olvasom, hogy arra épül. Mircinko romja pedig mintha .54 lenne, de nem emlékszek biztosan. Az a tuti ha tiszta telepítés: flashtool .89 feldob, root, cwm, majd a linkelt rom.

(#14934) Davey7: Teljesen mindegy. ugyanaz a rom, csak folyamatosan frissítve volt (van?) újabb verziókkal, amik általában bugokat javít és új funkciókat sorakoztat fel. Ebből kifolyólag valószínűleg az utolsó a "legjobb".

[ Szerkesztve ]

(#14936) Davey7 válasza freemanone (#14935) üzenetére


Davey7
senior tag

Csak azért kérdeztem,mert ugye nekem a bulid 6.1.1.B.1.54 és van itt c.10 meg stb. Ez nem kavarhat be? Mert olvastam,hogy B54 felett már kernelt kell cserélni a root-hoz, azt meg egyenlőre nem akarok.

(#14937) freemanone válasza Davey7 (#14936) üzenetére


freemanone
őstag

Kernelt cserélni ugyanolyan egyszerű mint egy gyári romot feltenni flashtool-al. Ráadásul akármilyen kernelt nem is lehet, mert csak gyári kernelt lehet feltenni zárt BL-es telókra (összes szolgáltatói modell). A lényeg az, hogy amíg zárt a BL, csak Sony által digitálisan aláírt kernelt lehet feltenni a telefonra.
A .54 az gyári stock ICS, a c.10 pedig T-mobil által moddolt rom, de a gyári kernelre és egyben rendszerre épül teljes mértékben, a B.1.10-nek felel meg, amitől az 54-es már újabb kiadás.
Viszont a B.1.10-es romhoz nem szükséges kernel csere, míg minden újabb romhoz, ennek a romnak a kerneljét kell feltenni a rootolás idejére, majd visszarakni a romhoz tartozót.
Egyáltalán nem kavarnak be egymásnak, csak nem árt egy olyan alapra feltenni a moddolt romokat, amelyikre épülnek. Tehát ha .54-re épül a rom, akkor az legyen fent, ha c.10-re akkor az, stb.
Ezen kívül ez a művelet teljesen biztonságos. Legrosszabb esetben kapunk egy bootloop-ot, amit egy gyári rom telepítése megold. Ezt pedig flashtool-al flash módban indítva a telefont tehetjük meg.

(#14938) air


air
nagyúr

Win8.1 alatt próbált már valaki CWM-et telepíteni?
Merrefelé lehet drivert találni 8.1-hez?
Előre is köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14939) freemanone válasza air (#14938) üzenetére


freemanone
őstag

Nem próbáltam személyesen, de elvileg itt megtalálsz mindent ami kell hozzá: [link]
nem csak win8-hoz van (elvileg), egy duplikált thread-ből jutottam el ide, amiben win8.1-hez írták.

(#14940) air válasza freemanone (#14939) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. Megnézem majd ezt is. Közben megpróbáltam a Flashtool drivers mappájában lévőt futtatni, ami simán fel is ment. 3 CWM-et próbáltam telepíteni. Az összefoglalóban lévőt, egy 6.0.1.2-es "simát" és egy CWM Touch-ot. Ez utóbbi 2 atis112-féle.
Mind hármat fel tudtam tenni hiba nélkül, de egyik sem hajlandó elindulni. Hiába nyomkodom a bekapcsolás után a hangerő le gombot. Próbáltam folyamatosan nyomva tartani a gombot, és próbáltam a hangerő fel gombot is nyomkodni.
Két fajta eredmény lett, elindult a rendszer, de a képernyő alján azt írta, hogy csökkentett üzemmód, vagy az Xperia feliratnál nem lépett tovább.
Most mitévő legyek?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14941) freemanone válasza air (#14940) üzenetére


freemanone
őstag

Én megpróbálnám egyesével lefuttatni az install.bat fileban lévő adb parancsokat. Akkor legalább látványos hibaüzeneteket kell hogy visszakapj, ugyanis a "Finished" nem feltétlenül jelenti azt, hogy sikerült is a telepítés. Jobb ötletem sajna nincs.

(#14942) air válasza freemanone (#14941) üzenetére


air
nagyúr

Ha itt nincs hiba, akkor is van értelme egyesével futtatni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14943) freemanone válasza air (#14942) üzenetére


freemanone
őstag

A push elvileg sikerült neki, annyi láttszik csak ebből.
Alapvető hülye kérdés, hogy root ugye van? Ha az sikerült, akkor az adb tuti hogy működik, mert ahoz is kell.

(#14944) air válasza freemanone (#14943) üzenetére


air
nagyúr

Persze. ;)
Mindegy nem erőltetem. Gondoltam felteszek, valami másik romot, mert ez a gyári mostanában furcsa dolgokat produkál. De mivel már az első lépés sem megy rendesen, ezért hagyom a francba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14945) mihione


mihione
őstag

Hali,az mitol lehet hogy bedzoo rom neha fogja magat es lefagy pedig van szabad ram rajta,kobkretan ugy nezki h megnyitsz vmi appot felig betolt aztan megall de a homera gyorsan reagal es ha ujra nyitod akk teljesen megnyilik az app is.csak azert kerdezem mert terra tomon alapul ami elvileg jo.a masik kerdesempedig az lenne hogy az experience v2 masnal is megall telepitesnel?elinditom a flash zipparancsal irja h telepites de szerintem amikor az aroma installer bejonne akkor megfagy es csak sotet kepernyo van.jo lenne valami epkezlab hasznalhato rom baratnom telojara :/

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#14946) air válasza air (#14944) üzenetére


air
nagyúr

Egyszerűen nem hiszem el, hogy nekem nem jön be a CWM. Kikapcsolom, várok 5-10mp-et, bekapcsolom, megjelenik a Sony felirat, elkezdem nyomkodni a hang le gombot, kb. 1mp-ként egyszer, majd átvált az Xperia feliratra. 8-10mp múlva rezeg egy rövidet, utána egy hosszabbat, majd megjelenik a PIN kód bevitel.
Mi a francot csinálok rosszul, vagy mi a f. baja van? :W

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14947) LantosBerry8 válasza air (#14946) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

A root biztosan sikerült? Ellenőrizted aa root állapotot?

(#14948) Mi5i válasza air (#14946) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Nyomkodd gyorsabban és erősebben picit, lehet annyi csak a baj. Esetleg hangerő fel gomb - amit nem hiszek -, de egy próbát megér. Install-al minden rendben ment? Én is atis féle touch recovery-t használom elejétől kezdve, eddig mindenre jó volt.

(#14949) air válasza Mi5i (#14948) üzenetére


air
nagyúr

Eddig kb. 50x próbáltam. Lefelé és felfelé gombbal is. Semmi. :O

LantosBerry:

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14950) Mircinko válasza air (#14949) üzenetére


Mircinko
senior tag

...ez , de durva. :D Látszólag minden ok, és mégsem enged belépni? Why? :D
Várjunk csak! Nincs Superuser! Tudtommal, azt mindig felrakják a root programok.

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.