Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) dvtkfan válasza petymeg (#3239) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Bocsi a késői válaszért csak dolgoztam! Igen nekem is T-s a készülékek és innen ( http://shares.arabaldo.se/s#cd280f0e-1537-47f5-a3e7-6f5003703ea9/arabaldo.clouddrive.arabaldo.se/LT26/ ) raktam fel a 73-as fw-t, de lehet hogy eltávolították már mert nem tudtam rendesen megnézni így mobilról! Holnap délelőtt ha lesz időm akkor belinkelem vagy feltöltöm valahová! Sőt a saját T-s 67-s fw-röl is készítettem mentést hogy ha esetleg a T felveszi a ritmust akkor vissza tudjam tenni az eredetit! De azért a sony-tól furcsa hogy erre még nem jött meg az ICS! Szerintem pont erre kellett volna először megjelennie!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3252) Otisz válasza dvtkfan (#3251) üzenetére


Otisz
őstag

A Sony csinál nagy baromságokat :(((

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3253) Roland861010


Roland861010
addikt

Gyors Hír Sikeresen meg érkezett a hazai Tréhez is a 73as fw :)
Sikerült a gyári Sony softal frisiteni !!!

(#3254) no1r válasza Roland861010 (#3253) üzenetére


no1r
őstag

nah, ez fasza nagyon!
hazamegyek már túrom is fel, remélem rájövök hogyan kell :D

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3255) Otisz válasza Roland861010 (#3253) üzenetére


Otisz
őstag

Ez még elfogadható késés egy szolgáltatói telefonnál.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3256) Robeast válasza крокодил (#3248) üzenetére


Robeast
tag

Telefonálni nem próbáltam, csak megrendeltem. Várni erre is kellett. Másodikán rendeltem meg és tizenegyedikén ért ide. Szerintem raktáron nincs is nekik, csak berendelik valahonnan, aztán utána postázzák.

(#3257) Roland861010 válasza no1r (#3254) üzenetére


Roland861010
addikt

Szeva!
Én a helyedben nem frisiteném hanem a javítást válaztanám!
Nekem is ugy lett jó lehet nem befolyásoló tényezö de tegnap délelött még a frisitésre semmi a teló se jelezte szóval inkább a Javításos dolgot ajánlóm!

(#3258) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na az jó hír hogy a T-s megjött de szerintem én egyenlőre maradok a független central europa változatnál hisz így majd az ICS is hamarabb fog megjönni meg nincs kedvem ismételten mindent újra feltenni, letölteni! Ma délelőtt még megnyúzom és ha előjön a sárgulás akkor visszateszem!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3259) kishozi


kishozi
csendes tag

Sziasztok!
Próbáltam frissíteni de azt írja, hogy a telefon naprakész... 67-es szoft. van rajta. Megcsináltam a javítást is, de ugyan az került rá vissza. T-s függő vagyok. :O

(#3260) Maxentius


Maxentius
addikt

Na lehet kukkolni az első hsz-t, remélem jó lett. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3261) atila4 válasza Maxentius (#3260) üzenetére


atila4
senior tag

jó lett! :) Benne van minden hasznos információ :U

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3262) Otisz válasza Maxentius (#3260) üzenetére


Otisz
őstag

Jó lett! :K

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3263) Swami válasza Maxentius (#3260) üzenetére


Swami
senior tag

Na ez aztán részletes. Gartula. :R

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3264) Smiro válasza Maxentius (#3260) üzenetére


Smiro
senior tag

:Y :C :R

(#3265) RockCNC válasza Maxentius (#3260) üzenetére


RockCNC
senior tag

szép munka!

(#3266) S_xperia_S válasza RockCNC (#3265) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

szep, koszi
annyi hozza h nekem fuggetlenul 850es gyorstolto NFC tag nelkul, ilyen is van

Sony Xperia™ S

(#3267) Béci87


Béci87
csendes tag

Na hát én is megvettem T-től tegnap. Az előre feltöltött videóknál és a kameránál a kollégáim egyöntetű véleménye egy "Hű, ba***meg!" volt. :D
Egyelőre minden szép és jó: semmi sárgulás. Bár a 12W11 AAAC aggaszt egy kicsit. :F

(#3268) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!
Az érdekelne miként lehet belöni a kamerát normál beállitásoknál olyan minőségre ami elvárható lenne!!!Mert 1*üen pocsék képeket csinál a telóm...:(
hiába az iso 100 meg a nagy felbontás meg a fokuszálás és nem is makrót csináltam... de elmosott /zajos/és olyanok az élek mintha valami nem is tudom kisgyerek akart volna egyenest huzni...!
Ha valaki tud megoldást vagy segitene ebben azt meg köszönném!

[ Szerkesztve ]

(#3269) Roland861010 válasza kishozi (#3259) üzenetére


Roland861010
addikt

Szia!
Sajnos nem tudok választ erre a problémára vagy megoldást én kiprobáltam müköddöt és ennyi!semmit nem mokoltam vele nem állitgattam!alapbol amugy 67es-sel kaptam!
üdv!

(#3270) no1r válasza Maxentius (#3260) üzenetére


no1r
őstag

jeee!
köszönjük szépen, csekkolom is! :DDD

(#3257) Roland861010: hogy érted, hogy a "javítást" válasszam?frissítés menüt már tegnap néztem de arra tényleg nem talált semmit... :/

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3271) kungzi


kungzi
veterán

Gondolom garanciánál megnézik a DRM kódokat ugye? Ha rootoltunk és elvesztek a kódok, akkor vége a garanciának?

Ez gondolom jó ár a függetlenért nem?

[ Szerkesztve ]

(#3272) Roland861010 válasza no1r (#3270) üzenetére


Roland861010
addikt

képet lesd meg :)

De nem biztositék semmire!!!nekem megcsinálta és csak ámultam amikor 73ast irt nem tudom miért ,hogy remélem neked is jó lessz!

[ Szerkesztve ]

(#3273) no1r válasza Roland861010 (#3272) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen! :)
mondjuk én telón kerestettem vele frissítést, gépre még nem dugtam... azt majd akkor próbálom meg, mielőtt elindulok haza. akkor úgyis kell majd zenéket másolnom rá :)

egy ilyen frissítésnél elvesznek az adataim?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3274) Roland861010 válasza no1r (#3273) üzenetére


Roland861010
addikt

Ugyan már nincs mit!

(#3275) CoroStar86 válasza Maxentius (#3260) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Köszönjük!!! :R

(#3276) Robeast válasza Maxentius (#3260) üzenetére


Robeast
tag

Köszi, nem rossz.
Az ftp-vel csatlakozást bővíteném annyival, hogy van egy Netdrive nevű progi, amivel be tudod állítani, hogy az ftp-vel csatlakoztatott telefon meghajtóként jelenjen meg a Total Commanderben. A progi beállítása egyszerű:
1. Rákkatintasz a New Site-ra
2. Site Name-hez megadod a csatlakozás elnevezését (tetszőleges)
3. Site IP or URL-hez megadod a telefon LAN IP címét (192.168.x.xxx)
4. Port részhez azt a portot, amit az aktuális ftp megosztó progi megad a telefonon
5. Server Type: FTP
6. Drive: mi legyen a meghajtó betűjele
7. Account: felhasználónév az ftp csatlakozáshoz
8. Password: jelszó az ftp csatlakozáshoz
Az anonymous csatlakozás meg ne legyen bepipálva
Én File Experttel használom (ezzel osztom meg ftp-n a telefont), de szerintem a többi telefonos fájlkezelővel is hasonlóan egyszerű lehet.

(#3277) smassz válasza sdd2 (#3249) üzenetére


smassz
csendes tag

Én is nézegettem, nem tudom mikor tették ki, tegnap napközben még nem láttam. Nagyon tetszik az S, talán most már a sárgulás is eltűnik, de lehet megvárom a P-t...

(#3278) Roland861010


Roland861010
addikt

Léccciii valaki aki vágja a fotos beállitásokat az majd küldjön egy normális beállitási sémát!
elöre is köszi!

(#3279) Otisz válasza Roland861010 (#3278) üzenetére


Otisz
őstag

Nincs séma rá. Mindig az adott szituációtól függ - hely, időjárás, napszak, stb...

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3280) zola-


zola-
őstag

Na, megvettem a kicsikét....Figyeljétek a sztorit. Csak én lehetek ilyen.... :( Szóval a telenornál megvettem, majd ki a szélvédő mögé, velem volt a család, kirándulás stb. 1 órát navigáltam vele 54Celsius volt a teló végig. Majd elmentünk ebédelni, ahol a kevésbé világos helyen láttam, hogy csak kék képernyőnél van egy pici zöldes-sárgás folt kb 4mm. Na mondom semmi gond, visszaviszem még volt egy belőle. Megkajáltunk, nyugisan elindultunk, pont útbaesett a bolt.Bementem mondom a csávónak , hogy mi van. Veszem elő folt sehol.... :Y Bakker 2 óra alatt eltűnt. Most ilyenkor mi van? Igaz hogy elég extrém terhelés volt, azért igencsak sütött a cucc.Szerintem ez már az új szériás lehet, mert ettől a terheléstől ahogy olvastam itt, meg láttam a képeket össze sem lehet hasonlítani azokkal, ez szinte csak egy nagyon halvány elszineződés volt...Szerintetek visszatér még? Vagy csak ennél a nagy hőnél van egy pici? (még ma felturbózom egyszer a hőfokot......bár jön a szar idő, nehéz lesz...)

(#3281) kungzi válasza zola- (#3280) üzenetére


kungzi
veterán

ha jól tudom te nexus után váltottál. véleményed?

(#3282) zola- válasza kungzi (#3281) üzenetére


zola-
őstag

Most vettem, még nem tom. Eddig kb egyforma.Amúgy az enyém AAAC 12w12-es sorozat viszonylag új gyártás, és ma 55celsius fokon 1 óra navi után előjött, de el is tűnt a pici sárgaság 4mm kb. Amúgy én úgy gondolom, hogy ebből a telefonból nem lesz olyan széria amin ekkora hő hatására(forró volt sütötte a kezem) nem fog pici folt jönni, nem fogják tudni kiküszöbölni. Az a baj ezzel az egésszel, hogy ha én sem olvasok rá erre a dologra akkor a tűzforró telefonon nem fogom elkezdeni keresni a foltot, és lehet soha nem is veszem észre, mert nagyon hamar eltűnik.Az is lehet, hogy másik típusú telefonnál is előjön ez a hiba, csak nem keresi az ember azonnal ha eléri a hőfokot.. Viszont itt az a gond hogy az első szériások a képek szerint durván elszineződtek nagy foltokban(nyilván az hiba volt).Na ez azért már nincs és el is tűnik.Higgyétek el ha akárki felmelegíti 55fokra úgy mint én tuti a folt mindenkinél, akármilyen kijelzővel van szerelve.

(#3283) Vbazsi2


Vbazsi2
tag

Szerintetek lesz megoldás a jelenleg nem rootolható telefonok rootolására? Mennyi idő után szokták az ilyen dolgokat megoldani? Más régió szoftverével sem lehetne megoldani a rootolást?

(#3284) Otisz válasza Vbazsi2 (#3283) üzenetére


Otisz
őstag

Biztos hogy lesz rá lehetőség én úgy láttam, most is meg lehet oldani, csak kicsit bajosan.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3285) Vbazsi2 válasza Otisz (#3284) üzenetére


Vbazsi2
tag

mit jelent, hogy bajosabb? azt is vissza lehet zárni? hol láttad?

(#3286) Otisz válasza Vbazsi2 (#3285) üzenetére


Otisz
őstag

xda-n olvasgass

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3287) Vbazsi2 válasza Otisz (#3286) üzenetére


Vbazsi2
tag

angol tudás nélkül sajnos elég nehéz....

(#3288) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Ez van az 1. Hszben:
"- "A Galéria tele van Facebook-os képekkel, csak a saját képeimet szeretném látni." - Menj a Beállítások > Fiókok és szinkronizálás > Facebook az Xperia telefonon menübe és itt az Albumok a galériában szinkronizálása elől vedd el a pipát, ezután eltűnik az összes FB-os kép a Galériából."

Nekem van néhány foto leszinkronizálva azt hogy törölhetem? Mert nem akar összejönni.

(#3289) Otisz válasza Vbazsi2 (#3287) üzenetére


Otisz
őstag

úgy valóban nehéz...

Más: kaptam egy visszautasíthatatlan beszámítási ajánlatot a készülékre! Adnának egy 1 éves Arc-ot meg 20ezret :D :D :D :DDD :DDD :DDD
Az eszem megáll, hogy milyen emberek vannak... :W

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3290) Swami válasza Otisz (#3289) üzenetére


Swami
senior tag

Én az enyémet azonnal elcserélném és még egy köszönőlevelet is irnék a csókának. :DDD

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3291) Maxentius válasza Dikri (#3288) üzenetére


Maxentius
addikt

Ahogy nézem, ezt (és még pár apróságot) javítanom kell, mégse megy így. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3292) Otisz válasza Swami (#3290) üzenetére


Otisz
őstag

Köszönőlevél meg volt ;]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3293) no1r válasza Otisz (#3289) üzenetére


no1r
őstag

áh... szerintem arc + 10k is bőven megtette volna :DDD remélem ez volt a válaszleveled :D
nehogymá teljesen kizsebeld szegényt...

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3294) Otisz válasza no1r (#3293) üzenetére


Otisz
őstag

Azért a pofátlanságnak is van határa... :(((

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3295) elektronik2k válasza Otisz (#3294) üzenetére


elektronik2k
csendes tag

a hardveraprón nincs

(#3296) Otisz válasza elektronik2k (#3295) üzenetére


Otisz
őstag

Igen, itt is voltak érdekes ajánlatok, de az említett eset konkrétan vakerás volt...

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3297) penell1234


penell1234
tag

Sziasztok! A T-mobilos csomagban milyen tartozékok vannak? Ami legjobban érdekelne az a bőrtok.

[ Szerkesztve ]

(#3298) t.imi válasza penell1234 (#3297) üzenetére


t.imi
addikt

800-s töltő, börtok se. Expansysnál 124, T-nél dominóban 121.......szerintem felejtő

[ Szerkesztve ]

(#3299) Roland861010 válasza penell1234 (#3297) üzenetére


Roland861010
addikt

Tok hiányzik belölle..!-még ezek a kis nfcés himbilimbik!
Minden más benne van!

(#3300) zola- válasza Roland861010 (#3299) üzenetére


zola-
őstag

Telenorosban sincsen tok, hdmi van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.