Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) attika89 válasza Maxentius (#3799) üzenetére


attika89
senior tag

Az az igazság, hogy csak egy leak, szóval csak afféle félhivataos valami..sorra vetetik le ezt a videót...

Ha valakinek mondd valamit:
Device Model No: LT26i
Android Version: 4.0.4
Android Kernel: 3.0.8
Firmware version: 6.1.A.0.401

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#3802) Maxentius válasza attika89 (#3801) üzenetére


Maxentius
addikt

Á igen, az xda-sok is ezt a verziót tesztelik.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3803) r-chee


r-chee
őstag

Ha frissül a teló szoftverje ICS-re, az egyéni beállítások, telepített programok megmaradnak, vagy érdemes frissítés előtt egy alapos mentést készíteni?

Jövő héten már tényleg mindenképp beszerzek egy kemény tokot (valszeg ezt), mert egyre jobban meglátszik a telón a használat. A hátlap tele van mikrokarcolásokkal, s szemmel látható rajt egy kopási folyamat, a burkolat élei is elöl-hátul-oldalt-alul szépen kifényesedtek már.
Ezektől függetlenül persze über a teló, csak óvni kell, mint egy ékszert :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3804) Jamesb2 válasza r-chee (#3803) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Ha wifin frissíti önmagát, akkor megmaradnak a cuccok. Ha kábelen akkor nem.
Amúgy ajánlott egy teljes új firmware telepítés majd ha lesz. / flashtool vagy wotan /

Menteni meg mindig kell :)

Ezen a tokon nincs kihagyva a HDMI csatlakozója. Ha van türelmed kivárni, rendeltem egy doboz tokot, kell másoknak is.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3805) dvtkfan válasza r-chee (#3803) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Az ebay-en nem szoktál nézelődni? Feleannyiért vannak ugyanezek a tokok, vagy még jobbak! Ilyen áron meg nillkin tokot rendelj, ne ezt...

[Nillkin]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3806) Maxentius válasza Jamesb2 (#3804) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez azért érdekes, mert az ICS-t csak kábelen lehet frissíteni, WiFi-n nem, viszont megmaradnak így is az adatok a pletykák szerint.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3807) Jamesb2 válasza Maxentius (#3806) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Nem frissít wifin? Bár én még sose frissítettem semmit, jobb ha tudom mit teszek fel :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3808) крокодил válasza r-chee (#3803) üzenetére


крокодил
tag

Osztom dvtkfan kolléga véleményét. Ugyanezt rendeltem, 3 hét alatt ért ide és mondhatom megérte várni rá. Tökéletes a tok, soha nem láttam jobbat. Remek anyag és ami a legszebb, hogy feldobja a telót. Ez a márka nem hazudik, így rendeltem egy ilyet is mellé fehérben. :D

[ Szerkesztve ]

(#3809) dvtkfan válasza крокодил (#3808) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Sajna az enyém még úton van (most fog a 3.hét eltelni...), de ezért a pénzért ez nagyon jó minőség...! :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3810) крокодил válasza dvtkfan (#3809) üzenetére


крокодил
tag

:K Pláne, hogy itthon 2 féle tok kapható és az is gagyi.
Ez a fehér bőr nagyon elegante. Nehogy elcímezze a kis rizsevő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3811) Kosak


Kosak
csendes tag

Sziasztok.
Kis érdekességként.
Korábban bevittem a telomat sargulas miatt. (3. szérias) 2 het utan icserélték a telot ami ismét 3. szerias. beallitottam ugyan úgy mint a ko9rábbit és még mindíg 67es van fent. nem is frissítem. T-s. a korábbi tel bírt 25 óra körül de ekkor már 30-20% korul volt. Most ugyan az a hasznalatnal 85%on van. :S

Íme egy kép:

http://kepfeltoltes.hu/view/120527/IMG_1844_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

semmi app killert nem hasznalok, csak 1-2 alap beallitast módosítottam, de tovabbra is jatszok (hero of spartan, angry birds, fifa, stb...), zenet hallgatok, wifin netezek. mostanában 2 napot siman bír. :D

[ Szerkesztve ]

(#3812) r-chee válasza Jamesb2 (#3804) üzenetére


r-chee
őstag

Milyen tokot rendeltél, a #3805-ösben linkeltet? Ha igen, akkor lefoglalnék egyet, ha mást, akkor a Nilkint ma vagy holnap megrendelem. Egy Zagg kijelzővédőn is filózom erősen :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3813) Jamesb2 válasza r-chee (#3812) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Nincs neki neve, sima fekete. Ugyanaz a gyártósor csak még címke nélkül :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3814) 1stror válasza Kosak (#3811) üzenetére


1stror
csendes tag

Hát ez elég érdekes főleg, hogy 67-es szoft van rajta. Nekem 73-assal gyorsabban merül készenléti állapotban kb. Ebben mennyi kijelzohasznalat van?

(#3815) Maxentius válasza Kosak (#3811) üzenetére


Maxentius
addikt

44%-ot fogyasztott maga az Android-rendszer? Az átlag a 3-4% körül alakul, azaz ott valami gebasz van, xda-n is volt erre példa, de ott megszűnt magától a júzernek.

(#3816) attika89: Lehet, valami folyamat bekapcsolva hagyta a kijelzőt és nem vetted észre. De csak tippelek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3816) attika89 válasza Kosak (#3811) üzenetére


attika89
senior tag

Nálam is van egy kis érdekesség, csak épp a másik véglet.
Alapból nekem is jól bírja, de ez most kicsit meglepett:

Rádió ment wifi-n egy fél órát, előtte pedig Real Racing 38 percet..... :(

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#3817) Kosak válasza 1stror (#3814) üzenetére


Kosak
csendes tag

83 % = 1 nap 24 perc a msotani állás.
and. rendsz. 44%
megjelenítés 6%
...

(#3818) крокодил válasza r-chee (#3812) üzenetére


крокодил
tag

A Nillkin a tok mellé csomagolt egy fóliát is gratis-ba.

(#3819) S_xperia_S válasza Kosak (#3817) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

megjelenítés 6% -> gyakorlatilag készenléti állapotban van, nem használod

sztem ez szokott lenni a többség számára a legtöbb

nekem most a.rendsz. 8%, megjelenítés 68%

Sony Xperia™ S

(#3820) Kosak válasza S_xperia_S (#3819) üzenetére


Kosak
csendes tag

fényerő leszedve és animaciok off. estére meg eneregia megtakarítas. olykor szarabb így jatszani mert nem latom annyira szepen a tereptargyakat mondjuk az ang.b.-ben de sokaig húzza. illetve zene alatt felesleges a megjelenítés.

(#3821) Roland861010 válasza Jamesb2 (#3804) üzenetére


Roland861010
addikt

hali!
Milyen tokokat rendeltél?

(#3822) Jamesb2 válasza Roland861010 (#3821) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Noname, de legalább nem takar semmit. Amúgy ugyanaz mint a linkelt. Lesz kék meg fekete.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3823) Smiro válasza attika89 (#3795) üzenetére


Smiro
senior tag

A csávó ujjnyoma rendesen látszik elöl, hátul az utolsó képkockákon:-( Amint T felnyomja ICS-t, veszem is. De lehet, inkább fehéret emiatt. :K

(#3824) foreest


foreest
csendes tag

Most vettem xperia s telót! T-mobilos. SE X8-ról váltottam, szóval óriási ugrás. :D Pár napja használom a széria szám magasan felette van a fórum elején megadott betű-szám kombinációnak, remélem nem fog sárgulni! Az aksi is jobban bírja 2-3 töltés után, első napokban valóban hamar vége volt. Fényképező nagyon állat gyors elég sok funkció van benne, volt pár éve egy sony fényképezőm ami nagyon szerettem a kezelés és menü nagyon hasonló hozzá egyértelmű jól kezelhető, hasonló funkciók vannak benne. X8-on is már 2.3.7-es cyanogen mod volt, pár feature hiányzik a CM beállításokból, de a sok widget, gyorsaság, sony extrák kárpótolnak érte. iPhone-os cimbik se tudtak komolyan belekötni, bár nem valották be de látszott az arcukon az elsimerés! :P Nem mintha bármit is bizonyítani akartam volna nekik...

T-sek is rendesen telerakták szoftverekkel, van pár szemét is, de vannak hasznos alkalmazások is. Az egyikkel kapcsolatban lenne kérdésem.
Tettek rá egy alkalmazást ami tetszene, ha működne, de nem igazán működik :N
Ez a McAfee Mobile Security. Első indítás után kérte a mail címet és telefonszámot. Kiírta, hogy küld sms-ben egy 6 jegyű kódot amivel aktiválni tudom a szoftvert, de ez nem érkezett meg az üzenet, se mailben se sms-ben. Ráfrissítettem marketről, újból kérte ugyanezeket az adatokat, de az sms küldős lépés teljesen kimaradt. E helyett nekem kellett megadni 6 jegyű kódot kétszer beütni, utána submit és nem történt semmi.
Elvileg egyszerűen működne a dolog, de valami nem stimmel. Tapasztalatok? Hasonló progik?

A progi egyébként valami olyasmit tudna, hogy ha ellopják a telefont és simet cserélnek benne elküldi értesítést küld egy megadott számra vagy mailcímre..

(#3825) крокодил válasza foreest (#3824) üzenetére


крокодил
tag

A McAfee csak próba verzió, fizetős lesz. A Wisepilot szintén. Én egyből töröltem őket. :DD

(#3826) Roland861010


Roland861010
addikt

Eddig birta -65% még van benne 2-3óra! kiváncsi leszek ha eléri a 2-3%ot hány óránál lessz?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3827) Defoe


Defoe
tag

http://kepfeltoltes.hu/120528/screenshot_2012-05-28_1015_www.kepfeltoltes.hu_.png

Nekem ilyen az akkuhasználat. Nem tudom ez mennyire jó vagy esetleg rossz, nekem megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#3828) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok!

Nekem régóta van androidom, tudom mennyire stabil tud lenni. Ugyanakkor akadt egy két helyzet, mikor úgy lehalt a rendszer, hogy semmire sem reagált. Csak az aksi ki-be segített.. Egyre több olyan telót látok aminek az aksiját nem lehet kivenni (Xperia S, P, HTC one V). Életemben nem cseréltem aksit, de ilyenkor jól jönne egy hard reset.
Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

(#3829) Maxentius válasza _Dumber_ (#3828) üzenetére


Maxentius
addikt

Újraindítani a hangerő fel + power-gomb egyidejű lenyomásával 5 mp-ig lehet, ha 10 mp-ig tartod, akkor ki is kapcsol.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3830) _Dumber_ válasza Maxentius (#3829) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ezzel akkor is újraindíthatom, ha nem reagál semmire?

Nekem most SPICA van, de ha "lefagy" (lehet hogy nem fagy le csak kell 2-3 óra mire reagál valamire :) ) akkor semmi softweres dolog nem segít csak az aksi ki be.

Tudom, hogy még nagyon új a telő és lehet, most még valószínű senki sem volt ilyen helyzetben, de ha egyszer előfordul akkor nagy kakiban lennék....
(Jól jönne egy tűvel nyomható reset gomb ilyen esetekre....)

(#3831) speederiii válasza _Dumber_ (#3830) üzenetére


speederiii
tag

A tűvel nyomható reset gomb valszleg pont uazt eredményezné, mint a hangerő fel + power-gomb egyidejű lenyomása (ami ugyancsak nem szoftveres megoldás)...

(#3832) Frost82


Frost82
tag

Akinek működik a Real Racing 2 az leírhatná mit varázsolt hogy elinduljon, mert én már megmakkantam a sok próbálgatástól és semmi :O ... Köszi

(#3833) Maxentius válasza _Dumber_ (#3830) üzenetére


Maxentius
addikt

Igen, "mindig minden körülmények között" újraindíthatod.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3834) 1stror válasza Frost82 (#3832) üzenetére


1stror
csendes tag

Csatlakozom a kollegahoz, nekem sem indul el.Telepítés után elinditom,letolt mindent hozzá majd egy hibauzenetet kiírva kilép. Apropó...valaki próbálta már h a mass effect hogy megy a telonkon?

(#3835) Roland861010 válasza Frost82 (#3832) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem ment /,megy 1 bizonyos verzioval de mivel nem rootolt a telóm igy nem tetszik neki a patch és igy meg kellene venni..!

(#3836) Frost82


Frost82
tag

Amúgy szánalom a játékfejlesztők hozzáállása az új készülékekehez (pl. SXS). Se MC3 se Real Racing 2, NFS sorozat is olyan hogy semmilyen kb... Itt vagyok ezzel a csúcsfelbontású masinával és kb Angry Bird-öt tolhatok rajta, tisztelet 1-2 kivételnek. Siralom.

(#3837) _Dumber_ válasza Maxentius (#3833) üzenetére


_Dumber_
őstag

Köszönöm, ez jó hír. Most már csak. az árával kell megbékélnem

(#3838) zermi válasza 1stror (#3834) üzenetére


zermi
aktív tag

Nálam akadás mentesen, tökéletesen jól fut csak az irányítását kell megszokni. Elég jó kis játék.

(#3839) Roland861010 válasza Frost82 (#3836) üzenetére


Roland861010
addikt

Na azért nem igy van!
Tény az NFS az fo..s!
Van helyette Fifa 2012 /ShadowGun/Samurai II/SkateboartPartyHD/PinballHD/SummitX
BlodandGlory
meg még a többi :)
szoval van mivel elütni az idöd!

(#3840) Roland861010 válasza Roland861010 (#3826) üzenetére


Roland861010
addikt

10%-nál készitett kép!:) szerintem nem rossz teljesitmény!

[link]

(#3841) dvtkfan válasza 1stror (#3834) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hello! Ha a Mass Effect Infiltrator-ra gondolsz, akkor megy rajta szépen...nekem az 1.0.30-as verzió fut rendesen...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3842) dvtkfan válasza Roland861010 (#3840) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Jó, de nem valós, mert van benne töltés...ha töltés nélküli lenne, akkor még jobb lenne...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3843) Roland861010 válasza dvtkfan (#3842) üzenetére


Roland861010
addikt

hol van benne töltés?

(#3844) Ricardo válasza Roland861010 (#3843) üzenetére


Ricardo
félisten

Az m betű első száránál felfele görbül az ábra.

(#3845) Roland861010 válasza Ricardo (#3844) üzenetére


Roland861010
addikt

Hmm.. kb annyira volt a teló töltön még usbén keresztül feltoltam a gépre a képeket!

(#3846) Ricardo válasza Roland861010 (#3845) üzenetére


Ricardo
félisten

Látszik rajta hogy nem túl sok, de volt. Ezért írta a fórumtárs.

(#3847) Gáben81 válasza dvtkfan (#3842) üzenetére


Gáben81
senior tag

az a kis töltés max egy órát számít...de még annyit sem sztem :K

(#3848) Gáben81


Gáben81
senior tag

Egyébként az x10-em ami volt,az aszonynak adtam,annak a töltője csak 700mA-es,míg ez a greenheart fos 850-es,mégis az x10 töltője rohadt gyorsan tölti.Alig hittem a szememnek hogy 32%-ról egy órán belül 90fölött volt a töltöttségi szint...
Ez a kaki töltő amit adtak hozzá egy hányadék :W

(#3849) Roland861010 válasza Ricardo (#3846) üzenetére


Roland861010
addikt

Na akkor 1zük meg 2napban szerintem az se rossz!:)

(#3850) dvtkfan válasza Roland861010 (#3849) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Így igaz, jó az a 2 nap, mert nekem pl a nap végén mindig tölteni kell...igaz nyüstölöm is szegénykét...:D

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.