Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) janika1988


janika1988
tag

erre valaki? :B
3798 hsz

Pixel 8 eladó

(#3852) Maxentius válasza janika1988 (#3851) üzenetére


Maxentius
addikt

Szerintem az XS ICS-frissítéséig várj vele és utána mérlegelj, amikor mindkettőn ugyanaz a rendszer lesz.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3853) Defoe


Defoe
tag

http://kepfeltoltes.hu/120528/screenshot_2012-05-28_1015_www.kepfeltoltes.hu_.png
Szerintem ez teljesen jó. Pár órás a kép és 38%on állt akkor. Fura, hogy sokaknak a hanghívás a legkevesebb.

(#3854) janika1988 válasza Maxentius (#3852) üzenetére


janika1988
tag

köszi a korrekt választ! akkor marad ez! :)
majd utána megnézem, hátha lejjebb mennek az árak is :)

üdv!

Pixel 8 eladó

(#3855) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Hát ez aztán a jó tok még... :Y



Csak az ára is ott van...[TOK]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3856) Roland861010


Roland861010
addikt

The King of Fighterst valaki életre tudta kelteni dobjon 1 püt létszi!!!

(#3857) attika89 válasza Frost82 (#3836) üzenetére


attika89
senior tag

Nekem simán megy rajta a Real Racing 2...marketről letöltve hiányolt valamit, de sikerült megoldani a dolgot. Szerintem teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#3858) q2w3


q2w3
senior tag

Sziasztok! Most készülök venni egy új telefont, és leginkább Xperia S felé húz a szívem.
Arra lennék kíváncsi, hogy ez a CPU/GPU páros mennyire időtálló? Ugye most egyre több gép jelenik meg 720x1280-as felbontással, viszont azokban már más hardware található.
Ha azokhoz jelennek meg játékok (Pl: galaxy S3) akkor azok ezen a telefonon is el fognak futni, vagy alapból nem is fogja támogatni vagy mi lesz velük?
Várni kell mindig az Andreno 220-as GPUhoz optimalizált játékokra?

Most itt nézegetem a játékokat és minden másodikhoz oda van írva, hogy kompatibilitás: Galaxy S2

[ Szerkesztve ]

(#3859) gorgil


gorgil
csendes tag

Sziasztok!
Egy ideje már nézegettem ezt a telefont, és múlt héten megrendeltem az Expansys-tól. ( Ugyanannyiba került, mint a T-nél 1 év hűséggel, viszont van fehérben is, na meg független.)
Se bőrtok, se smart tag, se gyorstöltő. Cserébe viszont vannak letörölhetetlen francia appok. :) Meglepően gyorsan megjött, delután 2-3 óra körül megrendelem kártyás fizetéssel, 5-kor már átadták a DHL-nek Marseilles-ben, másnap délben Szegeden volt vele a futár.
Úgy gondoltam az Expansys készlete gyorsan pörög és már régen kifutott a sárgulós széria, de úgy néz ki sikerült kifognom egy ilyet. :( AAAB 12W10. Fél óra Minecraft felhúzza a hőmérsékletet 43 fokra, ilyenkor fehér alapon körben(de főleg alul) sárgás árnyalat látszik, illetve a jobb felső sarokban megjelenik egy jól látható kerek folt. Szerencsére kihűlés után szinte nyomtalanul eltűnik. Normál haszálat mellett semmi probléma sem látszik, úgyhogy egyelőre nem zavar annyira a dolog. Ha egyszer majd végleg besárgul, felhajtok egy szervizt.
A kijelző egyébként fantasztikus, az Asus Transformer IPS panelje egy fakó szürkeség mellette (sajnos). Egyelőre a merülés aggaszt, a legújabb firmware mellett is úgy esik a töltés, mint egy darab kő. :(

(#3860) Frost82 válasza attika89 (#3857) üzenetére


Frost82
tag

Nekem is hiányol valamit... ez a gondom. De sehogy sem tudom megoldani. Esetleg vázolhatnád módszered... Egyébként fentebb olvasható "kiborulásom" a fejlesztők irányába pont az ilyen esetekre vonatkozik. Kompatibilis, letöltöm, telepítem, leszedi a fájlait majd ERROR. Nonszensz. :W

(#3861) attika89 válasza Frost82 (#3860) üzenetére


attika89
senior tag

Ment pü

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#3862) bcrics válasza attika89 (#3861) üzenetére


bcrics
tag

Esetleg nekem is elküldhetné vmelyikőtök, nekem is hasonló módon nem akar elindulni a játék, intro bejön, majd kidob.

(#3863) rento


rento
őstag

Csak én vagyok a béna, hogy az email widgetet nem találom? beállítottam a céges emaileket, de nem tudom sehogy kirakni a főképernyőre. egyszerűen nincs a widgetek listájában. merre találom?

(#3864) attika89 válasza bcrics (#3862) üzenetére


attika89
senior tag

Remélem ilyenért nem jár dorgálás.... :U
Real Racing 2
apk
sd data

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#3865) Frost82 válasza attika89 (#3861) üzenetére


Frost82
tag

Köszi! Máris nekiugrok:-)

(#3866) vipnolf válasza dvtkfan (#3855) üzenetére


vipnolf
aktív tag

ez a tok tényleg nagyon ütős.
és ha jól látom ez nem is a patentos lehajtós verzió, hanem bele kell csúsztatni a telót. jól látom?
mert ha igen, akkor még talán ennyit is megér.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3867) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Aki a T-mobilnál vette a masinát, tud infót adni, hogy mi van a dobozban? A honlapon csak a hálózati töltőt írják.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#3868) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami jegyzettömb szerű appot az SXS-re?

Illetve még egy kérdés: Ha bejövő hívásom van és kijelzővel lefelé fordítom a telót, akkor nem "némul" el, erre sem találtam sehol beállítási lehetőséget. Én vagyok láma, vagy ez a fííícsör tényleg kimaradt a sonyéknál?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3869) Maxentius válasza ratkaics (#3868) üzenetére


Maxentius
addikt

Elsőre Evernote, utóbbira Flip Silent (ezt nem próbáltam), de a Beállítások > Kisegítő lehetőségek > Bekapcs.gomb: hívás bef.-el is némítható.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3870) dvtkfan válasza Gabesz77 (#3867) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hello!

Töltő, mely egyben az adatkábel is! Füles! Hdmi kábel, valamint 1 kijelzővédő fólia (a második gyárilag rajta a készüléken)! Egyedül a bőrtok, ami kimaradt a függetlenekhez képest, de ahogy hallom nem is igazán jó a bőrtok, mert túl szoros benne a telefon és ki meg betolásnál kifényesedik a telefon széle...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3871) Gabesz77 válasza dvtkfan (#3870) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Köszi szépen!

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#3872) rento válasza rento (#3863) üzenetére


rento
őstag

erre senki? esetleg valami más email app? mit ajánlotok? go email widget kilőve, kell hozzá a launcher is, azt meg nem akarom.

(#3873) Maxentius válasza rento (#3872) üzenetére


Maxentius
addikt

ICS-ben lesz alapból Gmail-widget, most még nincs.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3874) ratkaics válasza Maxentius (#3869) üzenetére


ratkaics
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3875) rento válasza Maxentius (#3873) üzenetére


rento
őstag

nekem nem is a gmail widget érdekel, hanem a sima email widget. ezek szerint ez sincs benne?

(#3876) Maxentius válasza rento (#3875) üzenetére


Maxentius
addikt

Gyors csekkolás után megerősíthetem, nincs e-mail widget, az ICS-ben is csak Gmailről tudok, simáról (még) nem.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3877) rento válasza Maxentius (#3876) üzenetére


rento
őstag

értem. hát ez szomorú. esetleg nem tudsz valami alternatív appot emailre?

(#3878) Maxentius válasza rento (#3877) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez használhatónak tűnik, de fizetős.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3879) rento válasza Maxentius (#3878) üzenetére


rento
őstag

köszi, végigpróbálok egy párat :R

(#3880) q2w3


q2w3
senior tag

Mától én is csatlakozom, az sxs tulajdonosok közé.
Eddig Galaxy S-em volt, de ennek a a sebbessége tényleg lenyűgöző. Ahogy nyomkodom a telefont érződik rajta, hogy milyen jól megtervezték a dolgokat.
Minden nagyon tetszik benne, főleg a tű éles kijelző.

Annyi kérdésem volna, hogy hogyan lehet a fényerőt automatára állítani, és hogy lehet növelni a betűméretet?

(#3881) rento válasza q2w3 (#3880) üzenetére


rento
őstag

automata fényerőt itt GB-ben, nem lehet bekapcsolni, azt írták korábban, hogy majd ics-ben.

(#3882) Maxentius válasza q2w3 (#3880) üzenetére


Maxentius
addikt

Fényerőre: Brightness Toggle Widget > dupla érintésre automatára kapcsol; a betűméretre: LCD Density Modder vagy DPI Changer, de mindkettő hátránya, hogy csak root-tal működnek.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3883) q2w3 válasza Maxentius (#3882) üzenetére


q2w3
senior tag

Huu köszi az automata brightness tényleg müködik. A rootal még kicsit várok, hátha kijön valami módszer ami nem veszélyezteti a garanciát.

(#3884) vpepeti válasza q2w3 (#3883) üzenetére


vpepeti
csendes tag

Valami új hír Hivatalos ICS frissítés?

(#3885) Maxentius válasza vpepeti (#3884) üzenetére


Maxentius
addikt

Továbbra is június vége a hivatalos, én saccra 3 hetet mondanék még várakozási időnek.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3886) Maxentius válasza Maxentius (#3885) üzenetére


Maxentius
addikt

Igen hamar meg lett erősítve (25. hét) a gyanúm. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3887) vipnolf


vipnolf
aktív tag

Na kollégák, "örömmel" jelentem be, hogy ma normál használat mellett, annak ellenére hogy nem is volt olyan meleg még kint, 44 fok felett megjelent a kijelző sárgulás.
Ráadásul a w12 széria az enyém, úgyhogy azt sem lehet kijelenteni h a w12 előtti sárgul csak.

Ooooops

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3888) rento válasza vipnolf (#3887) üzenetére


rento
őstag

az enyém is sárgul sajna, én is ma vettem észre. hőmérsékletet nem is néztem, de úgy tűnik, hogy akkor nem is érdemes gariztatni még. van már olyan itt a fórumon aki gariztatta emiatt a telót, és utána jó lett?

(#3889) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Nektek is sárgul a kijelző ha melegszik a teló? A szervizben már az ujj és nem sárgulós kijelzőt teszik bele? Mi a tapasztalat a szerviz után nektek? Normálisan összerakják és utána már nem sárgul! Osszátok meg tapasztalatotokat velem. előre is kösz. üdv mindenkinek

BlackBerry Passport

(#3890) rento válasza dodicsaba (#3889) üzenetére


rento
őstag

ez engem is nagyon érdekelne. :K

(#3891) vipnolf válasza rento (#3888) üzenetére


vipnolf
aktív tag

hát az abszolút érdekes az hogy nagyon figyeltem az elejétől fogva, hiszen tudtam a problémáról. és még a giga melegben sem sárgult be. most meg igen. fene se érti ezt. szívem szerint cseréltetném valahogy az egész telót. merthogy mikroszálas cuccban tartom és megkopott+sárgulás. kurvára elegem van már.
de magát a telót meg imádom. szóval kész vagyok ettől...

annak meg csak a gondolatától is agyf@szt kapok, hogy a gariztatással gyalulva lesz az egész.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3892) PHARD válasza vipnolf (#3891) üzenetére


PHARD
tag

Hol kell nézni azt a w12 kodot?Ez a legujabb széria?Mert hivtam egy kereskedést,ott azt mondták,hogy amit adnak,az már nem a sárgulós.Akkor hogy van ez?Ilyet szeretnék,de nincs kedvem Pestre hordani gariztatni.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#3893) vipnolf válasza PHARD (#3892) üzenetére


vipnolf
aktív tag

leveszed a hátlapot és rá van írva az akkura. 12w12
azaz 2012 12. heti gyártás... az eddigi megfigyelés az volt, hogy a 2012.11 utániak nem sárgulósak. ezek szerint ez sem biztos támpont.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3894) dodicsaba válasza PHARD (#3892) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

w 12 vettem ma ez is sárgul

BlackBerry Passport

(#3895) vipnolf válasza dodicsaba (#3894) üzenetére


vipnolf
aktív tag

szopóág

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3896) Gáben81


Gáben81
senior tag

Én már túltettem magam ezen a sárga témán(kb egy hónapja kiderült az enyém is sárgul)majd ICS után elviszem vmikor,nem élném túl ha jönne pont az update,nekem meg hetekig nincs meg a telóm...

Egyébként nem tudja vki,hogy honnét lehet rendelni ezt a gyorstöltőt?[link]

És érdekelne még hogy van e vmi dokk ehhez a telóhoz,mert a DK-10-es dokkra azt írták hogy nem jó hozzá....

(#3897) vipnolf válasza Gáben81 (#3896) üzenetére


vipnolf
aktív tag

hát a töltés is egy nagy no comment. a laptop pont 40 perc alatt feltölti. a töltője meg vagy 1,5 órát elszórakozik vele, mire feltölti. agyrém.
én kétszer töltöm egy nap. de ebben benne van napi 3 óra videó és 4 óra net max fényerőn.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3898) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Vettem én is egy ilyen telefont, eddig még semmi sárgaság nincs..

A hátlap nem nem illeszkedik rá a belső részre teljesen? Tehát hogy ne legyen hézag,
amikor megnyomom a hátulját, mert érezni hogy nem fekszik rá teljesen az "akksira",
megnyomva érezni hogy van még ott egy kis hely az akksi, és hátlap között.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#3899) Gáben81 válasza vipnolf (#3897) üzenetére


Gáben81
senior tag

De sztem neked is greenheart van,mint nekem,energiatakarékos szar:@szar

(#3900) vipnolf válasza Gáben81 (#3899) üzenetére


vipnolf
aktív tag

csak azt mondja meg valaki nekem, hogy miért energiatakarékos az ami 1,5 óráig tölt 30 perc helyett ugyanakkora áramfelvétellel összesen...fejét verném a mérnöknek a zöldfába

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.