Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) крокодил válasza no1r (#3098) üzenetére


крокодил
tag

Igazából én képeket nézni, max. netezni használnám. Utánanézek és bevásárolok.
Köszi az infót.

(#3102) no1r válasza Maxentius (#3100) üzenetére


no1r
őstag

jaja sejtettem... csak ugye a livedockon egy usb van, arra nem megy rá egyszerre három eszköz. vagy egy usb elosztóval működne?
ha töltőn van közben akkor is merül? mert az úgy tényleg nem móka annyira...

más dolog: gyárilag öt homescreen van, ezeknek a számát lehetne valahogy változtatni? nem akarok más launchert ha nem muszáj. előre is köszi!

крокодил: nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3103) Maxentius válasza no1r (#3102) üzenetére


Maxentius
addikt

Igen, csak én LiveDock nélkül próbáltam ki, lehet, hogy azzal jobb lenne a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3104) крокодил válasza no1r (#3102) üzenetére


крокодил
tag

Bocs, de minek kellene több USB port? Van rajta egy + HDMI. Ez miért nem elég?
USB-ről megy a töltés is, a HDMI leadja a jelet a TV-nek...

(#3105) no1r válasza крокодил (#3104) üzenetére


no1r
őstag

nos, ha meg lehetne oldani, akkor nem vezeték nélküli eszközökkel csatlakoztatnám a perifériákat a telóhoz. kijelzőre ott a HDMI, de emellett szükség van még egy billentyűzetre meg egy egérre, hogy teljes legyen az élmény. emellett még a külső vinyómat is érdemes lenne megpróbálnom rákötni, hátha megeszi valahogy előbb-utóbb az NTFS fájlrendszert :D
így nem kellene cipelnem magammal mindig a laptopot, rövid időkre majdnem teljes PC használatot érhetek el így is. (elsősorban ezt netezésre értem)

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3106) крокодил válasza no1r (#3105) üzenetére


крокодил
tag

Értelek.
A SmartDock-ban 2 USB port van, de azt Xperia P-vel kompatibilis ha jól tudom.
Van egy Logitech vezeték nélküli billentyűzetem + egér. A vevőnek egy USB igénye van, de nem vágom, hogy lehetne azt csatlakoztatni a telefonhoz (PC-nél simán működik).

(#3107) no1r válasza крокодил (#3106) üzenetére


no1r
őstag

igen smartdock csak Xperia P sajnos. ott ugyebár egy oldalon van a microUSB meg a HDMI csati is...
hát sajnos én sem vagyok még teljesen képben a csatlakoztatás ügyében. kékfog ugye tiszta sor, mivel ott a telefonnak illik felismerni a perifériákat, mint eszközt.
de gondolom ha beledugod az USB-s vevőt a dokkolóba, akkor az továbbítja a jelet a telefonnak. utánaolvasok még ennek.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3108) PyroS


PyroS
senior tag

Sziasztok.

Ezt láttátok már? Xperia S game HD
Live dock-kal van rákötve egy game pad :D.

(#3109) PyroS válasza крокодил (#3106) üzenetére


PyroS
senior tag

Itt működik a srácnak egy Logitech vevővel: [link]

(#3110) крокодил válasza PyroS (#3108) üzenetére


крокодил
tag

Ez hatalmas. Úgy vélem elég a controller a netezéshez is. Gondolom léptetni lehet a billentyűzetet és nem annyira lassú a gépelés. Ez a lényeg, bár ugyanez a Logitech billentyűzet és egér kombinációm van. :R

[ Szerkesztve ]

(#3111) _ramy_


_ramy_
csendes tag

Sziasztok!
Nekem az első androidos telefonom, és lenne egy kérdésem. Mikor kihoztam a boltból be volt kapcsolva a 3G, este letiltottam az adatforgalmat és mikor másnap engedélyeztem nem 3G-t ír ki fent hanem egy E betűt. Ez mit jelent?
A segítséget előre is köszönöm!

(#3112) kali válasza _ramy_ (#3111) üzenetére


kali
legenda

edge hálózatra lépett fel! amennyiben nem elérhető a 3g, vagy nagyon gyenge a térerő, úgy átvált a telefon!

[ Szerkesztve ]

(#3113) mandras81 válasza крокодил (#3110) üzenetére


mandras81
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de szerintetek lehetséges úgy vezérelni, hogy magára a telefonra csatlakoztatom a gamepad-ot? Vagy ehhez kell a smardock?

_ramy_: Egyébként érdemes a telefont alapesetben is 2G-n használni (beállításoknál "csak GSM"), és csak indokolt esetben 3G-re váltani, mert így sokkal tovább bírja a telefon, és az alapvető funkciók (pl.: e-mail-ek szinkronizálása, időjárás widget frissítés) ugyanúgy megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#3114) rento


rento
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek megérne e lecserélni egy samsung galaxy s2-t erre a telefonra? nagyon bejön ez a sony, gyönyörű a kijelzője, jó a kamerája és hardverileg is jobb valamivel mint az s2. 1:1 tudnám cserélni a két telefont. jöhetnek az érvek, ellenérvek! :))

(#3115) kali válasza rento (#3114) üzenetére


kali
legenda

1:1 esetén én cserélném - ha nem sárgulós adott sxs kijelzője...

mandras81; amennyiben jó a 3g lefedettség adott helyen/területen, úgy nem jelent eszméletlenül nagy különbséget, inkább akkor van jelentősége, ha gyenge vagy nincs 3g, és bekapcsolt 3g mellett folyamatosan olyan hálózatot keres a telefon, illetve némi - gyenge - 3g esetén oda-vissza váltogat a hálózati módok között!

[ Szerkesztve ]

(#3116) _ramy_


_ramy_
csendes tag

Nagyon köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#3117) mandras81 válasza kali (#3115) üzenetére


mandras81
senior tag

Hát, nem tudom. Budapest belvárosában dolgozom/ lakom, itt úgy gondolom elég nagy a 3G lefedettség. Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor nekem nem kellene befolyásolnia az akksiidőmet annak, hogy 2G-n, vagy 3G-n vagyok, ehhez képest, ha többnyire 2G-n van a telefon, nagyságrendekkel tovább bírja a teló.

[ Szerkesztve ]

(#3118) kali válasza mandras81 (#3117) üzenetére


kali
legenda

nem írtam olyat, hogy nem kellene befolyásolnia, csak azt, hogy jó 3g lefedettség esetén nincs eszméletlenül nagy különbség! mondjuk a belvárosban is vannak olyan helyek - például a régi vaskos épületek -, ahol nem tökéletes a 3g...
én sokat mobilinternetezek, már attól is rosszul lennék, ha állandóan kapcsolgatni kellene a hálózati módok között, jó nekem a folyamatos 3g, csak akkor kapcsolom ki, ha vidékre megyek, ahogy egyáltalán nincs 3g!

[ Szerkesztve ]

(#3119) rento válasza kali (#3115) üzenetére


rento
őstag

köszi, én is az sxs felé hajlok

(#3120) Maxentius válasza mandras81 (#3113) üzenetére


Maxentius
addikt

Simán megy, elég hozzá egy USB OTG-kábel. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3121) Idhren


Idhren
csendes tag

Sziasztok!

Nagy hercehurca után végül megjött a telefonom, és láv.

Ellenben:
Biztos én vagyok a láma, de hol lehet beállítani a kapcsolatoknál, hogy az azonos nevű facebook-gmail-telefonkönyv kontaktokat NE külön névjegybe mentse?
Már attól is hülyét kapok, hogy a picit más nevűeket szerkesztgetnem kell, de hogy 4 Zsuzsi névjegyem van, az vicc...
Most már persze olyan megoldásra lenne szükségem, ahol egyesíteni tudom az azonos nevű névjegyeket...

szerk: találtam egy appot, ami erre elvileg jó, de milyen már, hogy az SXS ezt alapból nem tudja?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2

(#3122) Dikri válasza kali (#3118) üzenetére


Dikri
tag

A gépkönyv szerint minimális a különbség a 2g 3g között standbyban. Viszont beszélgetésben többet bir 3g alatt :)

Talk time (GSM) Up to 7 hours 30 min*
Standby time (GSM) 450 hours*
Talk time (UMTS) Up to 8 hours 30 min*
Standby time (UMTS) Up to 420 hours*

Csak csendben jegyzem meg nagyom messze van a valóságban 400órátol is a telefon, nagyságrendileg 10óra alatt este minden kikapcsolava (csak telefon). 4%-ot merül. Azaz kb 250 órát bírna nálam.

(#3123) kali válasza Dikri (#3122) üzenetére


kali
legenda

azt mondtam én is, hogy normális körülmények között nincs jelentős eltérés a két hálózati mód között!
a csak beszélgetést nem veszem alapul, mert szerintem nincs olyan, aki csak és kizárólag beszélgetésre használ egy okostelefont!
a gyártó által - mondhatni laboratóriumi körülmények mellett - tesztelt értékeket, amúgy is elég nehéz lenne hozni a mindennapi használat során...

[ Szerkesztve ]

(#3124) крокодил válasza mandras81 (#3113) üzenetére


крокодил
tag

Szerintem úgy nem tudod játék közben tölteni.

(#3125) Joe63 válasza CyberSoma (#3073) üzenetére


Joe63
tag

Szia, láttam HA-n, hogy árulod a telót. Szerintem nem érdemes eladnod, mert most hatalmasat buksz rajta. Talán 100-ért, ha elviszik majd. Mindenki a sárgulással van elfoglalva. Persze ez csak az én véleményem, üdv.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#3126) Idhren válasza Idhren (#3121) üzenetére


Idhren
csendes tag

És tényleg én voltam a láma leírom, hátha másnak is kell majd:

Ugyan csak egyenként, de lehet egyesíteni a kapcsolatokat: "társítás kapcsolatokhoz" gombbal a szerkesztésben. Így is melós, de azért kicsit jobb, mint a kézzel átírós.
(Az app, amit találtam béna: Contact analyzer, és nem csinált semmit)

Sony Xperia Z2

(#3127) CyberSoma válasza Joe63 (#3125) üzenetére


CyberSoma
tag

annyiért nem is fogom eladni. szerencsére az enyém eddig nem kapott sargasagot :-)

(#3128) kali válasza Joe63 (#3125) üzenetére


kali
legenda

az ellenoldalon meg az állhat esetlegesen, hogy kijön a p és az u, amik miatt csökken(het) az s iránti kereslet, ami leviszi valamennyivel az s árát...

(#3129) khorvat válasza kali (#3128) üzenetére


khorvat
senior tag

Én is azt várom essen be az ára 80-100e közzé, vagy jöjjön ki az ICS rá és tesztet lássak mit tud majd vele, elvileg a mostani gombkialakítás hogy nincsenek fizikai gombok is az ICS-nek szól csak késésbe a szoftver fejlesztés!
Egy P modellen pedig lehet el is gondolkozok 4" is bőven elégnek tűnik neked zsebben is kényelmesebb hordani főleg ha a nyárra gondolok!

(#3130) Maxentius válasza khorvat (#3129) üzenetére


Maxentius
addikt

Nagyon is vannak gombok, csak érintősek és még a 2.3-hoz lettek tervezve eredetileg...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3131) khorvat válasza Maxentius (#3130) üzenetére


khorvat
senior tag

Értem, akkor az a keskeny sáv ICS-nél majd megy a levesbe a gombok pedig a kijelző legalján lesznek elérhetőek?
Látszik csak 2 percre tudtam egy bemutató darabot megvizslatni:) Ritka még a szolgáltatói bemutató darab.

(#3132) Maxentius válasza khorvat (#3131) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem megy a levesbe, hanem például az Xperia arc S-hez hasonlóan (arra már megjött az ICS) a home gomb hosszan nyomva lesz az alkalmazásváltó, a másik kettő meg marad, ami eddig: vissza és menü.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3133) Idhren válasza Maxentius (#3132) üzenetére


Idhren
csendes tag

Akkor 2 "gombsor" lesz, egy a képernyőn, egy alatta, teljesen fölöslegesen?
Én nem örülnék, ha még egy sort elvenne a főképernyőmből a virtuális gombsor, elég az 5 gyorsikon.

Sony Xperia Z2

(#3134) Maxentius válasza Idhren (#3133) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem lesz virtuális gombsor azokon a mobilokon, ahol eleve van fizikai (szerencsére...).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3135) Joe63 válasza kali (#3128) üzenetére


Joe63
tag

Én is a P-t várom, bőven elég 4", amire nekem kell.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#3136) Joe63 válasza khorvat (#3129) üzenetére


Joe63
tag

Ott a pont. :K

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#3137) HellAbove


HellAbove
tag

AAAB 12W11 melyik széria lehet?

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3138) Maxentius válasza HellAbove (#3137) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez van nekem is (március közepe tájéka), nekem nem sárgult be (még), valakinek már igen...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3139) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt. A gyári fóliát mennyire nehéz leszedni? Nem merem nagyon vakarászni,de nem is akár lejönni.

[ Szerkesztve ]

(#3140) HellAbove válasza Maxentius (#3138) üzenetére


HellAbove
tag

Rendben köszi. Nekem meg van már saccra egy hete, talán kicsit több, de sárgulást még egyáltalán nem vettem észre, pedig eléggé melegedett játék közben. Remélem így is marad :C

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3141) CyberSoma válasza Maxentius (#3138) üzenetére


CyberSoma
tag

nekem is ez van és az enyém se sárgulós. :)

(#3142) CyberSoma válasza Maxentius (#3138) üzenetére


CyberSoma
tag

Esetleg nincs valahol egy lista, hogy pontosan melyik széria a sárgulós?

(#3143) Maxentius válasza CyberSoma (#3142) üzenetére


Maxentius
addikt

Konkrét lista nincs, csak az xda-n van egy topik, ahova mindenki beírhatja, hogy milyen szériás, és az ottani válaszokból kiderül, hogy nagyjából az AA kezdetű/7-es touch firmware-es/12W04-10 közöttiek között van a legtöbb, de nyilván nem csak ezek között vannak ilyenek...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3144) vipnolf válasza Maxentius (#3138) üzenetére


vipnolf
aktív tag

nekem is pont ez a széria van, és nekem sem sárgult be még
kopp kopp kopp
:R

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3145) dvtkfan válasza t.imi (#3139) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hát én is az eltávolításán gondolkodom mert megjött a 10-es csomag új fóliám! Van vkinek tapasztalata a gyári eltávolításával kapcsolatban?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3146) vipnolf válasza dvtkfan (#3145) üzenetére


vipnolf
aktív tag

én anno szétvájkáltam az x10i-t de nem jött le. szal inkább leszartam.
ha cserélni akarnám, azt sonxy szervizben tenném.

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3147) speederiii válasza dvtkfan (#3145) üzenetére


speederiii
tag

Én a körmömmel kapirgáltam a sarkát, míg egyszer csak engedett. Javaslom vmi vékony kemény műanyag lapocskával kellene próbálkoznod...

(#3148) CyberSoma válasza dvtkfan (#3145) üzenetére


CyberSoma
tag

amúgy mi a baj a gyári fóliával? nálam semmi karc nincs rajta (mondjuk vigyázok rá mint a szememre) és szerintem én ilyen jól, mint ez van rajta, soha nem tudnám ratenni.

(#3149) dvtkfan válasza CyberSoma (#3148) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Sokan mondják, hogy annak az eltávolítása és egy másik fólia felrakása után az érintő pöttyök jobban reagálnak...emiatt gondolkodom a cserjén!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3150) concrete válasza dvtkfan (#3149) üzenetére


concrete
csendes tag

halim a kijelző elvileg karcálló, nem? akkor minek rá fólia? ha karcállónak hirdetik, arra nem vállalnak garanciát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.