Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Otisz válasza no1r (#3350) üzenetére


Otisz
őstag

Majd ha fotózgatsz, észre fogod venni! :K
GB vs, ICS? Ebben akár még lehet is igazság.
Attól, hogy a droid nyitott, még nem kellene folyamatosan mókolgatni, hogy elérhessük azt a szintet, ahogy már a kiadásakor kellett volna lennie. Ha valaki többet akar, az mókolja, hozza ki belőle a maximumot, de szerintem elvárható lenne, hogy alaphelyzetben is nyújtsa az elvárható szintet, ne egy bughalmaz legyen.

Most már viszont annyira eltértünk a tárgytól, hogy szerintem ezt ne is vesézzük itt tovább :R

Én senkit nem beszélek le erről a készülékről, de fontosnak tartom az objektivitást, hogy látható legyen az érem másik oldala is.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3352) no1r válasza Otisz (#3351) üzenetére


no1r
őstag

így van, ebben maradéktalanul egyet tudok veled érteni :)

és, hogy újra témánál legyünk: nem tudsz (vagy természetesen bárki) egy olyan jól variálható widgetet gmailhoz, amit kirakhatnék főképernyőre. fontos lenne a méretezhetőség, valamint hogy vagy fekete vagy transparent legyen a design :D

baromira idegesít hogy csak a luncherekbe tesznek widget méretezési opciót, és ami tetszene az természetesen pont nem olyan méret amire szükségem lenne (éljen Murphy)

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3353) Otisz válasza no1r (#3352) üzenetére


Otisz
őstag

Én nem találtam ilyet :( pedig jó lenne.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3354) Maxentius válasza no1r (#3352) üzenetére


Maxentius
addikt

ICS-en alapból benne lesz, remélem a Sony se szedi ki. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3357) r-chee válasza zola- (#3343) üzenetére


r-chee
őstag

Feltöltöttem pár gyári képet, s egyéb háttérképeket Google+ -ra: LINK
Van egy fás-vízpartos Xperia háttér illetve azok az "álló" hullámok, azok helyét nem találtam meg a telón (még).

Ha tudtok frankó, akár egyedi 1440*1280-as háttereket, linkeljétek be illetve osszátok meg, és felrakom azokat is, hogy egy helyen elérhetők legyenek.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3358) petymeg válasza r-chee (#3357) üzenetére


petymeg
addikt

fel kell tenni store-ról a zedge app-ot, tele van háttérrel, meg zenével.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3359) крокодил


крокодил
tag

Nem próbálná ki valaki, hogy működik e a PS3 kontroller vezeték nélkül a telefonon?
Nekem nincs még, de ha valaki kipróbálná és dolgozik, akkor beruházok egyre.
Itt egy Sony Tablet-el mőködik a dolog. Elvileg a telcsihez is kapcsolódnia kellene. Kipróbálná valaki és megosztaná az infót? Ha privátod dobna azt külön megköszönném. :DD

(#3360) no1r válasza крокодил (#3359) üzenetére


no1r
őstag

ittegypélda

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3361) крокодил válasza no1r (#3360) üzenetére


крокодил
tag

Az csak root-al működik.

(#3362) bcrics


bcrics
tag

Hello, az lenne a gondom hogy felpakoltam énis Companionnal a T-s .73 szoftot, de nem tudom hol kell ellenőriznem hogy az van e rajta...?
A Companion nem látott Friss szoftvert, javítás opcióval rakta fel magának.
[link]
Itt én nem látok semmilyen .73-ra utaló nyomot, és a teló is érezhetően lassabb lett néhol.

(#3363) крокодил válasza bcrics (#3362) üzenetére


крокодил
tag

Beállítások/telefon adatai/buildszám

(#3364) no1r válasza крокодил (#3361) üzenetére


no1r
őstag

hm... na látod azt nem figyeltem. de bluetoothon kellene mennie root nélkül is szvsz

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3365) dvtkfan válasza bcrics (#3362) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Az általad feltöltött képen alul van egy olyan, hogy Buildszám: 6.0.A.3.67....itt 73.-as végű lenne, ha a 73-as szoft lenne...de a tiéd csak a régebbi 67-es..., szóval nem a 73-as van fent neked... :(

Na ma lassan másfél hónap után kibontottam a fülest, amit adtak a telóhoz, meglepően jól szól...rosszabbra számítottam, de poweramp-al elég, sőt nagyon is jól szól!

Most már csak a Nillkin tokom jöhetne már meg...már 3 hete rendeltem meg... :W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3366) крокодил válasza no1r (#3364) üzenetére


крокодил
tag

Igen. Valaki kipróbálhatná, mert feleslegesen nem akarok venni kontrollert.

(#3367) bcrics válasza dvtkfan (#3365) üzenetére


bcrics
tag

Hát ettől féltem, hogy ott kellene szerepeljen a 73. szoft neve, de csak a régi van még ott, de ha elérhető T-re is a 73.szoft akkor nálam miért nem akarja Frissíteni a Companion?

(#3368) dvtkfan válasza bcrics (#3367) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ha elérhető, akkor is általában gyártás dátuma alapján szokott elérhető lenni, nehogy kiakadjon a szerver...szerintem pár nap és mindenkinek elérhető lesz...na majd akkor talán visszateszem...Amúgy aki feltette, attól kérdezném, hogy lett benne vmi plusz program, vagy bármi plusz esetleg?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3369) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Valaki vásárolt már náluk? Most akkor ez gyártói garancia, vagy nem?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3370) no1r válasza ratkaics (#3369) üzenetére


no1r
őstag

"A terméket a hivatalos, magyarországi Sony képviselet teljes támogatásával és garanciális hátterével árusítjuk."

ajha! :Y
ha ez tényleg így van, akkor gyorsan csapj le rá, mert ez így függetlenül szemtelenül olcsó (sőt, majdhogynem gyanúsan :P )
amúgy én a helyedben felhívnám őket, hogy mi a szitu (gari, tartozékok stb)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3371) Maxentius válasza no1r (#3370) üzenetére


Maxentius
addikt

És ráadásul úgy, hogy a hivatalos webshop-on meg továbbra is 150k? Gyanús ez így nekem ebben a formában... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3372) no1r válasza Maxentius (#3371) üzenetére


no1r
őstag

igen elképzelhető, hogy a töltőn kívül mindent kispóroltak belőle és így jött ki az ára...
azért mondtam hogy fel kell őket hívni és megnézetni velük mi van a dobozban :D

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3373) Maxentius válasza no1r (#3372) üzenetére


Maxentius
addikt

Hoppá, lejjebb tekerve már csak 1 év gari van, úgyhogy már most bukta a hitelességet illetően... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3374) ratkaics válasza Maxentius (#3373) üzenetére


ratkaics
senior tag

Ez nekem is feltűnt.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3375) Fail3D!


Fail3D!
addikt

a 220v mindig kevesebb garit szokott adni ettol szokott olcsobb lenni, de ennyiert lehet atvaltok s2 rol.

(#3376) Otisz válasza ratkaics (#3369) üzenetére


Otisz
őstag

Ez gyanúsan olcsó (bár inkább azt mondanám, hogy ez közelít igazán a reális értékéhez).

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3377) mrlujoak válasza Otisz (#3376) üzenetére


mrlujoak
veterán

NA! :((( Azért nem kellene ennyire degradálnod a telefont!
Mégis csak egy HD kijelző van benne nem is kicsi PPI-vel!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3378) Ati007 válasza ratkaics (#3369) üzenetére


Ati007
őstag

elírás az előbb rákérdeztem :(

(#3381) joey04 válasza Otisz (#3376) üzenetére


joey04
titán

Én el voltam akkor tájolva. valamelyik topikban mintha 115k körüli árat emlegettek volna. szerintem kb annyi lenne a reális érte, figyelembe véve az Androidos konkurenciát. persze ez szigorúan magánvélemény, nem torkot harapni érte. :D

(#3382) bébi67


bébi67
aktív tag

Sziasztok.
Lehet ezt a telefont csak adattár módban csatlakoztatni pc-hez, úgy hogy a pc meghajtóként lássa?

(#3383) Otisz válasza bébi67 (#3382) üzenetére


Otisz
őstag

Külön meghajtóként látja csatlakoztatáskor.

(#3380) mrlujoak: Hogy jön ide a One X :F

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3384) Jamesb2 válasza bébi67 (#3382) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Tedd fel ezt : [link]

DooMLoRD készítette.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3385) kicsisean


kicsisean
tag

ajjj miért nincs a t-mobileba még fehér????? valaki nem tud valami infót???:( rögtön rendelném a telót a t-ből ha lenne fehérbe is :( minden telot árulnak több szinbe ezt miért nem lehet?:/

(#3386) bébi67 válasza Jamesb2 (#3384) üzenetére


bébi67
aktív tag

Köszönöm, sajnos nem müködik.
Mount vagy unmount választása esetn is azt írja, hogy failed!
A beállítások menüben pedig az usb kapcsolódás módja menüben nem kínál fel választási lehetőséget. Csak a médiaátviteli módot adja ki.
Elég gáz ez, hogy úgymond csúcskészülékről van szó és gondjaim vannak az adattár móddal. A kistesói, pl. x8 vagy arc s is felkínálja, hogy hogyan akarok kapcsolódni.
Ez a jelenség mindenkinél meg van, vagy csak nálam működik így?

(#3387) Otisz válasza bébi67 (#3386) üzenetére


Otisz
őstag

Én amint csatlakoztattam a telefont, külön meghajtóként jelent meg (Win7). Semmit nem kellett mókolnom :U

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3388) Jamesb2 válasza bébi67 (#3386) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Nincs memóriakártya, ezért csak MTP módban megy a csatlakozás / media transfer /.
Így nem is enged mindenhez hozzáférni, droid programokhoz pl. Mondjuk ez nem is baj a mezei felhasználót ismerve :)

Azt elfelejtettem hogy a linkelt MSC mount csak root-tal megy. XDA-n alap, nem is kérdezi senki.

Csatlakozási módot alapból nem tudsz váltani. Tegyél fel egy wifis filekezelőt a marketról, úgy lehet simán másolgatni.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3389) mrlujoak válasza Otisz (#3383) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mintha ezt Te írtad volna... Csak így.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3390) polas válasza Jamesb2 (#3388) üzenetére


polas
csendes tag

Sziasztok.

Most elég olcsón lehet Itt kapni a telót és 24hónap hivatalos gyártói garanciával adják(megkérdeztem telefonon és email-ben is).

Hetek óta vacilálok a teló megvásárlásán, mert a kijelző sárgulás és hátlap korai kopásárol terjedő hírek minden nap egyre bizonytalanabbá tettek. Hétvégen kipróbáltam/ forgattam/ nézegettem egy műszaki áruházban. Hát nagyon patent telónak tűnik, úgyhogy most rendeltem meg én is a kicsikét. Nillkin tok már úton van.

Ha sárgulni fog, akkor gariztatom.
Tokban lesz úgyhogy a kopás meg nem érdekel. Amúgy is ez egy használati tárgy, ami idővel azért kopik és sérűl. Szerintem egy kicsit túl van már ez dramatizálva.

Üdv

(#3396) Mr Manson


Mr Manson
tag

Legyen valami pozitív hozzászólás is :B A teló 73-as softal nagyon jó üzemidővel bír az én használatom mellett. Reggel 90% telefon aksi goo munka éjfélkor hazaérek és 45% kraft megmaradt. Napközben egy rakat hívás , bluetooth, internet, sms, kis játék :)

Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve és az anyaghasználattal is! Tűző napon kb 7 órát töltöttem egy deka árnyék nélkül és a teló rendesen volt használva sárgulás nuku. A hdmi témát is kipróbáltam és a tv-én való netezés nagyon adja!

A frissítést a készülék ajánlotta fel és a számítógéphez csatlakoztatva a Sony PC Companion 2.1 progival frissítettem. A telepítés alatt nem nyomkodtam a hangerő gombot és közben nem mértem az időt, az én készülékemet is kikapcsolta és minden rendben van :D Ezért nem értem, hogy miért kell túlbonyolítani mikor lépésről lépésre kiírnak mindent! Ha esetleg nem megfelelő a kapcsolat a teló és a számítógép között lehetséges, hogy a drága windows-al van a gond!

Sajnálom, hogy akiknek kijelző problémái vannak, csökken a felhasználói élmény mivel egy nagyszerű készülékről van szó.
Azokat viszont nem értem, akik hajszálkarcokat keresnek, illetve a telefon problémáit nézik csak :((( . Ez egy használati tárgy, ha kell, használom bármilyen körülmények között!

This world rejects me - this world threw me away -this world never gave me a chance - this world gonna have to pay!!!

(#3397) RockCNC válasza Mr Manson (#3396) üzenetére


RockCNC
senior tag

Navigációt próbáltad már?

(#3398) Mr Manson válasza RockCNC (#3397) üzenetére


Mr Manson
tag

Még nem volt rá szükségem, de hamarosan tesztelem és írok róla. Bár itt a fórumon visszakeresve jókat írnak az emberek.

This world rejects me - this world threw me away -this world never gave me a chance - this world gonna have to pay!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.