Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Maxentius válasza Defoe (#3199) üzenetére


Maxentius
addikt

Lehet, de nem írja, hogy 2 éves garival (neadjisten gyárival) adnák...

(#3200) zola-: Ha lesz időm szombaton, akkor lehet, hogy a rövid verziót, azaz az 1. hsz-t megírom, ha lesz rá igény. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3202) Otisz válasza Defoe (#3199) üzenetére


Otisz
őstag

Ennyiért??? :Y

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3203) Defoe válasza Otisz (#3202) üzenetére


Defoe
tag

Engem is meglepett :Y

(#3204) zola- válasza Maxentius (#3201) üzenetére


zola-
őstag

Persze, hogy van igény, ne viccelj már.... :B

(#3205) no1r válasza Maxentius (#3193) üzenetére


no1r
őstag

még szép, ez tökjó lenne így :)
bár egyelőre nem szándékozom feltörni meg ilyenek, de már az alap dolgok is sokat segíthetnek az újaknak

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3206) zola- válasza no1r (#3205) üzenetére


zola-
őstag

Ha manuálisan akarom frissíteni, és az enyém telenoros, akkor nyitnom kell először a bootloadert?

(#3207) kungzi


kungzi
veterán

ha kinyitjuk a bootloadert, akkor azt már visszazárni nem lehet?

(#3208) zola- válasza kungzi (#3207) üzenetére


zola-
őstag

Na ezért kéne az a leírás, hogy mit hogyan kell..... :K

(#3209) no1r válasza zola- (#3206) üzenetére


no1r
őstag

ha jól tudom, akkor van egy másik módszer rá amivel nem kell loadert nyitni. de még én sem foglalkoztam a témával annyira, eddig csak nyitott telefonjaim voltak :P

(#3207) kungzi: vissza lehet zárni utána is, de a DRM kulcs elveszik. és utána bizonyos szolgáltatásokat már nem vehetsz igénybe.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3210) kungzi válasza no1r (#3209) üzenetére


kungzi
veterán

igen csak sgs2 alatt könnyű volt gyárira visszaállítani, itt már neccesebb :U

(#3211) no1r válasza kungzi (#3210) üzenetére


no1r
őstag

hm... én azt hittem, ha nyitod akkor utána hiába teszed vissza a gyári szoftot, a DRM kulcsok máshol vannak tárolva így azt a rommal nem tudod visszaállítani.
vagy ez is készülékenként eltérő?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3212) RockCNC


RockCNC
senior tag

nem találom a hivatalos sony webáruházt. Be linkelné valaki? köszönöm

(#3213) kungzi válasza no1r (#3211) üzenetére


kungzi
veterán

szerintem igen

(#3214) Otisz válasza RockCNC (#3212) üzenetére


Otisz
őstag

klikk ide

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3215) RockCNC válasza Otisz (#3214) üzenetére


RockCNC
senior tag

köszi.
a hivatalos sony oldal vajon mikor lesz magyarul is elérhető és a hozá való támogatás?

(#3216) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Miféle ismert hibái és korlátai vannak egy ilyen telefonnak? Lehetséges, hogy a napokban vásárolok egyet.

(#3217) fury71 válasza Kephamos (#3216) üzenetére


fury71
aktív tag

Talán a legnagyobb ismert hibája lehet, hogy egyes korai szériák hibás kijelzőt kaptak. Ha a telefon vagy a kijelző eléri vagy meghaladja a 43 fokot (akinek van az majd leírja) sárga foltok, csík, vagy csíkok jelennek meg a kijelzőn.

Mondjuk én kicsit utánanéztem a neten a jelenségnek és meglepődve tapasztaltam, hogy a google vagy Youtube keresőbe beírva nem sok találatot kaptam a hibáról. Ezen fórumon kívül még az XDA-n sem találtam túl sok infót róla. Az tény, hogy a jelenség létezik, de ha tényleg annyira sok készülék lenne rossz kijelzővel szerelve, akkor nem kellene tele lennie a világhálónak bosszús, szitkozódó emberkével, vagy legalábbis nagyságrendekkel több posztnak szólnia a témáról?
Az is lehet én nem kerestem alaposan rá, de pl. a YT-on 3 videót és a Google képek között is csak pár képet láttam. Arról viszont sok hír van, hogy a Sony cseréli a kijelzőket.

Na lehet, hogy most belenyúltam a darázsfészekbe. :Y
A korlátairól csak annyit, hogy nem bővíthető a memóriája (itt a háttértárról beszélünk ami 32GB). Nem cserélhető az akksija, ami 1750mAh.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#3218) крокодил


крокодил
tag

Honnan tudok vásárolni hozzá magas minőségű, kihajthatós, szép bőrtokot?
Annyi gagyi van, hogy hihetetlen...

(#3220) Robeast válasza крокодил (#3218) üzenetére


Robeast
tag

Én most ezt rendeltem meg, de még nem ért ide, úgyhogy nem tudok nyilatkozni a minőségéről:
[link]

(#3221) крокодил válasza Robeast (#3220) üzenetére


крокодил
tag

Nem tűnik rossznak, bár én boltban akarok venni, hogy megnézhessem...
Az ARC tokok jók az S-hez, vagy teljesen más?

(#3222) zola- válasza крокодил (#3219) üzenetére


zola-
őstag

De nem magyar.....

(#3223) l3ssth4nz3r7 válasza fury71 (#3217) üzenetére


l3ssth4nz3r7
csendes tag

Azért a hivatalos Sony fórumokon elég sok az elégedetlen hang a problémával kapcsolatban. Jópár olyan emberrel, akik már a negyedik telefont fogyasztják.

http://talk.sonymobile.com/message/191866#191866

(#3224) крокодил válasza zola- (#3222) üzenetére


крокодил
tag

Az tuti. :C

(#3225) Kephamos válasza fury71 (#3217) üzenetére


Kephamos
addikt

Aha. És fagyások, újraindulás, szaggatás tapasztalható-e?
Most van harmadjára garanciában az LG O3D-m, annál például voltak misztikus jelenségek.

(#3226) Maxentius válasza крокодил (#3219) üzenetére


Maxentius
addikt

Én inkább ezzel kezdeném a hekkelést. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3227) Vbazsi2 válasza крокодил (#3219) üzenetére


Vbazsi2
tag

Engem érdekelne hack, de sajnos nem tudok angolul! Ha valaki megtenné, hogy készít egy magyar leírást mindenről azt nem csak én, hanem sokan megköszönnénk!

(#3228) sebespityu válasza Swami (#3172) üzenetére


sebespityu
csendes tag

Szia!

Esetleg ezt is érdemes megnézni: [link]

(#3229) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!
Szerintetek a Trés Sremikor várható a 73-as Fw?
Meg nekem gyárilaga a 67-esel jött de a Ps Store és a Ps Pocket nincs fent és nem is tudom leszedni rá!:(
valami tipp?

(#3230) dvtkfan válasza Roland861010 (#3229) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Én úgy tudom, hogy a mi régiónkban nem támogatott a PS Store...de lehet hogy rosszul tudom...Az fw-vel kapcsolatba meg még jó ideig várhatunk...azt se tudják a T-nél hogy mi az...sajna... :W
Ezért nem vártam, és inkább fel tettem flashtool-al a független európai 73-ast!!! (úgyis rögtön jön a kérdés hogy miként kell, hát itt a link [73-as szoft]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3231) Roland861010 válasza dvtkfan (#3230) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi!:)
Ja és nem kell analfabétának nézni már egy ideje meg van a gépen a hozzá valóóó :)
csak nem akartam neki állni még mert már 1 ideje nyaggatom a Trét ezzel kapcsolatban,de semmi!
Amugy tapasztalat a 73assal kapcsolatban?gyorsabb?lasabb?aku idö?

(#3232) Rudiaszarvas válasza Roland861010 (#3231) üzenetére


Rudiaszarvas
tag

Akku idő nálam növekedett.. nem is kicsivel.. persze ha egyfolytában nyúzod akkor itt is csak 1 nap.... :)

(#3233) dvtkfan válasza Roland861010 (#3231) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Nyugi nem néztelek annak csak idegyesítő mikor napjában négyszer megkérdezik ugyanazt pedig csak vissza kellene olvasni! És itt most nem rád gondoltam, nehogy megértő!!! A 73-assal jóval jobb az akkuidő meg még gördűlékenyebb a telóm!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3234) Maxentius


Maxentius
addikt

No, az 1. hsz. létrehozási folyamata kb. 70%-on áll, holnapra tutira készen lesz. Stay tuned. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3235) no1r válasza Maxentius (#3234) üzenetére


no1r
őstag

:C :C :C

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3236) concrete


concrete
csendes tag

abban tudnátok segíteni, hogy hogyan tudon elérni a telefonommal wifin keresztül a gépemen levő összes fájlt, akár közös hálón vannak, akár nem?

(#3237) petymeg válasza dvtkfan (#3230) üzenetére


petymeg
addikt

Remélem az ICS is fel lehet majd tolni flashtoollal t függő telefonra, mert ha így állnak hozzá jövőre se lesz szolgáltatós ICS.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3238) dvtkfan válasza petymeg (#3237) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hát sajnos tuti fog legalább két hónapot csúszni a t-s ics! De mivel nekem a független central europa fw van most a telón így hamarabb fogja a frissítést is felajánlani!!! :-D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3239) petymeg válasza dvtkfan (#3238) üzenetére


petymeg
addikt

és azt Te is flashtoollal tetted fel, mert a tied is t mobilos ha jól tudom. az enyémen még az első 73-as firm van amit találtam, a libanoni

erről e central eu fw-ről tudnál linket adni, lehet felrakom én is azt.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3240) Robeast válasza крокодил (#3221) üzenetére


Robeast
tag

Közben ma megérkezett a tok. Teljesen jó, masszívan áll benne, nem lötyög, néhol a műanyag rész sorjás, de nem is látható helyeken (no, meg meddig tart levakarni), a kivágások jó helyen vannak, hozzáférhető minden csatlakozó. Váratlan meglepetés, hogy mellékelve volt egy kijelzőfólia is. Szóval meg vagyok elégedve vele, ajánlom, ha valaki ilyet szeretne. Főleg, hogy magyar shopban ilyet, olcsóbban nem találtam.

(#3241) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
bocs nem találtam mást topicot meg biztos itt is van Pesti aki tud segíteni :D
Csak annyi a kérdés hogy nem tudja e valaki hogy Kőbánya Kispesten hogy áll az építkezés
Tavaály voltam ott és akkor nem ment a metro a népligetbe most jó e?

Xbox One: bandymnc

(#3242) Swami válasza bandi0000 (#3241) üzenetére


Swami
senior tag

:C :)) :DD
Ezt speciel nem tudom, viszont azt elmondhatom, hogy már egy hete leadtam a telómat és még mindig nincsen kész, meg hogy újra megáll a villamos Beechwood-nál, mert befejezték az aszfaltozást... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3243) Dikri válasza bandi0000 (#3241) üzenetére


Dikri
tag

LOL gyanítom a köki terminál épitése miatt állt a metró. Azt már elég régen átadták.

(#3244) Otisz válasza bandi0000 (#3241) üzenetére


Otisz
őstag

:D :DD :DDD
ez besz*rás :C

(#3242) Swami: :D

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3245) fury71 válasza bandi0000 (#3241) üzenetére


fury71
aktív tag

:DD :C :Y Hát ez kész.
és hogy találtad meg pont ezt a topicot a kérdésedre, vagy máshol is kérdeztél?
Amúgy meg én nem tudok válaszolni mert debreceni vagyok, de itt az egész városközpont fel van túrva. :W

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#3246) Maxentius válasza bandi0000 (#3241) üzenetére


Maxentius
addikt

A KöKi?! Elég komplettül kész van az már egy ideje. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3247) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszi a válaszokat amúgy igen máshol is kérdeztem ahova utoljára hozzászóltam ott kérdezősködtem :D Tavaly nyáron voltam utoljára akkor még szét volt robbantva :D

Xbox One: bandymnc

(#3248) крокодил válasza Robeast (#3240) üzenetére


крокодил
tag

Hívtam a számot, de nem vette fel senki. Elmentem volna érte, mert sehol nem találok tokot. A Nillkin amit rendeltem még hetekig hajózik...

[ Szerkesztve ]

(#3249) sdd2


sdd2
veterán

A T-nél hamarosan kapható az Xperia P és U! [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3250) CoroStar86 válasza Maxentius (#3201) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Igencsak lenne rá igény, ugyanis most szándékozom a Galaxy S-emet Xperia S-re cserélni! :P Addig is ha leírná nekem valaki néhány mondatban a teló előnyeit/hátrányait (anyaghasználat, zenei hangminőség, kijelző, stb.) azt nagyon megköszönném! :R

szerk.: bocs, ha holnapra kész van az 1.hsz., akkor természetesen megvárom... :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.