Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Maxentius válasza fossil (#3599) üzenetére


Maxentius
addikt

T-s a telód? Mert lehet, hogy az a ludas, T-sek közül nem mindenkinek ajánlotta fel...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3602) fossil


fossil
csendes tag

Igen T-s, de nem értem, akkor még várnom kell és felajánlja nincs más mód?

(#3603) kasaf1 válasza Vbazsi2 (#3600) üzenetére


kasaf1
tag

Átállítottam gsm-re a hálózatot, és így két nap. Az már annyira nem is sz@r... :))

(#3604) Jamesb2 válasza Vbazsi2 (#3600) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Az olvasás azért megy? Ajánlom figyelmedbe :

[Súgó] :DD

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3605) Jaffa75 válasza kasaf1 (#3603) üzenetére


Jaffa75
őstag

Tán inkább 2g-re nem uram? :-)
A juice defender is segít, reggel vettem le, fél óra telefonálással, közel 3 óra netezéssel wifin, és még 55% -on van!! Az remek!! :C

[ Szerkesztve ]

(#3606) Jamesb2 válasza Jaffa75 (#3605) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Ha wifin netezel, sokkal jobban jársz ha leveszed 2G-re. Emilekhez bőven elég, időjárást is tud nézegetni szép csendben. A defender elég memória- és energiazabáló hogy a háttérben kapcsolgat.

[ Szerkesztve ]

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3607) Maxentius válasza Jaffa75 (#3605) üzenetére


Maxentius
addikt

"Full fényerő-gyanús" az az ötvenöt százalék... :D

(#3602) fossil: Vagy megvárod, amíg magától fel nem ajánlja, vagy Flashtool-lal feltolod a 73-ast.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3608) Vbazsi2 válasza Jamesb2 (#3604) üzenetére


Vbazsi2
tag

Gratulálok az elragadó stílusodhoz! :C

(#3609) Ben96 válasza Vbazsi2 (#3596) üzenetére


Ben96
tag

Köszi a tippeket!

(#3610) Vbazsi2 válasza Ben96 (#3609) üzenetére


Vbazsi2
tag

Nagyon szívesen! Ha meglesz valamelyik és bevállt, akkor tájékoztass légyszíves!

(#3611) Ben96 válasza крокодил (#3595) üzenetére


Ben96
tag

Eddig kb 3-4 néven láttam ezt a remote-ot, teszt szerint nem az igazi.
The Rii Mini Bluetooth Keyboard vs The Lenovo N5902
De hogy valaki ezt Logitech néven árulja, nem semmi. :) Persze ebayen mindent lehet.

(#3612) крокодил válasza Ben96 (#3611) üzenetére


крокодил
tag

A Lenovo-nál nekem jobban bejön. Majd veszek egyet és elmondom a véleményem, de szerintem valaki biztosan megelőz :) .

(#3613) Vbazsi2 válasza крокодил (#3612) üzenetére


Vbazsi2
tag

Esetleg még ott van a logitech k700. Annak is elég jó az ára és mégiscsak egy logitech! Csak működik-e a telefonnal? Elvileg a logitech revue mellé is azt adják és az androidot futtat!

[ Szerkesztve ]

(#3614) Ben96 válasza Vbazsi2 (#3613) üzenetére


Ben96
tag

Ez igen jól néz ki! De sajnos 2.4 wireless, kell hozzá az usb receiver, ami elfoglalja az egy szem usb portot a telefonon, amit én egy külső USB-s merevlemeznek szánok.

(#3615) Defoe válasza ratkaics (#3583) üzenetére


Defoe
tag

Hello!
Gondolom azért nem találod a marketet, mert a frissítéssel play lett a neve!

(#3616) bcrics


bcrics
tag

Hello, tud vki vmi fasza flipper és biliard játékot a telefonra?
Illetve mik azok a játékok amik most a csúcson vannak ezen a platformon és egyszer mindenkepp ki kell próbálni?

Van egy magyar kártyajatek lemodellezve, igen a zsír csak kár hogy a játékszabályok nem egyeznek egyébként marha jó lenne.

Illetve az érdekelne meg hogy van e megoldás arra hogy ha indítom a böngésző akkor váltson 3Gre a meló, minden más esetben maradjon a gsm hálózatnak.
Mert rohadt sokat spórol az akksin a gsm vonal így ésszerű lenne erre vmi app.

[ Szerkesztve ]

(#3617) крокодил válasza bcrics (#3616) üzenetére


крокодил
tag

Black Droid Pinball THD
Ez egy nagyon komoly HD flipper játék.

(#3618) крокодил válasza Vbazsi2 (#3613) üzenetére


крокодил
tag

Nekem ilyen van. Működik rendesen, de foglalja az USB helyét. Mondjuk Maxentius kolléga kipróbálta és ez sem jelent nagy probémát usb hubbal. Viszont nagy és kényelmetlen. :W

[ Szerkesztve ]

(#3619) Roland861010 válasza крокодил (#3617) üzenetére


Roland861010
addikt

Csak ,hogy ez nem idnul el rajta mivel Tegra 2re van szabva!
De javitsatok ha tévedek és érdekelne engem az is ,hogy ha tévedek miként keltettétek életre!

(#3620) крокодил válasza Roland861010 (#3619) üzenetére


крокодил
tag

Defy-on használtam.
Éppen most telepítettem és gyönyörűen fut... :DD

[ Szerkesztve ]

(#3621) Jaffa75 válasza Jamesb2 (#3606) üzenetére


Jaffa75
őstag

Értem, viszont én úgy láttam, hogy csak akkor kapcsol, ha a ébresztem a telót! Lehet placebo is, két nap után biztonsággal még nem jelentem ki, de talán kicsit többet alszik a teló! Csak az ICS-BEN várható a hangerőgombos ébresztés? Az hiányzik eléggé!

(#3622) razorka777


razorka777
veterán

Én mostanában biztosan nem tudom megvenni,de ez lesz a következő telóm az tuti.
Bár ez az integrált akku egy kicsit visszatart! :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3623) Jamesb2 válasza Jaffa75 (#3621) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Azért látod így, mert fekete képernyőnél nehezen látnád :)
A defender önmagában produkál 3-5%-os fogyasztást a háttérben. Hacsak nem jutubot nézegetsz, elég a 2G wifi mellé.
Hangerőgombos bekapcsolás van már, kameragombos is, sajnos csak root-tal. ICS-ben sem lesz gyárilag...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3624) Maxentius válasza Roland861010 (#3619) üzenetére


Maxentius
addikt

Ha netán lenne olyan játék, ami Tegra-s, de nem fut a gépen, akkor root, majd Chainfire 3D. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3625) Roland861010 válasza Maxentius (#3624) üzenetére


Roland861010
addikt

Ismerem a progit :) SGS I/II-ön használtam elöszerettel :)!!!
De a root még várat magára az elsö fozött ICS romig !! :))

(#3626) bigrock válasza Vbazsi2 (#3600) üzenetére


bigrock
addikt

sry, dupla

[ Szerkesztve ]

(#3627) smassz


smassz
csendes tag

Hello!
Az lenne a kérdésem, hogy automata fényerőszabályozásra van-e lehetőség a telefonon? Elvileg van rajta fényérzékelő...

(#3628) punky10 válasza smassz (#3627) üzenetére


punky10
addikt

És elvileg működnie is kellene... :F

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3629) ratkaics


ratkaics
senior tag

Használ valaki valamilyen tokot az SXS-hez? Ha igen, akkor milyet és mik a tapasztalatok? Én valami ilyesmiben gondolkodom. Erről esetleg valakinek véleménye?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3630) smassz válasza punky10 (#3628) üzenetére


smassz
csendes tag

Hát nekem nem nagyon működik, legalábbis észre eddig nem vettem. Ezzel kapcsolatban tapasztalat? Amúgy a Power Controls widgetet letöltöttem, ott 3 fényerőt lehet beállítani előre, azzal változtatom, ha kell, de nem ártana egy automatikus...

(#3631) r-chee válasza Jamesb2 (#3593) üzenetére


r-chee
őstag

Link, esetleg? :U

- - - - - - - - -

Héten úgy jártam a Tescoban vett noname micro USB-USB kábellel, hogy cégnél töltés közben magától szétpattant a telóba csatalkozó felén a műanyag burkolat, aminek az egyik felét nem találtam meg. Így előkapartam s kibontotam itthon a gyári, derékszögű kábelt. Pár nap használat után nem értem, eleinte mi bajotok volt ezzel a derékszögű megoldással....
A félrenyitott USB takarófedél kényelmesen elfér tőle, sőt, töltés alatt védve van a kábel által az oldal ill. alsó-felső irányú esetleges behatások ellen, s szerintem kényelmesebb közben a telefont kézben tartani, mint az egyenesen becsatlakozó kábellel.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3632) Frost82 válasza bcrics (#3616) üzenetére


Frost82
tag

Pinball HD fo Tegra [link] A tegra szó ne riasszon vissza, megy SXS-en, nekem is fent van. 3 asztal, bekapcsolható 3D mód (bármilyen búcsús egypálcás piros-kék szemüveggel műkszik, bár nekem fáj tőle a fejem).

[ Szerkesztve ]

(#3633) Maxentius válasza Frost82 (#3632) üzenetére


Maxentius
addikt

Biztos valami moddolt verzió lehet neked fenn, mert nekem nem megy ez a hivatalos és még a Play Store is írja ugye, hogy nem kompatibilis... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3634) Frost82 válasza Maxentius (#3633) üzenetére


Frost82
tag

Na megnéztem. A telepítője 'BlackDroidPinball THD_dj.apk' ami feltelepítve a linkembem szereplő Pinball HD for Tegra-ként fut. És bár marketen tényleg "uncompatible", nálam simán felment (igaz nekem nem onnan van :U )

(#3635) Maxentius válasza Frost82 (#3634) üzenetére


Maxentius
addikt

Már tárgytalan, de azért köszi. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3636) S_xperia_S válasza r-chee (#3631) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

nekem nincs bajom a derekszoggel, csak tul rovid a kabel, es nem szeretem az usbfedelmegoldast

Sony Xperia™ S

(#3637) r-chee válasza S_xperia_S (#3636) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem van USB kábel-hosszabbítóm, ami a teló megvételéig kihasználatlanul lapult a fiók mélyén :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3638) Roland861010


Roland861010
addikt

Na most ,hogy is van a memorita telóban?mert én nem látom az 1gigát... :(
vagy a maradék rejtve van?

http://kephost.hu/share-55B2_4FB9396C.html

[ Szerkesztve ]

(#3639) Roland861010


Roland861010
addikt

Bocs a linkért ... :O

[ Szerkesztve ]

(#3640) S_xperia_S válasza r-chee (#3637) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

nekem is van, csak nem tudom hogy mukodne a 850es gyorstoltovel...

Sony Xperia™ S

(#3641) Jaffa75 válasza Jamesb2 (#3623) üzenetére


Jaffa75
őstag

A root nagyon kellene! Mehetne a Titanium Backup 'chuck norris' :DDD üzemmódban, egy csomó felesleges appot jegelhetnék, vagy törölhetnék ! Az ébresztésről már szót sem ejtek.
Kicsit nehezményezem, hogy a gb alapú főzött romok alapból tudták a hangerőgombos ébresztést, itt még az ICS sem tartalmazza majd!
a juice defender sem kell majd, ha a deep sleep igazán jó lesz! Még egy kicsit hagyom fent a juicet, egyenlőre nincs elég tapasztalatom róla! Még egy hete sincs meg a teló.. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#3642) Jamesb2 válasza Jaffa75 (#3641) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Sajnos one click root nincs, nem is lesz GB-re már. Csak fastboot-os megoldás van, az meg nyitott bootloaderrel működik.
Hát igen, mindenkinek ez az első, a gyári appok háromnegyedét kidobni :) Timescape, face és hasonlók. Persze rengeteg hasznos alkalmazáshoz is nélkülözhetetlen a root, az egyik pont a TB.
Az Arc-ra csináltam AOSP romot míg megvolt, amiben csak a működéshez szükséges dolgok voltak, a többit mindenki saját ízlése szerint szedje le a marketről. Majd ICS-ből csinálok egy szűz cuccot csak magyar nyelvvel / helytakarékosság / csicsák nélkül, felteszem valami hazai oldalra. Gombos ébresztést meg ilyeneket lehet bele rejteni.

Defendert használd, kárt nem csinál, nem lebeszélni akartalak róla, csak szerintem felesleges. Az összes battery doctor marhasággal együtt.

[ Szerkesztve ]

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3643) Roland861010


Roland861010
addikt

Ram Méret 310,9 (használatban)/696,7(Az össz méret)
Na erre vagyok kiváncsi hogy miért is van igy?

(#3644) Roland861010


Roland861010
addikt

Itt 1 kisebb lista az én általam kiprobált tesztelt komolyabbnak mondható játékokrol!

9mm HD v1.0.1
Angry Birds Space Premium v1.0.1
Blood And Glory NR v1.1.1 ARMv6(marketes verzió is tökéletesen fut )
Shadowgun v1.0.3
Grand Theft Auto III 1.3 for Samsung Galaxy Note
Real Racing 2 v000314
Sonic 4™ Episode I v1.3
BlackDroidPinballTHD_dj
Cut the Rope
Samurai II Vengeance 1.0 Patching by Nops
Mike V: Skateboard Party HD v1.1.1

(I)Ui.:Asphalt 6 HD nak menni kellene de én nem találtam olyan verziót ami elindulna se pedig Fifa 2012böl amit furcsának találok pedig támogatott listán vannak!(/I)

[ Szerkesztve ]

(#3645) bcrics válasza крокодил (#3617) üzenetére


bcrics
tag

"Frost82 ", Kösz mind2-nek, tényleg zsír Kis App, ha tudtok még vmi hasonlót akkor nyugodtan ajánlgassatok még továbbiakat is:)

(#3646) Jaffa75 válasza Jamesb2 (#3642) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nem is vettem lebeszélésnek... :N ;) .

Ki kell tapasztalni ezt is, teljesen más, mint a defy volt! Mondjuk érthetetlen módon "zabál" repcsiben is, 9 óra alatt 5%-ot esett! Ez a defy-nál max 2% volt! Ez azért meglepett :U , hiszen szinte mindent lekapcsol! Az utolsó ciklusban 50% volt a kijelző energiafelhasználása, és végre kiírta a defendert is 7%-kal, ami pont annyi mint az android rendszer fogyasztása (böngésző csak 5-öt evett)! Valóban nem oly kevés, de majd meglátjuk!

A defy-nál volt egy telocation provider nevű része a romnak (miou-wiui vonalon), ami nem hagyta aludni a telefont, itt ezt nem tudom van-e?

Az ICS verziónál ha meg tudod csinálni a "minimál" romot, az maga lenne a csoda... :C :R !

(#3647) petymeg válasza Roland861010 (#3644) üzenetére


petymeg
addikt

Itt az enyémek:

Chaos
GT Free+ HD
SummitX
BlackStab HD

Mind elég komoly grafikával.

Asphalt 6 nálam se OK, szerintem nincs ilyen felbontásra.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3648) Roland861010 válasza petymeg (#3647) üzenetére


Roland861010
addikt

GT Free+ HD
ez most miben más mint a sima Free lestem de nem szedtem le,mert gondolom nem teljes verzió!

(#3649) bcrics


bcrics
tag

Pár Shot:
[link]
[link]
[link]

(#3650) petymeg válasza Roland861010 (#3648) üzenetére


petymeg
addikt

De teljes, annyi a szépséghibája, hogy ha gyorsabban akarsz kocsikat venni, tuningolni, mint azt a verseny eredményeid megengedik akkor bizony fizetni kell.
Ajánlom kiróbálni, szerintem nagyon jó.

A SummitX ugyanilyen meg a Chaos is, szerintem rájöttek, hogy így több pénzt lehet lehúzni az emberekről, mintha csak egyszer kifizetnéd a teljes verziót.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.