Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) M.Arpi válasza t.imi (#3047) üzenetére


M.Arpi
csendes tag

Ez nekem is így van/volt (mikor hogy). Főleg mikor levesz a fényerőből mielőtt auto-n kikapcsol a kijelző.
Én arra gondoltam direkt van így,mert mikor valamilyen eszközt használok rajta akkor teszi ezt ha már 1x megnyomtam utána közvetlen jól reagál. Arra gondoltam így tervezték, hogy ha véletlen félretéved az ujjad ne legyen bosszantó, hogy mindig kilép az épp használt alkalmazásból. Megfigyeltem olyankor csak erősebb nyomásra reagál.
Igaz nekem is még fenn a gyári fólia :S

De lehet hogy úgy sz.r ahogy van ;)

[ Szerkesztve ]

(#3052) truupi válasza Roland861010 (#3041) üzenetére


truupi
csendes tag

Hali!
seria.hu tesztjében olvastam már róla, itt is van:

"A fényérzékelőnél előjön az a kis hiba, ami a 2011-es Xperiáknak is egyik jellemzője volt, a mesterségesen vagy egyes rosszul megvilágított helyiségekben a kijelző kicsit hajlamos bevibrálni, ugyanis ez a körülmény megzavarja a szenzort. Érzékeli a megvilágítottságot, de nem ugyanúgy mint a természetes fényt. Tulajdonképpen a szenzor túl nagy érzékenységéről, illetve túlzottan pontos reakciójáról van szó (ezek szerint az sem jó, ha valami túl precízen működik?). Abban az esetben ha a megvilágítást neonfény, vagy energiatakarékos izzók adják, akkor az érzékelő hajlamos lereagálni a neoncsövek 50/25 Hz-es (számunkra egyébként nem vagy alig látható) vagy ettől kevesebbre "beállt" felvillanásait. Maga ez a hiba egyébként nem is túl egyedi, és nem is tekintjük jelentősnek, bár szerintünk lenne módja a jelenség csökkentésének."

ez lehet nálad is...

iPhone Xs Max

(#3053) Gota14


Gota14
csendes tag

Én voltam az, aki eddig vigyázott a telefonra, nem kereste a foltokat és nem nyomta fel 45 fokra a hőmérsékletet, de ma mégis megjelent a sárga csík. Látom szabad szemmel is, igaz h halvány, de ott van. Most két kérdés van bennem, az egyik az h most vigyem szervízbe vagy egy hónap múlva, ha már biztosan nem cserélik ki rosszra, a másik meg az h a T-be vigyem vagy Sony-ba. Emlékszek h valaki írta h 15 munkanap volt az idő, amialatt megcsinálták, ez a kettő körül melyikbe volt?

[ Szerkesztve ]

(#3054) mrlujoak válasza Gota14 (#3053) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hívd fel a szervizt, van-e nekik jó, nem hibás cserekijelzőjük!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3055) atila4


atila4
senior tag

Na ma megtogattam a készüléket az egyik T-pontban. Elképesztô milyen jól eltalálták a dízájnt. A csík még dob is rajta jó sokat. A kijelzôje gyönyörû. Megnéztem rajta egy videót és majdnem leesett az állam. Most van a dilemma, hogy Galaxy 2 vagy SXS :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3056) t.imi


t.imi
addikt

Nem a plexi részt nyomogatom,mint anno a boltban:-) Eléggé agyament,ha tényleg igy van. Mintha 2x kellene kattintani a pcn. Erősen megnyomtam, elszineződött a kijelző. Utána màr reagált pár percig.

(#3057) Defoe válasza Gota14 (#3053) üzenetére


Defoe
tag

Hali!
Én ma beszéltem a szervizzel, és ők alapból azt mondták ha tudom akkor vigyem el személyesen, időt spórolok.
A másik, hogy nekem ha lehűl a telefon, eltűnik a folt is. Erre azt mondták, hogy tesztelik ők is bent.
Azt, hogy mennyi idő és, hogy van-e raktáron új panel nem tudta megmondani.
Én még várok vele...

(#3058) M.Arpi válasza Defoe (#3057) üzenetére


M.Arpi
csendes tag

Szintén zenész! Nekem is ha meleg sárga, ha lehűl minden rendben a sony világban.......... a három kicsi robot repked tovább :)
Én is így gondolom, hogy várok még.....
A "szerviz" pontosan hol van?

[ Szerkesztve ]

(#3059) kasaf1 válasza M.Arpi (#3046) üzenetére


kasaf1
tag

Hiába Hong Kong-ból jön, nekem soha nem tettek rá semmiféle vámot. Az a tapasztalatom, hogy az ebay-es cuccok hamarabb megérkeznek, viszont az obostore-os rendelések olcsóbbak (a nilkin tok kb. 500 Ft-al 1 db-nál, de 2 esetén már majdnem +1$-al), és ott elvétve sincs szállítási díj. Nem reklám, nekem bevált.
Az angliai ebay-es rendelések rendre megérkeznek 4-5 nap alatt, a távol keleti ebay-esek kb. 10-12 nap, mig az obostore-os rendelések csak 14-18 nap alatt jönnek meg.
Általában belegyűri a postás a postaládába, de ha 25-30$ az érték, akkor be kell menni a postára érte. Ez a tapasztalatom. :))

Amúgy ez a Nilkin tok nagyon király, még ha többért veszed akkor is meg fogja érni az árát, szerintem: http://mobilarena.hu/dl/awards/aw_ma_highrec_hu.png

:DD

[ Szerkesztve ]

(#3060) Otisz


Otisz
őstag

Off leszek.
Az 1 hetes dominós készülékem áron alul kínálom, és alig van jelentkező... :(((
Ez hihetetlen...nem kapkodnak a Sony után.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3061) Swami válasza Otisz (#3060) üzenetére


Swami
senior tag

Csodálkozol ezen?
Ha előbb lett volna ez a topik és olvashattam volna a sok hasznos hozzászólást, most nem lenne XperiaS-em és néhány bosszus órától, naptól is megkiméltem volna magam...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3062) Otisz válasza Swami (#3061) üzenetére


Otisz
őstag

Csesszék meg. Ekkora buktát egy hét alatt... :(((

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3063) RockCNC válasza Otisz (#3060) üzenetére


RockCNC
senior tag

telenoros erdekelne

(#3064) Otisz válasza RockCNC (#3063) üzenetére


Otisz
őstag

T-set adok

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3065) khorvat válasza Otisz (#3062) üzenetére


khorvat
senior tag

Miért adod el pontosan? Mennyire tartod és mi a minimál ára? Esetleg hol lehet a hirdetését és képeket megnézni róla? Jöhet privibe is hogy ne OFF-oljunk nagyon.
Bár a miért adod el kérdés körre a válasz lehet közérdekű ON téma is, szal ahogy érzed valaszolj majd.

(#3066) Swami válasza S_xperia_S (#3040) üzenetére


Swami
senior tag

Nekem volt az alapcsomagban 4 db NFC tag, először játszottam is velük egy kicsit, de másfél nap után kikapcsoltam az NFC-t és a 4 tag azóta is a dobozban pihen. Tényleg jópofa, meg programozhatod is kedvedre, de nekem szinte minden nap mindig más beállitások kellenek, ezért aztán haszontalan dolog. Ha valaki mindig egyféle beállitásokkal használja a telóját otthon, a munkahelyen, a kocsiban, stb. annak jó, bár az akksit a bekapcsolt NFC is szipkázza, + fogyasztóra meg ugye nincsen szükség az amúgy is "szűkös keretek" között.
Itt egy video. Kb. ennyit tud.
[link]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3067) Luser2000 válasza RockCNC (#3063) üzenetére


Luser2000
addikt

Ezt nezted?
TELENOROS

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3068) Luser2000 válasza Swami (#3066) üzenetére


Luser2000
addikt

Megtartod?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3069) tasakos


tasakos
tag

Sziasztok!

Most lenne lehetőségem megvenni a SXS a telenornál nagyon kedvező árban. Mivel én T-s vagyok így ez ugye kellemetlen. Tudom tabu téma, de ki lehet vhogy süttetni? Vagy független soft-ot tenni rá? Amit aztán késöbb ha kell vissza is tudok majd rakni függővé? Előre is köszönöm!

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#3070) Swami válasza Luser2000 (#3068) üzenetére


Swami
senior tag

Szerintem eladom a telóval együtt...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3071) CyberSoma válasza Otisz (#3062) üzenetére


CyberSoma
tag

Én is kínálom az aprón az 1 hónapos független, sony garis telómat. Szerencsére nem sárgulós, csak túl nagy nekem. De nálam sem jelentkeznek normális ajánlattal :(

(#3072) Swami válasza CyberSoma (#3071) üzenetére


Swami
senior tag

Miért, mennyi az annyi? Csak, hogy tudjuk, mennyiért kinálod és mennyit adnának érte. Ez érdekes lehet.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3073) CyberSoma válasza Swami (#3072) üzenetére


CyberSoma
tag

már 120 ra lementem. 1 hónapja a sony boltos 149.900. ért vettem :W

(#3074) Otisz válasza khorvat (#3065) üzenetére


Otisz
őstag

Nem közérdekű, de az ok: iPhone 4s 64GB.
Ennyi.
Én nem szeretem az Androidot.

Swami: én 105-ért adom. T-s. Nem sárgulós.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3075) Swami válasza CyberSoma (#3073) üzenetére


Swami
senior tag

Hát ez van sajna. Én 350 Euroért nyomatom majd 4 NFC taggal (kb. 100 otthoni pénz), de szinte biztos, hogy a kutyának sem kell majd. :O
Az enyém sárgulós, de remélem, most másodjára sikerül jóra kicserélni a kijelzőt és aztán már nem lesz az.
Én ilyet veszek:
[link]

Az XperiaS eszméletlen szép és elegáns telefon, sajnálom is, de nekem ennyi gondom nem volt telóval még soha, pedig nem ma vettem az első mobilom (1994-ben Motorola 5200)...

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3076) крокодил


крокодил
tag

Bocs, de nem vágom mi az, de már rengetegen írnak róla...
Mi az az NFC? :F

(#3077) Defoe


Defoe
tag

Sziasztok!
Nektek a főképernyő, vagy a menü elfordul a telefon forgatásánál? Leszedtem a GO Launchert (kb 1 percig volt rajta) és azzal elfordult, de a gyárival nem. Illetve néha (50ből 1szer) elfordul a wifi widget megnyomásánál, de amint az elhagyom úgy vissza is áll a képernyő állóba. Nálatok mi a helyzet ezzel a témával?

(#3078) khorvat válasza крокодил (#3076) üzenetére


khorvat
senior tag

3066hsz Swami linkjére katt!

(#3079) крокодил válasza khorvat (#3078) üzenetére


крокодил
tag

Köszi. Jópofa cucc.

(#3080) Swami válasza крокодил (#3076) üzenetére


Swami
senior tag

A használati útmutató 76-78. oldalán találsz leirást erről, vagy ird be a Mobilarena keresőjébe, hogy NFC.
khorvat megelőzött a linkkel kapcsolatban. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3081) Defoe válasza Swami (#3080) üzenetére


Defoe
tag

Te olyan komoly útmutatót kaptál a ketyeréhez? Nekem egy A4-es lapból hajtogatott szar volt az...

(#3082) крокодил


крокодил
tag

SmartDock-ot hol találok SXS-hez? Használ ilyet valaki? Nagyon húzós?

(#3083) крокодил válasza Swami (#3080) üzenetére


крокодил
tag

Köszi. Árulod őket?

(#3084) Swami válasza Defoe (#3081) üzenetére


Swami
senior tag

Innen töltsd le a gépedre:
[link]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3085) Swami válasza крокодил (#3083) üzenetére


Swami
senior tag

Csak a telóval együtt, de amúgy sem hiszem, hogy érdekes lenne, mert ir szolgáltatófüggő...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3086) крокодил válasza Swami (#3085) üzenetére


крокодил
tag

A függőség nem hinném, hogy probléma. Nyitott bootloader-nél minden lehetséges. :)
Most néztem, 6e körül mozok a 4-es csomag SmartTag. Megfontolom a beruházást, de a dock jobban mozgatja a fantáziám.

(#3087) Swami


Swami
senior tag

"A függőség nem hinném, hogy probléma. Nyitott bootloader-nél minden lehetséges." :D
Akkor, ha kell valakinek 100 pénzért, május végén otthon leszek. :D

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3088) HellAbove


HellAbove
tag

Egyébként honnan lehet megtudni, hogy melyik szériás a telefon? Csak a sárgulásról, vagy esetleg szoftveresen is meg lehet valahol nézni?

"The quieter you become, the more you can hear."

(#3089) Defoe válasza Swami (#3087) üzenetére


Defoe
tag

Neked forgatja a kezdőképernyőt vagy a menüt?

(#3090) Maxentius válasza Defoe (#3077) üzenetére


Maxentius
addikt

A főmenü és az "asztal" normál esetben álló módban megy, ha rákötöd a HDMI-re, akkor csak fekvőben megy, ettől persze némelyik app eltérhet pl. a Temple Run vagy a tárcsázó...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3091) Swami válasza Defoe (#3089) üzenetére


Swami
senior tag

Úgy emlékszem nem, de most nem tudom megnézni, mert szokás szerint a szervizben pihen. :DDD (Már csak röhögök rajta kinomban...)

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3092) S_xperia_S válasza Defoe (#3089) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

a nem gyari launcherek forgatjak a kezdokepernyot, pl a Go, de ki lehet kapcsolni

Sony Xperia™ S

(#3093) petymeg válasza HellAbove (#3088) üzenetére


petymeg
addikt

az akksira van ráírva, hogy melyik héten gyártották.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3094) no1r


no1r
őstag

ugye tegnap kaptam meg a telót, és az akksin nekem ABAC, 12W15 van ráírva. akkor ezek szerint ez egy friss szériás darab lehet szerintetek?

крокодил: dokkolót én a Sony Livedockját néztem ki magamnak. igaz, csak egy usb csati van rajta, de ha menni fog vele pl a külső vinyóm akkor már nincs gond. perifériaeszközt meg majd dobok rá BT-n keresztül :D
LiveDock

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3095) tasakos


tasakos
tag

Valaki erre? Privátban is jó!

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#3096) Maxentius válasza no1r (#3094) üzenetére


Maxentius
addikt

Az bizony elég friss, április közepi. :K

(#3095) tasakos: Nem nagyon van még rá...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3097) крокодил válasza no1r (#3094) üzenetére


крокодил
tag

Ez a LiveDock jónak tűnik. Bt vagy wifi billentyűzet és egér csatlakoztatható a telóhoz? :Y
Az én telóm március végi. Ezeknél még problémás a kijelző? Még nem vettem észre gubancot, de nem is használtam olyan bitang módon. :D

[ Szerkesztve ]

(#3098) no1r válasza Maxentius (#3096) üzenetére


no1r
őstag

nah, ennek örülök. akkor tán megúszom a sárgaságot...(kopp-kopp-kopp) :)

крокодил: lehet hozzá bluetooth eszközt persze. keresgélj youtube-on, vannak videók erre ;) nekem az a tervem, hogy beszerzek hozzá keyboardot, egeret, kontrollert :D aztán kezdődhet a móka és kacagás

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3099) zool1


zool1
őstag

Üdv!

Evo 3d után gondoltam erre a készülékre váltok, de a sok készülék csere, egy picit eltántorított! Pedig élőben nagyon egyben van a telefon. Még egy kicsit várok.... :(((

(#3100) Maxentius válasza no1r (#3098) üzenetére


Maxentius
addikt

Drótos verziókat is megeszi, élmény használni - az első órában, amíg nem melegszik fel a teló és merül gyorsabban a kelleténél. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.