Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) kicsisean


kicsisean
tag

hello mindenki:D most egy kis "lelkizés" és nyugtatgatás miatt írok. szóval van spórolt pénzem de ugy gondolom a szobám most fontosabb( új szekrény ágy stb) és az SXS vásárlását még hanyagolnom kell. szóval kb novemberbe venném meg a telót (kb 5 hónap) és addig még kapható lesz a t-mobile-ba nem? illetve lehet hogy ez idő alatt megjelenik fehérbe is, ha nem akkor veszek fehér tokot, és az tuti hogy a novemberbe vett sxs már ics-es lesz nem? köszönöm a válaszokat mindenkinek! további jo napot :)

(#3552) dvtkfan válasza Ben96 (#3542) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hát nem akarlak elkeseríteni, de én az ebay-ről rendeltem alig több mint 500 forintért, és 8 nap alatt itt volt Kínából...egér, billentyűzet megy vele, egy olcsó gagyi gamepad is, igaz játékba még nem tudtam sikeresen beállítani, hogy azzal vezéreljem, de nem is foglalkoztam max vagy 10 percet csak vele...de eddig fasza

[Kábel]

Szerintem érdemes ezt megrendelni...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3553) Maxentius


Maxentius
addikt

(#3543) mandras81: Egyelőre csak billentyűzetet, egeret és egy 8 GB-os pendrive-ot (FAT32-re formázva) próbáltam vele, mentek mind.

(#3546) Ben96: Írtam már. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3554) punky10 válasza Maxentius (#3553) üzenetére


punky10
addikt

Hogy csináltad a 8Gb-os FAT32-es pendrive-ot?Használhatod a teljes 8 gigát?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3555) Robeast válasza крокодил (#3528) üzenetére


Robeast
tag

Teljesen jó. Egyelőre nem hullik szét és nem érzem, hogy útban lenne a gomboknál sem és masszívan tartja a telót. Egyszer kivettem belőle pár napja, de nem látszik az sem, hogy a telefon burkolatát gyilkolná. Ami zavaró, de ez minden ilyen toknak a velejárója, hogy vastagabb lesz tőle a telefon. De ezt leszámítva céljának megfelel.

(#3556) крокодил válasza Maxentius (#3553) üzenetére


крокодил
tag

Kipróbáltad USB hubbal is? A töltés miatt kérdezem...

[ Szerkesztve ]

(#3557) крокодил válasza Robeast (#3555) üzenetére


крокодил
tag

Köszi.

(#3558) Vbazsi2 válasza Ben96 (#3546) üzenetére


Vbazsi2
tag

Milyen bt távirányítót lehet hozzá venni?

(#3559) ratkaics


ratkaics
senior tag

Tárgytalan! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3560) крокодил válasza ratkaics (#3559) üzenetére


крокодил
tag

Tedd fel töltőre. Várj fél órát és kapcsold be újból.

(#3561) ratkaics válasza крокодил (#3560) üzenetére


ratkaics
senior tag

Köszi!, Sikerült!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3562) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

ha expansys-en rendelem meg, akkor ők gyári garival adják ugye?

(#3563) Maxentius


Maxentius
addikt

(#3554) punky10: Egy filmet próbáltam lejátszani róla, ment is, de fura módon képcsúszások voltak (csak utólag jöttem rá, hogy SW dekódolásra kell tenni a BSPlayer-ben a lejátszást), de amúgy a teljes tárat látta.

(#3556) крокодил: Eleve hub-bal próbáltam, hogy rárakhassam az egeret és a billt is. :) Na a töltéssel kapcsolatban dilemmában vagyok, mert nem tudom, képes-e a hub eltűrni a töltő felől érkező áramot, mert ugye az ellentétes azzal az iránnyal, amire tervezték. :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3564) крокодил válasza Maxentius (#3563) üzenetére


крокодил
tag

Nem próbálnád ki, mert akkor azonnal rámennék egyre? :K
Elvileg a LiveDock is csak egy jó drága, szép hub, ami tartja a telefonod...

[ Szerkesztve ]

(#3565) punky10 válasza Maxentius (#3563) üzenetére


punky10
addikt

OK,nálam volt pillanatnyi elmezavar...Csak 7 egész valahány gigát láttam a fájlkezelőben,és megilyedtem,hogy valahol eltünt egy fél giga...Az a hülye bináris átszámitás megviccelt.
Vagy az a 6 Heineken volt...? :B

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3566) Maxentius válasza крокодил (#3564) üzenetére


Maxentius
addikt

A töltőt nem merem kipróbálni úgy, hogy közvetlenül a hub-ba érkezik az áram... :DDD :U
(Habár a gép felől megnézhetem, ott nem lehet baj... ;) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3567) крокодил válasza Maxentius (#3566) üzenetére


крокодил
tag

De miért?

(#3568) punky10 válasza Maxentius (#3566) üzenetére


punky10
addikt

Elvileg nem történhet baj,az USB tápot használod a töltővel,PC-hez csatlakoztatva,a dokkal és szerintem a HUB-bal is.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3569) крокодил válasza punky10 (#3568) üzenetére


крокодил
tag

Szerintem a LiveDock is ugyan így működik csak pepitában. :K

(#3570) Maxentius válasza крокодил (#3569) üzenetére


Maxentius
addikt

Na megy ez, mint a karikacsapás, egér+töltővel (pc felől próbáltam, de ac-vel nem próbálnám akkor sem)... :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3571) Jaffa75 válasza Maxentius (#3537) üzenetére


Jaffa75
őstag

Ezért írtam, hogy az Adw launcher miatt /ami nem mutat totál jól ebben a felbontásban /, a gyári nem elérhető...

(#3572) крокодил válasza Maxentius (#3570) üzenetére


крокодил
tag

Pedig ugyanaz a feszültség mint a pc-ből...
Ezek után veszek egyet és kipróbálom. Max beviszem a szervizbe ha kisül. Garanciális. :Y
:R Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3573) Maxentius


Maxentius
addikt

(#3571) Jaffa75: Ok, vettem az adást! :R

(#3572) крокодил: Nincs mit! :) (Lehet, de attól még féle tőle...)

Emberek, itt a következő kihívás: Xperia S Moto Lapdock-kal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3574) Ben96 válasza dvtkfan (#3552) üzenetére


Ben96
tag

Köszi, de marad a nokiás, az hamarabb itt van. Nem gondoltam volna, hogy lehetnek eltérések a kábelek között. Azt hittem, szabványos és mindegy milyet dugok rá, jó lesz. Hát nem.

OFF: Véletlen rossz helyre ütöttem be, a lasspass-os jelszavam /ez egy jelszószéf progi, plugin chrome alá/, konkrétan a google keresőjébe, az meg megjegyezte. Elég beütnöm az első két betűt, már dobja is ki a javaslatoknál. Ezzel mit lehet tenni? Hogy tüntethetem el a google-ból?

(#3575) Ben96 válasza Maxentius (#3570) üzenetére


Ben96
tag

Pontosan milyen hubot használsz?

(#3576) Ben96 válasza Vbazsi2 (#3558) üzenetére


Ben96
tag

Valahol olvastam egy BT távirányítóról aminek az egyik fele qwerty billentyűzet, a másik pedig egy hagyományos távirányító. Talán egy androidos multimédia lejátszóhoz csomagolták, már nem emlékszem pontosan, még nem sikerült visszatalálnom a cikkre. Az a megoldás nagyon tetszett.

(#3577) Robeast válasza Ben96 (#3574) üzenetére


Robeast
tag

Angol Chrome-ot használok, de valami ilyesmi keress:
Ctrl+H-val előjön a History (Előzmények), ott bal oldalon a Beállításokra kattints, az oldal alján van egy "Még több beállítás mutatása" vagy valami ilyesmi, ott van egy olyan, hogy "Böngészés előzmények törlése", és itt be tudod állítani, hogy milyen jellegű előzményt és mennyi időre visszamenőleg nézve töröljön.
Lehet van ennek precízebb alternatívája, de amikor hasonlóan jártam anno, én hirtelen ezt találtam.

(#3578) t.imi válasza Dikri (#3493) üzenetére


t.imi
addikt

A GPS widget note-n sem működik. Az ADW launcher is csak a beállitások - hely és biztosnság menüt löki be és nekem kell bekapcsolni a gps-t.

(#3579) Ben96 válasza Robeast (#3577) üzenetére


Ben96
tag

Köszönöm, sikerült.

(#3580) Maxentius válasza Ben96 (#3575) üzenetére


Maxentius
addikt

Csak egy félig szétjött régi hub-ot próbáltam ki, de napi szinten nem használom. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3581) Vbazsi2 válasza Ben96 (#3576) üzenetére


Vbazsi2
tag

engem is érdekelne, ha rátaláltál légyszi küld át a címet privátba! köszönöm

(#3582) крокодил válasza Ben96 (#3576) üzenetére


крокодил
tag

(#3583) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Most volt időm kicsit nyomogatni az új szerzeményt (SXS). De lenne egy két kérdésem:
Most még gyakorlatilag csak annyit tettem, hogy felfrissítettem a szoftvert a telefonon, de pl az android marketet nem találom.
Még nem tudtam "ráköltözni" a telóra, mert a régi telefonomról (Nokia E52) sehogy sem sikerül a névjegyek áttenni a sonyra... :( Van erre valami bevált ügymenet!
Az E52-höz van egy nokia töltőm, ami 1200mA-es, szerintetek, ha azzal töltöm, akkor lesz baja? (nem ismerem a töltő áramkört, ami a telefonban van, de én a saját "eszemtől" úgy gondolom, hogy nem lehet baj belőle)

Elsőre ennyi, még barátkozunk! :D

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#3584) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!
Fözött Romot használ rajta valaki?Mert amiket találtam xdan nem épp valami nagy durranások semmi extrát nem tudnka max annyit hogy a domkernelt tudnám használni de én nem akarom a kicsikért 1800MHzen használni :)

(#3585) Jamesb2 válasza Roland861010 (#3584) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Van azért ott használható is :)
Nem erőlködik senki, én is csak magamnak reszelgetem, várunk a hivatalos ICS-re.

Sem a DooM nem kötelező, sem a max freki, ami egyébként 1890 MHz jelenleg. Az enyém max 1024-en megy, visszavett feszültséggel minden akadás nélkül.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3586) Maxentius válasza Jamesb2 (#3585) üzenetére


Maxentius
addikt

Így 1 GHz-en meddig bírja egy töltéssel? :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3587) Jamesb2 válasza Maxentius (#3586) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Hát az ideje legnagyobb részében alszik, így a fogyasztást alapvetően az határozza meg. Ha folyamatosan használom, navi pl, akkor olyan 20%-kal kisebb, bár ez inkább a csökkentett feszültségnek tudható be. Sokkal kevésbé melegszik.
A Minim minden programot visz egy procival 1024MHZ-n, sosem értettem minek ezt eltúlozni, pláne 4-6 maggal... Ezzel licitálnak a gyárak, mint az autós kártya...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3588) Maxentius válasza Jamesb2 (#3587) üzenetére


Maxentius
addikt

Igen, ez a melegedés kicsit problémás nekem is, fél óra prociigényes progi/játék után már eléggé érezni lehet a felső fertályon a hőmérsékletet... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3589) Jamesb2 válasza Maxentius (#3588) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Jah, gondolkodom alu akkufedél beszerzésén a hővezetés miatt én is. Csak az meg karcolódik.
Bár úgyse lesz meg addig :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3590) Ben96 válasza крокодил (#3582) üzenetére


Ben96
tag

Igen, erre, de sehol se látom, hogy a távirányítót külön meg lehetne venni, mint egy másik android medialejátszónál. Ott Rii, vagy valami hasonló neve van, de tesztek szerint kissé gagyi. Kár eddig ez a VEOLO 3-in-1 Remote Control volt a legjobb megoldás amit láttam.

(#3591) крокодил válasza Ben96 (#3590) üzenetére


крокодил
tag

Ez wifivel működik. Bluetooth-os megoldás kellene.

(#3592) Swami válasza Jamesb2 (#3589) üzenetére


Swami
senior tag

Alu akkufedél? Létezik ilyen?
MÁS:
Van olyan, akinek cseréltek már kijelzőt? Nekem pontosan ma van két hete szervizben, mert egyszerűen nem kapták még meg az új displayt. Vagy csak itt a keltáknál megy ilyen lassan?

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3593) Jamesb2 válasza Swami (#3592) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Hogyne. Jó drága :-)
Kár hogy acél nincs.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3594) Vbazsi2 válasza Ben96 (#3590) üzenetére


Vbazsi2
tag

Itt van pár alternatíva, csak melyik lehet jó a telefonhoz !?

http://www.ebay.com/itm/Vizio-VUR10-QWERTY-Bluetooth-IR-Internet-Remote-/110882389490?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19d11afdf2#ht_3464wt_1395

http://www.ebay.com/itm/BLUETOOTH-WIRELESS-SLIM-KEYBOARD-W-TOUCHPAD-PLAM-SIZE-MINI-CORDLESS-REMOTE-/221028076930?pt=PCA_Mice_Trackballs&hash=item33764ccd82#ht_3361wt_1165

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Mini-Bluetooth-Keyboard-Touchpad-Remote-Laser-/110686009228?pt=PCA_Mice_Trackballs&hash=item19c566778c#ht_4044wt_1395

http://www.ebay.com/itm/New-Newest-Rii-MINI-i6-Bluetooth-Wireless-Keyboard-Touchpad-With-Remote-Control-/110787079666?pt=PCA_Mice_Trackballs&hash=item19cb6cadf2#ht_7245wt_1165

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-Media-Remote-Touchpad-Keyboard-For-Samsung-Galaxy-S2-Note-Tab-/261011211064?pt=US_Tablet_Accessories&hash=item3cc57b0338#ht_2442wt_1395

(#3595) крокодил válasza Vbazsi2 (#3594) üzenetére


крокодил
tag

A legjobb ára ennek van. Ingyenes a szállítás. Rii-t ír, pedig a címében Logitech...

[ Szerkesztve ]

(#3596) Vbazsi2 válasza крокодил (#3595) üzenetére


Vbazsi2
tag

Nem bánnám, ha valaki rendelne, és kipróbálná előttem...! :-D
Ha működne, lehet én is beneveznék 1 re!

(#3597) Vbazsi2 válasza крокодил (#3595) üzenetére


Vbazsi2
tag

Honkongéknál még olcsóbb és szállítási díj sincs!

http://viewitem.eim.ebay.hu/Remote-Controller-Cordless-Bluetooth-v2-Laptop-PC-Keyboard-TouchPad-Presentation/150819946605/item

[ Szerkesztve ]

(#3598) rento válasza Vbazsi2 (#3594) üzenetére


rento
őstag

Tanuljunk már meg normálisan linkelni.....
Nem azért, de elég idegesítő másolgatni a kilométeres linkeket....
:R

[ Szerkesztve ]

(#3599) fossil


fossil
csendes tag

Akárhogy próbálkozok csak nem sikerül 73-asra frissíteni. PCC alapból ugye nem ajánla fel, javító funkcióra pedig csak a 67est húzza újra. 64 bit-es windows 7-et használok. Olvasgattam vissza de nem találtam megoldást telepítésnél mintha egy MTP drivert-t nem sikerült volna felraknia, de fogalmam sincs hol találom a drivereit a telefonnak.

(#3600) Vbazsi2 válasza rento (#3598) üzenetére


Vbazsi2
tag

Ha leírod, hogy kell, szívesen megtanulom...!!! Nem nagyon szoktam fórumozni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.