Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Gáben81 válasza concrete (#1999) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nyugi lesz tuti hamarosan;-)
Amúgy merre lelhető fel ez a Ps store?A tesztben is említik,de nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#2002) kicsisean


kicsisean
tag

nem hiszem el hogy nincs még fehérbe t-nél

szerintetek nem is lesz várható?:S:S:S

(#2003) WiLDoR válasza dvtkfan (#1996) üzenetére


WiLDoR
tag

remélem ez csak 1 rossz vicc volt :(((

(#2004) fnatic válasza kicsisean (#2002) üzenetére


fnatic
tag

erre várok én is...

(#2005) Kosak


Kosak
csendes tag

no kézhez kaptam végre. kb 3 órát állítgattam, telepítettem, töltöttem és jatszottam. most 63%on van. hát ez elég lelohasztó :( később jobb lesz valamivel? hogy lehetne még optimalizálni?

azt nem lehet kikapcsolni h amikor alkalmazést rakok ki vagy bármit csinalok az asztalon akkor ne rezegjen minden hosszu nyomasnal? billnel levo rezgest mar offoltam.

(#2006) CHIPman válasza Kosak (#2005) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Irigylem azt a társaságot, aki veled szokott lenni, jó a humorérzéked. :DDD Viccet félre, remélem nem gondoltad komolyan.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2007) kasaf1 válasza r-chee (#2000) üzenetére


kasaf1
tag

A menüben nekem is van, csak a tesztben azt írták, hogy a kapcsolók widgetben is ott van, így az asztalról lehet kezelni a többivel együtt.
Amúgy meg egyelőre mindegy is, mert utánaolvastam a dolgoknak, és nem sanszos, hogy mostanában sikerül szerezni smart taget... Az expansys-on meg tényleg egyre távolabbi időpont jelenik meg a beérkezésre. :DD

(#2008) wAfu válasza mandras81 (#1991) üzenetére


wAfu
tag

nincs ilyen probléma vele

(#2009) sebespityu


sebespityu
csendes tag

Smart Tag

[ Szerkesztve ]

(#2010) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

T-nél egyenlőre nem lesz fehér és a 73-as szoft sem...ennyit róluk!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#2011) mandras81 válasza r-chee (#2000) üzenetére


mandras81
senior tag

Biztos vagy benne, hogy nem jár garivesztéssel? Engem csak ez tart vissza, hogy felrakjam.

Vagyis, én debrandel-ném (azt a clean holland firmware-t tenném fel), csak attól félek, hogyha valami gond lesz a telefonnal, akkor nem tudom gariztatni emiatt...

[ Szerkesztve ]

(#2012) speederiii válasza mandras81 (#2011) üzenetére


speederiii
tag

Szerintem ne tarts tőle...
Van közép-európai verziói is...

(#2013) Idhren


Idhren
csendes tag

Üdv!

Próbáltam visszaolvasni több oldalt (elég sokat, mert érdekel, hogyan szuperál a telefon élőben :) ), meg keresőztem is, de erre még nem találtam választ, csak részlegest (lehet rossz kulcsszavakat adtam meg).

A napokban tervezek beruházni egy ilyen telefonra, T-mobilnál, online venném.
A kérdésem az lenne, hogy vajon mekkora csomaggal válasszam?
Az alap dolgokra gondolom elég lenne nekem az 500 MB, meg itthon nyilván wifivel használnám, de pl jó lenne navigációra is, a google maps pedig ugye onlány. És mivel nincs tapasztalatom, nem tudom, mennyit eszik meg az ilyen.
Vagy a másik opció a nav-program térképpel, de azt se tudom, mennyibe kóstál.

Esetleg van már valakinek erről tapasztalata?

(Tudom, hogy később át tudok váltani magasabb tarifára, csak ugye a telefon ára is függ a tarifától ;) )

Hálás köszönet!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2

(#2014) sdd2 válasza Idhren (#2013) üzenetére


sdd2
veterán

Minden a bőngészés mennyiségétől és a térkép méretétől függ. Én mikor nem vagyok wifi közelben a Mini-vel (szinte mindegy melyik droidot nézzük) én netezek mindig és arra nekem elég a havi 500MB bőven ( Igaz én 30MB-ost fizetek mert csak lassítják utána :DDD ). Ha navigáció sok lesz akkor havi 1GB szerintem elég lesz neki. És ha nem vagy wifin ajánlott Opera mini-t használni a takarékossága miatt. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2015) CHIPman válasza sdd2 (#2014) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mennyit szoktál használni "abból" a 30MB-ból havonta? :D Én a 40MB-ra rá szoktam verni még egy jó 200-250-et. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2016) sdd2 válasza CHIPman (#2015) üzenetére


sdd2
veterán

Én olyan havi 300-400Mb-ot de volt mikor 500-600 közt volt :DDD Megdöbbentő de az opera mini next-el egész jó a sebessége. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2017) Idhren


Idhren
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! :)

Sony Xperia Z2

(#2018) ABal válasza sdd2 (#2014) üzenetére


ABal
őstag

Nem akarok ünneprontó lenni, de lehet, hogy minden okos takarékoskodás ellenére a közeljövőben emelkedni fognak a tarifák.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2019) sdd2 válasza ABal (#2018) üzenetére


sdd2
veterán

Igen, már olvastam sajnos. A kormány befejezhetné mert lassan már a levegő beszívásáért is fizetni kell, aki nem fizet azt pedig megfolytják.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2020) ABal válasza sdd2 (#2019) üzenetére


ABal
őstag

Nem akarok flame-et kezdeni, csak gondoltam, mostantól ezt is jobb ha bekalkuláljuk. Egyébként egyetértek veled.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2021) sdd2 válasza ABal (#2020) üzenetére


sdd2
veterán

Az igazság az hogy lassan már a háborúra való fegyverkezést is kalkulálni kell. Mennyi betörés lesz meg akár forradalom is lehet ha már szinte senkinek nem lesz munkája. Itt az életben maradásért fognak harcolni, azért pedig bárki bármit megtenne, lássuk be.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2022) Idhren


Idhren
csendes tag

Én is olvastam... Hát izé...

Amúgy ezek a dolgok pont annak mondanak ellent, hogy növelni akarják a fogyasztást.
Így a lehető legjobban csökkentik majd...

Sony Xperia Z2

(#2023) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Az természetes, hogy a kijelző nem teljesen fehér?
Mintha enyhe sárga beütés lenne benne, főleg ezt akkor látni,
amikor mondjuk olyan weboldal van behozva, ami inkább a fehér háttért teszi ki,
pl. google.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2024) concrete válasza BroCreSt (#2023) üzenetére


concrete
csendes tag

nem normális.:( én azt hittem, csak beképzelem, de sajnos függetlenek is megállapították, hogy besárgult a kijelző:(

(#2025) petymeg válasza BroCreSt (#2023) üzenetére


petymeg
addikt

Az alján nekem is kicsit sárgás, de csak fehérnél, más színnél nem.

Akik gariban visszavitték sárgulás miatt azoknak, csak a fehér színnél látszott, vagy más színeknél is?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2026) dvtkfan válasza BroCreSt (#2023) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Én is így jártam sajna, és ezért van már lassan 2 hete szervizben (lecsúsztam a 72órás cseregaranciáról)! Pedig annyira hiányzik már jó pár jó tulajdonsága a telónak! :W Annyi, hogy néha kicsit erősebben sárgult és csak fehér kijelzőnél látszódott rendesen, kéknél pl nem... :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#2027) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Érdekes, hogy a Sony kiadott így egy ilyen telefont, kijelzőhibásan.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2028) petymeg válasza dvtkfan (#2026) üzenetére


petymeg
addikt

Akartam belinkelni egy screenshoot-ot, de érdekes módon azon hófehér a pc monitorán nézve.
Engem igazán nem zavar így nem viszem vissza csak ha romlik.
Állítólag melegedéssel durvul a helyzet. Na most csak akkor sárga mikor meleg, vagy egyszer besárgul a meleg kijelző és örökre úgy marad?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2029) dvtkfan válasza petymeg (#2028) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ez változó...van amikor a 40 fok elérése után teljesen besárgul és el sem tűnik, de van amikor csak néha néha sárgul...mint pl az enyém is...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#2030) petymeg válasza dvtkfan (#2029) üzenetére


petymeg
addikt

Mivel érted el a 40 fokot, meg hogy mérted?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2031) szimike79 válasza petymeg (#2028) üzenetére


szimike79
őstag

Mivel hardveres a gond, azaz a kijelző sárgul be, hiba csinálsz screenshot-ot, a telefon szoftveresen fehér képet ad a kijelző fele. A kijelző hibája végett melegedésre besárgul. Ezért cserélik a kijelzőt gariban ingyen.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2032) petymeg


petymeg
addikt

Most csinált egy furcsaságot a telefon. Épp egy filmet másoltam rá USB, mikor jött egy bejövő hívás, de nem mutatta ki, csak a lezárt képernyőt mutatta, meg közben csengetett. Nem engedte feloldani sem a kijelzőt. Ez gondolom vmi bug.

szimike79

Világos. És a cserélt panel vajon már nem lesz sárgaságos?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2033) szimike79 válasza petymeg (#2032) üzenetére


szimike79
őstag

Remélhetőleg a cserekijelzőket már tesztelték, vagy jobban odafigyeltek a minőségre.
Mostanság elég sok telefonnál voltak kijelzőproblémák, pixelhibák, beéget kijelzők. Azért egy felső kategóriás készüléknél jobban figyelhettek volna, hogy ilyen hiba ne forduljon elő. Viszont dicséretes, hogy szó nélkül cserélik a kijelzőt. Ettől függetlenül még mindig ez a kiszemelt utód a Wave helyett. Remélem mire oda érek, hogy megveszem, kikopnak a hibás kijelzők.
Csak valahogy az anyagiak nem úgy alakulnak, ahogy én szeretném.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2034) Golfi19


Golfi19
csendes tag

Ezek szerint akkor itt a fórumon rajtam kívűl mindenkinek előjött a kijelző sárgulás??? :F

Most elkezdtem aggódni, nehogy nálam is előjöjjön.(attól tartok, hogy lehet nem értem eddig még el a 40 fokot)

(#2035) thesitu


thesitu
csendes tag

Végre meg érkezett a teló, áá az iphone után ez vmi meg váltáás :DD és egyből fel is ajánlotta a szoft frissítést...remélem nem fog sárgúlni a kijelzőő

[ Szerkesztve ]

(#2036) sdd2 válasza Golfi19 (#2034) üzenetére


sdd2
veterán

Nyomass rajta játékot és eléred a 40 fokot.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2037) Defoe


Defoe
tag

Lehet, hogy nekem is sárga csak nem vagyok benne biztos. Nem tudom mennyire látható. Mivel a fekete sem fekete, így lehet hogy a fehér sem teljesen fehér. Egyébként a készülék telenoros. Akármennyit nyomkodom változást nem látok.

(#2038) dvtkfan válasza petymeg (#2030) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Sajna nem tudtam mivel mérni, így azt sem tudom, hogy elértem e, de amúgy a GTA-val toltam elég sokáig, ami után jobban jelentkezett!...Csak hát idegesít, hogy a T-nél még mindig rajta ülnek és már lassan 2 hete ott van náluk...meg hát a másik dolog, hogy a 73-as szoftot még meg se kapták állítólag...így ha esetleg visszakapom, tuti teszem is rá flashtool-al! Nem fogok várni rájuk...Ismerős kb 1.5 hete vitte be az xperia x10 mini telefonját 2.3.7-es androiddal rootolva, nyitott bootloaderrel, garanciálisan, mert hát szegény telefon behallt, se bekapcs, se semmi...tettek rá 1 hét után sima alap 2.1-es androidot és visszakapta és egy rossz szót sem szóltak, annyit mondtak, hogy vmi szoftveres hiba állhatott fenn, szóval ráteszem a 73-as szoftot és nem hiszem, hogy lesz belőle gondom! :C
Csak hát adnák már vissza...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#2039) thesitu válasza sdd2 (#2036) üzenetére


thesitu
csendes tag

Ha kicserélik a kijelzőt az nem fog sárgúlni?

(#2040) r-chee válasza Golfi19 (#2034) üzenetére


r-chee
őstag

Szerencsére még én sem találkoztam sárgulással. Nem is szeretnék :) 41 fokra én Antutu benchmark többszöri lefuttatásával melegítettem fel a telót, s néztem Flashlight nevű lámpaprogival egy sötétkék s egy full fehér képernyőt. Amúgy a kijelzett hőfok az akksi hőfoka.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2041) petymeg válasza Golfi19 (#2034) üzenetére


petymeg
addikt

Én sem állítom, hogy sárgul, de ahogy vki emlegette is a fehér háttérnél, pl google főoldal neten mintha sárgás lenne a kijelző de csak halványan. Eddig többször elértem szerintem a 40 fokot -nem mértem csak melegnek éreztem- de nem volt jobban sárga.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2042) Defoe


Defoe
tag

Ez a lámpás ötlet jó volt, köszi. Kipróbáltam és se én sem az itthoniak nem látnak sárgaságot. Így azt mondom ahogy a fekete sem fekete elfogadom, hogy a fehér sem teljesen fehér. Hozzátartozik a sztorihoz, hogy kb 20-30%-on van a fényerő. Ma sokat volt a kocsiban (amit sütött a nap) a teló és semmi változást nem látok. Ja és a sokat az legalább 3 órát jelent egy helyben.

(#2043) 5-htp válasza thesitu (#2039) üzenetére


5-htp
tag

Nekem már a 2.is sárgul sajna.Ez a teló nem valami jó.

(#2044) Defoe


Defoe
tag

Nagyon sok hír hibás, mert azt írják, hogy az érintett készülékeket ingyen cseréli a gyártó. Pedig ez sajnos nem így van. Elegánsabb, és a felhasználóknak kényelmesebb is lenne ha igaz lenne.
Azért azt egy kicsit erősnek tartom, hogy valamire vársz heteket, hónapokat, hogy megjelenjen majd használod egy hétig aztán újra vársz rá a szervíz miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2045) Defoe válasza 5-htp (#2043) üzenetére


Defoe
tag

Mit csinálsz vele, hogy felmelegszik? Én játszogattam, nyomkodtam, felhúztam kicsit a fényerőt de ezek 30 perces használatok kb

(#2046) papi77 válasza BroCreSt (#2027) üzenetére


papi77
addikt

Ez már többször le lett írva,hogy csak az első széria hibás... :U

Az első: NOKIA 1611

(#2047) petymeg


petymeg
addikt

Én most az utolsó hsz-em óta helikoptereztem a Chaos nevű játékkal, elég meleg is lett de semmi sárgulás.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2048) thesitu válasza papi77 (#2046) üzenetére


thesitu
csendes tag

Szerintem is csak sok a para a kijelzővel a semmiért :DD

(#2049) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

nem tudom volt-e már...

Kölcsön Xperia mobilok fejlesztőknek

Sony Xperia™ S

(#2050) babosf válasza Idhren (#2013) üzenetére


babosf
aktív tag

IGO miért nem jó? az offline és tökéletes.

Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.