Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Luser2000


Luser2000
addikt

Fészkelődés ICS ügyben

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3302) zola-


zola-
őstag

Miért nem tudom a telefonom frissíteni a companionnal? Felajánlotta a 73-as romot, és amikor eljutok addig, hogy nyomjam a hangerő gombot lefelé, és akkor dugjam rá a kábelt.Szóval akkor nem történik semmi sem. Mit csináljak vele? :F Valami s1 boot fájlal kinlódik azt nem találja...

[ Szerkesztve ]

(#3303) Luser2000 válasza zola- (#3302) üzenetére


Luser2000
addikt

nyomod kitartóan?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3304) Maxentius válasza Luser2000 (#3301) üzenetére


Maxentius
addikt

Nna, akkor egy-két hét és jön a béta ICS akkor. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3305) zola- válasza Luser2000 (#3303) üzenetére


zola-
őstag

Meddig kell nyomni?

(#3306) Luser2000 válasza zola- (#3305) üzenetére


Luser2000
addikt

úgy emlékszem rezegni fog. (5-10mp?)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3307) zola- válasza Luser2000 (#3306) üzenetére


zola-
őstag

Csak tölti....Nem értem

(#3308) Luser2000 válasza zola- (#3307) üzenetére


Luser2000
addikt

Akkor passz, sajnálom.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3309) zola- válasza Luser2000 (#3308) üzenetére


zola-
őstag

Mikor frissíteni akarom a companion kikapcsolja, de miért?

(#3310) kicsisean


kicsisean
tag

srácok valaki elmondja hogy tudom a telót meghackelni hogy alul kék színe legyen vagy pink vagy zöld stb? mit kell vele csinálnom azon kívül ha szétszedem? szomszédom foglalkozik ilyenekkel mondta hogy járjak utána és megcsináljuk a telot. neten probáltam keresni valami videót de semmi :S valaki help please :)

(#3311) zola- válasza zola- (#3309) üzenetére


zola-
őstag

Nem tudom frissíteni ezt a sz@rt. Már kezd elegem lenni belőle....

(#3312) no1r válasza zola- (#3311) üzenetére


no1r
őstag

minek frissítenéd, ha nem hazudtak és tényleg kb két hét az ICS-ig? :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3313) zola- válasza no1r (#3312) üzenetére


zola-
őstag

De nem tudom frissíteni a companionnal, az ICS-t se fogom tudni. Nekem kikapcsolja a telefont közben, és már nem is látja......Összetöröm.... :W :W :W :W :W

(#3314) dvtkfan válasza zola- (#3313) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Helló! Azért ne törd szét...valószínűleg hiányzik egy vagy több driver a gépedről és gondolom win7 is van rajta! Először csak dugd össze a telót a géppel majd amikor a telefon felajánlja hogy feltelepíti a pc companiont hát hagyd hogy feltegye és figyeld a win7 alatt megjelenő üzeneteket hogy sikerült e neki minden szükséges drivert feltenni...de sikerülnie kell, nekem legalábbis így sikerült! Aztán mehet a frissítés!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3315) Swami válasza zola- (#3313) üzenetére


Swami
senior tag

Majd tegyél fel képet, ha kivégezted! :DD
Én akkor zúzom szét az arcát, ha visszakapom a szervizből és harmadjára is besárgul... Majd teszek fel fotókat én is! :DDD
Májbeteg, alkesz telefon vazze...

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3316) Smiro válasza zola- (#3280) üzenetére


Smiro
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#3317) zola- válasza dvtkfan (#3314) üzenetére


zola-
őstag

Megpróbálom, kezdem elölről.Leszedek mindent. Lefelé kell nyomni azt a hangerőgombot ugye?

[ Szerkesztve ]

(#3318) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy nagyon jó kép.

Nagyon jónak tűnik a napfényben olvashatósága.

(#3319) zola- válasza Swami (#3315) üzenetére


zola-
őstag

Az "S1 boot download"-ot nem tudja telepíteni.De miért?

(#3320) zola- válasza zola- (#3319) üzenetére


zola-
őstag

Ha valaki így szívna mint én, akkor töltse le, és tegye fel az s1 boot download driverét KÜLÖN!!!! Csak így sikerült nekem a frissítés. win7 x86

[ Szerkesztve ]

(#3321) Maxentius válasza kicsisean (#3310) üzenetére


Maxentius
addikt

Raktam első hsz-be linket! :) (Dióhéjban: szét kell szedni és a LED-eket cserélni kell más színűre, de ez garivesztéssel jár!)

(#3318) Ricardo: Azért ennyire nem jó, közvetlen napfényben azért kevésbé lehet látni, próbáltam. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3322) Swami válasza zola- (#3319) üzenetére


Swami
senior tag

Próbálnék neked segiteni, de nekem azonnal sikerült a dolog (XP-m van) és most szervizben van a teló. Ha visszakapom megnézem, de szerintem addig csak sikerül!
Na látom már megoldódott. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3323) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

Gyerekek, nekem elkezdett mocorogni az alsó "antenna" takaró műanyag. Amibe a csuklópántot lehetne aggatni. Nem vészes, de cicereg ha ott fogom meg.
Találkozott már valaki ilyennel vagy én vagyok az első szerencsés?

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3324) S_xperia_S válasza Jamesb2 (#3323) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

de

Sony Xperia™ S

(#3325) zola-


zola-
őstag

A 73-as build sokat javított a telón, megszűnt a laggolás.Nagyon érezni a különbséget.

(#3326) mrlujoak válasza zola- (#3313) üzenetére


mrlujoak
veterán

Törd... :U
De ne a telefont, hanem a géped! Mert ugye az nem ismeri fel a standard csatlakoztatott eszközt.

Egyébként meg próbáld meg másik USB aljzaton, illetve először simán csatlakoztasd, hagy végigfutni a felismerés és hardvertelepítés folyamatát, majd próbáld újra.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3327) Jamesb2 válasza S_xperia_S (#3324) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Rövid, tömör. :)
De mi?

Szerviz foglalkozik vele?

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3328) Maxentius válasza Jamesb2 (#3327) üzenetére


Maxentius
addikt

Ha akadályoz a mindennapi kezelésben, akkor szerintem foglalkozniuk kellene vele.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3329) Jamesb2 válasza Maxentius (#3328) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Hát nem akadályoz, működésben nincs hiba. Csak egy 150 rongyos teló ne nyiszorogjon nekem egy hónaposan :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3330) mrlujoak válasza Jamesb2 (#3329) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tök egyszerű.
Hívd fel a szervizt (Sony vagy SE) hogy mi ilyenkor a teendő.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3331) S_xperia_S válasza Jamesb2 (#3329) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

en mar irtam regebben ezt a problemat, de nem viszam szervizbe, egyutt tudok elni vele, akkor ropog kicsit ha alul felul szoritom, fogom

Sony Xperia™ S

(#3332) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

Hívom őket a héten majd, csak attól félek elüldögélnek egy-két hónapig egy ilyen apróságon. Gondolom ragasztva van az a vacak, cserélni sem olyan eccerű...
De ha egyszer emiatt esik ki a kezemből, v@l@gbarúgok valakit :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3333) petymeg


petymeg
addikt

Szerintetek a ps stor a music és video unlimited elérhető lesz e valaha Magyarországról?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3334) S_xperia_S válasza Jamesb2 (#3332) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

ha megnezed a szetszerelos videot, az alapjan nem fog szetesni, ha jol lattam csavarozva van rogzitve az alja

Sony Xperia™ S

(#3335) Jamesb2 válasza S_xperia_S (#3334) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Nem láttam, majd megnézem. Csak csavart nem látni az áttetsző részen, ezért gondoltam hogy nincs. Gondolom csak a teljes szétszerelés után lehetne húzni rajta.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#3336) Otisz válasza Swami (#3315) üzenetére


Otisz
őstag

ezen jót derültem :DDD

én tegnap megváltam az S-től. Számomra egy nagy csalódás - Sony név ide, vagy oda :(((

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3337) csatakacsa válasza Otisz (#3336) üzenetére


csatakacsa
tag

Mire váltottál ?

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#3338) zola-


zola-
őstag

Esetleg nem tudjátok honnan lehet leszedni a gyári képeket, videókat? Csináltam egy hard resetet, és lement minden.. :U

(#3339) lipido válasza Otisz (#3336) üzenetére


lipido
senior tag

Miért?

(#3340) bobooo


bobooo
addikt

Manapság mennyiért lehet használtan kapni egy xperia S-t ? anyám szeretné leváltani az arc-ját egy ilyen telefonra viszont hardveraprón nem nagyon találtam. lehet azért mert túl új még a telefon :( a válaszokat előre is köszönöm :)

(#3341) r-chee válasza zola- (#3338) üzenetére


r-chee
őstag

Minek kellenek neked a gyári videók és képek, használtad talán őket? Amúgy ezek bármikor szabadon törölhetők a telóról. (Ha nagyon kell, feltehetem őket valahová.)

-----

Ma leesett a kicsike másfél méter magasról, kijelzővel a járólapra, szal pattanni nem igen tudott, de szerencsére nem lett semmi baja. Ideje lenne már vennem hozzá egy tokot, csak az a baj, hogy ami tetszik, azok számomra érthetetlen módon nem védik alul és felül a telót.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3342) no1r válasza Otisz (#3336) üzenetére


no1r
őstag

viszlát :D

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3343) zola- válasza r-chee (#3341) üzenetére


zola-
őstag

Légyszives, ha megtennéd, hogy valahová felteszed a cuccokat. Nekem nagyon tetszenek a gyári képek.

(#3344) крокодил


крокодил
tag

Ez nagyon komoly!

Próbálta már valaki wifi-s PS3 controllerrel?

(#3345) Otisz válasza csatakacsa (#3337) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem van mellette egy 64gigás 4s-em, meg most egy HTC One X (ez utóbbira cseréltem a Sonyt).

(#3339) lipido: mit miért?

(#3342) no1r: sajnos nem bánkódom. Anno hasonlóan rossz döntés volt a SonyEricsson P990i :(((

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3346) lipido válasza Otisz (#3345) üzenetére


lipido
senior tag

Miért volt csalódás?

(#3347) no1r válasza Otisz (#3345) üzenetére


no1r
őstag

jó, hát nem is vártam, hogy bánkódj. biztos jobb ez így neked. :)
nekem régóta ez az első Sony telefonom (az utolsó v640i volt) és egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve. csak már írtad feljebb is, hogy nem szereted a droidot, és aki almapárti attól nem is várom el, hogy szeresse. más célközönség, más dolgok. én pl szifont nem tudnék magaménak érezni sohasem :P

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3348) Otisz válasza no1r (#3347) üzenetére


Otisz
őstag

A droidot nem azért nem szeretem, mert almapárti vagyok. Mindenki azt hiszi, hogy ez így működik, pedig nem! Ha az lennék, soha nem próbálkoznék más készülékekkel.
A droid legnagyobb hibája, hogy nincs optimalizálva. Tudod melyik készülékeken futott eddig rezzenéstelenül? A Note-on, és a One X-en, de könyörgöm! A One X-nél már 4+1 mag dolgozik!

3G-től van almás készülékem. Sehol nem volt akkor még a 2 mag, még is mind a mai napig folyamatos rajta a böngészés, a készülék kezelése, nem fagy, nem lassul be.
Emiatt tartom egy nagyon jó rendszernek, de a lényege, hogy optimalizálva van, és a készülékkel szerves egységet képez. Sajnos a droidnál ez nem megoldható.

Én nem vagyok az Apple célközönsége, de szeretem ha közel tökéletesen használható egy rendszer. Ezt elvárom. És ezt nyújtja. Engem nem izgatnak a hátterek meg a buherálgatások.
Felőlem hívhatnák Androidnak, Symbiánnak is, stb.; gyárthatná a Samsung, az LG vagy bárki, ha az jó.

(#3346) lipido: miért? Itt sokan kitárgyalták már a hibáit (kijelző - nálam nem jelentkezett, de hozzáteszem, hogy más gyártóknál is vannak hasonló hibák, tehát ez nem egyedi, de akkor is -, a három érintésérzékeny billentyű sem egy díjnyertes ötlet. Az anyaghasználat sem csillagos ötös. 4 napi alig használat után körbe kezdett kopni (kifényesedni) a burkolat! Pedig én valóban vigyázok a dolgaimra. Így aki teheti, azonnal vegyen hozzá egy rápattintós tokot, vagy valami hasonlót. A lényeg, hogy állandóan rajta legyen, különben...
Számomra a bekapcsoló gomb is rossz helyen volt (van akinek pont ez a jó). Az USB fedél sem egy tartós megoldás, ha használja az ember. Márpedig használja, hisz' azért veszi meg. Akkor viszont tölteni is kell (nem is keveset).
Maga a készülék menüje nem döcög, ellenben ha a képeket szeretnéd megnézni, ott bizony komolyan gondolkodik sokszor másodpercekig, addig meg csak homályosan jeleníti meg.
Remélem az ICS javít rajta, bár magán az anyagminőségen az sem fog.
Ezek szerintem nem lennének megengedhetőek egy ilyen volumenűnek kikiáltott készüléknél.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3349) lipido válasza Otisz (#3348) üzenetére


lipido
senior tag

2 teló nem lehet 1forma (lehet Te egy "harmatosabb" példányt fogtál ki), bár...

(#3350) no1r válasza Otisz (#3348) üzenetére


no1r
őstag

akkor ezek szerint te a kevés kivétel egyike vagy... (mert legtöbb esetben tényleg így működik)
én nem fogom isteníteni a sony-t és megpróbálni megmagyarázni, hogy márpedig jóvolt az és stb-stb, mivel még csak 6 napja meg nekem is, így messzemenő következtetéseket nem lehet levonni. de eddig az általad említett dolgokat nem tapasztaltam. pedig most direkt ki is próbáltam a galériát :D (igaz én nem fotózok vele, így csak a stock képek vannak fent kb, meg pár próbakép)
optimalizálatlanság-folyamatosság kérdéskörében majdnem teljesen igazad van. a droidok sokszor nincsenek megfelelően megírva egy rendszeren, frissítések általában kiküszöbölik. viszont a folyamatosságban úgy vélem a 4+1 mag nem igazán jelent előnyt jelenleg, mivel nincs rendszer még ami maradéktalanul kihasználná. amit észrevehettél az szerintem a GB vs. ICS közti különbség (mondom ezt úgy, hogy ezelőtt O2x-m volt és ott is nagyon érezhető volt a GB és a beta CM9 közti különbség sebességben). de cáfoljatok meg.
emellett pedig a iOS és droid közti rendszerfuttatásbeli, memóriakezelési különbségeket szerintem ismered te is. már jópár helyen ki lett tárgyalva ez a neten. ettől függetlenül igaz, hogy az alma nagyon jól kitalálta a rendszert, mivel egy bizonyos vasra optimalizált (más nincs is supportban), így ott teljesen érthető módon nem fordulhatnak elő fagyások, lagolások stb (ugyanígy a windows készülékek is átlag gördülékenyebbnek tűnnek)
viszont cserébe zárt rendszerekről beszélünk. :) ezért úgy gondolom, a droid nálad tényleg nem fog célba érni

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.