Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2756) Swami


Swami
senior tag

Na most ha valaki xperia s-t akar venni, az ne tegye.
Nekem 1 hónap után besárgult, de durván - nem egy pötty, hanem széles csik alul és a kijelzőn körben, mint egy keret- és nem kellett deadpixel hozzá, hogy észrevegyem. Irtam a Sonynak, akik készségesen visszairták, hogy tegyem bele egy buborékos boritékba és küldjem el a szervizbe. Elküldtem. 3 munkanapon belül, most szerdán visszakaptam. Gondoltam fasza, végre élvezni tudom a gépet. Ma eltévedtem és kb 3/4 órát ment a navi, akkor jött egy email-em és majd kiugrott a szemem, mert ugyanúgy ott voltak a sárga foltok, csikok, kib@szott matyóhimzéses sárga minták, mint előtte. Most vagy hozzá se nyúltak vagy beleraktak egy éppen úgy rossz kijelzőt. Most irtam a Sonynak, hogy nekem nincs sem időm, sem kedvem ezt a játékot játszani és kérem vissza a pénzem és hogy Sony mobilt az életben nem veszek többet és mindenkit lebeszélek róla.
Ezek irországi tapasztalatok, de vélhetően máshol is előfordulhatnak.
Persze ha valaki szeret idegeskedni, meg napokat a régi telefonjával vagy kölcsönmobillal kinlódni, annak lelke rajta, de én komolyan gondolom, hogy a Sony elvesztett egy lehetséges jó ügyfelet (ugyanis évente cserélem a mobiljaim) - sőt a népes ismeretségi körben is mindenki meggondolja majd kétszer, hogy egyáltalán ránézzen-e Sony telefonra a jövőben...
Bocs az indulatos irásért...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.