Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#823) csampei válasza Kisisti98 (#822) üzenetére


csampei
senior tag

:D Hidd el nem annyira brutál.De ahol elővettem mindenki csak lesett hogy ez mi?Vízórát jöttem olvasni? :D Amúgy ezt leszámítva akik látták azoknak is tetszett,bár ez érdekelt a legkevésbé...Amúgy egy szerethető készülék volt,nagy bumszli alkata ellenére,ráadásul szó szerint minden funkcióját ki tudtam használni,a lézert,az adó-vevőt,és a nagyon korrekt GPS-t is,és főként hogy valóban ütésálló volt,ugyanis pottyant párszor.Hamar el is kelt 110ezerbe adtam túl rajta 4 hónaposan.de azért az álmom csak az X6,de az már csak márciusban :O

Amúgy eleinte a Runbonál is hasonló volt a memória kiosztás,de felismerték,hogy ez így szart sem ér,így párhuzamosan megcsinálták az 1.8Gb (mert ott annyi volt a belső SD) DATA particióba való beolvasztását,Így nem volt belső SD,de lehetett telepíteni rá mindent orrba szájba,mert volt hely.Ezt nagyon hiányolom a mai napig is!Már bocs Link2SD???Utoljára a ZTE Blade-nél...Meg persze a Spica-nál...Röhej! :W

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.