Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Kisisti98 válasza Kovax12 (#700) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Nem jelzett még hogy frissülni szeretne :((

(#702) Lasy válasza Kovax12 (#700) üzenetére


Lasy
veterán

nincsen frissítés még, de miért is lenne?
ha lesz egyből akinek frissül az ki fogja írni.
A root végett nem engedi a keresést a frissítő. de felesleges is.

+36702778032

(#703) Kovax12 válasza Kisisti98 (#701) üzenetére


Kovax12
tag

Köszönöm. ;)

Nem írom alá!!! :D

(#704) Lasy


Lasy
veterán

(#705) Blueman333 válasza Lasy (#704) üzenetére


Blueman333
csendes tag

Szép estét! Vmi haladás vkinél sd ügyben?

(#706) Tiger. válasza Blueman333 (#705) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem már nincs meg szép teló volt,most egy lg optimus 4xhd van de lehet hogy ezt meg egy sg2 e fogom cserélni mert ez nekem túl nagy.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#707) Lasy válasza Blueman333 (#705) üzenetére


Lasy
veterán

link2sd megy ha olyat teszel át ami nem szed le több dolgot

+36702778032

(#708) fozopali


fozopali
újonc

Sziasztok.
A F.A.Q-ban belinkelt DEODEXED Rom-ban van magyar nyelv?
Tapasztalat valakinek?
Előre is köszi a választ.

(#709) Lasy válasza fozopali (#708) üzenetére


Lasy
veterán

ha nem lenne oda lenne írva.
de ez olyan hülye kérdés. Nem is értem hogy jön ez elő?
Ez nem motorola..

+36702778032

(#710) fozopali


fozopali
újonc

Kérdés volt!!!!!!
Ha Bunkó Paraszt vagy, ne válaszolj. OLYAN EGYÉRTELMŰ!!!

(#711) Lasy válasza fozopali (#710) üzenetére


Lasy
veterán

ja ha neked ez az volt.
bye

de törölhető a faq

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#712) Kovax12 válasza Lasy (#709) üzenetére


Kovax12
tag

Megértjük, sőt talán el is fogadjuk, hogy jobban vágod a témát mint mi. Tudom, hogy nem kis munka összeállítani egy ilyen "súgót", föleg ha a szabadidőd róvására megy, de ettől még nem kéne elszállni magadtól. Gondolom nem magadnak állítottad össze a F.A.Q.-t hanem, hogy olyan Galaxy Xcover2 tulajoknak segíts vele, akiknek nem épp gyerékjáték kategóriába tartozik egy root, vagy egy új rom felrakása. Éppen ezért lehetnél türelmesebb is, nem kell mindjárt lekezelően válaszolni egy olyan kérdésre ami számodra hülyeségnek hangzik. És ezt most nem rosszból írom, nem akarok sem kötekedni sem haragot, csupán arra kérlek, hogy legyél egy kicsit emberibb. ;)

[ Szerkesztve ]

Nem írom alá!!! :D

(#713) Blueman333 válasza Lasy (#707) üzenetére


Blueman333
csendes tag

Nem teljesen pakolja át a dolgokat, csak egy bizonyos (kisebbik) részét! De nem is értem miért mondod h megy! Egy oldallal ezelőtt épp te mondtad ezzel kapcsolatban h nézzem jobban meg mert sajnos nem megy!

(#714) Lasy válasza Lasy (#707) üzenetére


Lasy
veterán

látod mit írtam itt?
Szerintem a FAQ azért van, hogy ott minden le legyen írva.
Mivel itthon az emberek 99%-a magyarul beszél nekem alapvető, hogy Magyar nyelven írtam a FAQ-t Magyar felhasználóknak. Tehát tartalmaz minden magyar nyelvet is.

Azért mert azt írom hülye kérdés, az miért is "Ha Bunkó Paraszt vagy, ne válaszolj. OLYAN EGYÉRTELMŰ!!!"?

Ja mert gondoltam segítek mindenkinek aki nem tud Angolul?
Jó legyen, ha valaki szeretné folytatni a FAQ-t szívesen odaadom a tervet, és csinálhatja.

Nem ez volt az első FAQ-m, és szeretem a leírásokat készíteni, csak úgy hobbiból, de sok ember még egy köszönömöt sem mondot...
Na mindegy ez van, az enber ingyen segít, és a szemére hánnyák, sőt elkergetik. :)
NA jó ez csak vicc.

+36702778032

(#715) cracky86 válasza Lasy (#714) üzenetére


cracky86
tag

Aki többet foglalkozik droidos telefonokkal, annak ugye természetes, hogy egy 4.xx verziószámú rom magyar. Ez a faq kérdés sok helyen okoz gondot sajnos. Én nem értek profi szinten hozzájuk, de a telefonokat szeretem macerálni. Sokat hoztak már amit én élesztettem fel,-többek között a te segítségeddel -, de mindig elolvasgatom a faq-t - ! IS!- ami számomra jelen esetben is teljesen világos. De vannak teljesen kezdők, akik ezen pár sor alapján szeretnének profik lenni. Na őket nem értem, főleg azt nem hogy mi jogon minősítik a másikat, holott azt sem tudják ki ő mert a kedves illető csak belibbent az adott oldalra , és hogy ezt az időt amit erre fordított a faq szerkesztője , éppen a saját és /vagy családjától veszik el. Aki érteni akár ezen kütyükhöz az igenis vegye a fáradságot és olvasson utána legalább, és ne várja el hogy 5sor szöveg után profi lesz. De az a baj hogy néha még ezt is csak átfutják...

(#716) Blueman333


Blueman333
csendes tag

Srácok! Nincs hangom se a skypon, se a messenger csevegőjében, a hanghivásnál! A voda létezik h letiltotta, vagy csak nálam szar vmi?? De két programnál is?? Ötlet?? A feleségemnek is vodasa van, de őt hallom, nekem nincs hangom!!

[ Szerkesztve ]

(#717) cracky86 válasza Blueman333 (#716) üzenetére


cracky86
tag

A Vodafone egyes tarifa csomagoknál tiltja a voip-ot. Hogy milyen formában azt nem tudom mert nem használom.

(#718) Blueman333 válasza cracky86 (#717) üzenetére


Blueman333
csendes tag

Bocsi lett hangom, csak újra kellett indítanom!! Beszartam hogy akkor ugrott az ingyen csevej, még wifin is! De működik! Bár miért kellett u inditani nem értem... remélem nem kell minden skype előtt...

[ Szerkesztve ]

(#719) fozopali válasza cracky86 (#715) üzenetére


fozopali
újonc

Aki többet foglalkozik droidos telefonokkal, annak ugye természetes, hogy egy 4.xx verziószámú rom magyar.
Miért egyértelmű? Orosz rom is 4.1.2 pl....... és nincs benne magyar nyelv.

(#720) Lasy válasza fozopali (#719) üzenetére


Lasy
veterán

Erre a telefonra?
minden samuban van ami 4.1 vagy fölötti.
tudtommal.

+36702778032

(#721) Kovax12 válasza Lasy (#682) üzenetére


Kovax12
tag

Akadt egy aprócska észrevételem a F.A.Q.-val kapcsolatban:

"Gyári rom telepítése ODIN-nal:
1. töltsük le a gyári vodafonos romot
2. indítsuk el az ODIN-t, és tallózzuk be a PDA helyére a S7710XXAMF4_S7710VDHAMG1_VDH.md5 fájlt.
3. dugjuk rá a telefont DOWNLOAD módban
4. kattintsunk a START gombra
5. amint végzett a telefon újraindul, és lesz recovery"

Az 5ös pontban hogy kerül oda a recovery mint eredmény? Elvileg gyári (Vodás) rom telepítési menetét hivatott "szájba rágni" a F.A.Q. ezen része. Nem kötekedés céljából tettem közzé, csak igyekeztem figyelmesen átrágni magam rajta. Persze, simán lehet, hogy én hagytam figyelmen kívül valamit.

Nem írom alá!!! :D

(#722) Lasy


Lasy
veterán

a próba topicban lehet szerkeszteni, és a moderátort keresek a fórumhoz topicban szerkeszteni.
még azt sem fogják tudni, hogy én csináltam. :)
bárki csinálhatja akinek kedve van rá.

+36702778032

(#723) Blueman333


Blueman333
csendes tag

Jaj de csend van.... Sehol semmi újdonság, tapasztalat?

(#724) ) :: ( válasza Blueman333 (#723) üzenetére


) :: (
csendes tag

Kezdem belakni a telefont, és fedezem fel az újdonságokat... :)
Minden nap találok valami finomságot... tetszik... :C

... ? ... !

(#725) ) :: (


) :: (
csendes tag

Van egy gondom... Azt mondják a hangok, hogy azt írja ki a telefonjuk, hogy rejtett/privát számról hívom őket... Ezt hol lehet kikapcsolni??? Beállításoknál nem találok semmit erre vonatkozólag... :F

... ? ... !

(#726) nelsonmanian válasza ) :: ( (#725) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

A tárcsázóban levő beállítások menüben tudod állítgatni a hívás beállításait értelem szerűen.

(#727) Lasy válasza ) :: ( (#725) üzenetére


Lasy
veterán

menü, beállítások, hívásbeállítás, további beállítások, hívóazonosító
alap
szám rejtése
szám megjelenítése ide tedd a pipát.

+36702778032

(#728) Kisisti98


Kisisti98
csendes tag

Nekem tegnap előtt csinált egy szépet. Fél nap alatt leszívta az akkut, holott 2,5-3 napig bírni szokta. Nem értettem, feltöltöttem. Utánna a maradék fél napban megint bazira merült. Este mutatni akartam havernak képeket az SD kártyáról de nem mindet töltötte be. Leválasztottam az SD-t meg megpróbáltam csatlakoztatni, de nem lehetett azt írta nem ismeri fel formázzam meg (ANYÁD!). Kikapcsoltam akku, SD ki, vissza majd bekapcs. Azóta teljesen jó, még nem is töltöttem, és az SD-n is meg maradtak a dolgok.
Ki érti ezt :F

(#729) Lasy válasza Kisisti98 (#728) üzenetére


Lasy
veterán

heti egyszer érdemes újraindítani a készüléket.
igaz nálam napi szintem merülnek, így ilyennel soha nincsen gond.

+36702778032

(#730) Kisisti98 válasza Lasy (#729) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Nálam annyira nem merül, nem rajongok semmilyen közösségi oldalér, faszbukom sincs, napi kb 20 perc telefonálás, és kb fél óra net wifin,meg kb 5 perc 3g-n. Lemerülni fullra nem szoktam hagyni. Így általában 200 és 250 óra futás után szokom újraindítani. Az előbb említett esetnél is csak 120 őrája ment.

(#731) ) :: ( válasza Lasy (#727) üzenetére


) :: (
csendes tag

nelsonmanian, Lasy:
Köszi, nagy nehezen megtaláltam... :) Mondjuk azt hittem, hogy a telefon beállításai között lesz ez is, nem is értem, hogy minek ennyire elrejteni, de sebaj...

[ Szerkesztve ]

... ? ... !

(#732) Lasy


Lasy
veterán

Kisisti98
120 óra. :)))
nekem max 16óra. :)
na jó volt 20 is.

) :: (
én a beállításokból mondtam. és mind a kettő helyen ott van.

MOst jó lesz az első HSZ?

+36702778032

(#733) ) :: ( válasza Lasy (#732) üzenetére


) :: (
csendes tag

Hát, akkor majd csinálok képernyőmentést a Beállítások menümről... Egy deka "Hívásbeállítás" sincs ott... :F

... ? ... !

(#734) Lasy


Lasy
veterán

meglehet.
SONY-n van. :)

+36702778032

(#735) Kisisti98 válasza Lasy (#734) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

És az Xcover????

(#736) Lasy válasza Kisisti98 (#735) üzenetére


Lasy
veterán

átvándorolt máshoz. :)

+36702778032

(#737) Kisisti98 válasza Lasy (#736) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Ezek szerint nem jött be :F
Pedig sokat foglalkoztál vele, legalábbis a fórum alapján, meg amit itt segítettél másoknak.

(#738) Lasy válasza Kisisti98 (#737) üzenetére


Lasy
veterán

De nagyon bejött az ip67-es tulajdonsága, de soha nincsen sokáig egy telefon nálam.
Egyik munkatársamnak adtam el, keresni nem kerestem rajta, de megvettem az Xperia T-t mindig is SONY mániás voltam még droid előtt is.
De Most a T-re is megvan minden leírás, már csak a hivatalos 4.3 kell, mert ugye én türelmetlen vagyok, így a LEAK verziósat feltettem, amihez nyitott BL kell.
Nagyon pöpec lett a 4.3 Android, hiszen a legtöbben a 4.4et szeretnék, de a sony inkább csak 4.3-at.
Igaz a kettő között a DALVIK, vagy ART partició a lényeg. többi minden azonos.
Ez sajnos nem ip védett, viszont pörög rendesen.
Blogomat ha meglesed, láthatod, hogy ott is a Sony Ericsson volt, van, és szerintem lesz is.

+36702778032

(#739) Lasy


Lasy
veterán

+36702778032

(#740) Szurkos


Szurkos
csendes tag

Sziasztok!
Most újjítottam be én is egy ilyen telóra egy nokia 5140i ről :DDD Egy kicsit megnövekedett a rendelkezésre álló hely :P

a fórumot már végigolvastam elsőre egy kicsit kínai dolgok voltak benn (szó szerint is :D ) de majd beletanulok :))
Láttam a segítségeket is thx Lasy!! :R
Pirosnál vagyok, most nézegettem a telepített appokat és nem találtam benn navit pedig amikor lesegettem a "mert hülye azé' nem vokban ott volt benn. Ezt tényleg kiirtották belőle vagy estleg én tüntettem el valahová?

(#741) Lasy válasza Szurkos (#740) üzenetére


Lasy
veterán

csak a google map a naivágió benne.

+36702778032

(#742) Szurkos válasza Lasy (#741) üzenetére


Szurkos
csendes tag

Köszi
Csak azért gondoltam mert a MMban egy kék nyil ikonnal volt a navigáció.

(#743) Lasy válasza Szurkos (#742) üzenetére


Lasy
veterán

van olyan is, de az is a googlemaps.
mind internetes.
vannak navik amik nem.
sygic, és társai.

+36702778032

(#744) jkbarpad


jkbarpad
újonc

Sziasztok.
2 kérdésem van.

A lényeg az egész memoria problémára h az SD kartyára pakoljon mindent csak rootolásal lehet megoldani? Igen nem?

Hogyan lehet képernyőt menteni egyszerűen?

(#745) Lasy válasza jkbarpad (#744) üzenetére


Lasy
veterán

1. igen
2. a superflash tud olyat root nélkül is, csak az usb hibakeresés legyen kipipálva. :)
de pl ha megnyomod a home, és bekapcs gombot akkor is csinál a memkarira. :)

+36702778032

(#746) Kisisti98 válasza Lasy (#745) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Huhh
Ezt egy kicsit részleteseben ki tudod fejteni.
Hogy pakol az SD kártyára?

(#747) Lasy válasza Kisisti98 (#746) üzenetére


Lasy
veterán

olvasd el.
átpakol, de nem a data részét.

+36702778032

(#748) blasko92


blasko92
őstag

Sziasztok!

nemrégiben vettem én is egy XCover 2-est, de sehogy nem sikerül megtalálnom, hogy hol tudom beállítani a hívószám küldését :(((
Ha valaki tudna ebben segíteni, azt megköszönném :R

(#749) nelsonmanian válasza blasko92 (#748) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Mindössze 21hsz-t kellett volna visszaolvasni.
[link]

(#750) blasko92 válasza nelsonmanian (#749) üzenetére


blasko92
őstag

Köszi! :R
A keresővel próbáltam, de nem találtam semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.