Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) csampei


csampei
senior tag

Na közben a mai napon beszéltem a samu hungari-val....azt kell hogy mondjam ezek hülyébbek mint mi összesen a fórumon!Kérdeztem a Kitkat frissítést,háááááát nem tudják!Kérdem hogy az anyavállalttól nem tudnak ilyen infót lekérdezni?Válasz nem,mert nincs rá lehetőségük...Azt ajánlotta a "Béla" hogy nézegessem a szoftverfrissítést vagy a Kies-t.Erre kicsit berágtam,és szóvá tettem hogy a samu mobilok közül már trend hogy a 100e+ Ft kategória frissítésével foglalkoznak alatta szarnak az ember fejére.Pedig az Xcover2 sem egy belépő szintű készülék.Erre csak hümmögés volt a válasz.

Összegezve: szart se tudnak!!!!

És volt bőr a képükön hozzá hogy értékeljem az ügyfélszolgálatukat....hát nincs az a negatív szám amivel tudnám minősíteni... :W :W :W :W

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#852) Kroni1 válasza csampei (#851) üzenetére


Kroni1
veterán

Elszomorito, h nincs normal supportjuk, mi lehet egy kisebb cegnel. ?!

(#853) csampei válasza Kroni1 (#852) üzenetére


csampei
senior tag

Nagyobb support!Ennyi! Ott a ZTE ott a Huawei,ott tolják a frissítést,ott a Runbo havi szinten tolják a frissítést,de a nagyobbak közül ott a Sony,ott a HTC mindegyik gyártó a supportal próbál az userek kedvében járni,de a samu ilyen volt már anno a Spica idejében is...

Valami nem változik... :W :W :W

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#854) Kroni1 válasza csampei (#853) üzenetére


Kroni1
veterán

Pedig tesomnak TV gariztatás ügyében pozitiv tapasztalata volt, kijöttek ők érte elvitték, megcsinálták és hamar vissza is hozták. De ugy látszik a mobil részleg akkor csak ül a babérjain és megelégszik ezzel.. :W

(#855) csampei válasza Kroni1 (#854) üzenetére


csampei
senior tag

Ott is kijönnek ha spec SGS4-ről vagy hasonló értékű szarról van szó :(((

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#856) spirit78 válasza csampei (#851) üzenetére


spirit78
tag

Iszonyat tudatlanok! Mar fel eve bent volt az orszagban amikor felhivtam oket, hogy megtudjam, van e az egyik plazaban levo szakuzletukben ez a telo. Felhivta a supportos a boltot es azt mondta vegul nekem, hogy nem is hallottak meg errol a telorol meg nincs is bent az orszagban (ismetlem: mar fel eve lehetett kishazankban kapni).

(#857) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok
Ma vettünk asszonynak egy ilyen telót,és tetszetős darab! Az aksi üzemideje hány feltöltés alatt áll be kb? Azért az csalódás volt,hogy 4gb helyett csak 1gb volt a szabad.....de a régi nokiából kivadásztam a 8gb kártyát...a madárfüty navinál hiába a megfelelő apk-t raktam fel,alul marad egy üres sáv és felcsúszik az egész kép(nexus s en minden ok,ugyan ezen felbontáson)...ebben tudna vki priviben segíteni?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#858) Gjani01


Gjani01
csendes tag

végül is van most KitKat amit letölthetek rá, mert azt látom, hogy van a telóra, csak nem találok

Légy bátor, aligátor

(#859) csampei válasza Quqesz (#857) üzenetére


csampei
senior tag

Fentebb írtam a verziót,a többit a gugli elintézi :K

(#858) Gjani01

NINCS!Van egy kamu oldal ott írnak írnak valamit,de az kamu,már méreténél fogva is (123mb) esetleg a CM az ami,de az meg nem 100-as. :(

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#860) Quqesz válasza csampei (#859) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx!
Amúgy a navigont nem is tudtam telepíteni,mert keveselte a belső sd-t.Priutyo is megvan,csak sztem az több helyet foglal,de amúgy sem használja nagyon az asszony.....először mi is vodánál néztük,de a samu boltban is 69e volt,aztán ott vettük meg. Ha meg regisztrálja az ember a samu oldalán kap még +2 hónap garit is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#861) spirit78 válasza csampei (#774) üzenetére


spirit78
tag

Mostmar csak megkerdezem hogy hol irjak az altalad belinkelt oldalon hogy marciusban jon ki mert en nem talalom? Koszi!

(#862) csampei válasza spirit78 (#861) üzenetére


csampei
senior tag

MárciusTÓL,nem márciusban!Elvileg fokozatosan...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#863) spirit78 válasza csampei (#862) üzenetére


spirit78
tag

Én 2 dátumot látok:

1. Google's Android 4.4 KitKat upcoming in October 2013.

2. SamMobile posted a pre-list back in March 2013.

Ez mind2 tavalyi dátum.

(#864) csampei válasza spirit78 (#863) üzenetére


csampei
senior tag

Mondjuk a Samfirm oldalon most indultak be a 4.3-4.4-ek március már itt van igaz 2014 :)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#865) spirit78


spirit78
tag

Hol érhető el a FAQ? A http://prohardver.hu/tema/proba/hsz_8366-8366.html címen régebbi változat van, de van a gépemre lementve újabb.

Köszi!

(#866) spirit78


spirit78
tag

Mi a fene lehet? Letöltöttem az Odin 3.09-et és a Clockwork Recovery-nek a 20140112_cwm-6.0.4.6_skomer.tar.md5 verzióját. Odin indít, PDA helyén betallózom a Clockwork Recovery-t és ezt írja ki:
md5 error! Binary is invalid. Odin, ahonnan a FAQ írja, onnan töltöttem le, a CR-t pedig Lasy leírása alapján a http://data.hu/get/6979970/SuperFlash.rar oldalról. Így nem tudom a telót rádugni download módban.

Köszi előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#867) spirit78


spirit78
tag

Ha simán elindítom a SuperFlash-t és össze van dugva a telóval, akkor elkezd keresni illesztőprogit, de nem talál. A telón az USB hibakeresés be van pipálva.

[ Szerkesztve ]

(#868) spirit78


spirit78
tag

ODEXED vagy DEODEXED kell a rootoláshoz, a sima gyárival nem lehet megcsinálni?

(#869) csampei válasza spirit78 (#868) üzenetére


csampei
senior tag

Ami az első hsz-ben szerepel az eleve rootolt rom.A gyári rom meg viszi a superflash-t.Sőt a Lenygel romot is,de például a Holland romnál nekem is ezt csinálta.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#870) spirit78 válasza csampei (#869) üzenetére


spirit78
tag

Pedig nekem gyári magyar van. Mért nem működik :-(

(#871) spirit78 válasza spirit78 (#870) üzenetére


spirit78
tag

Megvan: a tűzfal kavart be, csak nem jelzett. Működik a SuperFlash :-)

(#872) spirit78


spirit78
tag

Mennyi ideig tart a root-olás? 10 perce megy és még 0%.

(#873) spirit78 válasza spirit78 (#872) üzenetére


spirit78
tag

30 perce dolgozik, kiírja, hogy fájlok letöltése, de 0%. Mi van, ha kihúzom a telóból az usb kábelt?

(#874) spirit78


spirit78
tag

Mindjárt 1 órája megy és 0%, feladom, kihúzom az usb-t a telóból, mert úgy tűnik, nem tölt le semmit a progi.

(#875) csampei válasza spirit78 (#874) üzenetére


csampei
senior tag

Egy perc alatt megoldja alapesetben,de neked valami gond lesz!Szerintem WIPE-olj mindent aztán kezd előröl az odinnal...Vagyis romot fel>>>root

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#876) spirit78 válasza csampei (#875) üzenetére


spirit78
tag

Este kipróbálom.
Erre gondolsz?
kikapcsolva nyomd a fel+home+power-gombokat egyszerre és tartsd nyomva amíg rezzen egyet
hangerő gombokkal menj a "wipe data/factory reset"-hez, nyomd a power-t, menj a yes-re, és megint power gomb

[ Szerkesztve ]

(#877) spirit78


spirit78
tag

Mit is csinál a wipe?
A factory reset visszaállítja a gyári értékeket?

Köszi!

(#878) ) :: ( válasza spirit78 (#877) üzenetére


) :: (
csendes tag

A factory reset lényegében mindent töröl, és gyári állapotra állít. szóval, ha van valami fontos, akkor mentél előtte...

... ? ... !

(#879) spirit78


spirit78
tag

Ma egyből sikerült :-)

A SuperSU a superuser ikonja, de mi a másik, kínai nyelvű ikon, amit feltelepített a SuperFlash?

(#880) spirit78 válasza csampei (#792) üzenetére


spirit78
tag

Szia!

Az Ext2 Promary-ként gyorsan ment, semmi gond nem volt vele, a FAT32-es is ott volt primary-ként a Minitool-ban. De nem látom, ha összekötöm a PC-mmel a telót, ill. a telón lecő Total COmmanderrel sem (az Ext2-t). A link2sd-s dolog nem megy :-( Tegnap root-oltam Superflash-sel, meg csináltam róla (az SD kártyára) ClockworkMod Recovery-t.
A SuperSU-ban a link2sd-nek hozzáférés és értesítések is engedélyezve lettek.
Az a link2sd hibaüzenete, hogy "a külső tároló belső emulátornak van emulálva. Az alkalmazés linkelhető, hogy átmozgassa a fájlokat az SD kártyájára." A linkelést, hogy tudom megcsinálni?

Ha factory resettel indítok, az mit töröl a telóról (nem akarok semmi fontosat elveszíteni)? Utána mit jelent a >>>root>>>play? A többit értem (elvileg :-) )

Köszi!

(#881) csampei válasza spirit78 (#880) üzenetére


csampei
senior tag

Ezt írtam konkréten: "Vagyis romot fel>>>root" play nincs :) A factory reset minden adatot töröl,kivétel SD kártya,és a SIM.Fentebb leírtam a Link2SD használatát screenshottal,de ha nem azt írja a belépéskor hogy határozd meg a másodlagos partíciód tipusát akkor működik.Csak beállítások>>>és auto linkelés,és elvileg tesz is a dolgát.Az EXT2 partíciót nem fogod látni,csak ha a TC-be a valami linux vagy mi a bánat beépülő ketyerét teszel (nincs értelme) az SD tartalmát pedig csak MTP beépülővel vagy alap windows intézővel látod,amennyiben minden drivered működik.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#882) spirit78 válasza csampei (#881) üzenetére


spirit78
tag

Ha a factory resettel minden adatot törlök a telóról, akkor utána fel kell tenni pl. a Deodex-et, ugye? De így kezdted: "Gyári rom felrak,vagy factory reset". A gyári rom fent van, akkor nem kell factory reset.
Érdekes, hogy a link2sd beállításaiban nem tudom kiválasztani az auto linkelés pont 3 része közül egyiket sem. Ez mért lehet (ez lehet a gond).

Köszi!

(#883) csampei válasza spirit78 (#882) üzenetére


csampei
senior tag

Már nagyon belebonyolódtál!Ne az odex vagy deodex romot tedd fel,hanem a mondjuk a független gyárit!Ha fent van akkor factory reset,majd root,majd link2SD.Ha a gyári rom van fent akkor lehet elég egy factory reset,az a romot nem törli,csak a személyes adatokat,de a SIM-et és az SD-t békén hagyja.A link2SD-nél semmi máshoz nem kel nyúlni csak a "legfelső" rublikába pipa és teszi a dolgát,ha nem dogja azt az üzenetet amit előzőleg írtam.Sajnos jobban érthetőbben nem tudom leírni. :(

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#884) spirit78 válasza csampei (#883) üzenetére


spirit78
tag

Este, ha hazaérek, kipróbálom.
Csak annyit kérdeznék még, hogy akkor a factory reset törli-e a feltelepített app-okat (vagy mit értesz személyes adatokon? SMS-ek (ha a telón vannak), híváslista?)?

Köszi!!!

(#885) question man


question man
tag

Nos már 4 hónapja van egy ilyen készülékem és mostanában vettem észre, hogy a kijelző körüli műanyag nem színezett hanem festett mivel zsebben hordom és elkezdett foltokban kicsit kopni :F
Ez normális vagy sikerült kifognom egy festési hibás darabot :W
Valamint nálam is jelentkezik néha ha a töltőn van a ketyere akkor nem mindig érzékeli az érintést :F
A belső memória tényleg egy kicsit kevés bár én elférek rajta de igazából nem is kit kat kellene rá hanem csak egy normális frissítés szerintem mivel munkatársam s3-asa nemrég kapott frissítést 4.3.3- rendszerben és bár neki 16gb a belső memória alapból bekerült az "app áthelyezése sd-re" funkció :F

[ Szerkesztve ]

a számítógépek füsttel működnek

(#886) spirit78


spirit78
tag

Nem tudok rájönni. hogy a link2sd auto linkelés menüje a beállításokban mért nem aktív :-(((

(#887) Kovax12 válasza question man (#885) üzenetére


Kovax12
tag

Olyan mintha a fényezés jönne le (már ha lenne rajta), de én úgy látom (ha nagyon ráhunyorítok), hogy csak kissé megmattul, ergo kopik. Ami a töltés közbeni kijelző érzéketlenségét illeti, nálam is csinálja, de anno a Defy+ is ezt csinálta. Kijelző lezár majd felold és működik rendesen, legalább is nálam. Ezt még a Defy+-nál tapasztaltam és működik SGX2-n is. :)

Nem írom alá!!! :D

(#888) question man válasza Kovax12 (#887) üzenetére


question man
tag

Hát sajnos nem mattul hanem a szép szürke festés lejön és elő tűnik a műanyag gyári fekete színe :F egy strapa telefontól azt várná az ember, hogy jobban ellenáll a kopásnak :F

a számítógépek füsttel működnek

(#889) Kovax12 válasza question man (#888) üzenetére


Kovax12
tag

Az enyém piros-fekete verzió. Én nem látom nyomát más színnek csak azt, hogy itt-ott tű hegynyi nagyságban lekopott az apró buborékok "fényezése".

Nem írom alá!!! :D

(#890) question man válasza Kovax12 (#889) üzenetére


question man
tag

hát nálam a szürke festés olyan bors méretű részeken adja meg magát több helyen is :W

[ Szerkesztve ]

a számítógépek füsttel működnek

(#891) Kisisti98 válasza question man (#890) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Akkor ezt nem csak én tapasztaltam, bár nekem még csak egy ici-pici helyen kopott le a hátlapon.
De a szilikon tok elég jól védi, meg ugye az is nagyon hasonló szürke.

(#892) spirit78 válasza csampei (#883) üzenetére


spirit78
tag

Akkor a fent levő gyári romra csináltam egy factory resetet, majd root-ot és fel a link2sd. Link2sd-t megnyitom, nézem benne a tárhely infót és ezt látom: SD kártya 2. partíció: nem található. Pedig sikeresen megcsinálta még a factory reset előtt a Minitool.

(#893) spirit78 válasza spirit78 (#892) üzenetére


spirit78
tag

Újra megcsináltam Minitol-lal a .Ext2-t. Ki akarnék lépni a Minotool-ból és azt írja ki, hogy minden függőben levő folyamatot bezárok, ha kilépek és a változtatások elvesznek. De ott van a kész partíció, akkor mi veszne el, nem jelez semmit, hogy csinálna? Kilépek, vissza belépek és nincs ott a .Ext2 partíció. Szóval, amit előzőleg sikeresnek hittem az nem volt az, csak azt nem tudom, hogy mért.

[ Szerkesztve ]

(#894) spirit78


spirit78
tag

Ja, nem elég az OK, ténylegesen ott az Apply billentyű :W

(#895) Kovax12 válasza question man (#890) üzenetére


Kovax12
tag

Bár az igazság az, hogy első perctől szilikon tok van rajta, abból is a keményebbik fajta. Ennek tulajdonítom az enyhe kopást, gondolom lefenődött. :)

Nem írom alá!!! :D

(#896) spirit78


spirit78
tag

Most üt meg a guta. Minitool látja, hogy ott a jó Ext2, az Operat mozgatná át, erre nem tudja, még mindig a belső tárolónak van emulálva szöveggel :W :W :W :W :W :W :W Mi a fenét tudok még vele csinálni?

Köszi!

Ui. most tettem fel az IGO-t, azt egyből linkelte az SD-re. Fura.

[ Szerkesztve ]

(#897) spirit78


spirit78
tag

NA működik, csak a már feltelepítetteket nem tudja átteni, de amit frissen telepítek, azt teszi egyből.

(#898) spirit78


spirit78
tag

Ezt nem értem. Elkezdtem appokat letöltögetni, a link2sd mindegyik telepítésénél kiírta, hogy linkelve (vagy vmi hasonló), most megnézem, a link2sd-ben, hogy mennyi még az ext2-n a hely, erre azt írja ki, hogy SD kártya 2. partíció: Nem található. A teló Rendszer mappájában csak 171 MB szabad hely van.

(#899) Gjani01


Gjani01
csendes tag

Srácok, akinek a data.hu-s rar fájl sérült, vagy valamiért nem tudja használni, vesse be ezt, nekem bevált, elsőre működött!

Légy bátor, aligátor

(#900) csampei válasza spirit78 (#898) üzenetére


csampei
senior tag

Én sem értem,mert 10-ből 10 embernek működik...Messziről meg nehéz megítélni,hogy mit nem csináltál jól... :(

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.