Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!
Opera mobilban ha gmailben akarok elkuldeni egy honlap cimet hogy tudom megtenni? A leiras reszbe nem tudom beilleszteni csak a targyba.
Koszi!

(#752) spirit78


spirit78
tag

Kar hogy nincs olyan gomb (a forumban) hogy uzenet torlese mert igy a levelemet nem tudom torolni

[ Szerkesztve ]

(#753) csampei


csampei
senior tag

Üdv!CM romokat próbált már valaki?Ha igen mennyire bugos?

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#754) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Antutu benchmark jelenleg 17800:)Lg p880

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#755) csampei válasza Tiger. (#754) üzenetére


csampei
senior tag

Most ez jön ehhez a témához/készülékhez? :F

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#756) ujtelefon


ujtelefon
csendes tag

Üdv!

Memóriakártya gond volt e már valakinek!?

Vettem egy 16 gigásat, igaz ebay-en (lehet az a baj), és először jó volt meg minden, de aztán eltűntek róla a dolgok, végül már fel sem sem ismeri (samsung,C10, U1),De más eszközön sem sikerül életre kelteni a kártyát.

Visszarakta a régit egy nokia c4, 2 giga, mondom akkor rendbe rakom ezt, mert eddig nem foglalkoztam vele,mert ha jön az új, akkor majd azt. Na de a lényeg, hogy ezzel is azt játssza, hogy egyszer látja egyszer nem, a kiesben nem tudok rá másolni a saját gépben, meg egyszer engedi, egyszer, meg kiírja, hogy írásvédett stb, nem enged semmi. Mondjuk ez a kártya régi, meg a pc sem mai darab.A telefonban tökéletesen működik, csak géphez csatlakoztatva nem.

(#757) Lasy válasza ujtelefon (#756) üzenetére


Lasy
veterán

Totalcommander mpt plugin?
Egy próbát megér

+36702778032

(#758) ujtelefon


ujtelefon
csendes tag

Bocs de ezt így annyira nem értem mit is kellene csinálnom.

(#759) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Sziasztok!

Az hiba lehet a telefonnál ha valaki velem beszél vízhangosan hall engem?

everlasting AMD

(#760) Forestlord


Forestlord
csendes tag

Sziasztok!
Ha jól látom a root nem használ az sd kártya problémán...
És a főzött romok igen? odexed deodexed?
A méreten kívül van különbség a kettő között?
Nincsenek valahol képek/leírás ezekről?
Melyik az Odexed? mert a linken 3 rom is van egymás alatt.
Valakinek van tapasztalata ezekről?
Ha függetlenül vettem, akkor a gyári XEH romot kell majd visszaraknom, ha gondom van?

Köszi a választ előre is!

(#761) Lasy válasza ujtelefon (#758) üzenetére


Lasy
veterán

olvasd el a logout blogomban.
egyből érteni fogod.

+36702778032

(#762) Forestlord válasza Lasy (#761) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Biztos béna vagyok de nem találom, hogy mire gondolsz,
tudsz segíteni, vagy válaszolni a kérdésekre?
sokat segítene!

(#763) Lasy válasza Forestlord (#762) üzenetére


Lasy
veterán

nem neked írtam. ;]
de mindjárt olvasom.

odexed deodexed mind gyári!!!

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#764) Forestlord válasza Lasy (#763) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Bocs! :)
Akkor melyik van fent nekem eredetileg, ha függetlenül vettem?
Mit érdemes rárakni (főzött romok közül), ami megoldja az sd kártya parát,
és jól működik... stabil, akár lehet szép is :)

(#765) Lasy válasza Forestlord (#764) üzenetére


Lasy
veterán

a gyári XEH

De a deodexed is gyári, csak több a szabad helyed, és root jogot is tartalmaz.
az odexed ugyan az mint a gyári, csak tartalmaz root jogot.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#766) Forestlord válasza Lasy (#765) üzenetére


Forestlord
csendes tag

köszi! és ezekkel (deodexed odexed) megoldódik az sd kártya probléma, vagy ahhoz más kell?
Ha nem akkor ahhoz melyik rom kell?

(#767) Lasy válasza Forestlord (#766) üzenetére


Lasy
veterán

más is.
kicsit olvasgass. ;]

+36702778032

(#768) Forestlord válasza Lasy (#767) üzenetére


Forestlord
csendes tag

???
ez most mit jelent?
Ha tudod a választ, hogy ezek megoldják-e a problémát, akkor megmondhatod, nem kell szivatni csak azért, mert én nem tudom...
Ha meg nem oldják meg a problémát, akkor nyugodtan megírhatod, hogy mi igen, vagy hol keressem, vagy privátban küldhetsz linket...

(#769) Lasy válasza Forestlord (#768) üzenetére


Lasy
veterán

privátban semmit.
link2sd megy, de nem tökéletes.
kell a memkarira egy ext3 vagy ext4 partició, és arra tudod átrakni, de olyan játékoknál mint az angry birds go ami utólagosan is tesz hozzá fájlokat annál nem megy. :W

nem szeretek mindent többször leírni ezért használhatod a jobb felső sarokban lévő keresőt.

+36702778032

(#770) Forestlord válasza Lasy (#769) üzenetére


Forestlord
csendes tag

köszi!
és mi a helyzet a cm10... romokkal, azok se működnek ilyen szempontból,
ott se enged áthelyezni sd-re?

(#771) Lasy válasza Forestlord (#770) üzenetére


Lasy
veterán

sajna ugyan ez a helyzet. :(
Nálam még a térerő is elment. :W

De amint visszatettem a gyárit, vagy a deodexed romot minden ment rendesen.
Ennél és az S3 mini-nél kimaradt ez a lehwetőség, de az s3mini 16GB-t kapott.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#772) kótyagos42


kótyagos42
csendes tag

Ha valakit érdekel lenne egy Xcover 2 amitől megválnék

(#773) Kovax12


Kovax12
tag

Ezen leírás szerint már telepíthető Xcover 2-re a 4.4.

http://kitkatjellybeanupdatea.blogspot.ro/2013/09/upgradeupdate-galaxy-xcover-2-s7710-to.html?m=1

Állítólag!

[ Szerkesztve ]

Nem írom alá!!! :D

(#774) csampei válasza Kovax12 (#773) üzenetére


csampei
senior tag

Esetleg márciusban! [link]

Az általad linkelt oldalnak elég kamu szaga van,speciel minden link AdFly-os oldalt nyit,megy egy teljes rendszer nem hinném hogy 128mb...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#775) ) :: ( válasza csampei (#774) üzenetére


) :: (
csendes tag

és arról valami hír, hogy ez megoldaná/megoldhatná-e az sd kártyára történő - teljeskörű - app telepítéseket???

... ? ... !

(#776) csampei válasza ) :: ( (#775) üzenetére


csampei
senior tag

Semmi konkrétum nincs,csak annyi hogy lesz elvileg a 13. a rangsorban.De mint ez köztudott samuéknál semmit se lehet se kiszámolni,se következtetni,sőt ott még a biztos is csak talán... :W

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#777) ) :: ( válasza csampei (#776) üzenetére


) :: (
csendes tag

hát akkor addig stand by, utána meg lesz, ami lesz...

... ? ... !

(#778) csampei válasza ) :: ( (#777) üzenetére


csampei
senior tag

Kb ennyi,bár én a link2SD-vel elvagyok 163 telepített appal...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#779) ) :: ( válasza csampei (#778) üzenetére


) :: (
csendes tag

én is kacérkodom a gondolattal, bár még van helyem, de ha úgyis jönne frissítés, akkor gondoltam, hogy egyszerűbb lenne azzal próbálkozni...
De a hétvégén majd jól rootolom megint a telefont (és leszedek megint pár fölösleges appot :), és akkor elkezdek linktosd-ni... :P

... ? ... !

(#780) ) :: (


) :: (
csendes tag

még egy kérdés: ki/milyen útvonaltervező progit használ??? Nekem 2 iGo is működésképtelen volt... ha lenne valami verzió, vagy típus, ami működik, annak a nevét megköszönném... ;)

... ? ... !

(#781) csampei válasza ) :: ( (#780) üzenetére


csampei
senior tag

Nekem a rigo megy rendesen.Igaz egy "v9.6.7.235654_SR_thin_v0.5_Indiant"mod.Remélem ezzel segítettem.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#782) ) :: ( válasza csampei (#781) üzenetére


) :: (
csendes tag

;) :R
ha hazaértem, "megveszem" valahonnan... :D

... ? ... !

(#783) Kisisti98 válasza ) :: ( (#780) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

IGO primo.
Teljesen tökéltessen fut, már vagy 2000km-t navigáltam vele.

(#784) Forestlord válasza ) :: ( (#782) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Ha van net kapcsolatod, akkor én az egérút ingyenes progit javaslom,
mert tudja az útépítéseket és elkerüli a dugókat is
(mondjuk ez leginkább Budapesten lényeges)
Amúgy én a sygic-kal vagyok megelégedve offline-ból.

(#785) Forestlord


Forestlord
csendes tag

Melyik progival csináltatok ext3, vagy ext4 partíciót? és hogyan? :)
Amit én találtam, azt nem nagyon értem... :W

(#786) csampei válasza Forestlord (#785) üzenetére


csampei
senior tag

Én speciel a Minitool-al csináltam EXT2-t (érdekes módon az EXT3-at EXT4-et nem ismerte fel a link2SD)

Amúgy nem nagy ördöngősség,mert SD betol egy kártyaolvasóba FAT32 partíció átméretez,úgy hogy fat partíció végén/mögött legyen egy partícionálatlan terület (1-1.5Gb user függő) majd "create"(reklamálni fog de hagyd figyelmen kívül) EXT2 és PRIMARY(!!!!!) ez a legfontosabb,majd APPLY!Ha mindent jól csináltál,akkor azt kell látnod hogy van két partíciód,az első a FAT32 a második az EXT2 és mindkettő PRIMARY!!!Ha így csinálod tuti fog működni.Tehát úgy kell látnod mint a képen,csak EXT2-be (bocs csak ezt találtam)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#787) Kroni1


Kroni1
veterán

Defy-ről készülök váltani, ugye jól tudom, hogy a fizikai gombokra is be lehet állítani a híváskezelő gombokat?! (Home felvesz, Power letesz.) Mert ez nagyon fontos lenne..

Vodafone-tól rendeltem, szerintetek a gyári rommal megbízhatóan működik? Nincs sok igényem, root se kell, csak menjen komoly hibák nélkül. Melyik most a legfrissebb gyári rom amugy ami erre kijött és fel is tehető minden különösebb mókolás nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#788) Kris87 válasza Kroni1 (#787) üzenetére


Kris87
aktív tag

Igen, jól tudod, be lehet állítani. Amivel kijön a készülék az a naprakész fw, a kezdetek óta nem változott a changlelog, nincs miért feltenni gyakorlatilag ugyanazt. Viszonylag stabil egyébként, heti 1x - 2x kell csak üjraindítani.

(#789) Szurkos


Szurkos
csendes tag

Üdv!
Van -e olyan lehetőség hogy a telefon képernyőt rátükrözöm a tv re? A tv képes lenne rá. :U
Én eddig csak fájlmegosztással találkoztam(kép,zene,video), az működik minden gond nélkül.

(#790) Kisisti98 válasza csampei (#786) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Le tudnád nekem írni lépésről lépésre hogy gyári romtól hogyan bírtad működésre a LinktoSD-t.
Ma már megint reklamál hogy nincs elég helye. :(((
Katasztrófa. :F

(#791) Kroni1 válasza Forestlord (#785) üzenetére


Kroni1
veterán

Sziasztok! ext3, vagy ext4 partíciót miért kell csinálni? ezt jobban szeretik a programok v miért?

(#792) csampei válasza Kisisti98 (#790) üzenetére


csampei
senior tag

Gyári rom felrak,vagy factory reset>>>root>>>play>>>link2SD>>>elindít>>>root jog megadása>>>a program élből felkínálja a script megírását,csak az elkészített partíciót kell neki megadni,esetünkbe EXT2,majd ha jól partícionáltunk,jelzi,hogy megírta a scripet,és indítsuk újra a készüléket>>>bebootol>>>program megnyitás(itt ha nem jön fel az előző ablak,hogy jelöld ki hogy milyen partíciód van,nyertél,a progi életképes,ha ismét az fogad,hogy jelöld ki a partíciót akkor sz@pás van,valamit elrontottál a progi nem fog működni.Ha működik akkor>>>auto linkelés pipa betesz>>>a rendszer belakható.

Egy kis megjegyzés:az appok 90%-a tudja kezelni ezt a fajta telepítést,és működik is,de van egy két app ami nem.Ilyen például a Handcent SMS is.Tehát ha egy app hibásan vagy sehogy sem működik akkor:Link2SD megnyit>>>app kikeres>>>link eltávolítása.Így visszakerül a belső memóba,és működni fog az adott app.

Ugye az EXT2 partícó létrehozását már leírtam,de ismét itt van:
Én speciel a Minitool-al csináltam EXT2-t (érdekes módon az EXT3-at EXT4-et nem ismerte fel a link2SD)
Amúgy nem nagy ördöngősség,mert SD betol egy kártyaolvasóba FAT32 partíció átméretez,úgy hogy fat partíció végén/mögött legyen egy partícionálatlan terület (1-1.5Gb user függő) majd "create"(reklamálni fog de hagyd figyelmen kívül) EXT2 és PRIMARY(!!!!!) ez a legfontosabb,majd APPLY!Ha mindent jól csináltál,akkor azt kell látnod hogy van két partíciód,az első a FAT32 a második az EXT2 és mindkettő PRIMARY!!!Ha így csinálod tuti fog működni.

Ennél részletesebben nem tudom leírni.Aki megérti megérti aki nem annak javaslom a Nokia 3310 csúcsmobilt,mert annak okostelefon vagyis ez nem való :DDD

(#791) Kroni1

1-nem ext3 sem ext4,hanem ext2 a mi esetünkben,ugyanis a link2SD valami oknál fogva nem ismeri fel egyiket sem csak az EXT2-t.

2-Linux fájlrendszer,és mint ilyet a rendszer gyakorlatilag teljes értékűvé teszi,mondhatni ugy kezeli mintha a belső memóriája lenne

3-elvileg gyorsabb...

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#793) Kroni1 válasza csampei (#792) üzenetére


Kroni1
veterán

Értem, köszi!

Akkor amit most veszek azon is 4.1 lesz ugye? Gondolom nem is lesz hozzá gyáriból frissebb igaz? :F Kiváncsi vagyok már a telóra, remélem a defy után némi előrelépés lesz, mert arra hiába tettem rá bármilyen főzött romot megbízhatatlan volt, sokszor nem tudtam felvenni, van h sokáig gondolkozik ha hívnak, stb..

[ Szerkesztve ]

(#794) Kisisti98 válasza csampei (#792) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Ennyire nem számítottam részletesre :)
Köszi.
Még egy kérdés: belakott rendszerrel nem fog rendesen működni?

(#795) csampei válasza Kroni1 (#793) üzenetére


csampei
senior tag

4.1.2 van most gyárilag rajtuk.Lesz állítólag 4.4 de csak márciusban(fentebb linkeltem).

(#794) Kisisti98

Elvileg át tudja rakni,ha egyesével átpakolgatod,de én ilyen esetben a full telepítés híve vagyok.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#796) Forestlord válasza csampei (#792) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Én végül ext4 particiót (2,5gb-osat) csináltam play-ről letöltött Android Partition Tool-lal
és link2sd-vel átlinkeltem a programok nagy részét.
Volt egy-két program, amit így se helyezett át, de elenyésző.
Persze az egészhez először ROOT kellett.

(#797) csampei válasza Forestlord (#796) üzenetére


csampei
senior tag

Nem értem hogy látja az ext4-et...nekem az ext2-n kívül egyiket se látta! :F

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#798) Kroni1 válasza csampei (#795) üzenetére


Kroni1
veterán

Ez nagyszerü hir, jo lenne egy 4.4-es jol mukodo gyari rom nekem! :R

Amugy nektek olyan sok progi van a telon, h muszaj attenni oket az sd-re?! Én defyn mindent a belsore tettem, es onnan is ok gyors volt minden, igaz sok progim nem volt fent sosem.. Csak azert kerdem m nem teljesen ertem a dolgot, de gondolom ezt megcsinalni em eletbevago, csak affele extra tuning igaz?!

(#799) Kisisti98 válasza csampei (#795) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Köszi szépen.

(#800) ) :: ( válasza Szurkos (#789) üzenetére


) :: (
csendes tag

Defyvel csináltam meg azt, hogy a teló képét rátettem gépre, mert nem működött a tapifelület, és a fő menü gombok... nem tudom már, hogy melyik appal sikerült, de holnap esetleg utána nézhetek... mondjuk ez is csak egy ablakban mutatta, de a semminél jobb... meg kicsit lassú reagálású egység is volt... :DDD

... ? ... !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.