Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) novakgbr


novakgbr
újonc

Sziasztok !

Végigolvastam a fórumot, a FAQ-t, egy csomó embert megkérdeztem, de maradt egy nyitott kérdésem...

Ez az egy kérdés választ el attól, hogy megvegyem ezt a telefont, az pedig hogy honnan és milyet rendeljek.
Egy csomó helyen kapni, különböző "felszereltséggel", zacsiban töltő nélkül verziótól a fullos sokévgaris verzióig, és ennek tükrében az ára is elég változó....

EZ lesz az első okostelefonom, sosem root-oltam, firmware-t sem töltöttem soha semmire, így nem értettem a kiválasztott mobil webshop hölgyétől az alábbi telefonban elhangzott mondatot :
".... az olcsóbbik telefonra egy év garancia van, jelenleg van rajta magyar nyelv, de ha frissítem eltűnik, és visszaáll angolra vagy németre, teljes értékű magyar telefont csak a drágább konfigban tudjuk adni..."
Az meg hogyan ?
Ez egy okostlefon, tehát egy mini pc ha úgy vesszük, hogy létezik hogy frissítéskor nyelvet vált, meg amúgy is nem én döntöm el hogy milyen nyelvű FW-t töltök rá ?
Ez egy kicsit sok volt nekem ez a mondat.
Most szoftver garit figyelmen kívül hagyva stb, meg szabad egy ilyen készüléket venni, vagy szívni fogok vele - nem csak azért mert amatőr vagyok a témában, hanem ez másoknak is nehézkes ?
10-12 ezer forint árkülönbség tulajdonképpen mit takar ? A 3000 Forintos töltőt meg a számomra felesleges Headset-et ? Mert a telefon hardvere ugyanolyan kell legyen nem ?
Valaki segítsen plíz aki átlátja a problémát !
Köszi !

(#802) Forestlord válasza novakgbr (#801) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Ha teljes készlettel veszed, akkor is csak töltő lesz hozzá, mert nem jár füles a géphez tudtommal.
Valószínűleg az olcsóbb készülékeket nem a magyar piacra szánták, ezért nem a tipikus magyaro.-ra szánt rom van benne, hanem gondolom csak magyarosítás (vagy valami ilyesmi), ezért, amikor majd lesz hivatalos frissítés, akkor az neked nem magyar lesz. Ez megoldható, ha majd a frissítéskor felrakod a netről a magyar romot (persze ez lehet, hogy garancia vesztéssel jár, de mint tudjuk a root is, ha úgy viszed be javítani, hogy nem unrootolod előtte).
Amit olcsóbban kapsz, azokon 1 év garancia van és néha plusz 1 év a szoftverre. Szerintem az utóbbi hülyeség, mert ha baja lesz, akkor a készüléknek lesz, hiszen a szoftver cserélhető...
Én végül 2 éves garanciával vettem magyar verziót lealkudva 54.000ft-ért (a honlapon drágábban van még most is) ja és ingyenes házhoz szállítással.
innen:
http://mobilbirodalom.hu/termek/samsung-s7710-galaxy-xcover-2-black-black-red-.html/470
Szerintem ha felhívod őket, hogy 2 éves garanciával szeretnéd, de sokallod érte az árat, akkor engedni fognak.
Ha elsőre nem, akkor másnap próbáld megint :)

(#803) csampei válasza Forestlord (#802) üzenetére


csampei
senior tag

Én 63-ért vettem a Vodától,2 év gari+SIM+3000ft feltöltés,vagyis a készülék 60-ba volt.(az utcai árusnál (Miskolc Pláza) 64e,a bizonytalan eredetű...no komment)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#804) Kroni1 válasza csampei (#803) üzenetére


Kroni1
veterán

Megjött, es nagyon tetszik a telo!

A gyàri samu naptárban nem tudtam beállitani, hogy mutassa a névnapokat is, ha leszedtem playről a google calendart az sem mutaja őket. Ezt esetleg lehet orvosolni? Defyn ez magàtol müködött..

(#805) novakgbr válasza Forestlord (#802) üzenetére


novakgbr
újonc

Köszönöm, futottam közben még pár kört, és vagy nem volt készleten pirosban, vagy kiderült hogy az annyiért kártyafüggő, vagy nem garis vagy egyéb fogyatékossága van, stb stb, olcsó telefonnak híg az akkusava...
Végül megrendeltem a nexteltől 60ért, holnap meg is kapom :C

(#806) fishme


fishme
tag

Olyan kérdésem lenne hogy be lehet-e azt állítani hogy a bluetoot-on küldött fájlok a memoriakártyára legyenek mentve

(#807) Kisisti98 válasza csampei (#803) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Nekem is vodás, de nincs ráírva a garijegyre hogy hány év. Fel akartam hívni őket hogy hány év gari van, de mindig elmaradt.
Neked rajta van a jegyen a 2 év??

(#808) Csabi42 válasza Kroni1 (#804) üzenetére


Csabi42
tag

Hali. A Google kivette a névnapokat.
Az Android alkalmazások-szoftver kibeszélő topicban van leírás, hogy, hogyan lehet visszatenni a névnapokat.

[ Szerkesztve ]

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#809) Kroni1 válasza Csabi42 (#808) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszi!!!

(#810) csampei válasza Kisisti98 (#807) üzenetére


csampei
senior tag

Ott van a garijegyen,hogy alapesetbe 12 hónap,és a *-al jelzett készülékeke esetén +12 hónap.A samu a garijegy másik oldalán meg van csillagozva (alcatel,BB,HTC,Huawei,Lenovo,LG,Nokia,Samu,Sony,ZTE) érdekesség hogy az Apple az NINCS :DDD :C

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#811) Szurkos


Szurkos
csendes tag

Sziasztok!
A telefonom még szite új és tegnap vettem észre hogy a fényképező gomb "lötyög" legalábbis jobban mit a bekapcsoló gomb. Csak nálam van így?
Gondolom ettől nem fog beázni, de azért egy kicsit meglepődtem rajt.

(#812) cracky86 válasza Szurkos (#811) üzenetére


cracky86
tag

Mert az két állású gomb. Ha kicsit nyomod fókuszál, ha teljesen akkor fényképez.

(#813) csampei


csampei
senior tag

Na közben,unalmamba feltoltam az elvileg legfrissebb Lengyel romot ugyanúgy 4.1.2 csak frissebb.Érdekesség,hogy az SD-n több a hely,az antutu meg majdnem 10000-et dobott rá BELAKVA!!!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#814) Kisisti98 válasza csampei (#813) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Nekem belakva több mint 11000.
Ez hogy lehet? Gyári rom rootolva+link2sd.
:F

Ja és néztem a garijegyet, és tényleg 24hónap :C

(#815) csampei válasza Kisisti98 (#814) üzenetére


csampei
senior tag

Azért egy kép jól jött volna...Nekem a Vodás rommal 9600körül volt,ezzel meg ennyi.Mellesleg 130+ telepített app és persze Link2SD :DDD

UI:a képre azért kíváncsi lennék :D Mert a 11000 az egy kicsit hihetetlen...4 magos MTK procik hoznak annyit..Bónusz,hogy rákerestem az xcvoer2 antut képekre,és ott messze alúlmúlják nem hogy a 11000-et de 10000-et is.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#816) Kisisti98 válasza csampei (#815) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Bocs 10100.
Hogy csinállok képet?

[ Szerkesztve ]

(#817) spirit78


spirit78
tag

9968 gyári rommal, kártyafüggetlen.

(#818) csampei válasza Kisisti98 (#816) üzenetére


csampei
senior tag

UX screenshot+LuckyPather :DDD

Mondjuk a 10100 az már hihetőbb.De ott a "bb" :D

(#817) spirit78

A második,harmadik mérésre hajszál pontosan annyit dobott mint neked,a negyedik mérésnél meg váratlan hiba vagy mi és leállt :(

De szerintem ezekkel a gyári romokkal valahol 9500-10000 között lesz az általános.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#819) csampei


csampei
senior tag

Az a baj hogy kísért a CM10.2 rom,de félek,hogy "bug"zik mint egy rossz macsek... :O Vagy a falat kaparva várom a márciust,és kitkat-et...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#820) Kisisti98 válasza csampei (#818) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Ez volt az utolsó mérés:

Nem értem, ezt csak az enyém csinálja :F

(#819) csampei

Én a Spicámmal sokat szívtam különböző Cm romok, meg főzött romok miatt. Igaz gyorsak voltak, de nem valami stabilak, meg nagyon bugosak. 2-3 hónapnál többet nem ment el anélkül hogy hozzá ne kellett volna nyúlni. Kívánta a törődést.
Ezért én amennyire lehet kerülöm az ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#821) csampei válasza Kisisti98 (#820) üzenetére


csampei
senior tag

Most nagy nehezen 10010-be beugrott nekem is,szerintem a 130+app lehet a difi.Én is csak kínylódok,dilemmázok,mert amúgy semmi gond nincs vele,bár a fényképezője elég trágya...előtte egy Runbo X5-m volt,de annak olyan volt a kamja hogy besz@rás!!!Kiválló képeket lőtt!Bár most az X6 van tervbe,ez csak ilyen hiánypótló készülék ugyanis a csájnaújév belesz@rt a történetbe,már el volt utalva a pénz csak sz@rtak az egészre,úgyhogy kittyó vissza...Nekem meg kellett valami,így ez lett ideiglenesen.Max ha összejön az X6 ez megy a gyereknek :K De addig is jó lenne kihozni belőle a maxot,hogy mi az amit tud.Bár sebességre értem úgy a szintetikus teszten a Runbo x5 csak 6000-6600-at dobott Hasonló vassal,de ugye ott MTK proc...De ugyanígy 2 mag 1000Mhz 1Gb ram,és egy alap 4.0.4 vagyis semmi cullang,szóval érzetre ott sem volt gond (viszont a 3500mAh-s akksival elment 3 napot :) ).Ebbe a készülékbe egyedül ami nem tetszik,az a belső memória idétlen kiosztása!!!Ne haragudjatok de például a cache-nek mi a francnak közel 1 GB????Legfeljebb ha 100mb-t használ.Az 1Gb "SD"-nek mi értelme?Ehhez még bónusz egy samu által ökörségekkel teleb@szott ROM,és a natív App2SD hiánya...No komment.Másrészt ezek ellenére kellemes csalódás maga a készülék,mert mint írtam ez csak hiánypótlás,de kevesebbet vártam tőle.Szóval összességében a felsorolt bosszantó dolgok ellenére is ez egy jó kis masina,de azért lecserélem :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#822) Kisisti98 válasza csampei (#821) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Hát a Runbo nekem kicsit "Brutál", elég az IP67 nem kell törhetetlen.
Nekem így is többet megy 2 napnál, de lehetne több is az üzemidő, meg az a rohadt kevés tárhely ami bosszant. Aztán teljesen korrekt telefon lenne.
Ja meg ami nagy pozitívum hogy a voda 10ezer alatt hozzámvágta.

(#823) csampei válasza Kisisti98 (#822) üzenetére


csampei
senior tag

:D Hidd el nem annyira brutál.De ahol elővettem mindenki csak lesett hogy ez mi?Vízórát jöttem olvasni? :D Amúgy ezt leszámítva akik látták azoknak is tetszett,bár ez érdekelt a legkevésbé...Amúgy egy szerethető készülék volt,nagy bumszli alkata ellenére,ráadásul szó szerint minden funkcióját ki tudtam használni,a lézert,az adó-vevőt,és a nagyon korrekt GPS-t is,és főként hogy valóban ütésálló volt,ugyanis pottyant párszor.Hamar el is kelt 110ezerbe adtam túl rajta 4 hónaposan.de azért az álmom csak az X6,de az már csak márciusban :O

Amúgy eleinte a Runbonál is hasonló volt a memória kiosztás,de felismerték,hogy ez így szart sem ér,így párhuzamosan megcsinálták az 1.8Gb (mert ott annyi volt a belső SD) DATA particióba való beolvasztását,Így nem volt belső SD,de lehetett telepíteni rá mindent orrba szájba,mert volt hely.Ezt nagyon hiányolom a mai napig is!Már bocs Link2SD???Utoljára a ZTE Blade-nél...Meg persze a Spica-nál...Röhej! :W

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#824) Pedroka1


Pedroka1
csendes tag

Sziasztok, tudna valaki segíteni abba hogy honnan tudnák letölteni magyar nyelvű le írást xcoveri 2 -höz,mer nem kaptam hozzá,és én nem találtam sehol..Üdv..

(#825) csampei válasza Pedroka1 (#824) üzenetére


csampei
senior tag

Google a barátod...de tessék: [link]

Másrészt ugyanaz vonatkozik rá mint minden Androidos készülékre.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#826) Pedroka1 válasza csampei (#825) üzenetére


Pedroka1
csendes tag

Köszi de a googlén már kerestem de nem találtam, a samsung oldalon meg csak angol nyelvű van...

(#827) csampei válasza Pedroka1 (#826) üzenetére


csampei
senior tag

Amit küldtem abban a Magyar nyelvű is benne van...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#828) Pedroka1 válasza csampei (#827) üzenetére


Pedroka1
csendes tag

Igen tudom de az csak egy biztonsági leírás semmi több..Üdv..

(#829) Kroni1


Kroni1
veterán

Nagyon megszerettem a telefont! Stabilabbnak tűnik mint a defy volt, gyorsabb is természetesen a 2 mag meg a dupla ram miatt.. Visszafogott (de számomra ez az átlagos) használat mellett (email, kis zene, telefonálás) több mint 2 napja megy és az akksija 63%-on van, tehát ha továbbra is igy merül akkor akár 4 napot is simán elmegy, de 3-at bőven! Ezt még a defy+-om se tudta, pedig az is 1700-as akksis volt! Le a kalappal, nem számítottam ilyen teljesítményre! :C

(#830) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

Arra lettem figyelmes, hogy amint felrakom töltőre a telefont, drasztikusan romlik az érintőkijelző érzékenysége, a húzásokat gyakran érintéseknek veszi. Tapasztalt valaki hasonlót? Ez garanciában javítandó problémának számít? Köszi.

(#831) Kroni1 válasza Kris87 (#830) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem nem csinàl ilyet a gyàri töltőn, volt ami utangyartott toltovel csinalt ilyesmit..

Azt amugy tudja valaki, h a powersaving mód mennyire veszi vissza a cpu orajelet? Én csak netezek néha, ugyh igy használom, mert nincs szükségem ennél nagyobb teljesitményre.

(#832) cracky86 válasza Kroni1 (#831) üzenetére


cracky86
tag

Elvileg 800 MHz azt hiszem.

(#833) novakgbr válasza Kroni1 (#829) üzenetére


novakgbr
újonc

Nekem is nagyon tetszik a telefon, bár első szerelem android alapokon...
Letiltottam a kacatokat, nincs agyoninstallálva, csak néhány alap dolog van rajta,
és a legnagyobb félelmem az akku kapacitás - kiderült hogy bőségesen elég 3-4 napig megy.
Nagyon pozitív csalódás volt - vagy csak indokolatlanul féltem tőle :)

(#834) Kroni1 válasza novakgbr (#833) üzenetére


Kroni1
veterán

Eleinte mikor sokat nyomogattam lemerült 1-2 nap alatt simán, de mióta beállt a normál használat nálam is nagyon sokáig megy! :K

(#835) csampei válasza Kroni1 (#834) üzenetére


csampei
senior tag

Nekem is kibír nagy nehezen 1 napot vagyis reggeltől estig....

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#836) Kroni1 válasza csampei (#835) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor kicsit másképp használjuk a telefont, de hát ez ilyen. Nekem javarészt a zsebembe kukkol és várja hogy hivjon valaki. ;)

(#837) csampei válasza Kroni1 (#836) üzenetére


csampei
senior tag

Nekem nem.Sőt talán netre van a legtöbbet használva (nem facebúúúk) különféle szakmai sz@rok leírások letöltése,keresése,stb.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#838) Snoky21


Snoky21
tag

Halihó!
Faterom telója elkezdett szarakodni, kiszámíthatatlanul újraindulgat... pedig ha vki, akkor Ő biztos h nem nyüstöli, tényleg csak telefonálni használja, semmi másra. Kiesen keresztül azt írja nincs frissebb szoftver, aktuális verziónak MB5-öt ír, ha jól veszem ki. Gyári független a telefon. Volt már vkinek hasonló problémája? Hogy lehetne ezt orvosolni? Próbáljak meg egy hard resetet?

(#839) toshiba L30


toshiba L30
csendes tag

Sajnos a KitKatról lemondhatunk :(
A mobiltelefonok tekintetében az alábbiakat találta alkalmasnak Samsung a KitKat befogadására és futtatására:

● Samsung Galaxy Note 3
● Samsung Galaxy Note II
● Samsung Galaxy S4
● Samsung Galaxy S4 mini
● Samsung Galaxy S4 Active
● Samsung Galaxy S4 Zoom
● Samsung Galaxy S III
● Samsung Galaxy S III mini
● Samsung Galaxy Mega 6.3
● Samsung Galaxy Light (T-Mobile specifikus modell Exynos 4412 alapon 1 GB RAM-mal)

A tabletek esetében pedig főleg 2013-as szerkezeteket sorol a vállalat – egyetlen korábbi van –, vagyis ezeket kezelték kiemelten:

● Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
● Samsung Galaxy Note 10.1
● Samsung Galaxy Note 8.0
● Samsung Galaxy Tab 3 7.0
● Samsung Galaxy Tab 3 8.0
● Samsung Galaxy Tab 3 10.1

(#840) cracky86 válasza toshiba L30 (#839) üzenetére


cracky86
tag

Az s3 mini hardveresen ugyanez tudtommal... Csak az ugye trendi divattelefon, ezt meg csak egy szűk réteg használja, így nem kell frissíteni.

(#841) Paci. válasza toshiba L30 (#839) üzenetére


Paci.
tag

:(((

Ezennel megragadnám az alkalmat és felszólítom őket a nőnemű szüleik temetkezési szertartáson történő anális kielégítésére, miközben tüskéshátú kisemlősnek adnak életet a végbélnyílásukon keresztül.

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#842) csampei válasza toshiba L30 (#839) üzenetére


csampei
senior tag

Ezen írás szerint nem: [link]

Ezen írás szerint is lesz: [link]

Vagyis lesz rá....és merem is remélni,hogy lesz! :(((

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#843) spirit78 válasza toshiba L30 (#839) üzenetére


spirit78
tag

Ezt hol olvastad?

(#844) toshiba L30 válasza spirit78 (#843) üzenetére


toshiba L30
csendes tag

http://pcworld.hu/mobil/ezekre-a-samsungokra-jon-az-android-kitkat.html és
http://ipon.hu/hir/teljes_android_4.4_frissitesi_listat_kozolt_a_samsung/28735 és
http://mobilarena.hu/hir/samsung_kitkat_frissitesi_korkep.html stb...

(#845) csampei válasza toshiba L30 (#844) üzenetére


csampei
senior tag

Élből két cikk egymástól csórelt kategória...holnap felhívom a samuékat,hátha tudnak valami értelmeset mondani.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#846) Kroni1 válasza csampei (#845) üzenetére


Kroni1
veterán

Remélem neked lesz igazad, bár elvagyok a 4.1-el is igazság szerint azért örülnék a kitkatnak!

(#847) csampei válasza Kroni1 (#846) üzenetére


csampei
senior tag

Én is elvagyok vele,szükségből...de ha nem egy kitkat frissítés,de legalább egy tisztességes particókiosztású update jöhetne rá.Mert ugye a data partíció a sz@rra sem elég ugye erre ott a Link2SD de az csak vészmegoldás,és ugye ott agy CACHE partíció ami kb 1Gb igen EGY GIGA,és nem is használja,legalább is nekem 33mb volt benne a legtöbb adat.Ha ezt hozzácsapnák a datához,a fejünk se fájna szerintem,de Samu ésszel mi nem tudunk gondolkozni,mert minden ésszerűségnek ellentmondanak...(mint az párszor bebizonyosodott)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#848) spirit78 válasza csampei (#847) üzenetére


spirit78
tag

A cache partíció méretét, hol tudom megnézni?

(#849) csampei válasza spirit78 (#848) üzenetére


csampei
senior tag

Vagy a Link2SD ,és ott a tárhely infó,vagy root explorer,elnavigálsz a cache mappáig és a fejlécen leolvasod.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#850) Kovax12 válasza toshiba L30 (#839) üzenetére


Kovax12
tag

Mondhatnám azt is, hogy csalódtam, méghozzá akkorát, hogy le is tettem a SGX2-t és a jó régi E5-öt vettem elő a mindennapi használatra. Viszont maradt még egy kis reményem, előbb-utóbb jönnie kell valamiféle frissítésnek, mégsem maradhat ezzel a rendszerrel amivel kiadták. De ha mégis, akkor be kell érnem a gyárival, mert a CM nálam a térerő hiányában szóba sem jöhet. Valaki próbált már S III Mini-re való custom romot tenni az Xcover 2-re? Ha megpróbálnám lenne valami visszafordíthatatlan hibája?

Nem írom alá!!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.