Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) spirit78 válasza #67688960 (#350) üzenetére


spirit78
tag

Samsung márkakereskedésben és ezek központjában azt sem tudták 3 héttel ezelőtt, hogy van Mo-on ilyen teló. Azt mondták, lehet, még be sem jött. Felfoghatatlan.

(#352) spirit78 válasza B.F.G. (#349) üzenetére


spirit78
tag

Nekem az van a garipapíron, hogy nekem kell bevinni.

(#353) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!

Letöltötem a GoNextUpgrade nevű app-ot. Ebben van 1 olyan menü, hogy Check your Hardware, amiben kiírja többek között, hogy firmware 4.1.2 és alá van írva, hogí Upgrade to és ki lehet választani, hogy mire; a legutolsó a Jelly Bean 4.2. Ha erre kattintok, akkor a 4.2-re frissíti? 4.2-es Android is megy a telón? El tudok vmit cseszni vele?

Köszi!

(#354) #67688960 válasza spirit78 (#353) üzenetére


#67688960
törölt tag

Hello!

Persze, elvileg el, gyakorlatilag csak az tudja aki már elcseszte vele.
Hivatalosan nincs 4.2 erre a telóra, szóval valaki rátákolta.
Általában még a gyártók se tudnak hibamentes szoftvert csinálni, ha nem egy önzetlen zseni rakta össze hobbiból akkor kétlem hogy hibamentes lesz.
Rövidebben, én inkább kihagynám.

[ Szerkesztve ]

(#355) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

Valaki(k) megnézné(k) nekem, hogy a kamera fw menüben (*#34971539#) a Phone/CAM FW Ver Check gombra kattintva kiírja-e a kamerák fw neveit, vagy mindenhol null van, mint nekem? Továbbá próbálta már más is az lgcamera progi videózás közbeni fókuszálás opcióját? Fókuszálás után elfelejti állítani a fényerőt a világítás függvényében, másnál is? Előre is köszi!

(#356) Cucuska2 válasza Kris87 (#355) üzenetére


Cucuska2
őstag

Null nekem is.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#357) B.F.G. válasza spirit78 (#352) üzenetére


B.F.G.
senior tag

:F

Nem gondoltam volna!....

(#358) B.F.G.


B.F.G.
senior tag

4.2.2 frissítés már kijött a telohoz? Azzal meg van oldva a telepítés a külső SD kártyára automatikusan, úgy érte, hogy root nélkül?

(#359) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!

Van-e a telóban fényérzékelő? Letöltötem a Light Meter app-ot, de azt írja ki, hogy nincs benne, így nem működik. Akkor az előlapi kamera mellet, mi a 2 kis érzékelő?

Köszi!

(#360) Cucuska2 válasza spirit78 (#359) üzenetére


Cucuska2
őstag

Egyik tuti távolságot néz, a másikat nem tudom, de elviekben nincs benne fényérzékelő, és ha van, akkor pedig le van tiltva.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#361) spirit78


spirit78
tag

A hálózat erőssége mellet balról levő ikon mi lenne? Elvileg nem vmelyik app-om ikonja.Gyakorlatilag 1 szemben 1 óra :-)

Ja rájöttem :-) Ez jelzi, hogy nézem-e a képernyőt és addig nem kapcsol ki.

[ Szerkesztve ]

(#362) spirit78


spirit78
tag

Remélem mihamarabb lesz 4.2.2.

[ Szerkesztve ]

(#363) spirit78


spirit78
tag

Be van állítva Szoftver frissítésben az automatikus frissítés keresése és a csak Wi-Fi-vel való letöltése. Ha katt a frissítésre, akkor kiírja, hogy telepítve vannak a legújabb frissítések. A http://www.teamandroid.com/tag/galaxy-xcover-2-s7710/ oldalon ...E1 a legújabb firmwire, az enyémen ...B5 van, ami 3 hónappal korábbi verzió. Ezt akkor nem frissíti a Szoftver frissítés menüben?

Köszi!

(#364) #67688960 válasza spirit78 (#363) üzenetére


#67688960
törölt tag

http://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_xcover_2_terepdroid/hsz_346-346.html

mind 4.1.2-es, alap nyelvbeállítás és előretelepített szoftver eltérések vannak(pl. lengyel play-en van csak legyel nyelvű play szoftver)
plusz van ami nálunk nem elérhető szolgáltatás, már ha máshol elérhető egyáltalán

(#365) Tomi225


Tomi225
csendes tag

Sziasztok! Megtetszett a telefon, de nem szeretnék azonnal beleugrani a vásárlásba. Ha leírnátok a véleményeteket esetleg tapasztalatotkat az nagyon sokat segítene a döntésben. Arra lennék kíváncsi hogy egy töltéssel mennyit bír masszív és normál használat mellet, Otg képes e a mobil, és hogy átpakolhatóak-e az alkalmazások sd-kártyára root nélkül vagy csak roottal pakolhatók át?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#366) Cucuska2 válasza Tomi225 (#365) üzenetére


Cucuska2
őstag

OTG-re nem képes. Van OTG kábelem, és nem megy neki. Továbbá root nélkül nem találtam módot az SD kártyára áthelyezésre. (Az már csak a saját bénaságom, hogy roottal sem megy. :D )

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#367) spirit78


spirit78
tag

Bocsi a hülye kérdésért, de sehogy sem tudom beállítani, hogy a kívánt szám legyen a csengőhangom. Az megy, hogy adott személynek mi legen. Légyszi segítsetek!

Köszi!

(#368) Cucuska2 válasza spirit78 (#367) üzenetére


Cucuska2
őstag

Beállítások, hangok, csengőhang, ott lesz 3 gombod, a középső kell neked, hozzáadás van szerintem ráírva.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#369) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!

Hol lehetne megtudni, hogy mikorra várható a 4.2-es android a telóra? Nem akarom még root-olni.

Köszi!

(#370) spirit78 válasza Cucuska2 (#325) üzenetére


spirit78
tag

Rájöttem, arra amit itt kérdeztem, csak nem tudom törölni, csak szerkeszteni :-)

[ Szerkesztve ]

(#371) spirit78 válasza Cucuska2 (#325) üzenetére


spirit78
tag

Hogy tudom használni a SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones progit? Nem találok semmit, amivel elindíthatnám.

Köszi!

(#372) Cucuska2 válasza spirit78 (#371) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az csak drivercsomag, nem lehet rajta mit megnyitni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#373) spirit78 válasza Cucuska2 (#372) üzenetére


spirit78
tag

Akkor igazából mivel több, mint az alap?

(#374) Cucuska2 válasza spirit78 (#373) üzenetére


Cucuska2
őstag

Felismeri a telefont recovery módban.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#375) Laller_DE


Laller_DE
csendes tag

Kicsit keveslem a tárhelyem. 0,95/1,18, miközben kevesebb, mint 20 alkalmazás van telepítve, facebook, angry birds, ilyesmi. Mitől lehet ez?

Amit lehet a memóriakártyára mentek: zene, videó, fotó.

Valamit biztos nem veszek észre... :)

[ Szerkesztve ]

Néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el.

(#376) Cucuska2 válasza Laller_DE (#375) üzenetére


Cucuska2
őstag

Sajnos de, root nélkül nincs lehetőség a memóriakártyára áthelyezni az appokat. :(

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#377) Laller_DE válasza Cucuska2 (#376) üzenetére


Laller_DE
csendes tag

Ha összeadom az appok méretét, akkor nincs elvileg 200 mega. Csináltam 10 fotót, azt már jelzett, hogy tele van. Valami nem oké, csak nem tudom mi. Még mindig ismerkedünk.

Sok mindent telepítettem, meg eltávolítottam, ott nem lehet valami bibi?

Néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el.

(#378) Cucuska2 válasza Laller_DE (#377) üzenetére


Cucuska2
őstag

Kártyára állítsd át a fényképezést, és helyezgesd át a képeket a kártyára.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#379) #67688960 válasza Laller_DE (#377) üzenetére


#67688960
törölt tag

jó reggelt kívánok!

mondom már mióta, irkálhatok itt bármit, úgy se olvassa el senki! :D

szóval a bibi hogy direkt szóltam hogy gázos a teló, szivatós a samu

le kell tiltani minden samu szart, kezdésnek

használhatsz más képnézőt de akkor meg nem tudod esetleg((QuickPic) megnézni a képet a fényképező menüjéből, de a képnéző menüben szerencsére van fényképező gomb

a belső sd-n időnként törölni kell kézzel a szemetet(mindent amit látsz az elrejtetteket is beleértve)

ha így se elég, akkor rootolni kell és a linkeléses megoldással(áthelyezés nem megy, ha azóta nem oldotta meg valaki) plusz 2GB-t ha hozzáadsz össz 3GB-d lesz, többet nem érdemes mert kb. 1GB telik meg a belső sd-n mire a külsőn 2GB szóval annál többet sehogy se tudsz majd használni (telepíthetni értem)
de szerintem nem éri meg mert 600-1000MB-s játékot így se tudsz majd feltenni

egy megoldás lenne a jó, ha át tudjuk verni a telót hogy a külső sd-re azt higgye hogy a belső, én még nem jutottam el odáig hogy elkezdjek ezen a vonalon kísérletezni
ha valaki már megoldotta az firkantsa már le legyen szíves hogy mit hogy kellene csinálnunk, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#380) Laller_DE


Laller_DE
csendes tag

köszi a tippeket, így sikerült is sok helyet felszabadítani. a nem használt alkalmazások is frissülnek és igen komoly helyet foglalnak, újra lett még 2-300M, nekem így már oké.

bár kicsit tényleg emlékeztet a win98-exploreres időkre, amikor gyakrabban űrítettem cachet, mint hólyagot :DD

[ Szerkesztve ]

Néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el.

(#381) spirit78 válasza Laller_DE (#380) üzenetére


spirit78
tag

Tudom ajánlani a Clean Master-t a hely felszabadítására és a memória felszabadítására pedig az Advance Task Killer Free-t.

(#382) spirit78


spirit78
tag

Nos nem root-olt telóm, Android. 4.1.2-vel.
Feltettem az iGO Primo-t a SD kártyára, telepítettem és működik rendesen. A Clean Masterrel megnézve, az app 19 MB-os. Így e miatt nem kell aggódni, hogy nem fér fel és elfogy a hely a telón.

(#383) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Megleptük nagybátyámat egy ilyen kütyüvel. Minden szép és jó, de nem találom neki a galaxykból ismerős hívásfogadás home gombbal opciót. Van egyáltalán benne?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#384) Kris87 válasza rizso (#383) üzenetére


Kris87
aktív tag

Szia!

Ott a Beállítások / Kisegítő lehetőségek / Hívások fogadása / befejezése... menüpont alatt!

(#385) rizso válasza Kris87 (#384) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, közben megtaláltam már! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#386) check75 válasza spirit78 (#382) üzenetére


check75
csendes tag

Tehát ha jól értem, akkor az iGO cuccai - ami nekem 1,5 GB - az SD-n vannak, az apk-t telepítetted a telóra és megy rendesen, megtalálja amit meg kell? Azért érdekel, mert nem szemezek a telóval, de az iGO nekem is nagyon kellene, mert offline is megy, és nem szívesen buzerálnám a telefont, ha nem muszáj.

Egyébiránt arra van valami megbízható megoldás, hogy az ilyen egyszerű userek is, mint én - ha mindenképpen szükséges - meg buheráltassák valahol a dolgot?

[ Szerkesztve ]

A long time ago, in a galaxy far-far away...

(#387) spirit78 válasza check75 (#386) üzenetére


spirit78
tag

Jól érted. És tökéletesen megy.

(#388) check75 válasza spirit78 (#387) üzenetére


check75
csendes tag

Köszi. közelebb kerültem a telefonhoz :DD

A long time ago, in a galaxy far-far away...

(#389) szlamagyuri


szlamagyuri
újonc

Végre van szolgáltatónál is. EZZZZZZAZZZZZ!!!!!!! Holnap megyek és meg is veszem JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! https://shop.vodafone.hu/lakossagi/telefon/samsung_galaxy_xcover_ii/feltoltokartyas#tariff_list/fekete

(#390) #67688960 válasza szlamagyuri (#389) üzenetére


#67688960
törölt tag

Gondolom nincs benne semmi extra amiért érdemes lenne feltennem a magyar vodás rendszert.
Van valami extra benne, app vagy ilyesmi?

(#391) spirit78


spirit78
tag

Van vkinek kártyafüggetlenben, amiben Vodás kártya van? Nem tudom beállítani a mobil internetet. Bemegyek a Hozzáférési pont szerkesztésébe, de nem sikerül olyan beállítást csinálnom, hogy működjön.

Köszi!

(#392) #67688960 válasza spirit78 (#391) üzenetére


#67688960
törölt tag

név: VF internet:
apn: internet.vodafone.net
mcc: 216
mnc: 70
apn tipusa: default,supl
apn protokollja: IPv4
hozzáférésipont-név endedélyezve

név: VMAX internet
apn: vitamax.internet.vodafone.net
mcc: 216
mnc: 70
apn tipusa: default,supl
apn protokollja: IPv4
hozzáférésipont-név endedélyezve

név: Vodafone MMS
apn: mms.vodafone.net
mms-központ: http://mms.vodafone.hu/servlets/mms
mms-proxy: 80.244.97.2
mms-port: 8080
mcc: 216
mnc: 70
apn tipusa: mms
apn protokollja: IPv4
hozzáférésipont-név endedélyezve

(#393) hungar


hungar
tag

Nektek az appoknál automatikusan ott van az "áthelyezés sd kártyára" gomb? Ennél a talónál nálam egy programnál sincs ott ez a gomb, hiába nyomtam factory resetet nem segített. A telefon független.

[ Szerkesztve ]

(#394) #67688960 válasza hungar (#393) üzenetére


#67688960
törölt tag

Egyiknél se lehet áthelyezni gyárilag.

(#395) spirit78 válasza #67688960 (#392) üzenetére


spirit78
tag

Ez van nekem is, de nem megy. Proxyn és porton nem kell beállítani vmi?

(#396) spirit78 válasza hungar (#393) üzenetére


spirit78
tag

Nem. De ha az SD kártyára mentesz le progit és onnan telepíted, működik rendesen.

(#397) #67688960 válasza spirit78 (#395) üzenetére


#67688960
törölt tag

ezekkel mennie kell, ha nem más gond lesz
mobil adatokat is engedélyezni kell
állítsd vissza alapra a telót, ha nem megy

mi ez az sdre letöltés és telepítés dolog, ha onnan indítod a telepítőt akkor oda telepedik? mármint az ext sd-re, a külsőre?

(#398) spirit78 válasza #67688960 (#397) üzenetére


spirit78
tag

Igen, a külsőre. Még csak Igo-val és Sygic-kal próbáltam. Azoknál igen. Ki kell még próbálni, hogy letöltöm a számítógépen az adott app-et, átnyomom a teló külső SD-jére és ott telepítem, hogy mit csinál. Ha valaki beelőz vele, akkor írja meg a tapasztalatait! :-)

(#399) Lucifer666


Lucifer666
csendes tag

hello
megtelik a telőm memóriája és csak 1 gigabyte-ot ir belső memóriára mitől lehet ez?

(#400) spirit78 válasza spirit78 (#398) üzenetére


spirit78
tag

Én sajna nem tudtam lementeni az asztali gépemre app-ot a google playről, de megpróbálom megkeresni, hátha máshonnan megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.