Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Pavlovsdog


Pavlovsdog
csendes tag

Sziasztok!

Új telefon beszerzését tervezem, és és a lehetséges gépek között ott van az Xcover 2 is.
Olvastam itt fentebb, hogy páran már beruháztatok egy ilyen eszközre. A gép hardverileg erős, gondolom ezekre ti sem panaszkodtok.
Elsősorban az érdekelne, hogy mennyi a felhasználható szabad hely raja, mert úgy a 4 Gb kevés lehet, hogy nem lehet SD kártyára programokat telepíteni. Esetleg változik ez a jövőben (4.2-es frissítést, ha igaz megkapja).
Érdekelne még a vélemény a kijelzőről is. TFT-LCD kijelzőt ír a specifikáció, egy ilyen kijelző milyen minőség így 2013-ban? Eddig egy HTC Legendet használok, abban AMOLED kijelző van.

üdv

"kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet"

(#202) #67688960


#67688960
törölt tag

pbaly: Azt hiszem már azt is, sőt minden ilyen progit kipróbáltam amit találtam a playen, és mind root jogot kér hozzá, plusz van ami írja hogy még úgy is csak mittoménhogy megy.
Át is particionáltam két particósra fat/fat ex2,ext3,ext4/fat kombóval sőt kipróbáltam úgy is hogy csináltam swap-ot is, megnéztem hogy mit kezd a gpt-vel is(megy vele)
játékos kedvemben megnéztem hátha csoda történik swapos háromparticiós kombóval ha úgy nyomok egy gyári visszaállítást.(nem történt csoda :) )

Kali4:De az sd áthelyezés ügyében is, ugyanis a defyn gyárilag lehet, eszembe se jutott hogy esetleg ezen nem lehet áthelyezni, ha már egyből odatelepíteni nem is lehet.
(Régi windowsos motorolán úgy emlékszem egyből sd-re is telepíthettem. Vicc nem?)

Samsung SPS:Oké, köszi!

Pavlovsdog: Sajnos nem 4GB helyed lesz csak 1GB.

[ Szerkesztve ]

(#203) #67688960


#67688960
törölt tag

Viszont amiben jobb mint a defy
Nem nagyon kell várni a telóra, nem torpan meg akár félpercre, de ez valszeg a két mag, dupla akkora ram és kevés hely miatt van.
Wifi problémamentes, és erősebbnek tűnik.
Bluetooth problémamentes, defy nyűgösebb volt.(pl.: ki kellett kapcsolni a fejet a kocsiban, csak akkor kapcsolódtak össze maguktól ha a telon már be volt és aztán kapcsoltam be a kocsiban.)

Jó lenne ez ha nem lőttek volna mamutot ezzel a ram dologgal.

Ja már kérdezte valaki, a kijelző napfénynél tényleg elég kevés, ez is gáz.
Ki próbálok majd egy antitükröződős fóliát hátha javul a helyzet, mert nagyon tükröződik az üveg amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#204) pbaly válasza #67688960 (#202) üzenetére


pbaly
csendes tag

Köszi a választ, sajnálom hogy ezzel sem megy. Viszont én biztos rootolnám, mert ahogy egy előző személy írta, nem szereti ha meg van kötve a keze, és a telefon irányítja őt. A rootolás nem nagy nehézség, kb fél perc alatt megvan, és szerintem megéri. Nekem a Defy is rootolva van már az elejétől, sőt a CM7 van rajta és tökéletesen működik. Még a szervízbe is igy adtam le hangszóró hiba miatt, de semmit nem szóltak miatta. Szerintem azért mert független volt akárcsak az összes többi Defy.
(egyébként én már egyre jobban kezdek lemondani erről a telóról, és másfelé kacsingatni. Ugy néz ki a Motorolánál maradok, elég jókat írnak róla, és már majdnem ennyibe kerül mint ez. :) )

(#205) pbaly válasza Kali4 (#199) üzenetére


pbaly
csendes tag

Köszi az infót a Motoroláról, lehet mégis maradok a motorolánál? Egyre jobban tetszik, és nagyon jókat írnak róla. Viszont 185-ről indult az ára, de mostmár 80 ért meg lehet venni. Tetszik, a tudása is. Az meg hogy angolul van a menü? Na és, a Defym is az volt vagy 2 hétig, de vannak megoldások. :D
Köszi!

(#206) bluemukk


bluemukk
csendes tag

A programoktól eltekintve mást (képeket/videókat/zenéket/dokumentumokat) ugye lehet simán SD-re menteni minden gond nélkül?
Igazából nem hiszem, hogy felélném azt az 1 gigát, és baromira testhezálló gép lenne ez nekem.

(#207) Pavlovsdog válasza #67688960 (#202) üzenetére


Pavlovsdog
csendes tag

Az 1 Gb csak 1 Gb... Igaz ez habzsi-dőzsi a jelenlegi 180 Mb-omhoz képest. De mégis csak jó dolog lenne ha engedné az SD-re telepítést. Ennek ellenére nagyon hajlok egy ilyen beszerzése felé.
Egyik ismim mondta, hogy találni ilyen gépet a nagy piros elektronikai boltban. Azt beszélik 65k környékén be lehet szerezni. Megtapogatom, és megnézem magamnak azt a 4"-es kijelzőt, azt mondják elég szép a képe.

"kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet"

(#208) #67688960 válasza bluemukk (#206) üzenetére


#67688960
törölt tag

Persze, sőt a fényképező egyből rá is kérdez hogy oda kéred-e, plusz ha pc-re csatlakozol usb-vel akkor is látja és kezeli is a kártyát.

(#209) #35104512 válasza Pavlovsdog (#207) üzenetére


#35104512
törölt tag

Ez tényleg igaz? Az, hogy a nagy pirosnál van ilyen telefon? Én is ezzel szemezek, más alternatívát nem találok, az 1Gb meg nem zavar. Bár amit fentebb olvastam, hogy napsütésben elég gáz a kijelző, az inkább zavar :(

(#210) bluemukk


bluemukk
csendes tag

Én a nagy pirosnál nem láttam.

Viszont mára 250 forinttal lejjebb ment az ára. :D (a tegnapi legolcsóbbat és a mai legolcsóbbat összehasonlítva)

(#211) Pavlovsdog válasza #35104512 (#209) üzenetére


Pavlovsdog
csendes tag

Aréna plázában található nagy pirosban látta cimbim...

"kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet"

(#212) #35104512 válasza Pavlovsdog (#211) üzenetére


#35104512
törölt tag

Az nekem Debrecentől kicsit messze van, de majd megnézem a helyi boltban :)

(#213) Kali4 válasza Pavlovsdog (#211) üzenetére


Kali4
tag

Tudom hogy nagyon tájékozatlan vagyok, de kisvárosban élek. Itt nem sok mindent látni :)
melyik az a nagy piros árúház? :O

(#214) Pavlovsdog válasza Kali4 (#213) üzenetére


Pavlovsdog
csendes tag

Media M*rkt. csak nem akartam leírni a nevét.

insomniac: Körmendről nekem sincs közel. A szombathelyi MM-ben még nincs. Lehet idővel majd lesz a kisebb boltjaikban is.

"kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet"

(#215) Kali4


Kali4
tag

Na megrendeltem a telefont és holnap itt is lesz :)

(#216) #35104512 válasza Kali4 (#215) üzenetére


#35104512
törölt tag

Hol sikerült, gyári vagy bolti garanciás?

(#217) Kali4 válasza #35104512 (#216) üzenetére


Kali4
tag

egy kis ttelefonos boltban a városban( Kalocsa)
bolti garancia-1év

(#218) pbaly


pbaly
csendes tag

Sziasztok!
Van már megoldás az SD-re való alkalmazás áthelyezésre?

(#219) nexus6 válasza Pavlovsdog (#211) üzenetére


nexus6
aktív tag

Ma voltam, sajnos elvitték már. Jelenleg nincs, az eladó srác szerint egy másfél hét múlva kapnak megint... Azért kíváncsi lennék hogy ott mennyibe került (ezt elfelejtettem megkérdezni).

[ Szerkesztve ]

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#220) Kali4


Kali4
tag

Ma délután felhívott egy srác, hogy szeretné megnézni a telefont mikor átveszem.
Sajnos nem tudom visszahívni, mert rossz a telefonom kijelzője( ezért is vettem újat).
Hívjon vissza és megoldjuk

(#221) #67688960


#67688960
törölt tag

Feltettem a legújabb májusi rendszert, de semmi számunkra fontos dolgot nem javítottak ki.
[link]
Valóban hivatalos frissítés, utána kiessel újrarakattam ugyanezt.
Egyébként az odin 3 v3.07-essel tettem fel.

A recovery menü a fel+home+power gombokkal jön elő különben, nemtom írta-e már valaki.

pbaly:ha root-olsz akkor megy azt írkálják, a "system.tar" még pluszba rá kell tolni és kész.
[link]
Még nem szántam rá magam, de már leszedtem magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#222) Kali4


Kali4
tag

Olyan prodblém állt elő nálam, hogy a telefont összekötve a számítógéppel az egyszerűen nem látja.
Eleinte látta, rá is tettem ezt azt később aztán hibát írt és mostmár semmit nem lát belőle, de közben töltődik a telefon..
Valaki találkozott már ilyennel?

(#223) Kali4 válasza Kali4 (#222) üzenetére


Kali4
tag

Úgy túnik az usb port a számítóg USB portjával volt a a gond...

(#224) #67688960


#67688960
törölt tag

Ezen az új rendszeren vannak lengyel dolgok, van rajta olyan progi hogy le lehet szedni játékot ingyé és pénzé is. Szerencsére én furfangos vagyok és ingyé szedtem le. :)
Szóval szépen felmentek, aztán kiírja a game hogy képne neki egy kis hely 1129Mb az egyik, a másik 450MB szóval töröljek progit, videót, képeket, mert kellene neki hely a memory card-on.
Nem hiszem hogy a lengyeleknél olyan telót árulnak amivel lehet telepíteni az sd-re. :DDD
Ez valami népszívató telefon modell? :DDD

van egy jó ötletem lehetne olyat is csinálni, hogy amikor bekepcsolja a luzer a telót kiírná hogy nem nyert, próbálja meg később. :DDD

Mondjuk olyan progi is van, hogy EA Games, és ott nagyon okosan azt írja ki, hogy Optimized fr your Samsung Xcover 2 alatta meg hogy There are no games available your handset.
Gondololm egy ideig nem nagyon lesz ott semmi komoly dolog, se. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#225) Roller75 válasza Kali4 (#220) üzenetére


Roller75
csendes tag

Ok. Csak sikerült megnézni. Itt is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget. Az ismerkedés csak pár percig tartott, de azért leírom a tapasztalataimat.

Ami tetszett:

Kijelző. Pletykákkal ellentétben én igen fényerősnek találtam. Nem hiába tesznek LCD-t a gyárak a tereptelefonokba. Fényerőben még mindig veri az AMOLED-et.

Zseblámpa (led): Kapcsolása alvó módban a hangerőgombbal. Nagyszerű ! Rohadt erős.

Valódi alsó gombsor. Nagyon helyes. Én kimondottan rühellem az érintős és a kijelzős szoftveres gombokat.

Ami nem tetszett:

Készülékház ful műanyag, a recézett felület ellenére is csúszókás. Itt kellett volna tapadós gumi bőven !

Kamera és a led plexijeit jobban védeném !

De amúgy alapjában véve renden van minden. Rendelem.

(#226) Pavlovsdog válasza Roller75 (#225) üzenetére


Pavlovsdog
csendes tag

Ezek szerint nem csak én gondolom úgy, hogy a kijelzője több, mint korrekt.

"Valódi alsó gombsor. Nagyon helyes. Én kimondottan rühellem az érintős és a kijelzős szoftveres gombokat." - Na, ez a beszéd! Örülök, hogy nem csak én gondolom így! Meg a dedikált fényképező gomb sem hülyeség.

Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy a kisebb belső memória ellenére inkább egy ilyet szerzek be, mint egy S3 minit!

"kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet"

(#227) #67688960


#67688960
törölt tag

Aki rühelli az érintős gombsort az ne vegyen érintős telefont.
Annak van értelme hogy fizikai gombbal fel lehet venni és letenni a hívást. De hogy állandóan használni kell felemásban érinteni és nyomni az beteg.
Nappali fényben a kijelző fénye gyenge, plusz az üveg nagyon tükröződik. Simán tükörnek lehet használni a telefont lekapcsolt kijelzővel.
A hibákat nem eltitkolni kell hanem tanulni kell belőlük.

(#228) #67688960


#67688960
törölt tag

Rakjatok rá tükröződésmentes fóliát, egyrészt mert így jobban lehet látni, másrészt az üveg nem olyan jó mint a gorillás.

(#229) Kali4


Kali4
tag

Nagyon tetszik, a samsung kínál olyan lehetőséget, hogy interneten keresztül lehet követni a telefont. Le is lehet zárni és ha van net már meg is mondja hol van.
És SIM kártya nélkül is.
Sok rossz után egy pirospontot beírhat :)

[ Szerkesztve ]

(#230) bluemukk válasza #67688960 (#228) üzenetére


bluemukk
csendes tag

Hogy érted azt, hogy "az üveg nem olyan jó mint a gorillás"?

(#231) kótyagos42


kótyagos42
csendes tag

sziasztok
miért van az,ha a zsebemben van a telefon bejövő híváskor megszólal, aztán automatikusan felveszi magát,amire kiveszem már hallom hogy beszél a hívó fél .Minden beállítást végignéztem de nem tudok rájönni miért van ez.

(#232) nextman válasza kótyagos42 (#231) üzenetére


nextman
aktív tag

Ugy kell mint a vadnyugaton, gyorsan kell elorantani.
Az eleted mulhat rajta! :D

(#233) #67688960 válasza bluemukk (#230) üzenetére


#67688960
törölt tag

Amikor tettem fel a fóliát akkor találtam már hajszálkarcokat.

kótyagos42: Be lehet állítani hogy vegye fel a home gombra, Beállítások/Kisegítő lehetőségek/Hívások fog........-ban.

[ Szerkesztve ]

(#234) bluemukk válasza #67688960 (#233) üzenetére


bluemukk
csendes tag

Értem. Sajnálatos dolog, úgy tudtam, hogy ellenállóbb mint a gorilla.

(#235) szucsi


szucsi
őstag

Kár hogy az xcover 2 (galaxy s2) és az s4 active közé nem terveztek egy s3 belű strapatelefont. Az xcover 2 több sebből vérzik (4 giga, kijelző, üveg, súly, vastagság), az s4 active meg 200k lesz ha megjelenik végre.

[ Szerkesztve ]

(#236) #67688960 válasza szucsi (#235) üzenetére


#67688960
törölt tag

nem a 4 giga a gond, hanem hogy nem telepíthetek az sd-re, és át se helyezhetek semmit, plusz állandóan ugat hogy nincs hely, egy k. fényképet se lehet csinálni, ha nincs 100MB üres hely rajta
a számomra felesleges progikat amiket meg előre feltesznek, nem lehet leszedni, feleslegesen foglalják a helyet
kénytelen leszek rootolni, mielött pofánverek valakit
rohadtul megutáltam a samsungot

[ Szerkesztve ]

(#237) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Honnan lehet/érdemes rendelni ezt a készüléket?

(#238) Roller75


Roller75
csendes tag

Én az XXL GSM-től rendeltem. Bordót. Nekem sokkal jobban bejött mint az a ronda szürke. Más napra itt is volt. 66e rendes 27%-os ÁFA-s számlával. Ami nekem nagyon fontos mert így csak nettó 52e-re jön ki. Nagyon kevés GSM bolt ad áfás számlát. Mindig ezzel a 0%-os számlával jönnek amit csak költségelhetsz. Ez csak a telefon, egy dobozban, minden kiegészítő nélkül, de ezt írják is. 1 év bolti garival.

A telóról: 3 napja használom, imádom. Hogy a kijelző nem elég fényerős az egy nagy baromság. Erős napfényben még napszemüvegben is látható ! Pedig fólia is van rajta. Nem vártam meg, hogy kiderüljön mennyire karcálló a kijelző. Nagyon korrekt az összeszerelés minősége. Szépen egyben van, igen masszív készülék. Itt szóvá tették, hogy minek rajta fizikai gombsor. Elmondom. Egy strapa telefonnál ez szerintem alap. A recézett gombokon bármikor fogadhatsz hívást sáros, vizes vagy bármilyen kézzel. Én leginkább ezért is vettem, mert napom nagy részét munkáskesztyűben töltőm és az Sony Xperia nál nagyon utáltam, hogy állandóan le kellett vetnem. Arról meg, hogy az orrommal húzom el a csúszkát hamar leszoktam a kollégáim röhögőgörcs rohamai miatt ! Ja hogy az új érintőképernyőket már kesztyűben is lehet használni ? Kipróbálnám vajon meddig volna karcmentes akár egy Gorilla Glass 3 is egy betonos, sóderes kesztyű simogatásától. Dedikált kameragomb és a hangerő állítóval bekapcsolódó erős led is imádni való.

Memória gondokról: Én szépen felpakolgattam a szokásos appjaimat vagy 10-et és még mindig van vagy 300 MB szabad helyem. Akinek nem elég az 1GB az vegyen PC-t, vagy Nintendót, csak az ember nagyon hülyén tud kinézni ha egy Nintendóval telefonál. Szerintem az tök ciki.

Hangerőben, akár csengés akár beszéd is, ott van a készülék. Nekem még nem volt ilyen hangos telefonom.

A hátoldalán sajnos a kamera plexi a legkiállóbb pont amit jobban kellett volna védeni. Valami gumigyűrűt fogok ráragasztani, hogy védje. Vagy kap egy tokot.

Én e pár nap alatt is nagyon megszerettem. Bátran ajánlom mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

(#239) Roller75


Roller75
csendes tag

Fóliába ajánlom a EAZYGUARD-ot méretpontos 1000-1500 Ft és kapsz egy teljesen átlátszót és egy mattot is.

(#240) nextman válasza Roller75 (#238) üzenetére


nextman
aktív tag

LOL, ez jo moka lehetett:)
"Arról meg, hogy az orrommal húzom el a csúszkát hamar leszoktam a kollégáim röhögőgörcs rohamai miatt !"

(#241) bluemukk válasza Roller75 (#238) üzenetére


bluemukk
csendes tag

Kössz ezt a jó kis leírást a többiek nevében is. Sajnos még kevés tapasztalatot lehet olvasni, viszonylag új a készülék, kellenek az ilyenek!

(#242) #67688960 válasza Roller75 (#238) üzenetére


#67688960
törölt tag

ha vesz egyet majd úgy is rájön hogy sántít amit írsz :) napszemüvegben elég volt neked erős napsütésben a fény :DDD
sokat voltál a napon és halucináltad

a hívást felvenni lehet egy samsung mini 2-vel is van rajta fizikai home, és lerakni a bekapcsoló gombal ami szintén fizikai, a többi minek, elég lett volna erre két, vagy egy többfunkciós gomb

ez 1gb meg k. karcsú, szerinted csak telefonálni vesz az ember ilyen szart, :DD pont az a lényege hogy ez egy zsebpc

lehet hogy csak a fólia(eazyguard) miatt van, de pár napja vettem észre, hogy ha megnyomódik a zsebben a home gomb, ki tud oldani a kijelzőzár úgy hogy mocorog a teló a zsebedben

textilen keresztül is működik, próbáld ki egy pólóval, nekem megy a kesztyűmmel is, ha nem a belső gumival erősített felével hanem a külső részével érintve húzgálom az ujjam rajta

[ Szerkesztve ]

(#243) Dhampir válasza Roller75 (#238) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a részletes beszámolót! :R

(#244) bezz


bezz
tag

Sziasztok!

Mivel múlt pénteken elszállt a motoromról a jó kis Defy-m, így a héten megrendeltem, ma át is vettem ezt a telót.
Nem vagyok elájulva, bár lehet én szúrtam el a dolgokat...
Hallgatva ugyanis az idők szavára, szinkronizálva voltak a dolgaim a googliban.
Namármost, amikor beüzemeltem a Samut, mindent visszaállítottam rá, ami a Defyn volt.
Persze leginkább a névjegyeket akartam én, de a programokat is felrakta, ami nagyon gyorsan ment, mintha nem is települtek volna, de mégis úgy viselkednek, mintha rendesen telepítve lennének. Ezután a telefon éppen simán megy, de nem vagyok elragadtatva a sebességétől. Folyamatosan fut a háttérben egy csomó progi (ezta task killer mutatja, ami szintén magától felmászott) és hiába lövöm ki őket, rögtön újra indulnak a killer szerint. A szabad ramom 200 körül meg az alatt van.
Mi a bánat van itt? Van valakinek valami ötlete mit csináljak? Nem vagyok nagy zsonglőr, de a leírásokból bármit megcsinálok. A Defyre is magam raktam anno egy 2.3.6-ost, ami aztán tökéletesen működödtt is.
Szóval lehet mindent le kéne mosi, és újra kezdeni az egész beüzemelést, Egyáltalán meg lehet ezt csinálni?
Felkerültek olyan progik, amiket a Defy rootolásnál, meg rom telepítésnél használtam, szerintem ez se egészséges.
Ezektől eltekintve, ha rendbe szedem barétok leszünk úgy látom. Én már öreg vagyok, így nem jön rosszul a picivel nagyobb képernyő sem.
Ja, jut eszembe. Zenéket akartam rámásolni. Rádugtam a gépre a win7 aszongya, nem sikerült az illesztő program telepítése. commander ne,m látja, viszont a win fájlkezelőjével tudtam a memória kártyára másolni. Ilyennel találkozott már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#245) Roller75


Roller75
csendes tag

Nálam átlag napi használat mellett, ami kb.: 40 viszonylag rövid beszélgetés (1-3 perc) +1,5 óra NET, GSM-en, +1 óra buzerálás, az akku késő este 48%-on áll. Korrekt. A telót továbbra is nagyon csipázom, amiért nem kis részben mondjuk Android 4.1 Jelly Bean is felelős, amihez eddig nem volt szerencsém. Jó hardver jó oprendszer, meg is van a boldogság ! Hangsúlyozom, hogy ez kizárólag az én véleményem, egy olyan emberé akinek ez a második Androidos telója. Viszonyítási alapom tehát nem sok van. Véleményemet valóban fenntartásokkal kel kezelni.

(#246) Roller75 válasza bezz (#244) üzenetére


Roller75
csendes tag

Igen szerintem nagy reset. Csak a névjegyzékeket állítsd vissza. Az összes progit meg újratelepíted.
Biztonsági mentés és visszaállítás - Gyári adatok visszaállítása.

Az amúgy tényleg zavaró, hogy a Samsung nem enged törölni pár szoftvert, ezáltal futnak olyan dolgok a háttérben amire semmi szükséged. Had döntsük már el mi, hogy mire van szükségünk. Így nem kevés memória is szabadulhatna fel.

(#247) szucsi


szucsi
őstag

(Re: 242) Sőt, egyenesen rá van írva, hogy nézni kizárólag hegesztőszemüvegben szabad, mert anélkül maradandó látáskárosodást okoz. :D

[ Szerkesztve ]

(#248) Roller75 válasza szucsi (#247) üzenetére


Roller75
csendes tag

:D Azért annyira nem, de akkor sem rossz ! Telefonkönyv szépen látszik, de a Tiatanicot én sem nézném rajta végig napsütésben.

(#249) #67688960


#67688960
törölt tag

na én rootoltam, link2sd működik linkeléses megoldással, ext4-re nyomom

ezeket már felpróbáltam:

S7710XXAME1 S7710PRTAME1 05.2013 PRT Poland/Play -ezt nem ajánlom

S7710XXAMC3 S7710VD2AMD1 03.2013 VD2 Germany/Vodafone -ezt tűnt eddig a legjobbnak

S7710XXAMC2 S7710OXXAMC3 03.2013 BTU United Kingdom -most ez van fent, jónak tűnik, de lehet hogy visszatérek a némethez, bár nem biztos

már csak a home gombot kéne átszabni, majd talán holnap

[ Szerkesztve ]

(#250) #67688960 válasza bezz (#244) üzenetére


#67688960
törölt tag

szedd le az sd-ről ami tényleg kell(doksik zenék videok fényképek ilyesmik) rendszer és a programok mappáit hagyd, formázd, és másold vissza a cuccaid
a simet, sd-t(ha bent van) vedd ki
tölsd fel a telót teljesen, ha be van kapcsolva, kapcsold ki, töltőt húzd ki
kikapcsolva nyomd a fel+home+power-gombokat egyszerre és tartsd nyomva amíg rezzen egyet
hangerő gombokkal menj a "wipe data/factory reset"-hez, nyomd a power-t, menj a yes-re, és megint power gomb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.