Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Kategóriájában szerintem elég jó lett.

Nagyon sok elírás van, a tesztben, 14,5gramm, és társai elgépelési hibák.

(#2) Kerell


Kerell
csendes tag

Kicsit valóban drága. Mondjuk egy strapa telefonnál az első szempont szerintem, hogy hosszú ideig bírja az akku, de mi ez az 1700 mAh? Vicc.. Egyébként tökre rendben is lenne, szvsz akksi lehetne erősebb és valamivel olcsóbb az egész.

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

Kellemes készülék és az ára sem lett olyan erős Samsungos!
Az alsó gombok egy kicsit a Skate-ra emlékeztetnek

(#4) Peterson_


Peterson_
addikt

Pont most pótoltam az MATV adást is, úgyhogy megvan az Xcover adagom mára :D

"ST-Ericsson NovaThor U8420 lapka" ezen kicsit meglepődtem, már csak azért is, mert az adásban arról volt szó, hogy a mérőprogramok sem ismerték fel.

Az áron viszont nem.
Szerintem nem rossz kis készülék, talán pár hónap múlva, ha kb 20 Mátyással kevesebbet kérnek érte, még best buy is lehet, mert nem igazán van konkurenciája jelenleg.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) kelly416


kelly416
veterán

Strapa fon kemény műanyag házban? Ajjaj, lesz itt baj. Tudom, nem ütésálló, de az "okos" célközönség először ezt fogja írni, hogy tegnap vettem, ma leejtettem és máris karcos. No meg a relatíve kicsi akku szerintem is gáz. Ha már vesz az ember egy strapa mobilt, hogy mondjuk sátorozáskor ne kelljen féltse, bírjon már ki két napot legalább.

Nem csak elgépelések, de pl.: a második oldal második bekezdésének első mondata befejezetlen. Tudom, hogy sürget az idő, van dolog dögivel, de tényleg romlik a színvonal ilyen szempontból. Természetesen ezt más oldalon bőven ellensúlyozzátok, de erre is fordíthatnátok még 10percet. Mindettől függetlenül köszönöm a cikket. :R

(#7) Grisák


Grisák
tag

Az SIII mini új ruhában. Jó látni egy használható hardvert strapa mobilban.

(#8) Koczó93


Koczó93
őstag

Az aksi elég kevéske.

(#9) Borosz


Borosz
senior tag

Én szívem szerint rettentően lehúznám ezt a típust az akku idő miatt. Aki a hegyekben nem talál áramot, az egy napig használhatja. Szép... Vinni kell vagy 6 pót-akkut vagy mi? :W

(#10) dr. Kind


dr. Kind
aktív tag

Az elgépelésekért elnézést, javítva :R

(#11) Blyan


Blyan
félisten

Egész jó képeket is csinál. Szvsz ekkora akksi elegendő is lehet ebbe a cuccba.
Kicsit erős az ára, de azért eléggé rendben van összességében az egész - Samsung létére. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) bloomberg


bloomberg
tag

Nekem tettszik, ez legalább nem s3 copy kicsiben.

Az s3 mini drágábban jelent meg, úgy emlékszem, és az még ennyit sem tud ip-ben

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az akkut én is kicsit kevésnek találom. Összességében amúgy jó kis teló, remélem szolgáltatói kínálatban is lesz.

<< Heimdal >>

(#14) oceanrush válasza Borosz (#9) üzenetére


oceanrush
senior tag

Strapatelefon, nem túlélőtelefon.

(#15) Maxentius


Maxentius
addikt

Kellemes példány, egy picit erősebb vassal és nagyobb akkuval tarolhatna nálam... :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#16) bladegery


bladegery
senior tag

Kár hogy ilyen undorító.

gergely-szabo.com

(#17) Kerell válasza oceanrush (#14) üzenetére


Kerell
csendes tag

Na de azért ne egy napot bírjon már egy strapaphone..

(#15) Maxentius

-Akkor már okostelefon lenne.

[ Szerkesztve ]

(#18) Wa2x_ válasza Blyan (#11) üzenetére


Wa2x_
veterán

Szerintem is. :K Jó lett ez a kis teló, ha mérséklődik az ára még jobb lesz.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#19) Maxentius válasza Kerell (#17) üzenetére


Maxentius
addikt

Így is az, csak nem eléggé.

(#20) Kerell: Senki sem akar S4-et ebben látni, csak a NovaThor egyértelműen szutyok, azért ennél jobbat is kaphatott volna egy picivel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) Kerell válasza Maxentius (#19) üzenetére


Kerell
csendes tag

Szóval akkor ti egy s4 -et szeretnétek ilyen köntösben látni? Maradjunk a realításnál, ennek a telónak a tervezésénél valszeg nem a multimédiai szempontok voltak az irányadóak. Innentől kezdve szerintem még sokat is tud, ellenben amiben kellene (akksi), abban pedig nem bizonyít..

(#21) Rozzo


Rozzo
tag

Szerintem teljesen megéri az árát. Én adtam volna Ajánlot plecsnit is.

(#22) Hadeska22 válasza Borosz (#9) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Szerintem aki a hegyekbe készül ,azt az embert pont nem fogja érdekelni hogy ikszkávör avagy sem, illetve hogy lehet-e tapicskolni,mert vélhetően a funkcionalitást fogja előtérbe helyezni.. és vesz egy Sonimot...;)

Ahogy a kolléga is írta ez nem egy túlélő telefon,de szerintem nem is szeretne annak tűnni.(mondjuk az egy napos készenléti idő az elég gyenge.. többet várnék kicsivel)

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#23) Khelben


Khelben
nagyúr

Ugyanezt szeretném dupla simmel és adnám is oda érte az S2-t.

(#24) Thocy a ZAGY válasza Borosz (#9) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

A hegyekben kirándulva bírjuk már ki folyamatos internetes kapcsolat és közösségi portálok nélkül (én azért megyek ilyen helyre, hogy végre nyugtom legyen), hagyományos telefonként használva pedig az én dual sim androidos Samsungom is elketyeg 4-5 napig az 1500mA-es akkujával, éjjelre sem kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#25) Ygg válasza Thocy a ZAGY (#24) üzenetére


Ygg
senior tag

Kérdés, mennyire gyenge ott a térerő, s úgy mennyit bír ki.
Ha nincs rendes lefedettség, úgysem nagyon lehet netezni.
De így igaz, ha az alap funkciókat használjuk csak, akkor többet kéne bírnia, bár egy kicsit erősebb akksi nem ártana.
De végül is ez nem egy túlélőtelefon, hanem egy kicsit strapabíróbb okostelefon.
Annak szerintem a cikk alapján nem rossz, ha egy kicsit barátibb lenne az ára, akkor bejönne.

(#26) xmaas


xmaas
őstag

Ez a telefon ugy ahogy van egy az egybe egy kupac szemet .Strapa telefonnak az a lenyege hogy kimesz turara vagy barmi mas cellal isten hata moge a hegyekbe/mas kornyezetbe napokig es legyen barmi esetre egy hasznalhato keszuleked amivel tudsz telefonalni,vagy peldaul munkas telefonnak ha olyan konyezetbe dolgozol ahol siman erheti serules/kornyezeti behatas a keszuleket

Errefel berakjak azt a hatalmas serulekeny kijelzot ami leszivja az akkumulatort 2 nap alatt keszenletbe? Televan pakolva minden hulyesegel amire baromira semmi szukseg meg rendes terero sincs nemhogy internet sok helyen ha kimentel varosbol/telepulesrol nem hulye alkalmazasokra van szukseg ilyen telefonnak hanem baromi eros antenara es akkumulatorra

(#27) erahurka


erahurka
félisten

Képeken elég csúnya meg kéne tapogatni élőben hogy milyen a fogása.
Minden téren ilyen droidot keresgéltem az elmúlt fél évben, már ami a belsőt/kijelzőt illeti. :))

(#28) Kerell válasza xmaas (#26) üzenetére


Kerell
csendes tag

+1

(#29) dsjk


dsjk
csendes tag

Számomra ennek a telefonnak a legjobb tulajdonsága a fizikai 3-as gombok. Sokszor tehénkedek rá akaratlanula a kapacitívra.
Tudom, a hiba nem az én készülékemben van. :-)
Amúgy számomra kedvezô hardver, méretre pedig arany középút.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#30) DaveJr


DaveJr
őstag

Kár hogy nem eset szó arról hogy most állíthatóe a kijeéző fényereje. Mert olvastam olyat is ahol ezt panaszolták hogy nincs automata fényerő!

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Defy utódot a népnek... A Motorola tényleg ennyire hülye, hogy nem lépi meg ezt... csak legyen tényleg normális üveg rajta :D Gorilla Glass nagyonnemtörhető

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Flashback


Flashback
addikt

Legközelebb ha teszteltek egy telefont:

- Ha van kamera gomb, írjátok le légyszíves hogy két állású-e vagy sem!

- Ha strapa telefon, a töltő csatlakozóról egy képet rakjatok fel :)

Köszi!!!!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#33) ADAM1337 válasza Flashback (#32) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen ezek lényegesek, bár a kamera gomb ami direkt az az általában 2 állú szokott lenni.

(#34) Flashback válasza ADAM1337 (#33) üzenetére


Flashback
addikt

Sajnos nem...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#35) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Az akksit én is kicsinek tartom, ekkora házba belefért volna 10-15%-kal nagyobb is...

És az akkuidőt (és az egész telefont) sikerült tegnap délután 5 órától ma 10-ig letesztelni, és még a cikket is megírni, meg a fényképeket is elkészíteni? Nekem ez így csalódás! :O
Pedig napi olvasótok vagyok...

*** Be prepared! ***

(#36) greenmelon94 válasza xmaas (#26) üzenetére


greenmelon94
tag

Akinek az a fontos, hogy napokig tudjon telefonálni, és nincs szüksége "hatalmas sérülékeny kijelzőre" meg "hülye alkalmazásokra", az például egy Samsung Xcover 271-et fog venni, nem egy drága okostelefont.

Ne legyünk már ennyire szűklátókörűek... :W

(#37) otoaak válasza xmaas (#26) üzenetére


otoaak
tag

Vagy inkább csak te nem érted ennek a telefonnak a lényegét. Ez nem hagyományos strapa telefon hanem olyan amivel lemehetsz a strandra és nem megy bele minden szirszar.

SG Note Pro P900

(#38) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Pont nekem való kis cucc.Jöhet. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#39) Plebi


Plebi
senior tag

a hardver csendben teszi a dolgát.

Miért, még hogyan tehet egy telefon, volt olyan ami hangos volt :P :F

Amúgy köszönöm a tesztet, defy utódnak jó lenne, sajnos az aksi nagyon kevés. Páromnak Galaxy s3-a van és az üzemideje valami zseniális, persze, ha sokat játszik rajta, vagy többet használja akkor 1-2 nap, de nemrég, csak hírolvasásra, időjárás nézésre, pár recept elolvasására, meg némi telefonálásra használta és 5-6 napot ment, ami szuper. A defy-m már csak 2 napot húzza, pedig nem nagyon van nyomkodva, ez is biztosan többet bírna, de ez így kevés.

Az ára nem rossz, defy-t kártyásan vettem 70-ért 2011 januárjában és akkor az best buy volt, szóval ez, függetlenül nem rossz ár.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#40) sif85


sif85
tag

Biztosan én gondolom rosszul, de ebben a Samsungban végre van némi egyediség oly sok korábbi társával ellentétben... Ezúttal végre nincs "tizenkettő egy tucat!" érzésem!

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#41) dokee78


dokee78
félisten

Gondolom az S4-nél bemutatott "camera fícsöröket" nem tudja.

Ettől a Galaxy Ace3-nak elvileg olcsóbbnak kell lennie,bár sokszor fura a Samsungok árazása.

(#42) thamasz


thamasz
senior tag

Húsvét pénteken vettem meg az xcover 2-t azóta megelégedéssel használom. Defy+-ról váltok. Ha tudok szivesen válaszolok kérdésekre. Defymen volt már mindenféle rom, utoljára CMX. Sebessegben es hasznalhatosagban nem említhetők egy lapon. Pedig az xcover2-t bekapcsolt energiatakarekos modban használom. Ami hianyzik a defy után: állapot jelző led és fény érzékelő. Az mondjuk érdekelne hogy mi az a kettő kis ablak az előlapi kamera mellett az egyik gondolom a közelség érzékelő a masik nem tudom. Lehet hogy fény érzékelő csak szoftveresen nem aktív? Külföldi fórumokon azt írják hogy az üveg Dragontrail az Asahi cégtől. Korabban kerdezte valaki: a kamera gombja két állású. Víz alatti fotózáshoz van egy viz alatti mód a kameraszoftverben amelynél kikapcsolja az érintő képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#43) dokee78 válasza thamasz (#42) üzenetére


dokee78
félisten

Az S4-ben látott galéria és Camera ficsörök benne vannak?
A videó onnan kezdődik.

(#44) Silentfrog


Silentfrog
veterán

"A hegyekben kirándulva bírjuk már ki folyamatos internetes kapcsolat és közösségi portálok nélkül"

Legtöbben már a wc-t sem tudják meglátogani ezek nélkül.
Szerintem meg aki teljesen közösségi portál függő az úgy sem meg sehova otthon dekkol vagy a suli/munkahelyén és onnan nyomja ezeket a végtelenül fontos dolgokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#45) DaveJr válasza thamasz (#42) üzenetére


DaveJr
őstag

Gratula a telefonhoz:)
Úgy összességében a sebességet leszámítva hogy érzed, érdemes volt Defy-ról váltani? Nekem is az van és gondolkozok egy új telón de eddig ez a Samu nem győzött meg:(

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#46) dokee78 válasza DaveJr (#45) üzenetére


dokee78
félisten

Erre én is tudok válaszolni pedig nincs nekem.
Persze,hogy érdemes már a specifikációkat nézve is.

(#47) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ha bejön a Telenornál elfogadható számlás konstrukcióban, akkor lehet kipróbálok egyet. Legutóbb a Sony Xperia Go tetszett, csak a 3,5 col kevés volt + a felbontás. Amúgy miért nem gyártanak strapafont 5 colos méretben? :DDD Tudom a Sony Xperia Z is ellenállóbb az átlagnál, de azért az inkább business-phone.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#48) M3oH


M3oH
addikt

Kicsit huzos az ara, de vegre vallalhato hardverrel szerelt strapafon. Nekem tetszik.

(#49) thamasz válasza DaveJr (#45) üzenetére


thamasz
senior tag

Úgy összességében: érdemes volt. Bővebben: Defy+ után a mérete volt a legfurcsább először, ugye jóval nagyobb nála, de mára teljesen hozzászoktam. Nagyon szerettem amúgy a Defyt, a legnagyobb bajom az volt vele, hogy a custom romokkal mindig nyüglődött, mindig előjött valami rejtett hiba, belassulás, lefagyás, össze-vissza érintés érzékelés nem csengés stb, gyakran cserben hagyott. Gyári romra meg már nem akartam visszatérni, jó ez a jelly bean. A romolgatástól is besokalltam már, így most épp kapóra jött az xcover2. Nem akarok hozzá nyúlni már, csak használni a telefont, max a launchert lecserélni. Defyn tönkrement még az érintő gombokat megvilágító egyik led -ez típushiba-, ennél nem fog, mert nincs. Kár, hogy nincs még a piacon a Defy++. Remélem mielőbb lehet hozzá kapni majd tartozékokat is (tartó kerékpárra, fólia, tok..).

(#50) kaller1


kaller1
veterán

Nekem tetszik minden téren, és ettől gyengébb eresztések is kaptak már Ajánlott plecsnit, szóval +1 arra, hogy megérdemelte volna.

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.