Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) #67688960 válasza Lucifer666 (#399) üzenetére


#67688960
törölt tag

olvass vissza

(#402) Lucifer666


Lucifer666
csendes tag

Megvan 1 gigás a memóriája.
De azt nem találom hogy lehet beállítani micro sd re mentse a programokat?
tud valaki segíteni? kösz

(#403) #67688960 válasza Lucifer666 (#402) üzenetére


#67688960
törölt tag

tudtommal sehogy sem lehet, max ha módosítod a rendszert
amiről tudok hogy működik, mert próbáltam az a linkeléses megoldás, ha visszakeresel írtam róla, de lehet hogy más is már nem emlékszem
root kell, particionálni az sd-t és egy linkelős progi
ha eljutok egyszer oda hogy külső sd-re telepítek szólni fogok

[ Szerkesztve ]

(#404) funerator válasza #67688960 (#403) üzenetére


funerator
csendes tag

Helló!

Az aggasztó 1GB-os tárhelyprobléma megoldására megpróbáltam a particionálós módszert:

"How to move apps to SD card on Samsung Galaxy Xcover 2 S7710"
http://browse.feedreader.com/c/all_samsung_phones/605064982

Utána pedig ezt:

"How to install Android apps APK files directly in SD card"
http://youtu.be/CVOj2WnEeLw

Mindkettőt sikerült végigzongorázni, de semmi sem változott, egyik módszer sem oldja meg a gondjainkat.
Rootolni egyelőre még nem akarok, marad a felesleges appok letiltása (Chat On, Cardio Traner, Samsung Apps) és a frissítéseket sem engedélyezem - így tudom karcsúsítani a telefont.

:-(

(#405) #67688960 válasza funerator (#404) üzenetére


#67688960
törölt tag

van egy olyan megoldási lehetőség hogy nem rootolsz hanem felteszed a pc-re a fejlesztőkörnyezetet és azzal nyúlsz bele a teló rendszerébe amíg átállítod az alapértelmezett telepítési helyet

ha van kedved hozzá azt próbáld ki, és majd írd légyszi hogy mi a helyzet

de lehet hogy az is bukta mert az exsd-t esetleg nem lehet kérni csak az sd az meg a belső sd ennél a telónál, ha így van akkor sajnos át kellene particionálni a rendszert hogy örülhessünk

[ Szerkesztve ]

(#406) #67688960 válasza funerator (#404) üzenetére


#67688960
törölt tag

na hamarabb válaszoltam minthogy megnéztem a videót,
szóval a második módszernél csak a installlocation 2-öt próbáltad, vagy megpróbáltad 3-al is?
mert szerintem azzal kellene

[ Szerkesztve ]

(#407) funerator válasza #67688960 (#406) üzenetére


funerator
csendes tag

Szia csak a 2-est próbáltam, aztán vissza 0-ra.
Megnézem 3-mal is.
köszi

(#408) #67688960 válasza funerator (#407) üzenetére


#67688960
törölt tag

köszi, remélem az jó lesz!

(#409) spirit78 válasza funerator (#404) üzenetére


spirit78
tag

Szia!

Hogy tudom letiltani a felesleges appokat?

Köszi!

(#410) spirit78 válasza funerator (#407) üzenetére


spirit78
tag

Várjuk az eredményt.

(#411) momo80


momo80
újonc

Sziasztok!
Egy hete vettem, első okostelóm. Még csak ismerkedek vele,de én már ott elakadtam,hogy nem enged üzenethangnak mást beállítani,csak a gyári hangokat. Hiába rakom a telefon memóriájába,vagy sd kártyára a hangokat,sehogy sem kínálja fel az üzenethangnak való beállítást. Lehet én nem csinálok jól valamit,de a régi buta telefonomnál ez kb 2 gombnyomás volt. Hihetetlen, hogy egy okostelefonnál ilyet nem lehet.
A másik ami zavar, ez a buborékizé az üziknél. Nincs valami módja ezt hagyományosra változtatni?

(#412) 67tuareg válasza momo80 (#411) üzenetére


67tuareg
tag

Hát azt hiszem tanulhatod az androidot! A csengőhangnak, üzihangnak külön mappában kell lenni. Ha egy picit rákeresel a problémáidra biztos gyorsan beletanulsz. SMS appok is vannak, szerintem találsz az igényednek megfelelőt!

(#413) funerator válasza spirit78 (#409) üzenetére


funerator
csendes tag

Szia spirit78!

Beállítások\Tárhely\Alkalmazások itt katt az alkalmazásra és nyomd meg a LEÁLLÍTÁST, ha van ilyen....nem mindegyiket lehet leállítani.

(#414) funerator válasza momo80 (#411) üzenetére


funerator
csendes tag

Szia mom80!

Legegyszerűbb ha fájlkezelőben (saját fájlok néven van az alkalmazások között) csinálsz egy mappát a gyökérkönyvtárban "Ringtones" néven és oda másolod az mp3-akat. Ennek a tartalma megjelenik a csengőhangok között.

(#415) 67tuareg válasza funerator (#414) üzenetére


67tuareg
tag

Kis r-rel az elején! SMS hang "notifications", ébresztőhang "alarms".

[ Szerkesztve ]

(#416) #67688960 válasza funerator (#407) üzenetére


#67688960
törölt tag

Mire jutottál?

(#417) Kali4


Kali4
tag

Ha jól olvastam akkor Xcover2 is megkapja az új Androidot. Lehet az megoldja majd a problémáinkat.

(#418) Kris87 válasza Kali4 (#417) üzenetére


Kris87
aktív tag

Hol olvastad?

(#419) Kali4 válasza Kris87 (#418) üzenetére


Kali4
tag

http://www.sidhtech.com/news/android-4-4-kit-kat-update-phones-list/10023209/

Remélem valóban kapunk :)

(#420) Kovax12


Kovax12
tag

No mi lett, kihalt itt az élet? Vagy ilyen csendben várjátok a 4.4-et? :) Úgy egy hete váltottam SGX2-re, rootoltam, majd XDA-ról feltettem az egyetlen romot ami ehhez a telóhoz van, azaz a CM 10.2-t. Szuper gyors rom, annyi bibivel, hogy nem volt térerőm. Aztán próbálkoztam néhány gyári rommal, most is az egyikük fut, hibátlanul. Viszont valahonnan visszamaradt egy, számomra véglegesnek tűnő szépséghiba. Amikor a telót bekapcsolom, akkor eddig úgy indult, hogy kiírta Samsung Galaxy Xcover2, majd jön a Samsung logó és szépen bebootol a gép. Most viszont a Samsung Galaxy Xcover2 helyett csak zagyvaságot mutat, mintha meghalt volna a kijelző, aztán elöjön a Samsung logó és megy szépen minden. Valakinek van ötlete, hogyan lehetne ezt a zagyvaságot eltüntetni?

[ Szerkesztve ]

Nem írom alá!!! :D

(#421) funerator válasza #67688960 (#416) üzenetére


funerator
csendes tag

Nincs 3-as lehetőség!

0 (auto): let system decide the best location
1 (internal): Install on internal device storage
2 (external): Install on external media

Magyarul továbbra sem működik. Van még 200 megám az 1 GB tárhelyből. Ha letöltök még 1-2 albumot a Google Play Musicon és kirándulás közben rögzítek néhány track-et akkor be is telik :-(

(#422) #67688960 válasza funerator (#421) üzenetére


#67688960
törölt tag

köszi!
hát akkor nagyon remélem hogy lesz új rendszerünk és azzal nem szívat meg minket a samsung
most láttam valahol egy új vízálló 4magos samu modellt, és van egy olyan sejtésem hogy úgy vannak vele hogy aki nem akar szívni az vegye meg, viszont akkor tőlem egy vasat se látnak többet

[ Szerkesztve ]

(#423) Kris87 válasza funerator (#421) üzenetére


Kris87
aktív tag

Szia!

Azt olvastam, hogy nem szeretnél root-olni, de utána a Link2sd progi megoldaná minden bajodat.

(#424) funerator válasza Kris87 (#423) üzenetére


funerator
csendes tag

Most még nem akarok rootolni. A Defynél is vártam egy évet. Ha nem jön frissítés és nagyon unom akkor úgyis root lesz a vége ;-)

(#425) spirit78 válasza funerator (#421) üzenetére


spirit78
tag

Szia!

Ha nem a külső SD kártya a 2 (external), akkor mi az? Vagy csak egyszerűen nem működik?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#426) spirit78 válasza funerator (#421) üzenetére


spirit78
tag

Hogy menti le az albumit? Nem x db. mp3-at tölt le 1 könyvtárba? Ha igen, az aztán átmásolható az SD kártyára. Ha nagy hülyeséget írtam és nem így tölti le, akkor bocs :-)

(#427) funerator válasza spirit78 (#425) üzenetére


funerator
csendes tag

A 2-es az external, ezt jól látod, de nem működik.

(#428) funerator válasza spirit78 (#426) üzenetére


funerator
csendes tag

Nem mp3-ban menti le! Nem tudod átmásolni.

(#429) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Öcsémnek szeretnék ajándékba egy 4"-os Samsung androidos telót, ő a Galaxy Xcover 2-t nézte ki. Szerintetek ez megéri az árát, (45-50k körül tudnám beszerezni) vagy jobban megérné egy S III mini 55-ért? Ahogy néztem papíron sok különbség nincs, kérdés hogy használat közben mennyire fut jól-gördülékenyen rajta az android? Az akksija amúgy normál használat mellett mennyit bír?

[ Szerkesztve ]

(#430) #67688960 válasza Kroni1 (#429) üzenetére


#67688960
törölt tag

általában nekem két napot is elmenne, de biztosra szoktam menni és minden este feldugom

(#431) Kris87 válasza Kroni1 (#429) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ez a megéri - nem éri meg nagyon személyfüggő. A két telefon gyári rendszerrel ugyan azt a felhasználói élmémyt adja, de a mini jóval felkapottabb, több okosság van rá., külsőleg "menőbb" Az xc2 viszont robosztusabb, munkástelefonnak jobb lehet, jobban lehet vele szöget kalapálni. Valószínűleg a mini előbb kap hivatalos 4.4-et mint ez, ha kapnak egyáltalán.

(#432) Kovax12 válasza #67688960 (#430) üzenetére


Kovax12
tag

Feldugod? Hova, kinek? :D :))

[ Szerkesztve ]

Nem írom alá!!! :D

(#433) Kris87 válasza Kovax12 (#432) üzenetére


Kris87
aktív tag

Köszönjük Emese...

(#434) Kali4 válasza Kroni1 (#429) üzenetére


Kali4
tag

Engem a kinézete fogott meg.
Nem az a hétköznapi.
Ha sokat használod akkor 2 napnál többet nem nagyon bír, de ha nem nyüstölöd csak 1-2 telefon és kikapcsolsz mindet (pl wifi gps stb. ) akkor 5 napot is bír.

(#435) #67688960 válasza Kovax12 (#432) üzenetére


#67688960
törölt tag

kinek hová, mindenkinek mindenková? :DDD

(#436) formax


formax
tag

Nem tudom, mikor, de bekerült a T-Mobile kínálatába is. Most jó drága, ha lejjebb megy, lehet, hogy mégis ilyet veszek. Csak az a belső memória, az lehetne több. A memória.

formax

(#437) #67688960 válasza formax (#436) üzenetére


#67688960
törölt tag

egy apróság még van, ha nem kell ne használj energiatakarékosság funkciót, mert egymagos érzete lesz a telónak, kellemesebb a normál mód, és nem igazán bírja úgy kevesebb ideig

;] , a pingvin?
vagy majd megmondja hogy mi
vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#438) HennaKaresz


HennaKaresz
csendes tag

Pár napja én is vettem ilyen telefont, eddig teljesen jó, viszont ez az 1GB tárhely dolog tényleg kicsit zavaró.
Megpróbáltam ezt a rootolás nélküli beállítós dolgot, amivel elvileg SD kártyára át lehet állítani, de nem ment. Valakinek esetleg összejött?

(#439) Lucifer666


Lucifer666
csendes tag

hello
Nekem olyan problémám van hogy nem tudom becsukni a töltő csatlakozónál az a porvédő gumit.
Mindig kinyílik :(

(#440) Kali4 válasza Lucifer666 (#439) üzenetére


Kali4
tag

Óha. Az igen nagy probléma :O
Garival vidd visssza.

(#441) Kisisti98 válasza Kali4 (#440) üzenetére


Kisisti98
csendes tag

Az szerintem konstrukciósan szar egy kicsit. Nekem sem tűnik hosszútávon működő dolognak.
Azt nem tudom, hogy az csak porvédő, vagy a vizet is ez tartja távol?
:F

(#442) Kali4 válasza Kisisti98 (#441) üzenetére


Kali4
tag

Valószínűleg a vizet is az tartja kint.
Részemről nincs vele gond.

(#443) Kisisti98


Kisisti98
csendes tag

Valaki nem tud működőképes hívásrögzítő alkalmazást erre a telefonra?

(#444) cracky86


cracky86
tag

a zseblámpa funkció csak nekem nem megy a hangerő gombokkal?

(#445) Mostly Harmless válasza Kisisti98 (#443) üzenetére


Mostly Harmless
tag

ez nekem megy:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder

(the cake is a lie)

(#446) Mostly Harmless válasza HennaKaresz (#438) üzenetére


Mostly Harmless
tag

azóta már az oldal is eltűnt... =}

(the cake is a lie)

(#447) Kisisti98


Kisisti98
csendes tag

Az beállítások/biztonság/ezköz titkosítását hogyan lehet beállítani.
Én nem tudom elindítani, hiába rakom fel töltőre és 100%ig feltölti, de nem tudok tovább lépni, nem aktív a gomb :F
Valaki meg tudta már csinálni?

(#448) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

udv

kerdesem a kovetkezo lenne:
Valami strapa telefont szeretnek venni faternak, de mikor megemlitettem ezt a keszuleket egy boltba csak negativ dolgokat mondtak.Mennyire igaz az hogy problemas a telefon?Fagyasok,hardveres problemak, stb..

koszi elore is!

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#449) HennaKaresz válasza mrkorooo (#448) üzenetére


HennaKaresz
csendes tag

Amit eddig tudok róla mondani azt leírom. :)
Nekem jól működik, nem fagy, hardveres problémám se volt vele eddig.
A vizet simán bírja, nem dobáltam direkt, de egyszer kétszer leesett és nem lett baja.
Csináltam rá egy matt kijelzőfóliát így kulcscsomóval együtt elpakolást is megúszta sérülések nélkül.
Szerintem teljesen jó.

(#450) mrkorooo válasza HennaKaresz (#449) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

ty
akkor megveszem faternak :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.