2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#640) papsoka válasza club1 (#639) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mivel S4 mini D-ről váltottam, van összehasonlítási alapom, hisz meg van még az is. Remélem neked is van alapod és nem csak az adatokból itélsz!
A képernyője sokkal jobb, igaz csak a saját szemem szerint. (A marketing számok nem érdekelnek, csak a valóság.)
A 3G modemje nem nagyon tudom milyen gyors lehet az S4 mininek, mert Balatonfüreden csak néha talált a pannon hálózatán H+-t. A Grand 2 ugyanazzal a kártyával egész nap H+-on hasít.
Céges vadászháznál (az erdőben) S4 minivel csak néha lehetett telefonálni (Telekom, Telenor) mert jelet vesztett állandóan (vagy eleve nem is volt!). Mikor hazajöttem sorba jöttek az SMS-ek a nem fogadott hívásokról. Szerdán voltam kinn először a Grand 2-vel és mindkét kártyával tökéletesen (3 vonal a térerőnél) folyamatosan tudtam volna telefonálni. Képeket emilbe haza tudtam küldeni többször is.
A képek és videók minőségkülönbségéről meg jobb ha nem beszélünk!
Minden be van kapcsolva állandóan, éjjel-nappal (GPS, WIFI, BT, teljes fényerő állandóan a kijelzőn stb.) naponta netezés, zenehallgatás, emilezés, fényképezés (igaz játék nem!) és este 6-ra kb 35-40% akksi idő marad. S4 minit délután 4 óra körül töltőre kellett tennem ha szerencsém volt és kibírta addig, pedig ott aztán tiltva volt minden lehetséges felesleges dolog.
A tepsit nagyon hamar meg lehet kedvelni, már semmiképpen nem kellene kisebb méretű kijelző!
Persze ez csak az én tapasztalatom, de tény hogy már vagy a 10. duosom van de eddig ez mindent visz az én telefonhasználati szokásommal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.