Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Maxximus válasza riszter (#450) üzenetére


Maxximus
őstag

Őszintén szólva nekem a millió tok közül amiket próbáltam ez a case mate tok jött be a legjobban.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#452) riszter válasza Maxximus (#451) üzenetére


riszter
senior tag

Mobilról nem látom annyira át ezt a tokot. Mármint a képet. Ez mit tud?

Vivere militare est

(#453) Maxximus válasza riszter (#452) üzenetére


Maxximus
őstag

Ez egy matt felületű egyszerű kemény hatlap tok.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#454) riszter válasza Maxximus (#453) üzenetére


riszter
senior tag

Nekem egy ilyen van a polcomon már két hete. Goospery tok. Dark blue színben. Ha kell valakinek potom pénzért odaadom. Teljesen új!

Vivere militare est

(#455) Maxximus válasza Maxximus (#453) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt egy videó a case mate tokról.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#456) riszter válasza Maxximus (#455) üzenetére


riszter
senior tag

Én most újra elővettem az ozaki tokomat amit még a tel. vásárláskor vettem meg gyorsan hogy nehogy baja essen amíg nem találok jobbat. De most nagyon tetszik, rajta is marad egy darabig.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#457) framling


framling
tag

videók lejátszásakor (a galériából) nektek eltűnik az alsó státuszsor? A mostani firmware-néél csak ha ide-oda forgatom a telót akkor tűnik el, az előzőnél mintha pár mp-n belül magától is eltűnt volna. Esetleg van erre valami beállítás szerintettek?

(#458) Maxximus válasza framling (#457) üzenetére


Maxximus
őstag

ez engem is idegesít.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#459) riszter válasza framling (#457) üzenetére


riszter
senior tag

Úgy hívják hogy MX Player! Én ezt használom.

Vivere militare est

(#460) DJMDJM


DJMDJM
tag

Sziasztok,

Mo-n újonnan vásárolt, de lövésem sincs honnan származó S4 minim van december óta, még soha semmilyen frissítés nem jött rá. Jelenlegi verzió: I9192XXUAMF7. Kies nem kínál fel frissítést, telefon sem. Kellene vhonnan vmilyen frissítésnek jönnie? Ha igen honnan és hogyan tudom rávarázsolni? Nem vagyok egy elvakult update fun, de sokszor előfordul, hogy nem elérhető a 2. kártyám, csak az sms-k jönnek folyamatosan, ezért is tévedtem ide. Pár hsz-vel ezelőtt olvastam egy tippet, kipróbálom, hogy az segít-e, de szerettem volna egyúttal up-to-date állapotba is hozni a készüléket, mert ahogy olvastam az sem 100%-os biztonságú megoldás.

Udv,
DJM

(#461) Maxximus válasza DJMDJM (#460) üzenetére


Maxximus
őstag

Szia. Nekem dettó igy volt,semmit soha nem ajánlott fel. Ráadásul a te romod volt fent amivel sokat szívtam,ezert lehuztam a samfriware-ról a legujabbat,odinnal fel és most ezzel ar ommal jó nagyjából minden. ( egyet kivéve, naponta újraindul magátol a telefon,de lehet valamelyik progi csinálja)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#462) DJMDJM válasza Maxximus (#461) üzenetére


DJMDJM
tag

Szia,

Köszi. Melyik országét szedted le vagy mindegy? Van bármi buktatója a frissítésnek? Minden megmarad rajta vagy gyári alapra áll vissza?

(#463) Maxximus válasza DJMDJM (#462) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem minden maradt,mivel ezek 1 file-os romok. Azt hiszem orosz. De sztm mindegy.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#464) kalo1 válasza DJMDJM (#460) üzenetére


kalo1
csendes tag

Ha nem túl indiszkrét: hol vetted újonnan?

(#465) club1 válasza DJMDJM (#460) üzenetére


club1
veterán

Nekem is ugyanez a rom van, és teljesen elégedett vagyok a telefonnal. Akkor indul újra, amikor eszembe jut, hogy újraindítsam (kb. 20-30 naponta). De lehet, hogy elhagyom ezt - az előző androidos telefonoknál megtanult - szokást.

(#466) Tibcsi68 válasza club1 (#465) üzenetére


Tibcsi68
tag

Segíts nekem, rosszul tudom, hogy az androidos telefonokat 1-2 naponta ajánlatos rövid időre kikapcsolni?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#467) club1 válasza Tibcsi68 (#466) üzenetére


club1
veterán

Ajánlatos, de ha van egy gyors, sok szabad erőforrással bíró telefonod (pl. S4 mini), ott a háttérben dolgozó alkalmazások és a memóriában maradt szemét csak nagyon hosszú idő alatt fogja érezhető mértékben lassítani az operációs rendszer működését. Az enyém most éppen 254 óránál tart, gondolom még 10-20 napig nem fogok problémát találni a teljesítményében. Igaz, én elsősorban csak telefonálásra, 4 email fiók kezelésére, sok voip hívásra, útvonalrögzítésre, online navigációra és böngészésre használom a telefont, azaz az erőforrás-igényesebb játékok nálam kimaradnak.

(#468) Tibcsi68 válasza club1 (#467) üzenetére


Tibcsi68
tag

Csak azért kérdem, mert nálam is (S4 Mini Duos), és ismerőseim körében (erősebb-gyengébb androidos készülékek) is többször megoldotta a kisebb-nagyobb problémákat, mint pl. a fagyogatás, önálló hívásindítás,.. a telefon teljes kikapcsolása, és legalább egy fél órán át kikapcsolva tartása.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#469) DJMDJM válasza kalo1 (#464) üzenetére


DJMDJM
tag

www.gsmplaza.hu most már premiumgsm.hu

(#470) club1 válasza Tibcsi68 (#468) üzenetére


club1
veterán

Nem kicsit lennék ideges, ha ilyen problémákkal találkoznék a saját telefonomon. A fél órán át történő kikapcsolásnál azért gyorsabb az akksi kiszedése néhány másodpercre (persze ezen a telefonon erre nincs szükség).

(#471) DJMDJM válasza Tibcsi68 (#468) üzenetére


DJMDJM
tag

Hál' istennek ilyen gondom nincs, elég rosszul viselném. Tiédnek milyen szoftververziója van?

(#472) Tibcsi68 válasza DJMDJM (#471) üzenetére


Tibcsi68
tag

I9192DDUAMJ2 a verzió, de lehet hogy félreérthetően írtam, nem ezzel a telefonommal volt baj, hanem a korábbi androidosokkal.

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#473) fPApi


fPApi
őstag

Valaki próbálta már, hogy rendben működik 5 Ghz-es wifin (mivel elvileg dual-band)?

(#474) Maxximus válasza fPApi (#473) üzenetére


Maxximus
őstag

Én nem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#475) DJMDJM válasza fPApi (#473) üzenetére


DJMDJM
tag

Szia,

Nekem megy 5Ghz-n, tesztre használtam csak, nem használom nap mint nap, de nem volt vele gondom.

Más:
A napokban elkezdtem témázni a frissítésen és erre tegnap a telefonom meglepett, hogy frissítést talált, eddig még sosem talált, ajánlott fel semmit, ezért is akartam vhogy én frissíteni. Rá is engedtem a frissítést, 4.2.2 maradt, a ROM verzió XXUBNB1 lett. Örültem, nem kellett "próbálkoznom". Túl sok változást nem tapasztalok, talán a tempót érzem kicsit jobbnak.

(#476) papsoka


papsoka
aktív tag

A Galériából és a Zenék appból eltűntek a képek és a zenék. Az SD kártyán megvannak, de látják őket. Ha a névjegyhez szeretnék képet adni akkor sem lát képeket.
Valami tanácsotok van? Már újra telepítettem a gépet is még sincs változás!

(#477) Maxximus válasza papsoka (#476) üzenetére


Maxximus
őstag

File kezelő mit mutat?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#478) papsoka válasza Maxximus (#477) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ott minden látszik! A kártya újraformázása segített. Az is csak akkor amikor a telóval formáztam!

(#479) lajbii


lajbii
tag

Üdv mindenkinek.
Én is boldog tulaja lettem ennek a " kis " kétkártyás erőműnek 3 napja. :DD
Eddig nagyon bejön.Tényleg szuper teló.

Valaki esetleg tudna ingyenes bevált használható távirányító alkalmazást rá?

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#480) tuzpenge válasza lajbii (#479) üzenetére


tuzpenge
őstag

A gyári tökéletes!
Nálam mindent visz.

ˣ

(#481) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Hol érdemes a készüléket Budapesten beszerezni?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#482) tuzpenge válasza dussy (#481) üzenetére


tuzpenge
őstag

pl.: viptechnika
Én itt vettem, teljesen megfelel.

ˣ

(#483) riszter válasza dussy (#481) üzenetére


riszter
senior tag

Basszus én elfelejtettem a boltnak a nevét. Hol is vettük, Maxximus kollega?

Szerk. Megvan! Prémium gsm.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#484) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Egy bontatlan, fekete aktív flip tok fóliával, 1500 Ft-ért valakinek?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#485) riszter válasza Tibcsi68 (#484) üzenetére


riszter
senior tag

Jöhet! :K

Vivere militare est

(#486) Maxximus válasza riszter (#483) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja-ja. igen itt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#487) Maxximus


Maxximus
őstag

S5 mini duos pletyka
S5 mini , gyenge eresztés lesz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#488) dussy


dussy
őstag

Erről a boltról bárki tud bármit? Létezhet ez az ár?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#489) tamas99 válasza dussy (#488) üzenetére


tamas99
csendes tag

Én itt vettem, de én a 2 év garival... az teljeskörű bolti!
ha megrendeled ócsó áron akkor gondolom az is létezik náluk....
De pár napot szánj a telefon érkezésére.....:)

(#490) dussy válasza tamas99 (#489) üzenetére


dussy
őstag

A srác azt mondta az 1 év garanciások nyitott csomagban érkeznek, esetenként hajszálkarcosak.Ezt a honlapon miért nem lehet feltűntetni??? :(

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#491) tamas99 válasza dussy (#490) üzenetére


tamas99
csendes tag

az szép.....
engem eleve is a kt év gari érdekelt.....:(

(#492) club1 válasza tamas99 (#491) üzenetére


club1
veterán

Pedig többnyire nem sok különbség van az egy és két év bolti garancia között. A legtöbb helyen a második évbe csak a szoftveres garancia (értsd: szoftverfrissítés) fér bele.

(#493) dussy válasza tamas99 (#491) üzenetére


dussy
őstag

Nálam nem maradnak 2 évet a telefonok, 1-1.5 év az átlagosan jó telefon kifutása nálam... :)
De a korrekt tájékoztatás azoknak is kijár, akik online rendelnek......

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#494) tamas99


tamas99
csendes tag

Itt megérdeklődtem tényleg 2 év teljeskörű nem csak szoftver, ezután vettem meg!
De abban igazatok van hogy tájékoztatni kellene az lenne a korrekt.....
én is mire elértem őket meg mire kihozták.. hát az után van kivánni való....
mondjuk ha a garancia ügyintézés is ilyen hjajj akkor az isten mentse őket.....:)
nekem ált 2 3 évig egy jó teló kibirja de mindig a második évben történik valami a kijelzővel szóval ezért is vettem inkább akkor még egy tizessel többért... már ilyen áron azért elgondolkoznék ha majdnem egy 20as van közte.....
ha jót akartak magatoknak nem itt veszitek... mondom én aki itt vette..:)

(#495) Dejdő


Dejdő
csendes tag

Ezek szerint a duos nem kapja meg a 4.4-et? Vagy ránk is érvényes a GT-I9190 frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#496) tuzpenge válasza Dejdő (#495) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ne bánd. A kitkat nem ér / nem hoz annyit mint amennyit elvesz...lásd a külső tárhely használata erősen korlátozva lesz.

ˣ

(#497) club1 válasza tamas99 (#494) üzenetére


club1
veterán

Én még nem hallottam olyanról, aki oled kijelzőt tudott volna cseréltetni második évben bolti garanciás telefonon...

(#498) tamas99 válasza club1 (#497) üzenetére


tamas99
csendes tag

hát én midnehol megkéreztem hogy mennyi agari a telefonra teljeskörű csak egy év volt mindenhol itt kettő... nem szeretném mondjuk megtudni hogy kicserélik e a második évben, de a garilevelükben benne van hogy 24 hónap teljeskörű stb... szóval akkor majd jön a harc, de erre ne kerüljön sor:)

(#499) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Megvan a telefon! :C
A készüléket a mobilwebshop-ból vettem, korrekt és gyors tájékoztatást kaptam, 13 óra után rendeltem, az én kérésemre az átadásra a városban került sor.

Érdekelne használtok-e 'értesítési' programot a LED pótlására, pl: a billentyűzet villogtatása nem fogadott hívás vagy üzenet/email esetén. Egyenlőre ez az egy hiányosságom van.
Köszi

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#500) dussy válasza dussy (#499) üzenetére


dussy
őstag

Hibás link miatt elnézést:
KLIKK

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.