Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HuMarc válasza zoltanf (#50) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké, hogy létezik (létezett) ilyen, de Magyarországon nem forgalmazták, így az itthoni emberek 90%-ának gyakorlatilag nem létezett, mert Kínából csak nagyon kevesen merik bevállalni a rendelést.

(#52) kmisi99


kmisi99
addikt

4,3 ra teljesen hülyeség lenne a HD mint 5 colra a full hd csak lefogja a hardvert nem elég hogy olyan szarul van otpimalizálva még jobban is le kell fogni. 300ppi fölött nincs az az ember aki látna különbséget. Már 250 is gyönyörű szép pixel mentes.

(#53) The Manager


The Manager
csendes tag

Nem a kijelzőn kellene pörögni, hanem azon, h. nem használható teljes értékű dual simes telóként! :W
Szánalmas a Samutól ez a teló!!!! :(((

[ Szerkesztve ]

(#54) Maxximus válasza The Manager (#53) üzenetére


Maxximus
őstag

Hát lehet, hogy szánalmas, de nekem ez lesz a következő sztm. A mostani 4,7 IPS-es kijelzőmön is frankó a qHD ez nem gond. A dual aktív módnak sem igazán értem a nagyon nagy előnyét, nekem a dual standby is tökéletes immáron fél éve.
Ami miatt kedvet kaptam erre a "kis mérete" és a jobb fényképező miatt,illetve a samsungabn már megszokott középső hardver gomb (S1,S2,S3 után ez kicsit hiányzott az alacatel-emben) ami szimpi. Arról nem beszélve, hogy kényelmesebb jobb oldalon kezelni a vissza gombot, mint a bal oldalon most.
Meglátjuk...csak az ára nem szimpi. :B :P

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#55) Bog válasza Jim Tonic (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát, hogy őszinte legyek, szerintem a Snapi200 vérgyenge, a Blinkfeedes Sense pedig igényli az erőt. Biztos lehetne jobban optimalizálni, de szerintem ezt most pont leszarják és megpróbálnak a következő negyedévre legalább 10 új modellt kitolni, különben lehúzhatják magukat örökre.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#56) Jim Tonic válasza Bog (#55) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Köszi a megerősítést. Mintha direkt ki akarnának baltázni a vásárlókkal.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#57) Khelben


Khelben
nagyúr

Dual standbyban hogy működik a mobilnet? Mi van, ha a "fő" sim kártya egy mobilnetes kártya, ami folyamatosan a hálón lóg? Ilyenkor hívható a 2. kártya?

(#58) Jim Tonic válasza Khelben (#57) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hívható, de amint felveszed, szakad a mobilnet.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#59) club1 válasza Khelben (#57) üzenetére


club1
veterán

Adatszolgáltatás használatakor a bejövő hívások fogadása lehetséges a másik kártyával, de ez a beállítás nekem lassítja az adatátvitelt. Olyannyira, hogy ezzel a beállítással maximum 1.5 Mbps-ot tudok csak mérni speedtest-el egy S7562-esen, míg enélkül a maximumot (amit a készülék tud). Utóbbi esetében viszont adatforgalmazás közben a másik kártya nem elérhető...

(#60) Jim Tonic válasza club1 (#59) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

És ez milyen telefon?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#61) kp78 válasza Jim Tonic (#60) üzenetére


kp78
addikt

(#62) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Nem értem mért baj hogy csak dual stand byos, igy ki tudtak spórólni fölösleges energiazabáló és sugárzó alkatrészeket és mégis tudnak hivni mindkét telefonszámon. Szerintem ez igy jobb is mint a dual activos. Egyszerre ugy sem tudnék két illetővel beszélni, meg nagyon netezni sem szoktam közben, ha csak nem valami nagyon unalmas dumálás megy...

(#63) Maxximus


Maxximus
őstag

Nekem ez úgy van,hogy a fó kártya a céges amin megy a net is (nyílván). A 2-es kártya a privát amin főleg családtagokkal tudok beszélni (ingyen) és hétvégén csak ez van bekapcsolva.
A net ha hívnak a cégesen csak akkor szakad meg ha nem vagyok 3G-s helyen (sokszor) ekkor az a gond, hogy pl dropboxból, email le nem töltött mellékletéről (word excell-es kimutatások) nem tudok beszélni a hívóval mert ugye nem tudom ilyenkor elérni. Nálam ezért hiányzik a net híváskor.
Nekem ebben a felállásban nem nagyon hiányzik a dual active,
A cégesen aktiválom az átirányítást (a privátra) a privátomon meg bekapcsolom a hívásvárakoztatást (amit alapból utálok a cégesen nincs is), így ha priváton trécselek és bejön egy céges akkor át tudom venni. A céges fizeti az átirányítást amit számla szempontból pont le tojik mindenki, szóval nem gond és mindig elérhető vagyok.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#64) Genji


Genji
őstag

Amint forgalmazni kezdi a Samsung itthon már veszem is. Mióta vártam erre a telóra...

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#65) Jim Tonic válasza Genji (#64) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Forgalmazzák. Holnap jön meg az enyém.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#66) Genji válasza Jim Tonic (#65) üzenetére


Genji
őstag

Hivatalos Samsung forrásból 2 év garral? Hol vetted ha szabad tudni?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#67) 19_OsY_81 válasza Jim Tonic (#65) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Ez engem is roppantmód érdekelne, mert akkor rohannék és venném is meg... :)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#68) kp78 válasza Jim Tonic (#65) üzenetére


kp78
addikt

Jöhetne majd kis rövid beszámoló a benyomásokról :R

Ezt amúgy láttátok már? Samsung I8262 Galaxy Core Duo.
Nagy csendben jelent meg ez is, vagy csak én nem hallottam róla :F

(#69) Maxximus válasza kp78 (#68) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen kérnénk beszámolót.
Ma kezembe vettem a síma 4 minit. Bejövős a mérete miatt,de azért ez sem az a waoo..,mint anno volt az i900,i9000,i9100 (a többi nem hozott lázba i8000,i9300,..i9500 meg annyira sem, hogy inkább alcatel lett az i9300 után), de ha lemegy 100 alá biztos veszek egyet. (10 éve eldöntöttem,egy banán nokia után amit 115-ért vettem és 1,5 év mulva 25-ért adtam el, hogy elvből nem veszek 100 felett telefont amit nagyjából sikerült tartani)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#70) Maxximus válasza kp78 (#68) üzenetére


Maxximus
őstag

ez sem lenne rossz,csak 756mb ram és a 5mpx kamera nem az igazi.
Egyébként én sem hallottam róla.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#71) Bog válasza kp78 (#68) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nálunk van teszten ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#72) kp78 válasza Bog (#71) üzenetére


kp78
addikt

:DD Várjuk...
Esetleg ha lehetne az S7562 Duos-hoz mérni a fejlődést... :R (már ha van vmi a 2 magon kívül :D )

[ Szerkesztve ]

(#73) Jim Tonic válasza Genji (#66) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, hogy ez hivatalos Samsung forgalmazás-e, azt nem tudom. gsm-l*ne. 12 hónap teljes + 24 hónap szoftver gari.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#74) 19_OsY_81 válasza Jim Tonic (#73) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Sajnos nem hivatalos... :-\

Akkor még várunk... :-(

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#75) Genji válasza Jim Tonic (#73) üzenetére


Genji
őstag

Jaja ez még nem a Samu értékesítése, hanem külföldről behozott. Tapasztalatok jöhetnek majd a topicba! :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#76) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

És sikítsatok, ha hivatalos itthoni Samsung forgalmazással is kapható lesz...! :-)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#77) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Azt honnan lehet majd tudni, ha beindult a hivatalos hazai Samu forgalmazás? Illetve ebben az esetben honnan rendelhető meg rendes gyártói garanciával?

[ Szerkesztve ]

(#78) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Amikor azt olvassuk majd, hogy 2 év Samsung gyártói garancia van a készülékhez és nem lesznek olyan hülyeségek, mint bolti és szoftver garancia.

Sajnos ezek mind bull shitek!

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#79) Genji válasza 19_OsY_81 (#78) üzenetére


Genji
őstag

Mondjuk egyik gsm boltos azt mondta a Samu 2 év gari is csak 1 év hw + 1 év sw, ez igaz lehet?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#80) asdf_ válasza Genji (#79) üzenetére


asdf_
veterán

Hulyeseg -mint ahogy maga a szoftvergarancia is, elo ember latta ezt mar leirva, hogy ez konkretan mit jelent, mi ertelme van? ez kvazi a gsm boltosok altal kitalalt marhasag, hogy ugy hangozzon, hogy kap valami garanciat az ember, kozben lenyegeben semmit se-. A samunal 1 ev teljeskoru a teljes cumora + 1 ev korlatozott csak a telefonra:

*Korlátozott Samsung jótállás : A Samsung Electronics Magyar Zrt. az általa szállított Termékekre a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően a Végfelhasználó (k) nak történő értékesítéstől számított 12 (tizenkettő) hónap teljes körű kötelező jótállást. Az ezen felüli, limited „manufacturer warranty” csak a készülék test 12. hónap utáni meghibásodásnak kijavítására vonatkozik, de nem nyújt semmiféle addicionális jótállást a készülékkel együtt értékesített tartozékok tekintetében, illetve a 2. vagy 3. évben történő fődarab csere esetén a jótállási idő nem indul újra.

(Magyarul a masodik evben ingyen szervizelnek, es ebben kimerul a masodik evre vonatkozo vallalasuk, tehat keszulek vasarlasa utani 2. ev harmadik napon mar nem garis a telefon, akarhanyszor, akarmit csereltek rajta)

http://www.samsung.com/hu/support/warranty/warrantyInformation.do

[ Szerkesztve ]

(#81) Jim Tonic válasza 19_OsY_81 (#78) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ha ennyire tudod, érdekességnek megjegyezném, hogy szolgáltatók garanciája is ehhez hasonló. Érdemes megnézni a Samsung oldalát is a 2 évről... :)
Két év teljeskörű garanciáról nem beszélhetünk egyik esetben sem. Egyébként nem izgat, mivel cégtől kapom.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#82) Genji válasza asdf_ (#80) üzenetére


Genji
őstag

Köszi ez helyretette a dolgokat! Ebből azért kiderül, hogy Samu gyári gari az tényleg 2 év szemben a gsm boltos 1+1-el, amiből a második semmit sem ér.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#83) Jim Tonic válasza Genji (#82) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem, az derült ki, hogy a Samsung gyári 2 év gariban sem ér sokat a második év. Persze több, mint a boltoké. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#84) asdf_ válasza Genji (#82) üzenetére


asdf_
veterán

Ebből azért kiderül, hogy Samu gyári gari az tényleg 2 év

Ha neked ebbol ez jott le, akkor olvasd el gyorsan meg egyszer ;)

(#85) Genji válasza asdf_ (#84) üzenetére


Genji
őstag

A második évben ingyen szervíz az picit meggyőzőbb és többet ér mint a szorfver gari :) Tévednék?

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#86) asdf_ válasza Genji (#85) üzenetére


asdf_
veterán

Abban nem, de ha 23. honapban alaplapot cserelnek, akkor a 25. honapban az a telo mar nem garis. Tehat nem mondjuk ra, hogy ket ev gari, mert kisbetuk meg kiscsillag nelkul azt hiszi az ember, hogy a masodik ev felteletelei megegyeznek az 1 ev kotelezo jotallas felteteleivel, kozben pedig marhara nem.

[ Szerkesztve ]

(#87) Landor válasza Jim Tonic (#81) üzenetére


Landor
tag

Cégtől kapod a garanciát, csak tudd is érvényesíteni azt. Teszem azt egy fődarabcserét nem hiszem hogy vidáman és dalolva fognak neked teljesíteni mondjuk 1 hónap után. Szemben egy gyártói garanciával, ahol nem fognak akadékoskodni ha jogos a dolog.

(#88) Genji válasza asdf_ (#86) üzenetére


Genji
őstag

Világos nem ugyanaz a két év, de nekem az a lényeg hogy 2 évig javítják és nem 1 évig mint a gsm boltos. Ezért várom meg a Samu hivatalos értékesítéséből származó készüléket.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#89) Jim Tonic válasza Landor (#87) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Úgy értem, vállalati a telefon. Ha elromlott, hát ez van.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#90) Landor válasza Jim Tonic (#89) üzenetére


Landor
tag

jaaah lol :D

(#92) asdf_ válasza #59810304 (#91) üzenetére


asdf_
veterán

Akkor, ha az elso evben csereltek ki, mivel a mobiltelefonokra 1 ev a kotelezo jotallas. A masodik evben torteno ingyen szervizelesre a jog nem kotelezi a Samsungot, az a sajat -a jogszabalyoktol a fogyaszto elonyere torteno- vallalasa.
Azon persze elvitatkozhatnank, hogy az egy ev kotelezo gari utan marad meg ket ev szavatossag amit a jog eloir, de ott ugye a vevon van a bizonyitasi teher, tehat a bolt jogosan kerhetne egy fuggetlen szakertoi velemenyt, hogy egyaltalan elkezdjen szavatossag keretein belul foglalkozni vele es ha ennek alapjan, szavatossagban cserelik, akkor velhetoen valoban jarna ujra az egy ev teljeskoru jotallas a kicserelt alkatreszre, no de ez nem ennek a topiknak a temaja, no meg ennek elofordulasi darabszamat -marmint amikor a vevo szavatossaghoz fuggetlen szakvelemenyt lobogtat- is egyjegyure tippelnem evenkent :)

(#93) 19_OsY_81 válasza Genji (#79) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Hülyeség és ahol ilyet mondanak ott még véletlenül se vegyél telefont.

Ilyen bánásmódra számíthatsz majd, ha elromlik a telód....

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#94) Maxximus


Maxximus
őstag

Senki sem vette még meg? :F
Lenne pár kérdésem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#95) Jim Tonic válasza Maxximus (#94) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nekem megvan. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#96) Genji válasza Jim Tonic (#95) üzenetére


Genji
őstag

Mesélj pár személyes tapasztalatot! :K

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#97) Gergely80 válasza Jim Tonic (#95) üzenetére


Gergely80
csendes tag

Engem is érdekelne :)
Meg persze, hogy hol vetted, mennyiért, milyen garanciával.
Köszi:)

[ Szerkesztve ]

(#98) Jim Tonic válasza Gergely80 (#97) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Azt már lentebb írtam. Este írok pár mondatot a készülékről. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#99) Maxximus válasza Jim Tonic (#98) üzenetére


Maxximus
őstag

Várjuk. Ma majdnem megvettem az XXL-ben,aztán eszembe jutottak az elveim.. :P

Különben is tőled egy LOGOUT is dukálna.. ;)
1.kérdés. Telefon beszélgetés rögzítés megy?
2.GPS?
3.Térerő kezelés ok? Vidéken nyilván.
4.Fényképező mínőség legalább az S2-ét eléri?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#100) Jim Tonic válasza Maxximus (#99) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

[link] Cikket nem írtam, van elég.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.