Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Maxximus válasza szhunor (#299) üzenetére


Maxximus
őstag

Az Alcatel 6030D tudja ezt.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#302) LeNoob


LeNoob
csendes tag

Sziasztok nemreg vettem egy ilyen dualsimes telot.egyelore egy dolog zavar amire remelem tudtok megoldast javasolni :) a bejovo sms-t hogy tudom megnezni melyik kartyara is jott?

(#303) papsoka válasza LeNoob (#302) üzenetére


papsoka
aktív tag

Pedig egyszerű!
A szöveg alatt az érkezés időpontja után ott van a kártyahely ikonja amire érkezett az sms.

(#304) Maxximus


Maxximus
őstag

A napokban beszéltem egy sansungos gyerekkel és kérdeztem, hogy mikor lesz hivatalosan magyarországon a telefonunk.
Válasz: Soha...így döntött a samsung. csak a szemét 2 kártyásokat hozzák Magyarországra.
Újabb multi aki stratégiai országként tekint Magyarországra. Erre mondaná Ace Ventura : "Köcsgöm a szívecskédet"...samsung. :O

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#305) BuricsJ válasza Maxximus (#304) üzenetére


BuricsJ
tag

:W köszi a rossz hírt....... passzívan várakozó állásponton voltam/vagyok, a jelenlegi S III Mini-ről cserélnék S 4 Duos -ra, tavaly novemberben MySamsung oldalon én is érdeklődtem, diplomatikus "jelezzük, ha megérkezik Magyarországra" választ kaptam mindössze :O
De ahogy mondják, mindig a remény hal meg utoljára ;] , egyenlőre maradok "várakozó" állásponton.

Józsi

(#306) Maxximus válasza BuricsJ (#305) üzenetére


Maxximus
őstag

Szerintem ne várjál. Én fél éve használom. Már nem fog megjelenni itthon, mert lassan jön az S5 és ugye a minije.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#307) BuricsJ válasza Maxximus (#306) üzenetére


BuricsJ
tag

Talán az S5 tavaszi (?) megjelenése után esni fog az ára :B, addig még várok és olvasgatlak Titeket :C

Józsi

(#308) LeNoob válasza papsoka (#303) üzenetére


LeNoob
csendes tag

óóó köszi :W

(#309) ktgida


ktgida
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap én is tulajdonosa lettem egy s4 mini duosnak. A nyugati melletti pláza aluljáró szintjén sikerült beszereznem több napos várakozás után.
Verziója: I9192XXUAMF7 Utánanéztem az előbbi posztokban említett oldalon és Kenyai, Mauritániai.
Van e valakinek ezzel a verzióval tapasztalata? Érdemes a ruszki rendszerre frissíteni?

(#310) Maxximus válasza ktgida (#309) üzenetére


Maxximus
őstag

Mindenképpen , én ezzel sokat szenvedtem. Arról nem is beszélve, hogy ez már több,mint fél éves ROM.
De miért nem olvasgattál vissza legalább 2-3 oldalt? :F

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#311) riszter válasza Maxximus (#310) üzenetére


riszter
senior tag

Milyen oldalakról beszél a kolléga? Lemaradtam.
Az én build számom: JDQ39.I9192XXUBML4

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#312) Maxximus válasza riszter (#311) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezt .
samfrimware egyébként. Regizni kell és után húzhatod el a gyári romokat.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#313) Maxximus


Maxximus
őstag

innen regi nélkül lehet húzni a romokat

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#314) riszter válasza Maxximus (#312) üzenetére


riszter
senior tag

Köszi! Ezek szerint russia a telóm régiója. Mondjuk sejtettem...
Január 15-én jelent meg. Aznap nekem is jelezte és le is szedtem.

Vivere militare est

(#315) riszter válasza Maxximus (#298) üzenetére


riszter
senior tag

Megérkezett a kínai csodaakkum New Jerseyből! :)
Este felteszem töltőre és holnap meglátjuk hogy muzsikál. De a biztonság kedvéért elviszem holnap magammal az eredeti akksiját is az s4-nek...

Ha nem válna be, betudnád nekem linkelni hogy melyik powerbankot vetted/ajánlod a dx-ről?

Vivere militare est

(#316) papsoka válasza riszter (#315) üzenetére


papsoka
aktív tag

Csodaakku?

(#317) Maxximus


Maxximus
őstag

Ja...a gyári 60-70%-at bírja legalább? Hirtelen 10-20 % vesztés?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#318) riszter válasza Maxximus (#317) üzenetére


riszter
senior tag

Nincs hirtelen 10-20%-os esés és bír annyir mint a gyári 1900 mAh-ás samsung akku!
A baj az, hogy többet nem.
Tegnap majdnem mást írtam. Tegnap este 7-kor kb 50%-on állt az akku, úgy hogy reggel 5-kor veszem le mindig a töltőről. Hirtelen megörültem, de leesett hogy nem is nyúztam aznap annyit a telót, szinte csak telefonáltam rajta. Kb 1 óra volt a kijelző használat...
Na mindegy, bukni nem buktam vele, csak nem is nyertem...

Amúgy most még optimista vagyok vele még csak 3 töltésen vagyok túl.

Milyen power bankot vettél hozzá?

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#319) Maxximus válasza riszter (#318) üzenetére


Maxximus
őstag

semmilyent. még 2 éve vettem egy 5000ma-es univerzálisat 12 féle fejjel. az jó minden telomhoz

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#320) riszter válasza Maxximus (#319) üzenetére


riszter
senior tag

Úgy értettem én is hogy "hozzá". 5000 mAh az nem lehet apróság. Én valami olyasmin gondolkodom, ami elfér a teló mellett a kabát zsebben. De mégse gagyi.
Azt hiszem találtam egyet.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#321) Maxximus válasza riszter (#320) üzenetére


Maxximus
őstag

ez sem vészes,csak mivel 3.-ik éves,kezd megbízhatatlan lenni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#322) riszter válasza Maxximus (#321) üzenetére


riszter
senior tag

Ez milyen márka? És mit jelent az hogy megbízhatatlan?

Vivere militare est

(#323) Maxximus válasza riszter (#322) üzenetére


Maxximus
őstag

Valami noname. Azt, hogy 3 töltöttséget jelző lednél ha az első kiég, utána bármikor kikapcsol és nem tölt. régen 2,5-szer töltött fel egy S2-est,máa max 1-szer.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#324) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

Tervezem egy dual sim teló vásárlását, mert jelenleg úgy alakult, hogy szükségem lenne rá.
Egy ideje próbálok tájékozódni, keresgélni és az egyik jelölt ez a telefon lenne.
Sajnos viszont még mindig bizonytalan vagyok, hogy a dual standby vajon tényleg megfelelne-e nekem.
Ezért szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan tulajdonos, aki hajlandó lenne egy kis időt áldozni rám, hogy megleshessem kicsit a telefont?
Zalaegerszeg, Székesfehérvár és Veszprém környéke.

(#325) Maxximus válasza youngboy (#324) üzenetére


Maxximus
őstag

Kecskemét-szeged... ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#326) papsoka válasza Maxximus (#325) üzenetére


papsoka
aktív tag

Balatonfüred

(#327) youngboy válasza Maxximus (#325) üzenetére


youngboy
senior tag

:)

papsoka
Az már elgondolkodtató.
Ha úgy döntenék, akkor jelentkezem privátban.
Előre is köszönöm, ha úgy alakul.

[ Szerkesztve ]

(#328) papsoka válasza youngboy (#327) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ok! :)

(#329) riszter válasza youngboy (#324) üzenetére


riszter
senior tag

Errefelé is jöhetsz! ;)
Székesfehérvár.

Vivere militare est

(#330) youngboy válasza riszter (#329) üzenetére


youngboy
senior tag

Neked is köszönöm a felajánlást.
:R

(#331) Sanyee30


Sanyee30
csendes tag

Nálam is felmerült, hogy a két telefont lecserélem egyre. Több telefonon gondolkozom és még nem tudtam dönteni, ezért ami eszembe jut azt megkérdezném. A következő telefonokban gondolkozom: S4 mini Duos, HTC Desire 600 és a HTC One Dual (ami elég húzós árban van sajnos). Olvastam a tesztet és látom, hogy nem dual active. Az lenne az első kérdésem, hogy, ha alkalmazom a kétkártyás módot (amikor beszéd közben átirányítja a másikra) az megoldáse- a telefonszámla növelésére (mivel más a szolgáltató), hogy mindkét kártyán kikapcsolom a várakoztatást. Így az elgondolásom szerint, ha az egyiken beszélek, akkor az átirányított másik kártya foglaltat jelez a hívónak, de ha nem így vannak akkor jelezzétek. A másik kérdésem az, hogy gyakran van lefagyás, laggolás, amiket olvastam a fórúmban? A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#332) tuzpenge válasza Sanyee30 (#331) üzenetére


tuzpenge
őstag

Az általad említett eljárás nem megoldás a problémádra mivel ekkor nem elérhetőt fog jelezni! Szerintem ez a dual active az emberek 99%-ának felesleges (lehet te az 1%-ba esel). Ha aktiválod az egymásra irányítást és beszéd közben akármelyiken keresnek te hallani-látni fogod azt és eldöntöd hogy felveszed vagy visszahívod. A dual aktívnál sem tudnál mást csinálni! Fagyást laggolást egyáltalán nem tapasztaltam, bár még csak 1 hetes.

ˣ

(#333) poolzee


poolzee
tag

sziasztok!

Tegnaptól én is s4 mini duos tulaj lettem...egy kérdésem lenne:
a gombok érintésre való rezgése életre kelthető valahogyan?(pl.: "visszanyil" és "menű")

poolzee

(#334) riszter válasza poolzee (#333) üzenetére


riszter
senior tag

Hát ezért vártál annyit az Idol tokra? ;)
Grat az s4-hez! Miért váltottál?
Amúgy nem rezegnek azok a gombok...

Vivere militare est

(#335) poolzee válasza riszter (#334) üzenetére


poolzee
tag

Bejött az s4 mini...
az idol tok megvan emlékbe...
soha nem voltam samu párti...de a minit sokkal jobb használni mint az idoltami nem egy rossz telefon!

poolzee

(#336) Maxximus válasza poolzee (#335) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem mondod.... :D

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#337) riszter válasza poolzee (#335) üzenetére


riszter
senior tag

Nálam is detto ez a helyzet! Imádtam az Idolt, de az s4 ugyanolyan kényelmes, csak kisebb.

Vivere militare est

(#338) youngboy válasza tuzpenge (#332) üzenetére


youngboy
senior tag

Az átirányításnál azért van még egy szempont. Azért számlázhatnak a szolgáltatók. Főleg, ha külföldön vagy.
Egyébként mi van olyankor, ha belövöd az átirányításokat és utána kikapcsolod az egyik SIM-t? Ha jól sejtem, akkor is átirányít a másikra.
Ezt azért kérdezem, mert külföldön nem használnám a sajátot, csak a cégeset.

(#339) Maxximus válasza youngboy (#338) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha Hangposta van akkor amíg beszélnek ra vagy igy marad Te kimenő hívás kent fizeted külföldi tarifa szerint.
Belföldön sem érdemes irányít hatni,mert szolgáltatón belül is mar majdnem kimenő tarifával számláznak. :((

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#340) youngboy válasza Maxximus (#339) üzenetére


youngboy
senior tag

T-n belül belföldön minden ingyenes, hacsak nem néztem be valamit.

(#341) Sanyee30


Sanyee30
csendes tag

Arra van-e lehetőség, hogy adott számot mindig az adott kártyával hívjam? pl.: Ha mindkét kártya üzemel, de a 2. SIM aktív, de az asszonyt az 1 SIM-ről kell hívnom, mert az ingyenes. Tehát lehet-e így beállítani kapcsolatokat vagy csoportokat?

(#342) Maxximus válasza Sanyee30 (#341) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem. Ilyet csak az Alcatel 6030D Ben tudtam beállítani.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#343) Maxximus válasza youngboy (#340) üzenetére


Maxximus
őstag

Nézz ra,mert a vodanal es a telenornal biztos nem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#344) youngboy válasza Maxximus (#343) üzenetére


youngboy
senior tag

Megnéztem megint. Belföldön hálózaton belül T-nél ingyenes.

(#345) Miki7712 válasza youngboy (#344) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Igen ez elvileg müködik ha mind2 slotban privát T-s kártya van. De pld ha az egyik céges akkor már nem müködik, arra nem érvényes ha flotta van. De nekem pld igy pont jó átirányitom, látom ha hivnak de nem veszem fel, visszahivom vagy majd hív késöbb.

(#346) tuzpenge válasza Miki7712 (#345) üzenetére


tuzpenge
őstag

Pontosan így van ahogy a kolléga is írja. Látod hogy keresnek, és eldöntöd hogy felveszed vagy visszahívod, vagy megvárod még visszahív. Ha életbe vágóan fontos hívást vársz akkor meg ugyse azon a pár forinton kell hogy múljon a dolog amibe az átirányítás kerül.

ˣ

(#347) Sanyee30


Sanyee30
csendes tag

Nem volt még Samsung telefonom és az érdekelne még, hogy a bejövő hívásra hogyan reagál. Arra gondolok, hogy pl. az iPhone-nál a bejövő hívás nem oldja fel a képernyőzárat, tehát ha befejeztük a beszélgetést akkor a kijelző továbbra is zárolva van, mint annó a hagyományos telefonnál a billentyű zár. Eddig egy HTC-m sem tudta ezt, ott a beszélgetés befejezése után a kijelző nyitva van és a Home képernyő fogad. Ez nem életbevágó, de szerintem hasznos funkció.

(#348) Maxximus válasza Sanyee30 (#347) üzenetére


Maxximus
őstag

Sztm ezt némely tárcsázó program tudja. Emlékem szerint pl a RocketDial Dialer&Contacts Pro pl.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#349) club1 válasza Sanyee30 (#347) üzenetére


club1
veterán

Abból a szempontból nem túl jó funkció, hogy ha elhagyod/ellopják a telefonod és azt akkor felhívod/felhívják, akkor biztonsági rés az, ha ilyenkor a bejövő hívás feloldja a képernyőzárat. Persze a tapasztaltabb tolvajok rögtön akkukivétellel indítanak, náluk tök mindegy a dolog.

(#350) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok. Nektek mennyit bir az akksija a telefonnak, mert az enyem egy napot alig bir ki, ugy hogy folyamatosan megy vagy a wifi vagy ha az nincs a 3g es fut a viber, meg idonkent a levelezes es kb 1 ora telefonalas. Most 5 ora alatt merult 8 %-ot ugy hogy hozza sem nyultam csak a wifi volt bekapcsolva. A telefon gyari allapotu rootolatlan. Persze tudom en hogy ez szubjektiv meg hasznalatfuggo, de azert erdekelne mas velemenye es eredmenye. Koszi.

ˣ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.