Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Maxximus válasza Maxximus (#99) üzenetére


Maxximus
őstag

Megvettem. 2 napja használom.

1.kérdés. Telefon beszélgetés rögzítés megy?-------Még nem tudom
2.GPS?-------------------------------------------------------Tökéletes
3.Térerő kezelés ok? Vidéken nyilván.-----------------Tökéletes,nem dobálja.
(Egyszer-kétszer megszakadt a hívás, de sajna más telefonokkal is csinálta---Tmobil)
4.Fényképező mínőség legalább az S2-ét eléri?-----Kicsit gyengébb, de sztm ez már nem vészes.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#102) Maxximus


Maxximus
őstag

Írtam pár szösszenetet én is a telefonról. sztm sajna nem lesz tömeg telefon,sok rom-al.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#103) TeZZ


TeZZ
csendes tag

Sziasztok!

Hosszas keresgélés után sajnos ellentmondásra jutottam.
Nagyon bejövős nekem ez a telefon, és mivel külföldön szeretném használni (Anglia) ezért kell a két kártya.

Alapvetően mivel ott kinn tutira van már LTE, ezért érdekelne, hogy van-e LTE támogatás a telefonban. A cikk szerint van, a többi oldal (pl. samsung saját honlapja, igaz botswanai) szerint nincsen.

Most akkor hogy is van ez pontosan?

Illetve ha nincs akkor létezik-e olyan kétkártyás kivitel ebből amelyik tudja az LTE-t? (az i9195 az egy kártyás)

Köszi előre is!

Mindenhol jó, de mindig elzavarnak.

(#104) fPApi válasza TeZZ (#103) üzenetére


fPApi
őstag

Ha tudsz olyan tesztet, amivel megmutatja, én megnézem (i9192-m van).

(#105) TeZZ válasza fPApi (#104) üzenetére


TeZZ
csendes tag

Hali

Hát őszintén fogalmam sincs. A képek alapján amikor mobilinternet kapcsolatot létesítesz akkor a 3G-s telefon vagy azt írja a nyilak fölé, hogy 3G vagy azt hogy HSDPA. A 4G-s telefon pedig 4G -t és/vagy LTE-t
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Vpa-MGPxfCo#t=107

de nagyon valószínű, hogy a kétkártyás nem tudja az LTE-t

Köszi a helpet egyébként!

Mindenhol jó, de mindig elzavarnak.

(#106) tuzpenge válasza TeZZ (#105) üzenetére


tuzpenge
őstag

Miért ne tudná? Ugyan az a chipset van benne mint az egykártyásban! Nekem amúgy nincs ilyen telefonom, csak a teszben leírtakra illetve a józan paraszt észre hagyatkozva írom az fentieket! ;)

ˣ

(#107) club1 válasza tuzpenge (#106) üzenetére


club1
veterán

Te már találkoztál LTE-s DUOS telefonnal?

(#108) tuzpenge válasza club1 (#107) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem, de nekem nincs is rá igényem ezért nem is fektettem ebbe energiát. Mint írtam is csak a tesztre és a józan észre támaszkodva írtam azt amit. Ha a chipset ugyan az mint a sima s4 miniben ami tudja az lte-t akkor ennek is tudnia kellene. Persze a simában is van lte támogatás nélküli chipsetes is (ezt csak most láttam). Na ha a duosban az van akkor nyilván ez se tudja az lte-t.

ˣ

(#109) Jegi válasza TeZZ (#103) üzenetére


Jegi
csendes tag

Az enyémben nincs LTE.

(#110) Jegi


Jegi
csendes tag

Nekem van egy olyan gondom vele, hogy ami a 2-es slot-ban van az nagyon sokszor nem kapcsolható.
Kapom az sms-eket a nem fogadott hívásokról. Már kicseréltettem a készüléket, de ez az új is ezt csinálja, bármilyen kártya van benne.
Ez beállítás lenne???
Ötlet??

(#111) 19_OsY_81 válasza Jegi (#110) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Ez majd engem is érdekelne, mert most tervezem venni egy ilyen telót...

Bár egy kérdés :nem azért volt ez, mert a másikon beszéltél? Tudod, ez csak dual standby. Az sms pedig pár perc késéssel szokott jönni...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#112) Jegi válasza 19_OsY_81 (#111) üzenetére


Jegi
csendes tag

Nem. Főleg az 1-est használom, az a céges. Simán le van téve a telefon és egyszer csak jön az sms.
Nemtom miért....
Pedig jó telefon. Szeretném....

(#113) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Mások is tapasztaltak ilyet?

Ez azért aggaszt, mert ugye neked már cserélték is.

Tudnál dobni egy privátot , hogy hol vetted a telót?

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#114) club1 válasza Jegi (#112) üzenetére


club1
veterán

Mobilnetet használsz az egyes slotban lévő sim-en?

(#115) Jegi válasza club1 (#114) üzenetére


Jegi
csendes tag

Igen, persze.
Úgy gondolod, hogy amíg megy a mobil net addig nincs gsm a másodikon?
Ez elég durva lenne.

[ Szerkesztve ]

(#116) 19_OsY_81 válasza Jegi (#115) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Anno olvastam valami fajta preferencia beállítást... Asszem nekem az Alcatel 997D telefonom úgy van beállítva, hogy a hanghívás a preferencia. Nekem ez a teló így jól működik.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#117) fPApi válasza Jegi (#115) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem érdemes bekapcsolni a SIM kártya-kezelőben a Bejövő hívások fogadása opciót, lehet, hogy megoldja. Ez annyit tesz, hogy ha netezel és jön egy hívás arra a SIM-re, akkor a hívás lesz az elsődleges, azaz bejön a hívás (de nem irányítódik át sehova) és addig leáll a net.

Egyébként nekem még nem volt ilyen problémám (de a fenti van beállítva).

(#118) 19_OsY_81 válasza fPApi (#117) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Jaja, szerintem is erről lehet szó...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#119) Jegi válasza fPApi (#117) üzenetére


Jegi
csendes tag

Köszönöm, kipróbálom .

(#120) club1 válasza Jegi (#119) üzenetére


club1
veterán

Ha nem volt bekapcsolva, akkor ez a gond. Viszont ezt bekapcsolva meg a mobilnet lesz jóval lassabb.

(#121) fPApi válasza club1 (#120) üzenetére


fPApi
őstag

Én nem vettem észre jelentős lassulást.

(#122) club1 válasza fPApi (#121) üzenetére


club1
veterán

Én fele/harmad akkora letöltési sebességeket mérek (speedtest-el) ha a 2. sim kártya is elérhető mobilnetezés közben, mint ha nem.

(#123) fPApi válasza club1 (#122) üzenetére


fPApi
őstag

Én nem mértem, hanem használtam ki-, meg bekapcsolva, és nem éreztem ekkora különbséget. Végülis nekem mindegy, hogy mit mond a teszt, ha használható.

(#124) Maxximus válasza Jegi (#110) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem van egy olyan gondom vele, hogy ami a 2-es slot-ban van az nagyon sokszor nem kapcsolható.
Kapom az sms-eket a nem fogadott hívásokról. Már kicseréltettem a készüléket, de ez az új is ezt csinálja, bármilyen kártya van benne.
Ez beállítás lenne???
Ötlet??

Számtlanszor nekem is. Sőt el is mnet a 2 sim térerő jele percekig. (1 sim T, 2 sim voda)
Nálam a megoldást az hozta, hogy az 1-es sim sebességét is levettem edge-re (egyébként az említett prioritás beállítás is segíthet), így azt vettem észre jobb lett az 1-es sim beszéd hangminősége is.
Egyébként teszteld le, ha elmegy a 2-es sim térereje akkor vedd el az adatforgalmat. Rögtön visszajön.
Az alcatelem anno jobb volt ebben.

Más.
Kinek milyen rom-al van a telója? Nekem valami hülye ruszki lokalizációssal ( XXUAMF7 ), aminek a samfirmware szerint már van utódja, de OTA frissítést még nem jelzett a telefonom. Néha újra kell indítanom egy-két belassulás,fagyás miatt. Naponta ,2 naponta sajna. Főleg mostanában a gyári kamera app fagyasztja
Cserélt már valaki romot rajta?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#125) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

No, ha tudtok, akkor írjatok még tapasztalatokat lécci, mert például az előttem szóló totálisan eltántorított a telefon vásárlásától.... Hozzáteszem nagyon helyesen, ha mondjuk mindenkinél ilyen a teló...

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#126) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Én is szemezek ezzel a telóval, de ez a bizonytalan működés gáz. Én eleve úgy használnám, hogy az egyik kártya a sima hanghívásos, a másikban pedig "eldobható" akciós net-es sim-eket cserélnék és voip hívásokat indítanék. Jól láttam, hogy az elsődleges foglalat tud csak hsdpa-t, a másodlagos pedig edge-t? A következő forgatókönyv működhet?
- elsődleges slotban csak adatkártya, kimenő voip hívásokkal
- másodlagos slotban a főkártya, bejövő hívások fogadására.

Mi van akkor, ha az elsődleges kártyán folyamatosan megy a mobilnet? Ekkor a másodlagosra nem is jönnek be a hívások?

(#127) fPApi válasza 19_OsY_81 (#125) üzenetére


fPApi
őstag

Nálam például nem olyan.

(#128) Maxximus válasza fPApi (#127) üzenetére


Maxximus
őstag

Milyen ROM-od van fent?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#129) Maxximus válasza schferenc77 (#126) üzenetére


Maxximus
őstag

az előbb írták.... :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#130) fPApi válasza Maxximus (#128) üzenetére


fPApi
őstag

XXUAMF7

(#131) Maxximus válasza fPApi (#130) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem is ugyanez. Ez egy orosz rom, van mar újabb, de OTA frissítést nem ajánl fel.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#132) fPApi válasza Maxximus (#131) üzenetére


fPApi
őstag

Honnan tudod, hogy orosz? Itt azt látom, hogy Tunézia, Egyiptom, Egyesült Arab Emírségek, stb.

(#133) Maxximus válasza fPApi (#132) üzenetére


Maxximus
őstag

Pedig én is innen. Majd megnézem jobban.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#134) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

No, updatelt már a telótok?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#135) fPApi válasza 19_OsY_81 (#134) üzenetére


fPApi
őstag

Miért, a tied igen?

(#136) kp78


kp78
addikt

Talált már vki olyan boltot, ami 2 év gyári Samsung garival árulja? :U
Nekem itt vidéken ezek a bolti garik semmit sem érnek, ha van vele vmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#137) Maxximus válasza kp78 (#136) üzenetére


Maxximus
őstag

Persze vannak.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#138) Maxximus válasza 19_OsY_81 (#134) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem semmi nem volt meg.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#139) kp78 válasza Maxximus (#137) üzenetére


kp78
addikt

És tudsz is egyet mutatni, mert én egyet sem találok :U
:R

[ Szerkesztve ]

(#140) 19_OsY_81 válasza fPApi (#135) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Sajnos nem tudom, mert még csak a vásárláson töröm a fejem... :)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#141) 19_OsY_81 válasza Maxximus (#137) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Ez engem is érdekelne...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#142) Maxximus válasza 19_OsY_81 (#141) üzenetére


Maxximus
őstag

ez gyanús, de az árú keresőről eltűntek most...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#143) 19_OsY_81 válasza Maxximus (#142) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Persze, az ilyen 24 hónap garancia azt jelenti, hogy 12 hónap bolti és 12 hónap szoftver garancia... :-\

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#144) fPApi válasza 19_OsY_81 (#143) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem kb. akkor kezdik itthon hivatalosan árusítani, amikor megjelenik a samsung.hu oldalon is.

(#145) 19_OsY_81 válasza fPApi (#144) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Egyébként én már kacérkodom a gondolattal, hogy veszek egyet ilyen garanciával is. Mert egészen biztos, hogy Samsung magyarországi forgalmazásban nem lesz... Meg sehol Európában... :-\

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#146) Maxximus válasza 19_OsY_81 (#145) üzenetére


Maxximus
őstag

Sajnos valószínű, mert már meg kellett volna jelennie.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#147) fPApi válasza 19_OsY_81 (#145) üzenetére


fPApi
őstag

Szerintem is bevállalható! Egy megbízható bolt garanciája is elég védelem (persze a hangsúly a megbízhatón van).

(#148) club1 válasza Maxximus (#146) üzenetére


club1
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#149) Dejdő


Dejdő
csendes tag

Sziasztok!

Nem volt még dual sim telefonom, s4 mini dual vétel előtt állok. Kérdésem az lenne, hogy ha az egyik sim helyére a sima sim kártyámat rakom, amivel csak telefonálok, a másikra mehet mondjuk egy mobilinternet sim is, ami viszont csak netezésre lenne használva? Illetve ez utóbbi megosztását (hotspot funkció) is meg tudom oldani úgy hogy közben a telefonon is netezek és az 1-es foglalatban lévő kártyával telefonálok (vagy elérnek közben rajta)? Nem valószínű hogy ilyen előfordul, de elméletben érdekel a kérdés, mert szeretném tudni milyen határokkal kell számoljak.

(#150) club1 válasza Dejdő (#149) üzenetére


club1
veterán

Alapból az active standby duos telefonok úgy működnek, hogy telefonálás közben a másik kártya nem működik (azaz esetedben nincs mobilnet). Ha viszont nem telefonálsz, lehet netezni bátran a másik kártyával. Illetve nem olyan bátran, mivel az adott helyen rendelkezésre álló mobilnet sebesség egy részét tudod csak használni, ha azt akarod, hogy közben tudj hívást is fogadni a másik kártyával. Ha ezt az opciót nem pipálod be a sim-kártya kezelőben, akkor tudsz csak az adott helyen rendelkezésre álló maximális sebességgel netezni, de közben nem biztos, hogy tudsz hívást fogadni a másik simmel.
A hot-spot funkció minden droidon úgy működik, hogy közben az adott mobilon is tudsz netezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.