Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Köszi a tesztet,de nem sok különbség lehet a sima és kétkártyás között.
Egy Galaxy Ace3-nak jobban örültem volna. :D

(#2) kengyel


kengyel
nagyúr

Akinek két kártyás verzió kell, az biztos ezt választja. De még az árával kicsit várni kellene. Jó kis telefon lett ez !

kengyel

(#3) fateless


fateless
veterán

Azért a dual active mód esetén a plusz HSDPA modul, plusz antenna , nagyobb fogyasztás miatti nagyobb akku többe kerülne pár ezresnél, mint a dual standby.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Egy éve használok egy dula stby telefont (Alcatel 997D) és egyszer sem éreztem komoly hátrányát ennek a telefonnak a dual active-val szemben.

Egyébként erre a telefonra fogok váltani, amint kicsit kedvezőbb lesz az ára. :)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Maga az S4 Mini egy hiánypótló készülék, de hogy ezt a giccslapot a hátulján nem tudják elfelejteni... Ha már fémes a keret, akkor a hátlap is lehetne most már minőségibb, mert a Wave szép csendesen eltűnik.

De talán az S5-nél :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) satz18


satz18
őstag

Végre egy jó két kártyás, valóban hiánypótló alkotás.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) Graphics válasza satz18 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A jótól megint messze, de közelebb mint eddig, mert a dual-active-t kihagyták annak ellenére, hogy a hardver képes rá...

120-ért meg nah... :D az én ingerküszöbömbe nem igazán fér bele

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) b0bcat


b0bcat
addikt

"az egyetlen olyan tulajdonság, ami miatt nem teljesen őszinte az ember mosolya az a qHD felbontású panel"

Ez valóban gáz. 256 dpi. Gyalázat! Ekkora képmérethez legalább 4K felbontás dukál! :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#9) Graphics válasza b0bcat (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én qHD-t elhasználom 5"-on is és pixeleket se látni... :D vagy ráhazudták ,és nagyobb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) b0bcat válasza Graphics (#9) üzenetére


b0bcat
addikt

Engem ennél nagyobb méretben (pl. 5,3 col) sem zavar a qHD. :N Dehát ízlések és pofonok... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#11) Bog válasza b0bcat (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mások évek óta képesek HD-t rakni 4,3 inchre, ennyiről szól a történet. Meg annyiról, hogy ezért a pénzért szerintem elvárható. Ha neked nem fontos, akkor örvendezz, könnyebb dolgod van telefon választásánál.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) satz18 válasza Bog (#11) üzenetére


satz18
őstag

De azok zömében zászlóshajók, a SGSIV mini távolról sem az. Ha az lenne, akkor snapdragon 600 figyelne benne.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#13) joey04


joey04
titán

Miért hagyták ki ezt a ziccert? :F
Na majd az S5 Mini DuoS tudni fogja...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) FireFox1996


FireFox1996
őstag

Végre egy számomra elfogadható Dual simes telefon... De az ára nagyon borsos :W Majd ha lemegy 50e-re, akkor megveszem :C :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#15) Bog válasza satz18 (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A zászlóshajó ma már FHD. Ez árban karcolgatja a BB Z10-et, ami 4,2 inchen ad HD-t. Az Xperia S-ről nem is beszélve...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) kispecek


kispecek
aktív tag

Valóban hiánypótló?

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#17) lacuspapus


lacuspapus
tag

Akinej dual active kell, az vegyen magának kettő darab S4 Minit, akkor aztán még beszélni is tud egyszerre a két hálózaton... Dual active stereo módban :D

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#18) lacuspapus válasza FireFox1996 (#14) üzenetére


lacuspapus
tag

50-re???
Majd ha a mekiben adják a heppimíl mellé ajándékba :D :D

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#19) HuMarc


HuMarc
addikt

Továbbra sem értem, hogy miért kell ilyen hihetetlen felárat fizetni a Dual SIM-es mobilokért, bár az S4 Miniből már a sima verzió is 20 000 Ft-tal drágább (szolgáltatóknál), mint amennyit érne. Ráadásul ott az Xperia SP is, a T-nél 76 000 Ft-ért.

(#20) danikollar


danikollar
őstag

Annyi jót írt már Bog az S4 Mini-ről, hogy szemügyre kellene vennem egyet élőben is.

(#21) Johnny194


Johnny194
aktív tag

várjuk a Samsung Galaxy S4 Mini Camera Advanced DuoS Activ Plus-t!

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#22) kispecek válasza Johnny194 (#21) üzenetére


kispecek
aktív tag

Kb. két hét.... :))

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#23) fugu


fugu
tag

Csak szerintem szánalmas ez az s4 active, s4 pasive, s4 mini, s4 max, s4 duos, s4 singles, s4 <insert random bullshit>?!

(#24) Csapoati válasza fugu (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha maskepp hivnak oket, nyugodtabban hajtanad alomra a fejed a vankosodon?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Graphics válasza fugu (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végülis, mi értelme tényleg kiadni 3-as BMW... Combi, Cabrio, Sedan, Coupe... Compact.... érdekes, az senkit nem buzerál?

:U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) fugu válasza Graphics (#25) üzenetére


fugu
tag

Az a különbség, hogy az mind 3as bmw.... ezek meg ilyen s2 szintű hw-el s4 néven eladott ipari hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#27) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A lényeg hogy a 100.bört is lehúzhassák róla és vegyék:)) 50rugó alá?:))) még 80 alá se fog menni:d

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) Graphics válasza fugu (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"ezek meg ilyen s2 szintű hw-el s4 néven eladott ipari hulladék."

Azért nézd már meg mi van benne :U

S2-be mikor volt ilyen?? Tán valamelyik gyártó fizet, hogy sározd a Samsungot :D... /pedig én se szeretem, de a hülyeségeket se... /

SoC típusa Qualcomm Snapdragon 400 MSM8930 Chipset
Processzor típusa 1,7 GHz-es kétmagos Krait 200
Processzor csíkszélessége 28 nm
Processzor utasításkészlete ARMv7
Grafikus chip Adreno 305
RAM mérete 1,5 GB RAM

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) fugu válasza Graphics (#28) üzenetére


fugu
tag

fizetett fórumozót bizonyítottan még csak szarsungost fogtak....

(#30) Graphics válasza fugu (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó, csak ez azért messze nem szar hardver...én se szeretem a Samsungot, a már említett műanyagosítás miatt... Vagy legalábbis műanyag és műanyag között is van különbség.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Bog válasza fugu (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát nem. Fogtunk mi már mindenhonnan máshonnan is... Csak a miheztartás végett.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) dave666


dave666
aktív tag

Sok kétkártyás csodát láttam már.
Ez veri az összeset, dizájnban és tudásban :R
Csak azt is tudjuk, hogy a Samsung sokszor túlárazza a készülékit.
Az árára azért kíváncsi leszek :)

Dave666

(#33) asdf_


asdf_
veterán

Azon filozom, hogy az operatorok figyelnek-e arra, tesznek-e valamit ellene, hogy egy atiranyitas ne tudjon vegtelen ciklusba futni? Mert sajat hazon belul meg esetleg, de ket operator egymas kozott?

Mert most valoszinuleg feltalalom a spanyolviaszt, de en ugy csinalnam, hogy mindket simen hangposta ki, SIM 1-en nem elerhetoseg eseten atiranyitas SIM 2-re, SIM 2-n nem elerhetoseg eseten atiranyitas SIM 1-re, ezzel az megoldva, hogy barmelyiken beszelek, a masikra jovo hivasnal foglaltat hall a hivo (ellenben az atiranyitas nem teljesulese miatt egy budos fillerbe nem kerul), ami kabe a lenyeg, igy mar siman jo egy dual standby. Akinek meg olyan marhasagok is kellenek, hogy hivas kozben tudni akar egy masik befuto hivasrol meg azt esetleg fel is akarja venni, atkapcsolva az epp aktualis hivasrol arra, az meg majd szerez egy dual active-os cuccot maganak...

Egyetlen problema, ha mondjuk lemerul az akksi, vagy alagutban, pinceben van az ember, akkor a ket nem latszo SIM kozott -elvileg- oda vissza pattogna a beerkezo hivas a vegtelensegig (jo, amig a hivo fel meg nem unja a nagy csondet, es le nem rakja).
(jo, az a veszely megvan, hogy ha az egyik sim lefeldetlen teruleten tartozkodik, mig a masiknak van terereje, akkor ott elkovetodhet penzbe kerulo atiranyitas -bar ezt meg asszem jelzi a telefon, hogy atiranyitott hivas jon-)

[ Szerkesztve ]

(#34) Graphics válasza asdf_ (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D ezeken már én is elgondolkoztam , tiszta mobilfilozófia

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) G.FeT


G.FeT
tag

Ezt a mondatot nem igazán tudom értelmezni (pontosabban érteni értem, de valami mégse stimmel vele):
"A nagyon csirke nem is tekinthető valós megoldásnak, egyszerűen felváltva tudjuk használni a SIM-eket, de egyszerre csak egyikük van fent a hálózaton."

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#36) HuMarc válasza G.FeT (#35) üzenetére


HuMarc
addikt

Én tényleg nem értem. :F Nagyon csirke? WTF?!

(#37) G.FeT válasza HuMarc (#36) üzenetére


G.FeT
tag

Na, itt akadtam el én is. :D

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#38) danikollar válasza G.FeT (#35) üzenetére


danikollar
őstag

És tényleg! Észre sem vettem. :))

(#39) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Na, frankó. Mekkora csalódás. Erre vártam, cégnél a héten szerdán adtam le rá az igényt. Pont a dual Active funkció miatt. Remélem, le tudom fújni. 130-ért ez így sokkalta jobban túlárazott, mint a HTC. Annyit vagy annyit se tud, mint a kínaiak.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#40) petymeg


petymeg
addikt

Sok év óta ez az elsõ Samu, ami kellene. De megvárom még a Sony xperia m dualt, aztán döntök.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#41) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#39) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Marad a HTC. Bog, látsz rá esélyt, hogy dob valami frissítést rá a HTC, amivel javul a helyzet?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#42) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Drága is meg jó is....a Nokiának volt anno 3-kártyása :K kiváncsi vagyok lesz-e ismét :))

Wasabi...

(#43) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ismerősömnek a "tepsi" változat van, bitang jóra sikeredett. Gyors, szép a kijelzője, bár nekem a kijelző mérete már túl nagy és nem is vagyok nagy Androidos, ezektől eltekintve tetszik a telefon. :)

Sic Parvis Magna

(#44) DonDavid87


DonDavid87
csendes tag

Erre a dual-active funkcióra még szerintem várnak 1-2 évet... :(((

Samsung Galaxy S2 4.1.2 --> Sony Xperia Z3 Compact 5.0.2

(#45) Jim Tonic válasza DonDavid87 (#44) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Dehogy. Az S4 dual SIM-ben benne van...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#46) sompetike válasza asdf_ (#33) üzenetére


sompetike
aktív tag

Ez már működik a galaxy ace duos-ba is,de az egy piszok lassu készülék...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#47) cigam válasza asdf_ (#33) üzenetére


cigam
félisten

asszem jelzi a telefon, hogy atiranyitott hivas jon

Hogyan? Honnan tudná?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#48) kp78 válasza cigam (#47) üzenetére


kp78
addikt

Galaxy S duos sem jelezte. :(
De, és itt nagyon OFF, a symbian-os Nokia 701-em jelezte egy kis nyíllal, hogy átirányított hívás jött, sőt míg fel nem vetted, ott is maradt a nyíl.
A régi SE-k pedig először kiírták, hogy átirányított hívás, és utána kezdtek el csörögni, de ha nem a képernyőt bámultad éppen, akkor nem nagyon tudtad meg, hogy az adott hívás melyik sim-re jött.

Szóval ha régen meg lehetett oldani, hogy jelezze az átirányított hívást, akkor ha akarnák, biztos meg tudnák oldani androidra is. :U

[ Szerkesztve ]

(#49) asdf_ válasza cigam (#47) üzenetére


asdf_
veterán

Gondolom a telefonkozpont kuld egy bitet es a telefon kiirja. Az asszem pedig torlendo, most probaltam, kiirja (Ace 2).

[ Szerkesztve ]

(#50) zoltanf


zoltanf
csendes tag

Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem a ZTE U960 a dual active módot már másfél évvel ezelőtt tudta...
Hardveres téren persze ma már nem is rúghat labdába a sokmagos csodákkal, ez tény!

zoltanf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.