Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) minifoximaxi válasza tuzpenge (#650) üzenetére


minifoximaxi
tag

Pont most néztem,2 nap 7 óra, 34%-on áll. Kijelző 1ó46p. Amúgy naponta töltöm de most hétvégén alig használtam.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#652) riszter válasza tuzpenge (#650) üzenetére


riszter
senior tag

Hogy mennyire normális, azt nem tudom, de nekem is kb 12 órát bír a telefon. Reggel hattól este hatig képes teljesen lemerülni, úgyhogy nap közben az autóban folyton a töltőn lóg... Kijelzőidő kb mint neked.

Realist:
Én is sokat szemezgettem a honorral, tökéletes telefon lenne 4,5 collos mérettel. Nekem most érkezik postán Kínából egy jiayu g5s. De az s4 mini még marad a házban egyelőre...

Vivere militare est

(#653) bkri


bkri
tag

Sziasztok!

Csak, hogy ne legyen annyira kihalva a topic, megosztok veletek egy (számomra) jó hírt a szeretett S4 Mini Duos-unkkal kapcsolatban. Szóval, belefogtam a "buhernyákolásba" keményen és kipróbáltam már mindenféle KitKat verziót, de egyet bizton állíthatok, EZ a legjobb...
Kb.5 napja használom, közepes használattal több mint 1 nap az aksi idő (gyárival éppen csak 1 nap volt)
Rengeteg "csiriviri" S5 app. jött át ami igen felspécizi a kis gépünket...
Én nem csalódtam benne. Mindenkinek ajánlom!
Persze CSAK SAJÁT felelősségre!!! És ahogy írtam is, CSAK GT-I9192-re azaz a dual simes s4 minire jó!!
Használjátok bátran, nem fogtok csalódni... ;)

ÜDV BK

(#654) dussy válasza bkri (#653) üzenetére


dussy
őstag

Már én is nézegettem, gondolkoztam rajta, de még nem vettem rá magam... :)
Van valami ismert hibája?

Odinnal tetted fel? Rootolt lesz utána a teló?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#655) Maxximus válasza dussy (#654) üzenetére


Maxximus
őstag

Things to do before flashing my rom:

1. You need to be in stock KitKat 4.4.2 Touchwiz rom.
2.You need to be rooted.
3.You need to have a custom recovery (I use Philz Touch).
4.You need to factory reset. (Please backup all apps and data)
5.Make a nandroid backup before flashing my rom.

Egy jó kis oldal ahol minden okosság van

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#656) dussy válasza Maxximus (#655) üzenetére


dussy
őstag

Köszi, nem is tudtam, hogy Acef közben S4 minire váltott...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#657) minifoximaxi válasza Maxximus (#655) üzenetére


minifoximaxi
tag

Nem mintha ROM cserén gondolkodnék, nekem így is megfelel, de 4.2.2-ről el sem lehet indulni?

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#658) Maxximus válasza minifoximaxi (#657) üzenetére


Maxximus
őstag

igen ,úgy tűnik fel kell rá pattintani a 4.4.2-t

1. You need to be in stock KitKat 4.4.2 Touchwiz rom.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#659) bkri válasza dussy (#654) üzenetére


bkri
tag

Sziasztok.
Hibával nem találkoztam eddig,minden fullos... ;)
És igen rootolt lesz utána és pluszba még a garanciális hibás indítást is megoldották. Zseniális. Mintha egy S5-öt használnál. Csak ajánlom...
üdv: BK

(#660) bkri


bkri
tag

Jah és recovery-ből lett csinálva,nem odin-ból...

(#661) besaints


besaints
tag

Sziasztok!

Feleségem most lett egy ilyen I9192 (S4 mini Duos fehér La Fleur) boldog tulajdonosa. Alapból 4.2.2 van rajta. Szeretném frissíteni, úgy tudom 4.4.2 a legújabb rá. Sajnos sem a Kies sem az OTA nem jelez elérhető frissítést. Mi lehet a gond?

Van esetleg kiemelt hozzászólás vagy összefoglaló, ami az S4 mini tudnivalókat, friss linkeket tartalmazná, akár magyar akár angol oldalon?

Előre is köszönöm!

Ingyen elvihető 2 hónapos fekete kiscicák... Samsung Galaxy S22 Ultra...

(#662) minifoximaxi válasza besaints (#661) üzenetére


minifoximaxi
tag

Szia!
Nehogy frissíts, előtte javaslom nézz át az S4 mini sima (nem DUOS) fórumba!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#663) besaints válasza minifoximaxi (#662) üzenetére


besaints
tag

Köszönöm szépen a jótanácsot. Jó kis olvasmány lesz, úgy látom..

Amúgy ez azt jelenti, hogy ami infót találok a normál S4 Minivel kapcsolatosan, az mind igaz az S4 Mini Duos változatra is?

Bocsánat az ilyen alap kérdések miatt, de tényleg új nekem a Samsung, eddig nekem okostelefon csak htc, Motorola és Sony volt. De örülnék neki, ha tudnék segíteni a feleségemnek minél használhatóbbá tenni az S4 Mini Duos telefonját ;-)

Ingyen elvihető 2 hónapos fekete kiscicák... Samsung Galaxy S22 Ultra...

(#664) minifoximaxi válasza besaints (#663) üzenetére


minifoximaxi
tag

Csak részben, a DUOS ROM-ja eltérő, és nincs NFC meg LTE. A fogyasztás is elvileg több a két SIM miatt, bár ahogy olvasgatom a hsz-okat az enyém jobban bírja mint sok 1 SIM-es. Fontosak a beállítások és bizonyos programok tiltása.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#665) Maxximus válasza minifoximaxi (#662) üzenetére


Maxximus
őstag

Miért ne frissítsen? Nekem anno nagyon bejött a 4.4.2. A samfriware.com- ról le kell szedni a romot. Felteszed odin-al,aztán root. Utóbbi kell sajnos ehhez a rom verzióhoz,ha akarod használni a külső SD-t

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#666) minifoximaxi válasza Maxximus (#665) üzenetére


minifoximaxi
tag

Kinek a pap kinek a paplan...:)

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#667) jobbkanyar


jobbkanyar
csendes tag

S4mini dualom meghalt!! élt 1év 2 hónapot! Alaplaphiba! De szomorúság helyett, inkább megkönnyebbülést éreztem! Nekem, rengeteg bosszúságot okozott ez a készülék. Vettem egy s5 mini dualt. Az érzés, mintha sajtreszelőről áttérnék a pinára!! :D

(#668) Maxximus válasza jobbkanyar (#667) üzenetére


Maxximus
őstag

:C :C :C
szerintem jó kis készülék volt,főleg a 4.4.2-es rommal. Nekem az S5 mini amikor nézegettem,olyan semmilyen volt. Alig jobb hardver,ugyanaz a fényképező,ugyanaz a kijelző,ráadásul megnövekedett készülékház,na akkor már a normál S5 duos.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#669) jobbkanyar válasza Maxximus (#668) üzenetére


jobbkanyar
csendes tag

Jó!! Az új rommal már tényleg jó volt! De azt már csak kb 2 hónapig élvezhettem s megnyekkent! :W

(#670) zjuhasz válasza jobbkanyar (#667) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

Végre valakinek S5 mini-ből a dual verzió. Találkozunk a http://m.prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_s5_mini_a_kisujj_szinre_lep/friss.html topicban.

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#671) zjuhasz válasza jobbkanyar (#669) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

És mivel zug gsm garija volt, mostanra lejárt? Szervizben mondták, h.alaplap hiba? Mennyi lett volna a javítás?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#672) GD


GD
őstag

Sziasztok,

Lesz 5-ös droid erre a készülékre hivatalos rom, vagy már lehet tudni, hogy csak a CM jöhet szóba?
üdv,
GD

(#673) jobbkanyar válasza zjuhasz (#671) üzenetére


jobbkanyar
csendes tag

Igen! 1 év gari volt rá! több helyen is megnézettem, 1 vélemény kevésnek tűnt! 30- 40 ezer lett volna a javítás.

(#674) Maxximus válasza jobbkanyar (#673) üzenetére


Maxximus
őstag

48-ért adtam el,még november végén (hibátlan,fóliás,karcmentes állapotban).....nem igazán érte volna meg megcsináltatni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#675) Btel


Btel
tag

Sziasztok!

Épp egy Duost akarok venni és találtam egy jó telefont,abban segítsetek, hogy mit nézzek rajta,milyen kernel stb. Újként adják,de valamivel olcsóbb ezért kicsit parázok,bár 40 az ára többet nem adnék érte.
Köszönöm előre is. :R

(#676) GD válasza Btel (#675) üzenetére


GD
őstag

a garancián kívül semmi mást nem kell figyelembe venni, utána úgyis olyan firmware-t raksz a hivatalosak közül, amit szeretnél

(#677) Maxximus válasza Btel (#675) üzenetére


Maxximus
őstag

40-ért egy ilyen telefon ajándék

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#678) Btel válasza Maxximus (#677) üzenetére


Btel
tag

Úgy legyen,hogy igaz legyen!
Amúgy odinon keresztül,tudok romot cserélni ha kell?

(#679) Maxximus válasza Btel (#678) üzenetére


Maxximus
őstag

Persze,én is úgy tettem fel anno, mert OTA nem jött rá semmi.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#680) Btel válasza Maxximus (#679) üzenetére


Btel
tag

Tudsz segíteni? Sammobil oldalon nézegetem a romokat,de nem tudom mi lenne jó amit fel érdemes rakni.
kifejezetten Hungary romot nem találok,mi a jó rom? russia?
(mert ahol vettem csak angol nyelvű a telefon )
Bár lehet előtte felhívom őket,mert magyarnak kellene lennie.
Köszi előre is.

(#681) GD


GD
őstag

Hali,
a jack ajzat kontakthibás lett, tudtok olyan GSM szervízt, ahová ha beviszem, helyben megforrasztják és nem kell otthagyni a telefont?

Köszi,
GD

(#682) Btel válasza GD (#681) üzenetére


Btel
tag

Szia Talán a Vip Phone az árpád hídnál a váci úton,már ha van alkatrész.

(#683) GD válasza Btel (#682) üzenetére


GD
őstag

szerintem nem kell alkatrész, csak forrasztás..remélem, köszi, megnézem őket

(#684) GD válasza GD (#683) üzenetére


GD
őstag

ilyen nincs, de mégis van, egy időben lett mindkét fülesem szálszakadt a csatinál, a telónak semmi baja.. :N

(#685) GD válasza GD (#672) üzenetére


GD
őstag

erre vki? :U

[ Szerkesztve ]

(#686) Maxximus válasza Btel (#680) üzenetére


Maxximus
őstag

Azért nem találsz magyar romot mert nincs. Hivatalosan europának nem szánták ezt a telefont.
Az aláírásomba ha nézted volna látnád én mit használtam melyik verziót...természetesen noha egyesült arab emirátusi rom, de van benne magyar nyelv és nagyon jól működött itthon. (S5 duost használok fél éve)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#687) Btel válasza Maxximus (#686) üzenetére


Btel
tag

Néztem,,de visszavittem előbb és tettek rá egy magyart is tudó romot.Jó ez így,most.Még nem néztem utána rendesen, hogy a knox ne ugorjon ha én teszek rá romot.
Amúgy nem értem, hogy hivatalosan miért nem hozták hozzánk,de ugye nem ez az egyetlen samsung típus.

(#688) Maxximus válasza Btel (#687) üzenetére


Maxximus
őstag

Sztm európában a szolgáltatók kitétele lehetett a samsung fele. Vagy tudom is én. vagy egy nagyon "ügyes" piac felmérés..

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#689) minifoximaxi válasza Maxximus (#688) üzenetére


minifoximaxi
tag

Viszont, követve a sima S4 mini és a DUOS fórumokat, a mienk nem szenved merülési problémákkal. Ez sem akkubajnok, de 1-1,5 nap simán megvan 2 SIM-el, átlagos felhasználás mellett.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#690) Maxximus válasza minifoximaxi (#689) üzenetére


Maxximus
őstag

Feleségemnek 1 simese van a mai napig azt használja. Jobban bírja az aksi, hidd el. Többek között ezért váltottam S5 duos-ra.
Kíváncsian várom az S6 minit, mert jó lenne újra egy jó kis telefon. (s5 mini nálam nem játszott,főleg, hogy már mininek sem nagyon nevezhető)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#691) Btel válasza Maxximus (#686) üzenetére


Btel
tag

Lenne egy kérdés,ami nekem van telefon megnéztem ,knoxos,es ha ranyomok, hogy Frissites azt írja, hogy ez "egy módosított eszköz,szoftver frissítés nem elérhető"
Gondolom amiatt,mert ügye nem "hivatalos" a telefon de ha megis fel akarom rakni a hivatalos 4.4.2 akkor ugrik a knox?
Bár ezek utan gondolom visszalépés nem lehetséges. Egyáltalán van e mód bármi normális kigyomlált romot felrakni? Bár eddig a készülék tok,jo meg stabil igazából nem kellene hozzányúlni,de a sok felesleges applikacio baromira idegesít. Van benne egy csomó ram es igy is neha "alig" marad 350 :Y Mb körül.
Sok programot mar tiltottam de meg nem mindent,pedig olvastam miket lehet még.
Bár jobb lenne ezek nélküli rom.
Előre is köszönöm !
:C :R

(#692) tuzpenge válasza Btel (#691) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem újonnan vetted ugye? Vagy már módosítottál rajta valamit. A knox a leírásod alapján már biztos nem 0x0.

ˣ

(#693) Maxximus válasza Btel (#691) üzenetére


Maxximus
őstag

1. sztm rootolt,ezért nem azonosítható. nézd meg ezzel. Ha hivatalos rom lenne rajta root nélkül nem írna ilyet.
2.mi az, hogy nem hivatalos a telefon? hivatalos az, csak nem a mi országunkban, de nem is magyar romot teszel fel, mert olyan nincs csak magyar nyelvű. A 4.4.2-es rom nagyon jó, azt felteheted.(aláírásom)
3.ugrik a knox és? max 1 év gari lehet rajta az nem járt már le? (az is max bolti)
4.pontosan. alapszabály ha egy készülék tök jó, ne nyúlj hozzá! root-al pl titanium backupal lefagyaszthatod a nem kívánt progikat
5.alig marad 350 mb ram...és? döcög? nem akkor miért kell ezt nézni? nem értem. az iphone-ok mind ilyen 95-98 %-on fogyasztják a ram-ot és döccenés mentesek,nem ez a lényeg?
6.root+titanium backup, ahogy írtam vagy bármi más progi ami ezt tudja

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#694) Btel válasza tuzpenge (#692) üzenetére


Btel
tag

Megnéztem 0x0 a knox,es boltban vettem,2 év Garival,mondjuk nem Samsung gari,hanem bolti egy év teljeskörű,es egy év szoftver bolti gari.
Amugy nem volt magyar nyelv benne, és raktak rá egy magyarul is tudó romot.
Current Binary custom
System status custom
Knox kernel lock 0x0
Knox warranty void 0x0
Csb-config-LSB 0x30
Bootloader ap swrev 1
Write protection enable
Ezt írja ódin módban.

(#695) Btel válasza Maxximus (#693) üzenetére


Btel
tag

Nincs rajta root.... Amugy nem találtam használtan duot ezért vettem boltban.
Anno Defyvel,sok romot próbáltam ki,utóbbi időben egyre kevésbé,mert jo általában a rom,csak van egy két dolog ami hiányzik,es jo lett volna ha van a romban alapból. Pl hang felvevő.
( Alcatel idol mini 2 S pl alapból tudja)
Amugy Ipadot is használok es tény neha nézem, hogy 1 GB memóriából alig van megis tok jól megy. 😄
Csak egy sose értettem miért kell teleszórni,egy telefont ennyi felesleges appal.....az lett volna jo,ha ott van a Samsung store es szedd le amit akarsz....na de most ez van.es emiatt megint elvinni, hogy legyen rajta 4.4.2 .....hat nem sok kedvem van. :C

(#696) Maxximus válasza Btel (#695) üzenetére


Maxximus
őstag

-1 év bolti gari,az olyan is. sokszor próbálnak kibújni alóla. (nekem egyszer 2 hónapig volt kijelző cserén egy omnia2 a gsm line-nál,totál szívás volt) a szoftver gariról ne is beszéljünk,az semmit sem ér,nulla
-knox 0/0 na, akkor tényleg szűz a rendszer
-nekem is volt defym, na ezt az s4 mini duost tizedanyira sem főzik,nincs hozzá jóformán semmilyen custom rom
-nekem is volt alcatelem, megoldás: ACR tel rögzítő, nagyon jól működik rajta.
-én is (iPad air), azért mondtam.. ;)
-mert ez biznisz amit mi nem értünk...de a samu jól keres rajta
-nem kell. samfrimware-ról leszeded a romot és odinnal felteszed. valahol van itt egy írás erről.lehet, hogy a blogomban is ? :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#697) Maxximus válasza Maxximus (#696) üzenetére


Maxximus
őstag

nem a blogomban pont nincs romolás,bocs.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#698) Btel válasza Maxximus (#696) üzenetére


Btel
tag

jajj GSM Line...... Szívtam en is velük..... :W
Odint használtam,csak előbb utána nézek, hogy mi a más a. 4.4.2 ben,bár ez most tenyleg jól megy egy fagyás sem volt,még csak akadás sem, szoval nem rossz telefon ez!
Köszönöm a segítséget!

(#699) Btel válasza Maxximus (#697) üzenetére


Btel
tag

Egy kérdés,jött a 4.4.2 re egy frissítés ( 4.4.2 XUCNG2) hoz valami változást pozitív irányban?
Most is stabil bár én nem a gyári launchert használok (apex) és ott az időjárás Widget egy idő után leáll magától vagy el sem indul ami zavar. A többi telefonon hibátlanul ment ezen meg nem akar.....
Kösz előre is.

(#700) Maxximus válasza Btel (#699) üzenetére


Maxximus
őstag

Gőzöm sincs, fél éve S5 duost használok.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.