Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek ha veszek egy S4 Mini Dualt és csak 1 sim kártyával használom hozza azt az üzemidőt mint a sima 1 kártyás verzió? Lehet kicsit hülye kérdés, de pl a Samsung Trend és a Duos között volt különbség, majd fél nap, pedig papíron ugyan az volt a kettő annyi hogy a Duos az 2 kártyás.

(#602) Maxximus válasza Icetee (#601) üzenetére


Maxximus
őstag

Egy simest vegyél akkor. Sztm stabilabb is ,jobban támogatott es van benne LTE és nfc.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#603) Maxximus válasza riszter (#600) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem javult. Csak en nem használtam meg az energia takarékos módot. Visszaraktam normál modba jött egy keményebb nap és du 1-re mar 27% on állt az aksim. ( reggel 7 óta)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#604) jobbkanyar


jobbkanyar
csendes tag

Most frissült a rendszer szerveren keresztül 4.4.2 kit kat-ra! :)
Az én készülékem, brazil vagy panamai!

(#605) tuzpenge válasza jobbkanyar (#604) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ne örülj annyira ennek....

ˣ

(#606) dussy válasza tuzpenge (#605) üzenetére


dussy
őstag

Miért?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#607) tuzpenge válasza dussy (#606) üzenetére


tuzpenge
őstag

Mert az idáig külső memóriát vígan és gond nélkül használó appokat elfelejtheted. Ezen negatívumon kívül pozitívat, az olvasottak szerint nem nagyon hoz...
Ettől lehet hogy neked meg fog felelni, de nagyon sokan inkább raknák vissza a 4.2.2-t.

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#608) Essien


Essien
aktív tag

sziasztok. Tényleg nem lehet beállítani hogy rezegjen "gombnyomásra", vagy csak én vagyok béna? Meg a 4.4.2-t miért nem lehet ART-ra kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#609) tuzpenge válasza Essien (#608) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem lehet beállítani.

ˣ

(#610) riszter


riszter
senior tag

Sziasztok! A minap pofára ejtettem az s4 minit és szerencsére csak a kijelző védő fóliát kellett levennem, mert az gajra ment!
Kérdés, másnak karcolódik a kijelzője fólia nélkül? Mert nem tennék vissza semmit, sokkal szebb így a megjelenése a kijelzőnek. Bár ez ellen szól az amivel kezdtem a mondókámat!

Vivere militare est

(#611) Maxximus válasza tuzpenge (#607) üzenetére


Maxximus
őstag

Erre itt a megoldás.
kulso SD ról működő programok trükkje kit kat alatt

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#612) tuzpenge válasza Maxximus (#611) üzenetére


tuzpenge
őstag

És működik?
Te már kipróbáltad?
Amúgy a többiben jobb vagy legalább ugyan olyan a kitkat? Értem ez alatt a 2 kártya kezelését, a térerőt (gondolom más benne a modem rész), stb.

ˣ

(#613) Maxximus válasza tuzpenge (#612) üzenetére


Maxximus
őstag

Sokkal stabilabb. A SIM kártya kezelésben annyi rossz van,hogy eltűntek a noti sávból a színek amit mar megszoktam. A kettes simrol azóta mintha többször lépett volna le a hálózatról,de nem vészes. Az ACR a dropbox sync ezután a progi után mar működik az SD ról.
Összeségében nem bántam meg a frissítést,pedig en sokat használom a telot.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#614) Icetee


Icetee
aktív tag

1. A készüléket csak külföldi importból (itthon GSM boltok)-ból lehet beszerezni? Ti hol vettétek?
Van egy mobilos haverom és ő azt mondta, hogy mind kínából jön és a boltok vállalnak rá garit, hiavatos sehol sincs. Az létezik?

2. Meddig bírja nektek az aksi? Milyen használatba van?

(#615) Maxximus válasza Icetee (#614) üzenetére


Maxximus
őstag

Persze. Mo ennél a terméknél sem célország,mint sok minden másnál sem.... :((

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#616) minifoximaxi válasza Icetee (#614) üzenetére


minifoximaxi
tag

Nálunk kettő is van, mindkettő DUOS. Az egyik Black edition, kínai, a másik fehér LaFleur vietnámi. Mindkettő dobozán és papírjain orosz feliratok vannak. Tavasszal vettük őket hazai GSM boltban, Webshopon keresztül 84900Ft/db.
Minden este töltjük, de stabilan megbízhatóan működnek minden buhera nélkül.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#617) Hanzika


Hanzika
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg I9192UBUBMK4 rom van a telón. Jött rá frissítési értesítés.
Van valakinek tapasztalata a friss rommal? Visszanézve a bejegyzéseket, javarészt az orosz romról van szó.

Köszi

(#618) Maxximus válasza Hanzika (#617) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha az aláírásomban szereplőt ajánlja,én ajánlom,nekem bejött.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#619) Hanzika válasza Maxximus (#618) üzenetére


Hanzika
csendes tag

Ota értesítés jött friss romrol, de azt sanjos nem látom, hogy melyik verziót telepítené... De gondolom a korábbi romom friss változatát!

(#620) Hanzika


Hanzika
csendes tag

Sziasztok!
Utána néztem. Ez a 4.4-es rom frissülne. Van valakinek tapasztalata vele?
Köszi

Trinidad and Tobago
PDA: I9192UBUCNG2
CSC: I9192UUBCNG2
MODEM: I9192UBUCNG1

(#621) jobbkanyar válasza Hanzika (#620) üzenetére


jobbkanyar
csendes tag

Szia! nekem kb két hete frissült. az előző verzióval sok gondom volt, ami eddig úgy tűnik megszűnt. ritkábban veszti el a hálózatot, kicsit gyorsabbnak érzem s egy-két ikon kinézete megváltozott. szerintem valamivel jobb lett.

(#622) Maxximus válasza jobbkanyar (#621) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem dettó. Örülök a 4.4.2- nek. Majdnem vettem egy s5 duost,de ezzel a rommal jobb lett a telefon,ezert marad, nem kell sem az s5 Mini, sem az s5 duos.....egyenlőre. :B

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#623) lappy


lappy
őstag

Sziasztok!
Vki nem tudja hol találom meg a 4.2.2 előtti gyári verziót, sajnos ez a frissítés nem túl jó. Inkább maradok az egyel előtti verziónál.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#624) Hanzika


Hanzika
csendes tag

Jobbkanyar és Maxximus! (és a többi 4.4-re frissült fórumozó)
Nálatok az orosz rom került fel.
Ha jól gondolom, van különbség az általatok használt orosz, és a nálam frissülő trinidadi között! Jól gondolom? :U
Ha van, akkor esetleg nem olyan stabil, mint a Tiétek... Ezért gyűjteném az infót frissítés előtt!
Köszi

(#625) Maxximus válasza Hanzika (#624) üzenetére


Maxximus
őstag

Valószínűleg van. Igazából a samfriware en fent levő 4.4.2-eseket kellene egyesével felpattintani es használni melyik jön be neked. En az aláírásomban levő oroszt tudom javasolni, stabil. 3 hete van fent egyszer sem kellett meg újraindítani azóta. Nekem bejött.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#626) jobbkanyar válasza Hanzika (#624) üzenetére


jobbkanyar
csendes tag

Az enyém Brazil / Panama

(#627) lappy válasza lappy (#623) üzenetére


lappy
őstag

Elírtam a 4.2.2 verziót keresem

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#628) riszter


riszter
senior tag

Kihalt a totyik! 😢

Vivere militare est

(#629) Maxximus válasza riszter (#628) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja. Én is váltottam,de még mindig nem adtam el a minit. Sajnálom... :B

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#630) zjuhasz


zjuhasz
aktív tag

Én várom az S5 mini duost...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#631) riszter válasza Maxximus (#629) üzenetére


riszter
senior tag

Mire váltottál? Én nem fogok mostanában cserélni, egyszerűen nincs más verzió ami nekem megfelel és jobb mint az s4 mini.
Értsd: dual sim, max 4,5" méret, hd kijelző, bika akku, 100e alatti ár.
S5 minit most biztos nem veszek 120e-ért, annyit nem ér.

Vivere militare est

(#632) Maxximus válasza riszter (#631) üzenetére


Maxximus
őstag

Aláírásom. S5 duos.
Sajnos be kellet látnom ha jó hardvert akarok akkor nagy telefont kell vennem

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#633) riszter válasza Maxximus (#632) üzenetére


riszter
senior tag

Ja bocs, mobil nézetben nem láttam. Meg vagy elégedve az s5-tel? Milyen az akkuja?

Vivere militare est

(#634) papsoka válasza riszter (#628) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én is távoztam a Grand 2 duos miatt, de a fórumot továbbra is olvasom!

[ Szerkesztve ]

(#635) Maxximus válasza riszter (#633) üzenetére


Maxximus
őstag

Maximálisan. Az egyik legjobb az S5 -ben. Mióta okos telefonom van (omniaóta )ennyit még nem bírt egyik sem. Végre reggel 7-től este 9 ig kibírja töltés nélkül. Az s4 minim már du 3-kor megadta magát ennyi használattól. Csak ne lenne ekkora lapát..

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#636) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
A root miatt nekem nem ajánlja fel a frissítést. Érdemes frissíteni?
(XXUBNB1 van a telón, nincsenek hibák.)

Unroot linkje valakinek?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#637) vasn válasza papsoka (#634) üzenetére


vasn
tag

Mennyire vagy megelégedve a sebességével? Az S4 minihez képest milyen?

(#638) papsoka válasza vasn (#637) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mindenben nagyságrendekkel jobb!! Konkrétan mire vagy kíváncsi?

(#639) club1 válasza papsoka (#638) üzenetére


club1
veterán

Azért a mindenben és nagyságrendekkel erős túlzás. A kijelzője standard TFT nem amoled, igaz, közel 10%-al jobb ppi-vel, de akkor is egy TFT. A 3G modemje nem tudja az S4 mini sebességét. Ráadásul nekem az már tepsi.

(#640) papsoka válasza club1 (#639) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mivel S4 mini D-ről váltottam, van összehasonlítási alapom, hisz meg van még az is. Remélem neked is van alapod és nem csak az adatokból itélsz!
A képernyője sokkal jobb, igaz csak a saját szemem szerint. (A marketing számok nem érdekelnek, csak a valóság.)
A 3G modemje nem nagyon tudom milyen gyors lehet az S4 mininek, mert Balatonfüreden csak néha talált a pannon hálózatán H+-t. A Grand 2 ugyanazzal a kártyával egész nap H+-on hasít.
Céges vadászháznál (az erdőben) S4 minivel csak néha lehetett telefonálni (Telekom, Telenor) mert jelet vesztett állandóan (vagy eleve nem is volt!). Mikor hazajöttem sorba jöttek az SMS-ek a nem fogadott hívásokról. Szerdán voltam kinn először a Grand 2-vel és mindkét kártyával tökéletesen (3 vonal a térerőnél) folyamatosan tudtam volna telefonálni. Képeket emilbe haza tudtam küldeni többször is.
A képek és videók minőségkülönbségéről meg jobb ha nem beszélünk!
Minden be van kapcsolva állandóan, éjjel-nappal (GPS, WIFI, BT, teljes fényerő állandóan a kijelzőn stb.) naponta netezés, zenehallgatás, emilezés, fényképezés (igaz játék nem!) és este 6-ra kb 35-40% akksi idő marad. S4 minit délután 4 óra körül töltőre kellett tennem ha szerencsém volt és kibírta addig, pedig ott aztán tiltva volt minden lehetséges felesleges dolog.
A tepsit nagyon hamar meg lehet kedvelni, már semmiképpen nem kellene kisebb méretű kijelző!
Persze ez csak az én tapasztalatom, de tény hogy már vagy a 10. duosom van de eddig ez mindent visz az én telefonhasználati szokásommal.

[ Szerkesztve ]

(#641) dussy


dussy
őstag

Hogy megtörjem a topik csendjét ma felraktam a 4.2.2-őt. Kíváncsian várom a változásokat.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#642) tuzpenge válasza dussy (#641) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ezzel dobták piacra. Mihez képest vársz változást?

ˣ

(#643) riszter válasza dussy (#641) üzenetére


riszter
senior tag

Gondolom 4.4.2-őt akartál írni.

Nagyon nézegetem az s5 mini duost (a neten fenn van rendelhető formában, élőben még én sem láttam). Egyszerűen kikészít hogy nem tudok az s4-ből kicsikarni egy teljes napos üzemidőt! Egy hete rendeltem hozzá egy elvileg 2500 mAh-s akkut németből, hát nem vált be.
Csak attól félek hogy az s5 mini sem fog többet tudni azzal a 2100 mAh-val. Illetve méretben az s4 a teljesen megfelelő nekem és az oldalt körbefutó gagyi bilifém sem jön be az s5 minin....

Ajánljatok légyszíves egy jó akkus, dual simes telót nekem 4,5"-ig! :R

Vivere militare est

(#644) dussy válasza riszter (#643) üzenetére


dussy
őstag

Igen, a telepítés hevében elgépeltem... :DD 4.4.2-öt tettem fel, most ismerkedünk.
Azt olvastam valahol, hogy megkapja a 4.4.4-et is...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#645) zjuhasz válasza dussy (#644) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

és az 5.0-ra nincs esély?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#646) dussy válasza zjuhasz (#645) üzenetére


dussy
őstag

Én nem találtam erről infót.
A 4.4.2 egyenlőre kisebb változásokat hozott, pl. állapotsorban, 1-2 bővülés a menüben és érzetre kicsit jobb akkuidő.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#647) dussy válasza dussy (#646) üzenetére


dussy
őstag

Tegnap egy érdekes dolgot tapasztaltam. Egy videó inditásakor (külső app) csak hang jött, kép nem. Kilépés után is jött a hang. Resi után az akku 70-ről 38%-ra zuhant, majd másodpercenként 1-1 százalékot esett... Gyakorlatilag 12%-on megállt, de én még sosem tapasztaltam ilyet.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#648) Maxximus válasza riszter (#643) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha kompromisszumot kotsz az 5.1 collal ( én is azt tettem) akkor az s5 duos nal meglepodsz az üzem időn. ( is)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#649) realist


realist
őstag

Én is távoztam az S4 mini használók táborából. Egy Honor 6 lett az utód, az eddigi tapasztalatim alapján szimpatikus.

Ha esetleg valaki S4 minit keres, egyenlőre még eladó az enyém.

(#650) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok!
Nektek mennyi az üzemidő kb? Tudom hogy használatfüggő, de naz normális hogy kb 1,5 óra kijelzőhasználattól (11 órás töltö nélküli használat) az akku 15%-on áll, mert én nem hinném? Csak azt nem tudom mi szívja ennyire. Nem sok külső progit használok ami aktív lenne.

ˣ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.