Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) gyalak


gyalak
tag

Szakiknak egy kérdés.
Melyik jobb HTC Desire 500 dual vs S4 mini duos?
Árban majdnem ua.

(#252) realist válasza papsoka (#250) üzenetére


realist
őstag

Itt ez a kép ezen is látszik, hogy az elsődleges kártya meg van jelölve szürkén és ki is írja egy fehér számmal kék alapon.
Kérdés, hogy mit változtat, hogy ezt válassza ki az ember vagy a másodlagosát?

(#253) Maxximus válasza realist (#252) üzenetére


Maxximus
őstag

Hívasindításkor számít. Nekem pl az első kártya van beállítva alaphivokent,de ha le húzom a rolót és at teszem a másodikra,akkor már kérdezi hívás elott és tudok hívni a másodikdikrol is.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#254) realist válasza Maxximus (#253) üzenetére


realist
őstag

Esetemben úgy van beállítva, hogy mindig választani kell a használandó kártya terén. Így viszont semmi értelme sincs ennek a választásnak és a több helyen történő megjelenítésnek...

(#255) Egonbá


Egonbá
újonc

Sziasztok!
Tegnap rendeltem meg ezt a telefont, mert annyi jót olvastam róla.
Utángyártott erősebb aksikkal (pl.: ez) kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

(#256) Dejdő


Dejdő
csendes tag

A Kies-be belépve azt írja ki a program, hogy:
" Az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést"

Ezzel kapcsolatban lenne 2 kérdésem:
1. ezek szerint elérhető frissítés a telefonra? XXUAMH2 fut rajta jelenleg.
2. ha elérhető frissítés, akkor azt mi 9192 tulajok ezt hogyan tudjuk megtenni :F

(#257) Maxximus válasza Egonbá (#255) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem kemény használat mellett ma 11 órát bírt. Energiatakarékos beállítással és live paper mellőzésével. Nem elég? Ezzel az aksival nagyon elcseszed,ocsmány lesz tőle a telefon. Ha irodás vagy ott tudod töltőn vagy dokkolón tartani ha meg autóba vagy akkor autód töltő. ha meg egyik sem vagy nagy túrás akkor meg aksis tok ugyanennyiért.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#258) Maxximus válasza Dejdő (#256) üzenetére


Maxximus
őstag

Ne számíts se kiess-re se OTA-ra. Hasznald az ODIN-os megoldást. Ne felejtsd el hivatalosan ez a gyökér samsung nem árulja Magyarországon. Magyar ROM sincs.... :W
PS.:
Ma beszéltem egy médiamarktban levő samsungos gyerekkel. Azt mondta tök sokan kérdezték tőle,hogy van e s4 mini 2 simesben,vagy 20-at eltudott volna adni 1 hét alatt.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#259) realist válasza Maxximus (#258) üzenetére


realist
őstag

ODIN esetében honnan tudod, hogy pontosan melyik is jó a telefonodhoz?

(#260) Maxximus válasza realist (#259) üzenetére


Maxximus
őstag

Mindegyik i9192-es rom jó,de van különbség (Pl az afrikai romnál sokszor rossz volt a hangminőség és fagyozgatott). Én a legfrissebb ruszki romot használom.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#261) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Érdeklődnék, hogy miközben az egyik kártyán telefonáltok, és a másikon épp befut egy hívás, arról a nem fogadottról a telefon értesít valamilyen formában?

(#262) Miki7712 válasza gyalak (#251) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Ellentétben az elöző htc-vel itt nem kérdés. S4 mini. Vékonyabb, könnyebb, hiába 2 maggal kevesebb de erősebb, több ram, jobb felbontás stb. És bár ez szubjektiv de szerintem sokkal szebb is az s4 mini. Én is filóztam a desire 500-n meg a 600-n, de a minit választottam és így lassan egy hónap használat után nem bántam meg. Sőt :-)

(#263) Miki7712 válasza SentryGun (#261) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Alapból nem. Ha a szolgáltatónál be van állitva, hogy értesitsen ha nem vagy elérhető akkor jön sms. Én átirányitottam a 2 kártyát egymásra nem elérhetőség esetére igy látom ha hivnak. Igaz ha átveszem átirányitást fizetek, ha nem akkor meg hivhatom vissza. De szerencsére ritkán hivnak egyszerre a kettőn.

(#264) sunny1986


sunny1986
csendes tag

Sziasztok,

Én vennék, de hol vegyek? 100 alatt lehetőleg és megbízható bolt legyen, ne használt eszközt kapjak.

Köszönöm.

Sunny

(#265) Maxximus válasza sunny1986 (#264) üzenetére


Maxximus
őstag

GSM PLAZA -ban vettem,még nyáron.
PRO csomag: 90.000.- ,igaz 0% ÁFA

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#266) Egonbá válasza SentryGun (#261) üzenetére


Egonbá
újonc

Nekem is ez volt a fő kérdésem és ezt találtam rá:
"Mert most valószínűleg feltalálom a spanyolviaszt, de én úgy csinálnám, hogy mindkét simen hangposta ki, SIM 1-en nem elérhetőség esetén átirányítás SIM 2-re, SIM 2-n nem elérhetőség esetén átirányítás SIM 1-re, ezzel az megoldva, hogy bármelyiken beszélek, a másikra jövő hívásnál foglaltat hall a hívó (ellenben az átirányítás nem teljesülése miatt egy büdös fillérbe nem kerül), ami kb a lényeg, így már simán jó egy dual standby."
Kipróbáltam és tényleg így van!!! Nekem a foglalt jelzés a hívó fél felé bőven elég, ha fontos akkor úgy is újrahív ;)

(#267) SentryGun válasza Egonbá (#266) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Miki7712, Egonbá: Köszönöm a válaszokat! Akkor szerintem én is így fogok tenni. Ma szereztem be a készüléket, ajándék lesz. :)

(#268) djszikras


djszikras
tag

Sziasztok!

Ezzel az ide-oda iranyitgatasnal csak az a baj, hogy ha valaki hiv, nem tudod elutasitani a hivast, mert egybol atkacsol a masikra, 2 masodperc mulva ujra cseng! Van erre valami mevoldasotok?

nokia 6300--->SonyEricson X10 mini pro-->S2-->Zopo C2---> S4 mini duos

(#269) papsoka


papsoka
aktív tag

Most érkezett egy frissítés "UBUBMK4".
Feltettem, kíváncsi vagyok a változásokra.

(#270) Maxximus válasza papsoka (#269) üzenetére


Maxximus
őstag

Mi is. Majd írd le . Miről frissített,milyen régiós rom ez?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#271) papsoka válasza Maxximus (#270) üzenetére


papsoka
aktív tag

Az első frissítés Panama-TPA-s volt, a mostani ezekkel egyezik meg a lista szerint:
Brazil
Trinidad and Tobago
Russia

Megkérdezném hogy egy honlapon lévő, vagy emailban lévő szöveget hogy lehet kijelölni és másolni pl. az SMS-be?

[ Szerkesztve ]

(#272) Maxximus válasza papsoka (#271) üzenetére


Maxximus
őstag

Aha, nekem a novemberi XUBMK4-em van RUSSIA. Néha lefagy teljesen a képernyő (naponta) ,ilyenkor csak az újraindítás segít,amúgy pedig teljesen jó lenne a ROM. (Aztán meg lehet progi csinálja)

Hosszan nyomod a kijelölendő szöveget,megjelenik két kék sokszög,azokat úgy húzgálod, hogy a kijelülendő szöveg kék hátteret kapjon és felül találsz két dupla négyszög ikont (az a másolás ikonja) megnyomod, home gomb röviden,bezár mindent majd indítod az sms,email-r és ott is hosszan nyomod az üres mezőt, majd megjelenik a beillesztés ikon felül asszem....hát így.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#273) papsoka válasza Maxximus (#272) üzenetére


papsoka
aktív tag

Köszi!
Nálam hogy lehet megállapítani hogy melyik rom van fenn a három közül?

(#274) Maxximus válasza papsoka (#273) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem tudod melyiket tetted fel? JA, OTA-val frissült.
A beállításoknál a jobb szélső fő menüben , aztán legörgeted és a legalsó a sytem infó

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#275) papsoka válasza Maxximus (#274) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ott nem találok ország infót.

(#276) Maxximus válasza papsoka (#275) üzenetére


Maxximus
őstag

ott nincs. megnézed a típust és beazonosítod a samfrimware-n

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#277) papsoka válasza Maxximus (#276) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ott pont a fenti 3 országot jelöli meg!

(#278) Maxximus válasza papsoka (#277) üzenetére


Maxximus
őstag

aha..igen ezt nehéz. Végül is nem ez a lényeg hanem , hogy jól muzsikáljon. Vannak már tapasztalataid?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#279) papsoka válasza Maxximus (#278) üzenetére


papsoka
aktív tag

Lényeges változást még nem találtam, de az ünnepek miatt most nem is foglalkozom annyit vele.

(#280) riszter


riszter
senior tag

Sziasztok!
Én is népesíteném az s4 mini duos felhasználók kicsiny táborát! Lassan két hete, hogy megkaptam a futártól. Köszönet Maxximus kollégának a bolt tippért! :R

Eddig szuper minden, megvagyok vele elégedve, furcsa hogy először milyen kicsinek tünt az Alcatel Idol után, most meg már teljesen megszoktam a méretét. Ez volt az egyik ok amiért le kellett cserélnem az Idolt, egyszerűen voltak szituációk amikor nem fért el a zsebemben... A másik ok az akkuidő volt, sajnos évvége felé besűrűsödtek a munkák és keményen használnom kellett a telót és bizony sokszor megadta volna magát délutánra ha nem dugom szivargyújtós töltőre, ami valljuk be, nem mindig elérhető opció (sokat dolgozom irodán kívül, terepen). Nos, így két hét után érzem, hogy az s4 erősebb akkuban, de nem annyival hogy elég legyen. :U

Lenne is pár kérdésem, hogy ne csak mesélgessek nektek:

1. Talán itt láttam a fórumon hogy van erősebb akku is az s4-hez ami még pont belefér a házba. Talán 2500mAh-s. Tapasztalat valakinek? Biztonságos az utángyártott?
2. Létezik az, hogy eltűntettem a gyári weather widgetet a telóról? Sehol nem találom egy napja, most használnám.
3. Két napja jártam úgy, hogy a beállításokban mókolva, kikapcsoltam a gesztusos irányításnál egy-két dolgot (kézrátételes kijelző kikapcsolás, telefon forgatással némítás) aztán neteztem volna mobilnettel és rádöbbentem hogy nincs netem. Ki-bekapcsoltam, semmi... Majd miután visszakapcsoltam ezeket a gesztusos dolgokat, visszajött a mobilnet! :F

Vivere militare est

(#281) riszter


riszter
senior tag

(#282) club1 válasza riszter (#281) üzenetére


club1
veterán

Ez jó ha tudja a gyári akku kapacitását. A kínai noname akkukra írt kapacitást általában kettővel kell osztani...
Akkor már inkább a korábban itt linkelt akkus hátfal, abban van hely a gagyi kínai Liion celláknak...

(#283) riszter válasza club1 (#282) üzenetére


riszter
senior tag

Faxa, én meg nem bírtam magammal és tegnap megrendeltem. Nem baj, legalább lesz összehasonlítási alapom. 2k-et megér egy próba.
Gyáriban melyik a legerősebb akku? Illetve másképp kérdezve, melyik a legerősebb akku, ami még belefér a házba és ténylegesen annyit tud, mint ami rá van írva?

Vivere militare est

(#284) babosmiki válasza riszter (#283) üzenetére


babosmiki
addikt

Kérünk majd véleményt, a gyenge akku nálam is gond...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#285) papsoka


papsoka
aktív tag

Az android rendszernél megoldható valahogy az MMS küldés net kapcsolat nélkül?

(#286) BuricsJ válasza papsoka (#285) üzenetére


BuricsJ
tag

Samsung III Mini esetén a következő segített a mobilinternet nélküli kapcsolat esetén az MMS küldésnél:

a mobil adatot engedélyezni (Wifin át nem működik az mms küldés, mert az mms szerver elérését saját net hálózatra korlátozza minden szolgáltató). Ilyenkor a mobilnet korlátozást úgy kell elérni, hogy vagy törölni kell az összes net hozzáférési pontot vagy átírni az APN-t vmi értelmetlenre, pl "net" helyett "nincs"-re.

( :R fentiek Aryes tanácsa volt, nagy köszönet ismét érte :R )

nálam akkor indult be végülis, hogy a Hozzáférési pontok -nál nyomtam egy Alapbeáll vissza. - t, ismét elrontottam a Web bejegyzést, s ezek után tudtam küldeni :DD

Józsi

(#287) papsoka válasza BuricsJ (#286) üzenetére


papsoka
aktív tag

Sajnos a Duoson nem megy!

(#288) BuricsJ válasza papsoka (#287) üzenetére


BuricsJ
tag

:((

t-mobile-n találtam, ezzel össze tudod vetni a készülék beállításokat

vagy Voda-s beállítás itt

vagy Telenor esetén

Ha meg volt a beállítás, azok után "rontsd el", hogy csak az MMS beállítás maradjon meg.

vagy valaki jelentkezik, aki rendelkezik ilyen készülékkel és tapasztalata is van

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#289) papsoka válasza BuricsJ (#288) üzenetére


papsoka
aktív tag

Az a probléma hogy az én esetembe az első kártyahelyen van a t-mobilos céges, net nélküli kártya. Ezen beszélek, smsezek, mmsezek. A második helyen a privát kártya mobilnettel, telenor.
Most úgy tudok mms-t küldeni a cégessel, hogy előtte át kell váltanom az adatszolgáltató kártyát az elsőre, majd vissza hogy ismét menjen a net. Ezt a váltogatást kellene valahogy kiküszöbölni, mert a munkám miatt naponta többször kell váltani. Nem volt ilyen gond samsung 3322-vel soha!

(#290) BuricsJ válasza papsoka (#289) üzenetére


BuricsJ
tag

sajnos semmi :-( tapasztalatom nincs két kártyás készülékkel, nem tudok segíteni.

biztos jön valaki, aki MMS tapasztalatokkal bír..... :B

Esetleg ebben a topic-ban? Itt sima Galasy S Duos készülék a téma.

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#291) djszikras


djszikras
tag

Sziasztok!

Nem mokerolt nem roott telefonom van, igy vettem az xxl gsmtol. Tegnap ota irja, hogy van szoftver frissites. Merjem telepkteni szerintetek??? Az S 2-m az egyik frissites utan valt megbizhatatlanna. Tanacsok?

nokia 6300--->SonyEricson X10 mini pro-->S2-->Zopo C2---> S4 mini duos

(#292) papsoka válasza djszikras (#291) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én eddig két frissítést engedtem rá de semmi különbséget nem vettem észre.
Milyen régiókód van a telón?

(#293) djszikras válasza papsoka (#292) üzenetére


djszikras
tag

Hol nezzem meg?

nokia 6300--->SonyEricson X10 mini pro-->S2-->Zopo C2---> S4 mini duos

(#294) Maxximus válasza djszikras (#293) üzenetére


Maxximus
őstag

A rom verzióból be tudod azonosítani a samfrimware-n. Például pár sorral feljebb.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#295) framling


framling
tag

Hi! Próbálta már valaki az akkus hátfalat? [link]
ez + 3300 mAh, vagy csak + párszáz (mert bele kell érteni az eredeti akksit is...)

A.

(#296) Maxximus válasza framling (#295) üzenetére


Maxximus
őstag

sztm +3300,csak fenntartással kell kezelni a kínai cumókat. Egy jó tanács,olyat vegyél ami szétcsúsztatható, mert ami nem azt nehéz ki be rakni ,úgy, hogy a alul a töltő csatlakozó ne sínylené meg.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#297) framling válasza Maxximus (#296) üzenetére


framling
tag

Hát ja, kínában az SI mértékegység is másmilyen :D
köszi, a figyelmeztetést, lehet ez jobb is lenne akkor?
[link]

Néha kéne csak túrákra/hajózásra, ott a méret kevésbé számít, az akksi kapacitása viszont sokkal inkább.

(#298) Maxximus válasza framling (#297) üzenetére


Maxximus
őstag

ez sem szét csúsztatható.
Sztem a legegyszerűbb ha veszel egy pótaksit vagy univerzális usb töltőt (powerbank), mert akkor bármilyen telőd lesz tudod tölteni (nekem ilyen van) vagy ha kabát kell akkor sztm ilyesmit. Ez szét csúsztatható,nem kell feszegetni , hogy belemenjen a telefon.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#299) szhunor


szhunor
tag

Helló !
Be lehet állítani, ha 2 SIM van benne, ne kelljen hívás előtt kiválasztani melyikről indítom a hívást 1 vagy 2 ?
Úgy értem ha kiválasztok valakit a névjegyzékben és ő Telenor-os (20-as), akkor alapból a Telenor-os kártyáról menjen a hivás ? Ha meg 30-ast hívok, akkor a T-Mobile SIM-ről hívja a számot.

Gyárilag be lehet állítani, hogy melyik SIM milyen csengőhangon szóljon vagy külön programot kell telepíteni ?
Köszönöm.

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#300) Miki7712 válasza szhunor (#299) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Szia,

Sajnos nem, neked kell kiválasztani melyikről inditod a hívást.

Igen ki tudod. Beállitások/sajáteszköz/hang/Csengőhang, ott pedig hogy sim1, vagy sim 2.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.