Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Sanyee30 válasza club1 (#400) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Ezt tudom, de ott nincs semmi csak a cella készenlét és az android rendszer. Minkét esetben.

(#402) Sanyee30 válasza Sanyee30 (#401) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Javítva: Cella készenlét és eszköz készenlét van. Minkét esetben a cella 95% körül, az eszköz pedig a maradék. Most a futó alkalmazásokat hasonlítom össze.

[ Szerkesztve ]

(#403) GD


GD
őstag

sziasztok,

bizonyára nem először kérdezik, az is lehet a dual sim-es topicban a helye:
van rá megoldás, hogy névjegyet fix-en valamelyik sim-hez rendeljem kimenő hívásokra? akár fizetős program is.. köszi!

üdv, GD

(#404) Maxximus válasza GD (#403) üzenetére


Maxximus
őstag

Samsung nem,kínaiak tudjak. Programot nem tudok.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#405) viktor19816


viktor19816
csendes tag

Sziasztok!

Én is ezen telefon megvételén gondolkodom.
Jelenleg egy Alcatel 997D van.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire megbízható a telefon és az aksi bírtja e 2 napot, valamint a KitKat frissítés jön e rá.

Köszi a válaszokat.

(#406) Miki7712 válasza viktor19816 (#405) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Szia. Megbizhato nekem hibatlanul mukodik mar 4 honapja. Akksi nem bir 2 napot en orulok ha estig birja. Igaz sokat hasznalom 1,5 ora telefon egy kis netezes, egy kis jatek gps stb. De az akksi sajnos nem tul izmos. 4.4 jonni fog.

(#407) fPApi válasza viktor19816 (#405) üzenetére


fPApi
őstag

Az aksi használat függő, nekem általában bírja két napig.

(#408) Maxximus válasza Miki7712 (#406) üzenetére


Maxximus
őstag

Honnan veszed,hogy a duos is megkapja?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#409) r_zsolt válasza fPApi (#407) üzenetére


r_zsolt
tag

Nekem is éppen kibír 2 napod.
De én mindig kikapcsolom a wifit, mobil internetet..stb. Ezeket csak akkor kapcsolom be, ha éppen kell. Egyébként azt vettem észre, hogy amikor használaton kívül volt, akkor is valami felébreszette több órára. Ez a Google Play szolgáltatások volt. Letiltottam, és azóta nincsenek felesleges ébrenlétek, de amikor bekapcsolom a wifit, vagy a mobilnetet, akkor jön egy hibaüzenet, hogy Google play szolgáltatási hiba és vissza szeretné kapcsolni a szolgáltatást. De nem hagyom.:)
Egyébkén én is meg vagyok elégedve vele. De ha bírna 4 napot... az maga lenne az álom.:)

OnePlus Nord

(#410) Miki7712 válasza fPApi (#407) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Azt hogy? Nekem ha megpusztulok se bir ki 2 napot :-(

(#411) Miki7712 válasza Maxximus (#408) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Külföldi fórumon olvastam, azt irták ha megkapja az S4 mini is akkor a Duos is 100%. Azóta ugye kiderült, hogy a sima S4 mini kap.
Meg egy másik helyen is volt egy lista és ott az I9192 is szerepelt. Persze ezeket sose lehet készpénznek venni. Ha nem akkor cumi :)

(#412) fPApi válasza Miki7712 (#410) üzenetére


fPApi
őstag

Mondom, használat függő! Gondolom Te sokkal jobban használod, mint én, ennyi.

(#413) papsoka


papsoka
aktív tag

Kedves fórumtársak!
Segítséget vagy ötletet várok a következő gondomra:
Adott a következő összeállítás:
Első kártyahely: munkahelyi T-s mobilnet nélkül
Második kártyahely: privát P-s mobilnettel
Problémám a következő:
Ha a mobilnet be van kapcsolva (második kártya) nem hívható az első kártya. Mobilnet kikapcsolva, azonnal és mindig hívható az első hely. Visszakapcsolva üzenetet hall a hívó hogy nem vagyok elérhető és azonnal jön az értesítő sms. WIFI hálózatnál minden OK!
Ha újraindítom (akksi ki-be) egyszer hívható, a második hívástól szintén nem kapcsolható a net nélküli kártya. Hívást tudok indítani, csak fogadni nem.
A mobilnetes kártya mindig, minden alkalommal hívható.
Ha felcserélem a kártyákat ugyan ez a jelenség áll fenn. Már újra is telepítettem a rendszert egyszer-kétszer.
A segítséget előre is köszönöm.

(#414) riszter válasza papsoka (#413) üzenetére


riszter
senior tag

Ha jól értelmezem a problémádat, akkor erre nagyon egyszerű a válasz:

Beállítások - Saját eszköz - Sim kártya-kezelő - Bejövő hívások fogadása PIPA! ;)

Ha nem ez, akkor passzolom.

Vivere militare est

(#415) papsoka válasza riszter (#414) üzenetére


papsoka
aktív tag

Úgy néz ki ez volt a bibi! :R :R

(#416) riszter válasza papsoka (#415) üzenetére


riszter
senior tag

Igazán nincs mit! Ezzel a beállítással az a bajom, hogy random módon kikapcsol, ha netán lekapcsolnám az egyik SIM kártyát a hálózatról. Szóval figyelgetni kell...

Vivere militare est

(#417) papsoka válasza riszter (#416) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ezt lehetne amatőr szinten is leírni? Pl. mi az a random mód?

(#418) Maxximus válasza riszter (#416) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen,erre figyelni kell valóban.
Random= véletlenszerűség

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#419) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Aktív fliptok használatánál az ablakban megjelenő értesítéseket lehet testreszabni (mit, meddig, stb...)?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#420) Maxximus válasza Tibcsi68 (#419) üzenetére


Maxximus
őstag

Sztm nem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#421) Miki7712


Miki7712
csendes tag

Kjiött valami frissités a telómhoz. 195 mega de ez is csak 4.2.2 :((

(#422) tuzpenge válasza Miki7712 (#421) üzenetére


tuzpenge
őstag

Milyen régiós a tiéd? Milyen build számú? Nekem nem jelez frissítést.

ˣ

(#423) Maxximus válasza tuzpenge (#422) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem sem. (aláírásom)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#424) Sanyee30 válasza Maxximus (#423) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Valószínűleg ezek közül valamelyik: http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9192&pcode=0#firmware

(#425) Miki7712 válasza Sanyee30 (#424) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Igen ezek kozul. Idaig amh3 volt most lett I9192XXUBNB1.

(#426) tuzpenge válasza Miki7712 (#425) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szia! És vettél észre valami változást?

ˣ

(#427) Sanyee30 válasza Miki7712 (#425) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Akkor Saudi Arabiai készülék. http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9192&pcode=KSA#firmware

(#428) Miki7712 válasza tuzpenge (#426) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Szia,

Mivel még 1 napja sincs fent túl sok tapasztalat nincs. Ha jól látom felkerült rá ami valamiért idáig nem volt az enyémen a drive és a google játékok program. Visszakerült amit a múltkor töröltem (most is egyből) valami Islamona vagy milyen nevű program. Hogy mikor kell imádkozni meg merre van Mekka stb. :-D Teljesítményre semmit nem érzek de nekem az AMH3 is hibátlanul működött. Amit még észrevettem, az az hogy mintha kevesebb szabad memóriám lenne. Mint írtam semmivel nem érzem lassabbnak de bár tudom nem mérvadó antutun majd 2000 ponttal kevesebbet ér most el , nem tudom miért. Ha még tapasztalok valamit majd leírom.

[ Szerkesztve ]

(#429) Miki7712 válasza Sanyee30 (#427) üzenetére


Miki7712
csendes tag

Ez lesz az szerintem is.

(#430) r_zsolt válasza Sanyee30 (#402) üzenetére


r_zsolt
tag

Sikerült rájönnöd a merülés okára?
Nekem is ugyan ezt produkálja. Ha töltés után újraindítom 2 kártyával is éjszaka csak 4%-ot merül. Ha nem indítom újra nekem is merül 25%-ot. Igazából nekem sem látszik a merülés oka.

OnePlus Nord

(#431) club1 válasza r_zsolt (#430) üzenetére


club1
veterán

Szerintem oprendszertől függő jelenség lesz. A legkülönbözőbb gyártók legkülönbözőbb modelljeivel kapcsolatban olvastam a jelenségről. Mindegyiken Android volt.

(#432) Sanyee30 válasza r_zsolt (#430) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Sajnos még nem. Már próbáltam más területű frissebb rommal is (üzbég), de ott is ez volt.

(#433) rantotta


rantotta
csendes tag

csak egy ötlet: Media server nincs ott a futó alkalmazások között? Nekem egy androidos tableten jelentkezett ez a a gond, hogy túl hamar lemerült az akksi. Utánaolvastam, sok tablet-nél, és telefonnál is írtak erről. Különbözö megoldásokat javasoltak, de igazán biztos megfejtést és megoldást nem találtam (mármint az okára, hogy miért történik). Újraindítás segített általában.

itt

[link]

(#434) Sanyee30 válasza rantotta (#433) üzenetére


Sanyee30
csendes tag

Nálam nincs ilyen.

(#435) r_zsolt válasza Sanyee30 (#434) üzenetére


r_zsolt
tag

Nekem ez volt, de igazán nem sokat ért:
[link]

OnePlus Nord

(#436) riszter


riszter
senior tag

Ma frissült a tel. a következő verzióra: XXUBNC1. OTA-n keresztül jött. Még nem vettem észre semmi különbséget...

Vivere militare est

(#437) rantotta


rantotta
csendes tag

Én is beléptem a klubba, egyelőre nagyon tetszik.
Egy Nokia C7 után óriási a váltás :)

egy kérdés: milyen SD kártyát érdemes/nem érdemes hozzá használni? Van gyártó akit ajánlotok, vagy nem ajánlotok?

Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#438) framling


framling
tag

Az új firmware-t más is próbálta már? Különbségeket találtatok?

[ Szerkesztve ]

(#439) tuzpenge válasza riszter (#436) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szia!
Ez még mindig 4.2.2

ˣ

(#440) riszter válasza tuzpenge (#439) üzenetére


riszter
senior tag

Így van, ez még mindig 4.2.2. Nem lesz erre kitket soha! De nekem nem is hiányzik. Én így is szeretem. Amúgy semmi különbséget nem veszek észre az előző romhoz képest...

Vivere militare est

(#441) Maxximus válasza riszter (#440) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem természetesen most sem ajánlja fel.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#442) tuzpenge válasza riszter (#440) üzenetére


tuzpenge
őstag

Üzemidoben sem veszel észre javulást? Nekem eleg gyengusz max 24 óra. de az is necces.

ˣ

(#443) riszter válasza tuzpenge (#442) üzenetére


riszter
senior tag

Nekem eddig is ennyi volt maximum. Vettem hozzá egy kis power bankot hogy nehogy árnyékra vetődjek vele akárhol kinn, ahol nincs 220V! De szeretem nagyon a fényképezőjét, rengeteget használom munkában, most vettem hozzá egy 32GB-os kártyát, mert mindig betelt a memória.

Vivere militare est

(#444) Maxximus válasza riszter (#443) üzenetére


Maxximus
őstag

én is tuningoltam egy kicsit a kamerát. 18mpx és 10* zoom
Sony DSC-QX10
hibátlanul működik az s4 minivel

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#445) Maxximus


Maxximus
őstag

egy kis hátlap tuning is volt. carbon. kár, hogy csak matricázva van a hátlapra.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#446) riszter válasza Maxximus (#445) üzenetére


riszter
senior tag

:Y B+! Ezt hol csinálják??

Vivere militare est

(#447) rantotta


rantotta
csendes tag

szoftverfrissítést ajánlott fel a készülék.
rá szabad ezt engedni, nincs kockázat?
kell/érdemes előtte valami mentést csinálni?

köszönöm előre is!

(#448) Maxximus válasza riszter (#446) üzenetére


Maxximus
őstag

innen van...

Sajna a Carbon matricás an van felvíve es sansz os,hogy egy idő után le fog jönni. ( széleinel kezdve)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#449) rantotta


rantotta
csendes tag

szoftverfrissítést ajánlott fel a készülék.
rá szabad ezt engedni, nincs kockázat?
kell/érdemes előtte valami mentést csinálni?
köszönöm előre is!

Nálam ló betűkkel jelent meg nem tudom miért

[ Szerkesztve ]

(#450) riszter válasza Maxximus (#448) üzenetére


riszter
senior tag

Kicsit sokallom az árát. De nekem is tetszik! Lehet benevezek egyre, csak előtte megvárom az Imak tokomat Shenzenből. Amúgy van 2 darab tokom ha kellene valakinek. Majd dobok fel róluk képet ide. Megvettem őket hirtelen felindulásból... :U

Vivere militare est

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.