Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Polllen válasza WaterWave (#9350) üzenetére


Polllen
nagyúr

arra gondolt, h lopott. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9352) CHIPman válasza nggabi (#9348) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Root explorerrel a permissiont beállítod csak olvasásra. Valószínűleg nem fog működni egyáltalán a telefon, de egy próbát megér. Új romnál amúgy sem hiszem, hogy ez ér valamit.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9353) nggabi válasza CHIPman (#9352) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt már próbáltam, nem ér semmit. azért kösz...

"szenyor dzsíííí"

(#9354) CHIPman válasza nggabi (#9353) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor nem fog menni... Maximum azt tudod elérni, hogy írsz egy sh scriptet, amit minden induláskor lefuttatsz(akár automatikusan, script managerrel), és az SD-ről visszamásolja a régi efs-t. Mondjuk ennek aztán tényleg semmi értelme. :D
szerk.: És ha az egész efs mappára adsz csak olvasási jogot?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9355) nggabi válasza CHIPman (#9354) üzenetére


nggabi
nagyúr

áhh, már kb 10x visszaraktam a régi romot emiatt. már unom :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9356) cerka14


cerka14
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=inwl1RYVMR8&feature=player_embedded Azért ez a nem mind1 ... a pandawill érdekes oldal , nem rég mutatták nekem . 5,3as persze nem tudja azt mint a note de egész kis pofás gép ... :D

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#9357) skyli


skyli
senior tag

Megjött a vízálló tok :) tök jó, sárga, lebeg a víz tetején, 10m-ig vízálló(még csak olyan 10cm-ig teszteltem :D de lehet a víz alatt is nyomkodni, a nyomást érzékeli, a simítást a víz alatt nem. De van olyan h víz alatt nem érzékeli, ha nincs elég levegő bezárva. a kamera jó képeket csinál így is, hogy rajta van, minden gombot be tudok nyomni, szóval, eddig nagyon tetszik és úgy tűnik, hogy tényleg nem ázik be ^^

(#9358) nggabi válasza skyli (#9357) üzenetére


nggabi
nagyúr

2 hét múlva: "beázott galaxy note olcsón eladó" :DDD ;]

"szenyor dzsíííí"

(#9359) WaterWave válasza nggabi (#9358) üzenetére


WaterWave
veterán

alig használt karcmentes enyhén vizköves kiszárított galaxy note eladó...
eladás oka: máshol fürdőznék
ár irányár, alkudni lehet, kérem normáis ajánlatokkal bombázzatok :DDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9360) skyli válasza nggabi (#9358) üzenetére


skyli
senior tag

xD nemigaz xD pont nem fog beázni, lehet nagy esőben is beleteszem majd :D

(#9361) Djuree válasza skyli (#9357) üzenetére


Djuree
félisten

mi az istennek viszed vízbe?! :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9362) Cyberpunk válasza skyli (#9357) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te aztán nem szarozol, ha tesztelni kell. :C :R

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9363) WaterWave


WaterWave
veterán

hatalmas :DDDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9364) trutyi


trutyi
aktív tag

Uff. Torrent futtatasanal miert szakadozik a wifi kapcsolat?

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9365) burns válasza trutyi (#9364) üzenetére


burns
tag

Sziasztok, nincs valami egyszerűbb módja a root jog meszerzésének mint az 1. oldalon leírtak ? Nem szeretnék romokat csereberélni..jó az ami van :P Valami "one click" megoldás?

(#9366) kchris78 válasza burns (#9365) üzenetére


kchris78
veterán

xda-n írtak hogy van valami vadi új módszer, ICS-ről direkte, nem kell egy ősöreg GB-s ROMot visszatenni emiatt... Ha tudsz angolul én ezen az úton indulnék el.

(#9367) kchris78 válasza skyli (#9349) üzenetére


kchris78
veterán

LRK-t írják. Én ezt használom KingDroid 7.0 formájában, de ha sima classic gyári ROM-ra vágysz akkor CleaNote v4, ez is LRK alap de szinte semmilyen módosítást/plusz designolást (a'la criskelo/csirke :) rom) nem tartalmaz, csak CoreNote kernel megy pár apróság. Ha nem kellene nekem az S3 új TouchWiz-je akkor én is ezt használnám (ebben viszont szerintem a KingDroid a legjobb).

[ Szerkesztve ]

(#9368) nggabi válasza burns (#9365) üzenetére


nggabi
nagyúr

ott van a sima zipes módszer is...

"szenyor dzsíííí"

(#9369) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Kijött két verzióban is az angol LRK rom [link]

Angol/Ír
Angol(Carphone Warehouse)

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#9370) kazmerr válasza burns (#9365) üzenetére


kazmerr
aktív tag

"ICS alatt töltsd le a CWM.zip és SUPERSU-Busybox-Installer.zip fájlokat és másold be a belső tárhelyre."
Én ezt csináltam és ment hiba nélkül.

Viszont emiatt:
"A feltelepített érintős CWM-ből TILOS bármi mást csinálni (reset, rom, zip telepítés) a rootoláson kívül!!! Cseréld le egy biztonságosra mobile odinnal, a CF-Root vagy Notecore kernelben lévő ajánlott."
esetleg valami bootloadert tudtok mondani, amivel tudok image-et menteni a telefonról?

(#9371) Everman válasza kazmerr (#9370) üzenetére


Everman
addikt

Rakd fel az Abyss 4.2-es GB-s kernelt, annak a CWM-jéből minden művelet biztonságosan elvégezhető, ha végeztél a backuppal, akkor mielőtt újraindítod a készüléket visszarakod a NoteCore kernelt. Esetleges visszaállításnál ugyanez a menetrend.

Az Abyss kernelt a kTool-al érdemes felrakni, az telepítés után nem indul újra magától, mint a Mobile Odin (ami ebben az esetben tilos, mert kinyírná a romot), hanem kiválasztható, hogy rögtön a recoverybe lépjen be újrainduláskor.

(#9372) trutyi


trutyi
aktív tag

torrent letöltése közben miért dobálja el a a wifi kapcsolatot? csak torrent töltésénél.

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9373) 206 cc válasza trutyi (#9372) üzenetére


206 cc
senior tag

...nem lehet hogy a torrent progid csak 3G-re van beállítva?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9374) molnarpeter válasza trutyi (#9372) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mi a progi neve? Valószínűleg a beállításokban kellene picit babrálni, a rpouter nem szereti a torrentet szerintem.

mp

(#9375) trutyi válasza molnarpeter (#9374) üzenetére


trutyi
aktív tag

qTorrent remote amit használok. Használtam már aTorrent Downloader illetve tTorrent Lite-t de mindnél ezt csinálja.mobilnetem nincsen csak wifin keresztül netezek melóban mert ott "gyors" "ingyenes".Ha nem töltök csak el van indítva a progi akkor nem dobálja el de ha a letöltés megy akkor szedi szépen csak kb 200MB-onként szétkapcsol majd 7-8 perc múlva ismét csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9376) KTTech


KTTech
veterán

Kipróbáltam a Criskelo 10.1-et, az új LRI alapon. Azt vettem észre, hogy jóval jobb a wifi vétel, mint a korábbi firmwareken és többet tölt a telefon deep sleepben :)

Most tervezem felrakni alá a Notecore v9-et, meglátjuk mit csinál...

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9377) WaterWave válasza KTTech (#9376) üzenetére


WaterWave
veterán

majd pár szóban írd le kérlek mert én is ezt a combot tervezem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9378) molnarpeter válasza skyli (#9357) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Linket légyszi :)

mp

(#9379) Kapanyél válasza KTTech (#9376) üzenetére


Kapanyél
őstag

A CPU Spy szerint a telóm az idő 79%-át deep sleep-ben tölti, gyakorlatilag a full lezárt képernyős időszakot. CM9.
Ez ilyen örvendetes dolog? Gyári ROM 200 MHz-en pörgeti, ahogy a governor engedi, vagy mi?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9380) Polllen válasza Kapanyél (#9379) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem, a gyári rom is deep sleep-ben tartja az idő nagy részében... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9381) skyli válasza molnarpeter (#9378) üzenetére


skyli
senior tag

Ezt rendeltem :) vagy milyen linket akarsz? képet meg videót még nem csináltam értelmeset :D

(#9382) Djuree


Djuree
félisten

jött új gyári firm? a kies jelzett valamit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9383) kazmerr válasza Everman (#9371) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Köszi, csak ennyire már nem akarok belepiszálni, és nem akarom hogy ennyire macerás legyen, akkor inkább várok :) Sima rootal úgysincsenek nagy gondok. Rom cseréről most lemondtam, mert nem érzem égető szükségét :)

(#9384) tombike


tombike
aktív tag

Open Germany LRK zár valamilyen hálózatra?

(#9385) nggabi válasza tombike (#9384) üzenetére


nggabi
nagyúr

arra amire eredetileg is volt. már van némi fejlemény, majd írok ha tudok valamit.

"szenyor dzsíííí"

(#9386) Djuree válasza Djuree (#9382) üzenetére


Djuree
félisten

mégsincs, csak valami kisebb frissítés lehet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9387) tombike válasza nggabi (#9385) üzenetére


tombike
aktív tag

tapasztaltam:)

(#9388) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Aszentségit, de fölkúsztak a hátlap árak az ebay-en! :(((

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9389) tombike válasza tombike (#9387) üzenetére


tombike
aktív tag

elonye, hogy teljesen gyarira allitja az efst:):):)

(#9390) Soni84


Soni84
tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlen valaki, hogy az új LRK OTA update megoldja az EMMC brick problémát?
Jelenleg félek emiatt factory resetelni, vagy update-elni, nehogy tönkremenjen a telefonom :( Samsunggal felvettem a kapcsolatot, de nem válaszoltak rá.

(#9391) trutyi válasza Soni84 (#9390) üzenetére


trutyi
aktív tag

én factoryztam az elmúlt 2 napban vagy 4x pedíg danger van nekem is:D lekopogom hibátlan maradt :Y

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9392) nggabi válasza trutyi (#9391) üzenetére


nggabi
nagyúr

gondolom ez brutit nem nyugtatná meg :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9393) nggabi


nggabi
nagyúr

új infók a relock ügyben. végre :C irány a classicrom v3 LRK

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9394) nggabi válasza nggabi (#9393) üzenetére


nggabi
nagyúr

működik :D LRK megy mint a szélvész :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9395) 206 cc válasza nggabi (#9394) üzenetére


206 cc
senior tag

várjuk az infókat mint a messiást :R :R :R :R ..mit,hogyan?? :DD :DD

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9396) nggabi válasza 206 cc (#9395) üzenetére


nggabi
nagyúr

privátban keressen akinek ilyen problémája van. vagy nézzen körül az xda-n, esetleg a nokiaprogramok.hu-n ;)

eddig tetszik a classicrom, csak simán wipe nélkül ráeresztettem az lrg-re.

"szenyor dzsíííí"

(#9397) trutyi válasza nggabi (#9396) üzenetére


trutyi
aktív tag

LRK-ról is vissza lehet állni full gyárira ugye? Gari miatt kérdem :U

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#9398) nggabi válasza trutyi (#9397) üzenetére


nggabi
nagyúr

persze, mindenről vissza lehet.

"szenyor dzsíííí"

(#9399) trutyi


trutyi
aktív tag

oksa. akkor lehet letesztelem én is:D majd zargatlak priviben hogy mit hogyan... :C :W

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.